Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mai HiME?
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kikyou
Mja, tātad. Kāds šeit (izņemot mani) arī šito skatās? Iesāku skatīties, likās nedaudz pajocīga tā anime, bet pēc pāris dienām atklāju, ka mani visu laiku ziņkārība māc par to, kas varētu būt tālāk un mjā...
Pati anime samērā "svaiga" vēl, nākamnedēļ iznāk pēdējā (26.) sērija. :3

Anyway, tiem kas skatās - kas patīk/nepatīk?
Tiem kas neskatās, 'eku torenti.
Revol
Runaajot par Mai-HiME man jaacitee vienaa citaa forumaa teiktais:
QUOTE("Mentar")
This show has the most beautifully constructed train wreck since KimiNozo over 2 years ago. Whoever dropped this gem after the earlier episodes is SO missing out.

Shis tieshaam ir izveerties par ljoti labu animi, kuru var ieteikt visiem. Lai arii vareetu teikt ka saakumdalja bija nedaudz leena, bet manupraat tas arii bija nepiecieshams, lai vareetu kaut cik iepaziistinaat ar lielo teelu skaitu un rastos saprashana par vinjiem, bet nu tagad iet tik valjaa, un tieshaam zheel to kas vinju buutu atmetushi saakumposmaa.

btw, tiem kam nav pretenziju skatiities speedsubus, shodien [yesy] izlaida 25 episodi, lai arii es gaidiishu static-subs reliizi, varbuut kaadam noder ph34r.gif [yesy] BT pie reizes varat novilkt omake no pirmaa dvd
Kikyou
Mja, kaut gan man visas sērijas līdz 24. bija no SS, šodien tomēr novilku to 25. no yesy. ^.^;

Āa vēlviena lieta kas ir ļoti laba, ir abi OST.
Revol
Visiem kas bija garaa speeciigi, un nepadevaas [yesy] speedsubiem, vai arii arhiveeshanas meerkjiem grib savaakt visu no [SS] priecajateis Static-Subs ir beidzot izlaidushi Episode 25 cool.gif smile.gif cool.gif
Static-Subs BT page
ed2k://|file|[SS]_Mai-HiME_-_25_[FF6DF8D8].avi|183560192|64723E6C56AC193FD18780AE3BDF0802|/
bubu
Pašlaik skatos sērijas tikai vēl pirmā desmitniekā, bet viens jautājums nedod miera:
Kas pie velna ir tas puisis ar baltajiem matiem?
Revol
QUOTE(bubu @ Mar 30 2005, 12:55)
Pašlaik skatos sērijas tikai vēl pirmā desmitniekā, bet viens jautājums nedod miera:
Kas pie velna ir tas puisis ar baltajiem matiem?
*


Tas puisis ar baltajiem matiem ir Homura Nagi, es netaisos neko spoilot, taadeelj iesaku turpinaat skatiities, tad, gan jau, ar laiku viss pasham paliks skaidrs.
Ja tomeer gribi papildus info shii ir ljoti laba vieta tam, it iipashi saakumam vareetu intereseet shis - Mai Hime: the 1st half of the season, tas ir par seerijaam 1-13.
bubu
Nu ja jau vēlāk kļūs skaidrs, tad labi, skatīšos vien tālāk. A citādi vienkārši likās, ka viņš visulaiku tur tā mistiski uzradīsies/kautko pamuldēs/un pazudīs :)
Revol
Prieksh nepacietiigajiem : yesy izlaida episode 26. Linku uz torrentiem skataties ieprieksheejos postos.
Varbuut kaadam noderees te ir http downloads prieksh yesy mai-hime 26 Mai-HiME 26
ed2k://|file|Mai-HiME_-_26_-_shining_days_-_[yesy](860409e7).avi|207411146|47292272587af2aa6b7bb35331d341ab|
Ja nesteidzaties, es noteikti ieteiktu pagaidiit liidz static-subs reliizei!!
Bez tam Anime-Keep ir beidzot atsaakushi Mai-HiME suboshanu, un tagad ir liidz 9 episodei.
Revol
Static-Subs ir pabegushi darbu pie Mia-HiME smile.gif biggrin.gif cool.gif
Beidzot vareeshu noskatiities peedeejo seeriju, jipii cool.gif
ed2k://|file|[SS]_Mai-Hime_-_26_[END]_[4C7F2F89].avi|246065152|379CA352D57CE10B1F895B4F9D5161F8|/
Links uz torrentiem mekleejams ieprieksheejos postos.
Kikyou
Hehe, es gan nenocietos - yesy subu noskatījos. happy.gif;
Beigas bija visai ok, tikai nedaudz sasteigtas... ._.; Apmēram, "Hi, real Kokuyou! Bye, real Kokuyou!" biggrin.gif Cik es dzirdēju, būs vispār arī otrā sezona.
bubu
Seriāls interesants. Sākumā likās galīgi savādāk viss ir domāts nekā uz beigām viss notikās. Jo tālāk skatījos, jo vairāk viss samežģījās, bet bija interesanti visu laiku. Taču man personīgi gan nepatika pēdējā sērija, nu tb kā viss tur beidzās. Kautkā vienkārši beidzās, jo priekšpēdējā sērijā likās nu, ka jābūt kautkam lielam, lai visu stāstu atrisinātu bet nu.. ko padarīt. Garlaicīgi nebija tāpat wink.gif

(P.S. kā pie velna, lai tagad uzdabū tos 4.5 GB uz vienas vienslāņa DVD matricas? smile.gif
kaarleens
Man patikās, beigas varēja nebūt tik saldas bet visā visumā seriāls labs aizraujoš ar veselīgu devu ecčī tiešām neslikts žanru mikss no iepriekšējās lielās sezonas.
Domāju 7.5 bales šis izstrādājums ir nopelnījis, varat droši skatīties es domāju ka patiks vairāk vai mazāk visiem
Baka
Seriaals tik tieshaam baudaaams!

Vieniigais, kas mani smagi kretineeja bija tas "seilormuunisms" pie katra gaajiena. It iipashi izsaucot tos nezveerinjus smile.gif

Bet taa, dikti skaisti uzziimeets, bishk pasmieties arii vareeja, un vis vairaak acis prieceeja Mikoto darbiibaa ar zobentinju biggrin.gif Tik tieshaam oridjinaals ciinjas veids.

Un veel runaajot par beigaam, tad tam saldumam nebija ne vainas, savaadaak buutu paaraak zheel ap sirdi sameties.
Chufanzo
Noskatiijos seriaalu jau prims kaada laba laicinja, bet varu teikt, ka man patika ka galvenaas varones ir meichas jaunos gados, tas piedod garshu seriaalinjam. Grafika ar bija labi ziimeeta, kaa jau juus ieprieksh mineejaat, bet vislabaakais shinii seriaalinjaa ir tas, ka bija normaals endings rolleyes.gif
Hikaru
Noskatījos šo brīnumu.
OMG, kāda amazing anime. Visas sērijas aizraujošas. Līdz pašām beigām nevarēja zināt, kurš ta dzīvs paliks vai nomirs.... Kādas bija beigas, tādas arī patika. smile.gif
Un mūzika vienkārši lieliska. Ļoti labi visu atmosfēru uztur.
Šī ir viena no lābākajām redzētām animēm.
harpy
Peec katras noskatīitaas Mai Zhime( mai Otome) seerijas es aproti, cik liels shedevrs ir Mai Hime!
Interesants sizhets, labi sazīmēti nav nevajdziiga humora kas ir ieksh Mai Otome,smuki saziimeets un labi atainotas teelu savsterpeejaas attiecibas un attiistiiba.
Naktspukjiite
Laba anime - man patika (viss, kas man patīk, automātiski ir labs ^^).
Lai gan jāsaka, ka lielākā daļa no visiem notikumiem bija paredzami vienu sēriju uz priekšu.
Sākums bija ieturēts tādā kā: "Iepazīsties, šī ir Mai un šie ir viņas draugi", stilā, tas protams bija ārkārtīgi pozitīvi, lēnām iepazīt visus tēlus, bet radīja iespaidu, ka tā arī viņi visu animi animi nobumbulēs. Pagrieziena punkts bija Alyssas un Miyu nāve. Tad tā kļuva tāda kā nopietnāka. Visi sāka mirt pa labi un pa kreisi, sāka vērpties nopietnas intrigas, kurš tad galu galā kļūs par super-duper Himi, un runāt par to, kas tad īsti ir īsta mīlestība.
Visu animi papildināja brīnišķīga mūzika, kas šoreiz tiešām bija dikti jauka (neviens piemērotāks vārds nenāk prātā), piemēram, Shumina minētā, Miyamura Yuuko - It's only the fairy tale.
Ja būtu jāliek atzīme, tad 8+.
Kaede
Es gan tikai, ar iepriekšējās postotājās laipnu gādību, sāku iepazīties ar šo animi. Man patīk, vismaz pagaidām. Sižets ir tīri neko, vismaz pašā sākumā, jo esmu tikusi tikai līdz kādai 5 sērijai. Mūzika patiesi ir laba. Paši tēli ir izveidoti interesanti. Nu, ir jau diezgna patīkami skatīties. rolleyes.gif
Esmu nu jau tikusi līdz 13 sērijai, sanāk puse. Man nu ļoti patīk! Iesaku visiem! smile.gif
Church
hmm. ja jau tik daudzi saliidzinoshi slavee .. varbuut kaadreiz buus veerts noskatiities liidz galam .. savlaik noskatiijos ~ pirmaas 10, saaka garlaikot, ieburnoju complete un aizmirsu. itkaa action sceenas bij gliishas, muuzika protams. bet sizhetiski .. dazhi pazinjas, kas bija noskatiijushies liidz galam, veerteeja showu kaa saliidzinoshi klishejisku un showa beigas vairaak skatiijushies pienaakuma/inerces peec :/
Kaede
Man ir radies viens jautājums- kas ir Mai- Otome? Uzdūros vienā no torentiem šādam nosaukumam, iegāju, a tur uz tās bildes tie tēli identiski. Tas kāds turpinājums? unsure.gif
Revol
QUOTE(Natsuki @ Feb 22 2006, 19:02)
Man ir radies viens jautājums- kas ir Mai- Otome? Uzdūros vienā no torentiem šādam nosaukumam, iegāju, a tur uz tās bildes tie tēli identiski. Tas kāds turpinājums?  unsure.gif
*


Tas nav tieshs turpinaajums, bet gan vienkaarshi seriaals kas notiek tai pashaa pasaulee un ir ar dazhiem kopiigiem teeliem.
harpy
QUOTE(Revol @ Feb 22 2006, 19:40)
QUOTE(Natsuki @ Feb 22 2006, 19:02)
Man ir radies viens jautājums- kas ir Mai- Otome? Uzdūros vienā no torentiem šādam nosaukumam, iegāju, a tur uz tās bildes tie tēli identiski. Tas kāds turpinājums?  unsure.gif
*


Tas nav tieshs turpinaajums, bet gan vienkaarshi seriaals kas notiek tai pashaa pasaulee un ir ar dazhiem kopiigiem teeliem.
*




es gan gribetu driizaka teikt,ka tas ir seriaals,kas notiek vainu "citaa pasaulee" jebshu taa saucamajaa paraleelajaa pasaulee, un galvenie taali ja nekljuudos izskataas tieshi taapatkaa teeli no Mai-Hime tikai vinjiem ir cita loma un vinjiem ir cits raksturs. Un es shajaas anime idejiski arii nesaaskatu nekaa daudz kopiiga, tikai teelu aareejaa izskata izmantojumu(es gan i noskatijies tikai kaads 10 ep, vairaka neiztureeju).

Naktspukjiite
10 sērijas? Noskatījos vienu un sapratu, ka nav ko zaimot jaukās atmiņas par Mai-Hime. laugh.gif
Kikyou
Mm, nav tik traki.
Mai Otome pēc 10. sērijas paliek labāka. Protams, Mai HiME bija labāks gabals, bet Mai Otome arī nemaz nav zemē metams, ja vien tev nav baigie aizspriedumi pret shoujo-ai.

Tieši tā, nekas kopīgs izņemot tēlus nav, tāpēc jāmēģina skatīties kā galīgi citu anime, tad nebūs nekāda "jauko atmiņu zaimošana". o_ō

Natsuki, pamēģini paskatīties, varbūt iepatiksies.

Starp citu... Es kautko esmu padzirdējusi par Mai HiME the movie. Kāds nezin?
Revol
QUOTE(Kikyou @ Feb 25 2006, 15:24)
Starp citu... Es kautko esmu padzirdējusi par Mai HiME the movie. Kāds nezin?
*


Bija vienam Mai-Otome DVD iekshaa ekstra - tjipa trailer prieksh Mai-HiME movie, tikai release date vinjai ir 20006, kas grib apskatiities te var dabuut
torrent: [Doremi_Freelance]Mai-HiME_Movie_Trailer_v1.5_[1337C0DE].avi
ed2k:
ed2k://|file|[Doremi_Freelance]Mai-HiME_Movie_Trailer_v1.5_[1337C0DE].avi|48621096|8fe2d200359bf59613b48c11e6bd3673|
Kikyou
20006?! ;_;
Kāds negrib man piešķirt nieka 18000 gadus klāt pie manas dzīves?
Naktspukjiite
Ņemu savus vārdus atpakaļ.
Mai-Otome ir kaut kas dikti labs. ^^
Wiiiiiiiiiii... jāielaiž vēl viena kafijas deva un jānoskatās pēdējās divas epas.

*ļaušu minēt 3 reizes, ko es šajā naktī darīju*
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.