Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ka uzimet pareizo dzimumu ?
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
Faplo
Visadi esmu izmeginajies skatijies pec tutoriem. Un nekadigi neizdodas uzimet pareizo dzimumu gribu virieti dazreiz sanak sieviete un otradak. Vai kas var pateikt kad ir atskiribas starp siem abiem acis? plataksa saurakas lielakas mazakas. Mute? . Es vairak atskiribas domaju seja dry.gif
dmonster
Man liekas, ka dažiem džekiem stingrākas acis un uzacis biezākas un ķermeni breasts and no breasts. Nu tur tā var arī apģērbā tašķirības meklēt. Mati, to sakārtojums. biggrin.gif
edg
Manupraat, dzhekam acu ziiliiteem jaabuut mazaakaam nekaa meitenei. Lielas acu ziiliites padara charu par kawaii. Dzhekam acis biezhi ir shauraakas augstumaa. Taadas acis vinja izskatu padara pashpaarliecinaataaku, liidz ar to viirishkjiigaaku. Meiteneem ir bieezaaka skropstu liinija (acs virspuses liinija), vairumaa gadiijumu mazaaks deguns, mazaaka mute, vairaak matu (i biezumaa, i garumaa). Lai dzheks nebuutu paaraak bishounen, var ziimeet izteiktas sejas formas (tas vareetu buut diezgan gruuti). Jo izteiktaaki sejas vaibsti, jo vecaaks dzheks.
Gribas veel piekrist dmonster, ka dzhekiem izteiktaakas uzacis.

Bet, ja godiigi, es biezhi vien animee nevaru saprast, kas tas par radiijumu. Kenshin pat balss ir jociiga tongue.gif

P.S. Neesmu lasiijis nekaadus tutoriaaljus, taapeec neko nerubiiju. Balstos tikai uz saviem noveerojumiem.
+Chibi+
....Tur augšā jau lielākā daļa ir. Un vēl - vīriešhiem ir asāki zodi. Kontūras asākas, stūrainākas.
edg
Balstoties uz visu augshmineeto, uzziimeeju vienu laimiigu japaanju gjimeniiti:
image

P.S. Es zinu, ka mani paint skilli ir apskauzhami, nevajag lieki lieliit.
Faplo
Ta ka esmu n00b visa sitaja padarisana tad man uz paint pirms kada laika sanaca kautkas tads =/ protams nebalsoties ne uz ko !! blink.gif sad.gif
image
+Chibi+
QUOTE(edg @ Mar 25 2005, 09:27)
Balstoties uz visu augshmineeto, uzziimeeju vienu laimiigu japaanju gjimeniiti:
image

P.S. Es zinu, ka mani paint skilli ir apskauzhami, nevajag lieki lieliit.
*






KTFL! O jā, respekt..... Pie tam vēl Paint - kas var būt labāks par šo??? Varu saderēt, ka es knapi punktu varētu uzlikt... MANS paint skills IR kaut kas... out of this world.
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 25 2005, 18:35)
QUOTE(edg @ Mar 25 2005, 09:27)
Balstoties uz visu augshmineeto, uzziimeeju vienu laimiigu japaanju gjimeniiti:
image

P.S. Es zinu, ka mani paint skilli ir apskauzhami, nevajag lieki lieliit.
*






KTFL! O jā, respekt..... Pie tam vēl Paint - kas var būt labāks par šo??? Varu saderēt, ka es knapi punktu varētu uzlikt... MANS paint skills IR kaut kas... out of this world.
*



Para' mums ar! o_o *draud ar karoti*

Par paint skilliem runājot... Hmm. Ar peli es situ jūs visus pušu, mmmh. :3 (tsumari, ar peli vairs vispār nemāku zīmēt)

Un neiebraucot offtopicā... Man liekās, ka džekus zīmejot acīm jābūt šaurākām (aka vertikāli saplacinātākām. XD) un jā, acu zīlītēm ar šaurākām jābūt. :3
Kaut gan es džekus zīmēt ne-jē-dzu. ._.
edg
Faplo, es atljaavos tavaa bildee veikt labojumus. Sashaurinaaju uzacis, citaadi man vinjas izskataas briesmiigi biezas. Samazinaaju degunu, muti, paarvietoju degunu augstaak. Taadas sarezhgjiitas darbiibas prasiija 3 atveertus paintus.
image

Bet peec tam es izdomaaju, ka man nepatiik taas acis, zem kuraam vai nu ir maisi vai arii viltus brillju efekts kaut kaads. Peec tam nenocietos nepalielinot acis liidz plakstinjiem, Taapeec taas arii nochakareeju. Es centos saglabaat tevis atteeloto skatienu, bet to bezceriigi sabojaaju.
image

Taa kaa taas acis nebij labas, domaaju, ka vajag tikai izniicinaat to milzu apakshskropstu.
image

Un tad es attapos, ka deguns un mute arii galiigi izchakaree tavu stilu un to atkal nomainiiju uz veco un atradu to par daudz labaaku esam.
image

Un tad es sapratu, ka viss, kas man nepatika bija taas apaksheejaas skropstas. Ielaadeeju pirmatneejo failu un izmainiiju tikai taas. smile.gif
image
dmonster
Pie šī zīmējuma ir divas fatālas kļūdas:
1.Nav redzamas ausis!
2.Deguns. Deguns norāda sejas skatiena virzienu, tāpēc no priekšas ar šķību degunu, tas izskatās salauzts.
edg
1. Ausis tikai sabojaa ziimeejumu.
2. Vinja skataas nedaudz uz to pusi, uz kuru raada deguns. Tas deguns ir garsh, uzrauts un vispaar taads kaa Kenshin-am. Un shkjiibs ir nevis deguns, bet acu novietojums. Vot taa. tongue.gif
Faplo
Nu es vel n00b bet turpmak centisos fatalas kludas tomer labot smile.gif
dmonster
Pa ausīm - varbūt sabojātu, bet ētiskāk *vemt* ir ar ausīm.
Degunam es uzmācos tāpēc, ka nav īpaši redzams, ka skats iet uz to pusi.
Bet visā visumā Faplo centies tik tālāk.
Ghoul
viirieshiem acis ir shauraakas ( ja tas ir ljauns vai pasiivs chars tad asas uzacis utt.) sievieteem lielas apljaam liinijaam vispaar ziimeejot sievieti jaameegjina mazaak taisnu liiniju (taas ir viirieshiem) liinijaam jaabuut apaljaam..................
Brendon 2.
darbinsh ir jauks, bet es piekritu dmonsteram. Man taa shiet smile.gif
+Chibi+
QUOTE(Kikyou @ Mar 25 2005, 22:49)
Un neiebraucot offtopicā... Man liekās, ka džekus zīmejot acīm jābūt šaurākām (aka vertikāli saplacinātākām. XD) un jā, acu zīlītēm ar šaurākām jābūt. :3
Kaut gan es džekus zīmēt ne-jē-dzu. ._.
*




tur jau tas labums no anime.. big difference - visi tāpat ir vienādi, mwe heh heh.

Zin, ja gribās redžet atšķirības, paskatieties Wolf's Rain personāžus, tur, manuprāt, ļoti labi izzīmēti atsevišķie dzimumi..
Tsukino
Lai uzziimeetu tievus plecus vienaarshi no saakuma jaauzziimee tievs viduklis rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
DarkRockslizer
Varbūt, lai iemācītos atšķirības, ir vispirms jāiemācās uzzīmēt ĪSTUS cilvēkus... cool.gif
edg
QUOTE(DarkRockslizer @ May 2 2005, 07:12)
Varbūt, lai iemācītos atšķirības, ir vispirms jāiemācās uzzīmēt ĪSTUS cilvēkus... cool.gif
*


Ja tu buutu otaku, taadus muljkjiigus ieteikumus nedotu...
dmonster
Zīmējiet darbojieties and just go 4 it!!!
rebel
par seju jaw wiss i patejkc,bet wislielaakaa acshkjiriiba kjermenja formaas /zinu,zinu,to jaw newiens neprasa/ wislapaak ir redzama (parasti) uz sabiedrisko tualeshu durwiim laugh.gif kas kuram plataax taa tejkt.. un siewieteem wnk wiss sejaa ir smalkaax un maigaax (hehe,kaa gan to uzziimee?? blink.gif laugh.gif ). ja. un mati, mati wiswieglaak noraada uz dzimumu,uzziimeeet tik paaris shkjipsninjas ap seju, taadas miiliigas un lokainiigas, ta weel platas acis ar milziigaam ziiliitem un warawiixneni koshaa kraasaa un chixa gatawa!! biggrin.gif waj es neesmu gjeniaala? laugh.gif aa,un weeel kas - siewieteem kakls tiewaax.. biggrin.gif
bet neklausieties manii,manas teoreetiskaaas zinaashanas naw iipashi deriigas..lajkam.. biggrin.gif
dmonster
QUOTE(rebel @ May 10 2005, 15:35)
... waj es neesmu gjeniaala...
*


Khm Khm.
Laba teorēma, arī, ja dažiem džekiem arī ir lokani mati, kakli ir dažādi ne tikai atšķirībā no dzimuma, bet arī no vecuma.
rebel
hehe..es jaw nekad nepretendeeju uz sawu waardu patiesiigumu.. laugh.gif un baac,kaa Tu taa..mani shitaa nolikt..nju to es nekad nepiedoshu... laugh.gif
dmonster
QUOTE(rebel @ May 11 2005, 16:03)
hehe..es jaw nekad nepretendeeju uz sawu waardu patiesiigumu.. laugh.gif un baac,kaa Tu taa..mani shitaa nolikt..nju to es nekad nepiedoshu... laugh.gif
*


tongue.gif biggrin.gif laugh.gif Yeah but seareous now, Really? blink.gif wacko.gif blink.gif
rebel
i'm always serious.. or maybe never.. who knows.. laugh.gif par ko tieshi? jo par to,kaa ziimeet atbilstosha dzimuma personaazhus - tur jaw katram ir saws, noteikc un unikaals stils,weic un siikumi,kas atshkjir male no female ...
edg
QUOTE(rebel @ May 11 2005, 20:32)
i'm always serious.. or maybe never.. who knows..
*


Arii man piemiit taada nelaime. Pats nesaprotu, kad esmu nopietns, kad nee, un beigaas visi mani uztver paaraak nopietni dry.gif
Interesanti ir tas, ka ir nenormaali maz cilveeku, kas izveelas visu manis izmurgoto uztvert nenopietni... par nelaimi tongue.gif
dmonster
Heh es ar esmu "dažbrīd pārāk nopietno personu" klubā tongue.gif
rebel
man driizaak riebj tas,ka es pati jaw itkaa saprotu,kad esmu nopietna,kad nee,bet meedzu maskeeties ajz taas nenopietniibas un neteikt wisu ko.. un diemzheel MANI cilweeki paarswaraa uztwer paaraak nenopietni - wairs jaw nedomaa,kad es runaaju nopietni,kad nee, wienkaarshi pienjem,ka naw weerc klausiities taakaataa.. waj kkaa taa.. nez..maybe jaamaina imidzhs ===> nopietna biziiinesa siewiete ? laugh.gif tikaj tad es newareetu smieties daudz un runaat diiwainas lietas ne par teemu.. ehh,lajkam jaw buus labi kaa ir.. happy.gif
dmonster
Parasti brīžos, kad par tāli aizdomājas noder pateikt: "Like who Fu*ken cares?" Man iecienīts teiciens, kad vienkārši iet debīli.
edg
rebel, nenopietniiba meitenei ir laba iipashiiba. Ljoti laba, vismaz manaa uztveree. Toties, mums, gjimenes apgaadaataaju dzimumam, jaabuut nopietnam, lai maajaas var nest nopietnu maizes riecientinju. Galu galaa, taadam jau laiciigi rezerveet vietu siltummezglos, kas peekshnji no zila gaisa izdomaa dariit bezjeedziigas lietas. Pag, kaa shitais saucaas? Dzimumu diskriminaacija? No shii briizha visas meitenes lai zaagjee mezhus un iet karaa! Es tikmeer dzemdinaashu... erm... labaak - skatiishos anime. Ticu, ka var just, ka man shodien domas neturas pie salminja...
Winry
Nu redzi sievietei seja ir šaurākā nekā vīrietim un arī vīrietim matu sakārtojums visu izsaka!!!


P.S...Man arii kādreiz nesanāca,bet tagad tīri normāli!!
edg
QUOTE(Winry @ Jun 5 2005, 15:39)
Nu redzi sievietei seja ir šaurākā nekā vīrietim un arī vīrietim matu sakārtojums visu izsaka!!!
*


Shauraaka seja? Kas par briinumiem?
lastguru
Kakls vareetu buut shauraaks, bet seja...

bet vispaar, tikai peec sejas dazhreiz ir gruuti kaut ko saprast. ir arii taadi gadiijumi kad vispaar nevar (ja kaads ir skatiijies Naruto, tad droshi vien atceras taadu Haku - ljoti labs piemeers)
edg
QUOTE(lastguru @ Jun 5 2005, 19:43)
Kakls vareetu buut shauraaks, bet seja...

bet vispaar, tikai peec sejas dazhreiz ir gruuti kaut ko saprast. ir arii taadi gadiijumi kad vispaar nevar (ja kaads ir skatiijies Naruto, tad droshi vien atceras taadu Haku - ljoti labs piemeers)
*


Man arii Rurouni Kenshin vajadzeeja 2 seerijas, lai guutu pilniigu paarlieciibu par Kenshin no dzimumu. tongue.gif
S,U,D
nu jaa wacko.gif
not_alone
nuu..puišiem ir spēcīgāks kakls(resnāks un stiegraināks),sejas vaibsti nav maigi,bet skaidri un diezgan asi..lūpas parasti plānākas nekā meitenēm,acis šaurākas,ar plānākām un retākām skropstām,nav tik smalki izzīmētas,deguns lielāks un smagnējāks,nereti izceļas arī diezgan skarbi vaigukauli,piere nereti šaura/zema,uzacis biezas,ja ne biezas,tad tumšas gan...hmm.tas tā kā par seju. par ķermeni jau gan paši zināt laugh.gif
edg
QUOTE(not_alone @ Jun 8 2005, 20:39)
nuu..puišiem ir spēcīgāks kakls(resnāks un stiegraināks),sejas vaibsti nav maigi,bet skaidri un diezgan asi..lūpas parasti plānākas nekā meitenēm,acis šaurākas,ar plānākām un retākām skropstām,nav tik smalki izzīmētas,deguns lielāks un smagnējāks,nereti izceļas arī diezgan skarbi vaigukauli,piere nereti šaura/zema,uzacis biezas,ja ne biezas,tad tumšas gan...hmm.tas tā kā par seju. par ķermeni jau gan paši zināt  laugh.gif
*


Visu to jau mees te nospriedaam. Un, shkjiet, ka veel vairaak.
dmonster
QUOTE(not_alone @ Jun 8 2005, 20:39)
nuu..puišiem ir spēcīgāks kakls(resnāks un stiegraināks)...
*


Ir arī tādi fiziski nepārāk attīstīti anime džeki;
QUOTE(not_alone @ Jun 8 2005, 20:39)
...sejas vaibsti nav maigi,bet skaidri un diezgan asi...
*


dažiem ir arī tādi kantaini, bet visai maigi;
QUOTE(not_alone @ Jun 8 2005, 20:39)
...deguns lielāks un smagnējāks...
*


var būt dažādi;
QUOTE(not_alone @ Jun 8 2005, 20:39)
...piere nereti šaura/zema...
*


augsta piere dara vīriešus.

edg
dmonster, pirmkaart, tu neesi sapratis, ka ne jau visam tam jaaizpildaas. Katra no taam iipashiibaam pieshkjir izskatam viirishkjiigas ieziimes. Tas arii viss.

Un par pieri: tas iipashi neietekmee. Svariigs ir matu daudzums uz pieres, tas nosaka vecumu. Tomeer, atceries, arii tas nav viennoziimiigs faktors vecumam! Dazhas bildes ar augstu pieri uzskatas liidzeklim:

Jauna meitene, bet matu maz.
image

Jauns zeens, matu daudz.
image

Veca sieviete, matu maz.
image

Veca sieviete, matu daudz.
image

Vecs vecis, matu maz.
image
dmonster
Dam I'm written bulls..t again.
Rudoru-san
Protams, Mangās tas nav svarīgi, bet bieži Anime male pārstāvjiem ir nedaudz iedzeltena ādas krāsa, turpretī sievietēm- rozā... ph34r.gif
X_Kamui
wink.gif Vienkarši zime un vis, kas sanaks tas sanaks... pof biggrin.gif
Rudoru-san
Parasti jau vienīgā atšķirība ir sejā (acis u.c.), platāki pleci...
Spics zods ir ļoti daudziem Anime chariem... gan male, gan female...
Nu ja, Animē sievietēm viss augums ir savādāx...
Tik ar apģērbiem tā ir kā ir... Atkarīgs no chara... ph34r.gif
not_alone
nu labi,jūs te ņematies...patiesība ir vienkārša laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Vīriešiem ir čin čins,bet sievietēm-nēa smile.gif
edg
QUOTE(not_alone @ Jul 5 2005, 21:46)
nu labi,jūs te ņematies...patiesība ir vienkārša  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif 
Vīriešiem ir čin čins,bet sievietēm-nēa smile.gif
*


Ja tu uztaisiisi manga vai anime, kur tieshi shii paziime buus jaaizmanto, lai atpaziitu dzimumus, vari cereet uz ljooooooti shauru un neparastu fanu grupinju.
not_alone
nuu..jā.bet tomēr..sava daļa patiesības tur ir.tā ir viena no lietām,kas ir pašos pamatos smile.gif
EndlessReality
QUOTE(edg @ Jul 10 2005, 00:00)
QUOTE(not_alone @ Jul 5 2005, 21:46)
nu labi,jūs te ņematies...patiesība ir vienkārša  laugh.gif  laugh.gif   laugh.gif 
Vīriešiem ir čin čins,bet sievietēm-nēa smile.gif
*


Ja tu uztaisiisi manga vai anime, kur tieshi shii paziime buus jaaizmanto, lai atpaziitu dzimumus, vari cereet uz ljooooooti shauru un neparastu fanu grupinju.
*


Jā... un krietnu daudzumu aizvainojošu ziņu dry.gif
X_Kamui
Manuprat sieviete no virie6a skatoties pec sejas, atšķiras pec acim,
bet ka tieši acis atšķiraas es nevaru aprakstiit biggrin.gif
EndlessReality
QUOTE(-Kai- @ Aug 29 2005, 21:01)
Manuprat sieviete no virie6a skatoties pec sejas, atšķiras pec acim,
bet ka tieši acis atšķiraas es nevaru aprakstiit biggrin.gif
*


Vīriešiem ir šaurākas un ar mazākām zīlītēm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.