Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Programmas
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Shogun
Es te gribeeju uzzinaat, kaadas teksta un ateelu apstraades programmas juus zinat vai izmantojat.
bubu
Teksta apstrādes - MS Word, OpenOffice.
Attēlu - GIMP, Paint.NET.
Hikaru
Attēlu apstrāde - Photoshop, Corel Draw.

.
ETM
Vispaar man parasti pietiek ar taadiem uber krutumiem kaa paint in notepad.
edg
Jaa, notepad un paint - ielaadeeshanaas aatrums lielisks, nekaadu lieku fju.
deleted-ray
Paint atteeliem, Word un Notepad prieksh texta smile.gif
jurc
Nez kāda jēga šim topicam....
Notepad2, word
Photoshop, paint..
Wiper
Word, Scite - textam (atkariibaa no vajadziibaam)
Atteliem - Paint Shop Pro
dmonster
Sataisīšanai Microsoft Word un Photoshop un salieku visu kopā Paint.
edg
QUOTE(JurCHiX @ Apr 6 2005, 13:58)
Nez kāda jēga šim topicam....
*



biggrin.gif
Es domaaju, ka saakotneejaa doma bija, ka mees nevis tikai nosauksim tos tuuljus, bet arii pastaastiisim siikaak, kas vinjos labs un slikts, kaadas fiichas, ko tieshi mees no taa izmantojam, kaut kaads veerteejums no viens liidz 10 utt utml.
aruka_sei
tekstam - Notepad
attēliem - IrfanView, Photoshop
Niks
Tikai nedomājiet, ka man patīk nekropostot.
Notepad man liekas, vēl tagad nav pazīstams ar UTF-8 un/vai Unix line ending padarot to faktiski nelietojamu, nemaz nerunājot par kaut kādu sintakses iekrāsošanu vai pārbaudi. Un vai beidzot Notepad vismaz spēj atvērt pāris gigu failu nenokarot visu datoru?
Attēlu sakarā - visi viņi ir palieli krāmi, tādēļ neredzu jēgu maksāt tos daudzos simtus par Photoshop vai Corel Draw. Kāds tūlīt izstāstīs, ka visu dabū no torrentiem, bet, kā saka, ja zodz, tad zodz kaut ko vērtīgu.
zenofex
Joinin' necroposting fun ph34r.gif

Ja es kaut ko saprotu no kodējumiem, tad ir gan UTF atbalstīts:

IPB Image

Textam lietoju Notepad (ātrai un īslaicīgai textu glabāšanai), Notepad ++ (kodēšanai), MS Word (visādam citādam krāsainām un bilžainām figņām)
Bildēm - Irfanview (slidešoviem, ātrai bilžu skatīšanai), Manga Meeya (mangām), Photoshop - visāda veida editēšanai, ko nevar izveikt ar Irfanview.

aruka_sei
*oi! galva mana caurā* priekš teksta vēl izmantoju WordPad happy.gif
Niks
QUOTE(zenofex @ Jan 18 2012, 14:28) *

Ja es kaut ko saprotu no kodējumiem, tad ir gan UTF atbalstīts:

Challenge accepted!

Ak jā, varu izstastīt, ko patlaban lietoju.
Attēlu pārlūkošana: Gwenview (starp citu, labākā šāda veida programma, kādu jebkad esmu redzējis)
Fotogrāfiju pārvaldība: digiKam
Bitmapu rediģēšana: Gimp
Vektorgrafikas rediģēšana: Inkscape
Manga lasīšana: Comix

"Teksta" rediģēšanai pēc vajadzībām (iespēju palielināšanās virzienā): vim, KWord, Geany, BlueJ, LibreOffice Writer, Eclipse, lai gan ar Java pēdējā laikā nav jāņemās.
Un vēl Okular PDF un tamlīdzīgu pārlūkošanai (tajā skaitā no Firefox).
zenofex
QUOTE(Niks @ Jan 19 2012, 16:41) *

QUOTE(zenofex @ Jan 18 2012, 14:28) *

Ja es kaut ko saprotu no kodējumiem, tad ir gan UTF atbalstīts:

Challenge accepted!


今日は。

this
here
has
UNIX
line
endings

oh, and UTF-8 without BOM, just as it should be!

have fun

----

Lūdzu nevelc mani tajos smalkumos, ar ko atšķiras visādi UTF paveidi, un kāpēc Windows liek to BOF zīmi priekšā. PS Dīvaini, ka notepads tekstu parādīja bez "line endingiem", bet kopējot uz forumu parādījās viss kā vajag. Kā redzi, arī to es nezinu.
Niks
Jēga tāda, ka praksē ar Notepad nevar normāli rediģēt failus, kas nāk no citam OS. Un līdzīgas problēmas ir arī citām MS programmām.
FuschichO
Njā, parasti attēlus skatos ar Windows Photo wiever. Tā kā mangu lasu reti un arī tad- pusi online, īpašas programmas nav vajadzīgas. Ja vajag pārlūkot lielu daudzumu failu un viss šķiet sajucis vietām, tad Adobe Bridge ir makten labs.
Rastra attēlu rediģēšanai: Photoshop
Vektoriem: Illustrator
Tekstam: Word, InDesign
Skaidrs, ka par šiem skaistumiem (kas laikam vairs neskaitās skaisti datorspecu skatījumā) maksājusi neesmu, un droši vien mani var likt aiz restēm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.