Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DIRECT DownloadS
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Westy
Man te radaas taads iekeikums, ka forumaa vareetu buut sadala, kuraa pa tiesho no otaku.lv servera vareetu novilt jaunaakaas seerijas (Naruto, Bleach, Beck u.c).
Protams peec dazaam dienaam izdzeest un ielikt jau jauno epu. smile.gif
SheWr
Nu neesmu jau nekaads lietprateejs, bet man liekas ka tas aiznjems paaraak daudz vietas...


Varbuut juus tur fanu kluba ietvaros vareetu sponsoreet arii jaunu lapu ar downloadiem, bet tad jums vajadzeetu ieviest daliibas maksu wink.gif
jurc
man jau šķiet ka visi ie pieraduši pie torrentiem/dc++/MircBotiem un nekā tāda nevajag... Vai ta tev nepatīk pameklēt kur var novilkt jaunākās epas..? biggrin.gif
SheWr
driizaak jau vajadzeetu vienaa topikaa ielikt pinned postu, kur visu laiku ieliek linkus uz jaunaakajaam seerijaam, bet tur vajadzeetu atkal kaadu kas baigi peertos.
edg
Ja anime var viegli dabuut, tad liekas, ka tas ir kaut kas parasts, kas uz katra stuura atrodams, bet, ja jaameklee ilgi, kur nokachaat, un jaakachaa ar 1kb/s, tad uzreiz juutams, ka Japaanaa taisa smile.gif
Shinobi-sama
tu man liekas nedaudz paarspiileeji un iebrauci igaunijas laucinjaa happy.gif
tostermaize
QUOTE(Westy @ Mar 31 2005, 18:09)
Man te radaas taads iekeikums, ka forumaa vareetu buut sadala, kuraa pa tiesho no otaku.lv servera vareetu novilt jaunaakaas seerijas (Naruto, Bleach, Beck u.c).
Protams peec dazaam dienaam izdzeest un ielikt jau jauno epu.  smile.gif
*


hmm un vareetu arii samesties un nopirkt jaunu serveri kursh to arii pavilktu un vareetu visu uz nebeedu likt iekshaa biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
anishuara
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
Revol
QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 14:42)
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja  kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
*


pirmkaart, shis pilniigi noteikti nav iistais topics prieksh shii jaataajuma. tam ir requests
otrkaart, tev tas nosaukums ir pareizs? zem taada nevar neko atrast. tu gadiijumaa nedomaaji Ninja Scroll?
anishuara
Maybe... smile.gif jup... Noteikti... un kaapec nav iistais?!? unsure.gif
ShinChan
QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 13:42)
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja  kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
*


Tieshaam anime? A man likās, ka vēsturisks romāns ko sarakstījis slavenais 17 gs. nindzja Sasaši Hujaši. Bet ja nopietni, tad vispirms varēji pateikt, ko tev īsti vajag - mūvi vai seriālu? Kā vienu tā otru nebūs grūti sameklēt DC++ ar anime saistītajos hubos.
anishuara
QUOTE(ShinChan @ Apr 1 2005, 15:07)
QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 13:42)
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja  kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
*


Tieshaam anime? A man likās, ka vēsturisks romāns ko sarakstījis slavenais 17 gs. nindzja Sasaši Hujaši. Bet ja nopietni, tad vispirms varēji pateikt, ko tev īsti vajag - mūvi vai seriālu? Kā vienu tā otru nebūs grūti sameklēt DC++ ar anime saistītajos hubos.
*


ir gan ANIME!!! man majas tas bija uz kasetes, bet kaut kaads ... man to nospeera mad.gif
Revol
QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 15:07)
Maybe...  smile.gif  jup... Noteikti... un kaapec nav iistais?!? unsure.gif
*


Topics nav iistais, jo sheit tiek apspriestas Probleemas un Ieteikumi forumam, nevis tiek mekleets kur novilkt kaut ko. Prieksh tiem jautaajumiem ir speciaala sadalja forumaa - Requests

Un tagad kaa dabuut ko tu veelies, pirmkaart izlem ko tu gribi - flimu [Ninja Scroll ] vai TV seriaalu [13 seerijas - Ninja Scroll TV]. aizej uz linkiem ko iepostoju un tur vareesi redzeet kuras grupas ir tos ripojushas, izlem kuras gribi vilkt un tad:
ja lieto ed2k tiiklu [eMule, eDonkey...], tad pieregistreejoties tai lapaa vareesi dabuut ed2k linkus
ja lieto BitTorrent, tad atrodi grupas BitTorrent lapu un ceri ka torrenti tiek seedoti, un tad tik velc
ja lieto IRC, tad uzzini grupas IRC kanaala adresi un ej tajaa un skaties vai ir kaads bots vai fservs ar intereseejosho un tad velc
ja lieto DC++ - staigaa pa anime hubiem un meegini kaut ko atrast

PS
Ideju par otaku.lv direct downloudiem neatbalstu, tam ir nepiecieshami nopietni resursi lai vareetu kaut ko taadu pavilkt un tas ir pilniigi nevajadziigi, jo visu var ljoti viegli taapat atrast un dabuut [augstaak mineetie padomi var attiekties uz katru, tas nav nekas sarezhgiits un taadaa veidaa var praktiski visu dabuut]
edg
QUOTE(Shinobi-sama @ Apr 1 2005, 11:12)
tu man liekas nedaudz paarspiileeji un iebrauci igaunijas laucinjaa happy.gif
*


Nebuut ne. Es ar 1kb/s vilku Koroshiya-1 aka Ichi the Killer. Un nesen nejaushi uzduuros uz taas pashas anime citu suberu tulkojuma (par ko anidb nav ne jausmas), un uz to es mirc rindaa divas dienas staaveeju, un tikko kaa serverim kaut kas sviestaa sagaaja, un tikai 2 queue vinjam ir, un man ir ceriiba peec kaadaam 16 stundaam saakt vilkt.
Westy
Es jau nedomaaju samest visas iespeejamaas jauniznaakushaas animes, bet dazas galvenaas. Naruto jau nu noteikti vajadzeetu.
----
P.S
1h Naruto specialais (127,128) bija loti iespaidiigs smile.gif ceru, ka Naruto izdziivos peec Sasukes uguns jutsu ph34r.gif ph34r.gif .
Revol
QUOTE(Westy @ Apr 1 2005, 15:57)
Es jau nedomaaju samest visas iespeejamaas jauniznaakushaas animes, bet dazas galvenaas. Naruto jau nu noteikti vajadzeetu.
----
P.S
1h Naruto specialais (127,128) bija loti iespaidiigs smile.gif ceru, ka Naruto izdziivos peec Sasukes uguns jutsu  ph34r.gif  ph34r.gif .
*


Un kursh tad buus tas kas izlems kuras ir taas galvenaas? Es teiktu no paslaik ejoshajaam taas buutu - Mia-HiME, Starship Operators, School Rumble [vai kaads domaa savaadaak? tongue.gif ]. Beztam Naruto katraa gadiijuma nav nekaada vajadziiba likt, vinju ir tik vienkaarshi un aatri dabuut uzreiz kaa iznaak, pilns ar narutardiem torrentos utt.
Un kursh izlems kuru subu likt, es piemeeram, neesu nevienu [DB] Naruto vilcis un nevilkshu kameer buus kaads ne speedsubers kas veel subo.
volzha
Vēl viena nevajadzīga lieta, jo kam ta vajadzīgie tie torrentu meklētāji kur var ātri jaunākās sērijas nokačāt. Ehh tāda sajūta ka naudu nav kur likt !
Westy
Tad kaa buutu, ja, piemeeram, no O liidz C uploadaa mees tureetu tikai jaunaako Bleach seeriju (domaadams, ka visi paspees nokachaak, kam nu tur vajadzees ... ph34r.gif ). Peec tam vareetu apmainiit pret jaunaako Naruto liidz ****. Kopaa sanaak, ka vairaak pa 200mb nevajadzeetu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.