Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Piedāvājums māksliniekiem
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Yume
Tiek organizēts mākslinieku konkurss, kas notiks Anime Festā 6-8.maijā.
Aicināti piedalīties visi, kas uzskata sevi par cienīgiem, uz vīmē daudz-maz anime stilā.
Fināls notiks anime festā, kur zīmējumi tieks rādīti uz lielā ekrāna, un notiks uzvarētāu apbalvošana.
Zinot ka jūs, dārgie zīmējat tīri labi,tad ļoti iesaku piedalīties, jo iespējas ir -lielas.

Tātad gribētājus lūgums pieteikties lūdz 25.aprīlim. Te vai caur PZ. taču jo ātrāk, jo labāk.
dcrow
Es piesakos!!!! Kaadus datus vajag atstaat par sevi? Kaadi temati?
Yume
QUOTE(dcrow @ Apr 6 2005, 12:00)
Es piesakos!!!! Kaadus datus vajag atstaat par sevi? Kaadi temati?
*


Emm, faktiski datus nevajag, man vajag tavus zīmēumus. Uz rokām, lai viņus var izlitrēt, un tad redzēs ko likt pie sienas.
labāk ja darbi būs A4 formātā, un līdz 25.aprīlim.
Ghoul
Nu es labpraat piedaliitos bet kaa vareetu tevi satikt??????????????
Vai es varu nest ziimeejumus kuri ir ielikti sheit????????????
X_Kamui
huh.gif Hmmm...var melnbaltus vai vajaga krasainus zimejumus... wink.gif
asamashii ritori banpaia
visi iepriekšējie jautājumi un vēl - cik nest? moš tu vari pateikt kurus vispār ir vērts.. un jā, moš sarunāt kautkādu tikšanos centrā..?
Kikyou
Ahhh crap... <_>
Es jau labprāt, bet tad man turpat vai speciāli uz Rīgu jābrauc...

Hmm, a fanarti šogad būs? (Tāpat kā pagaišreiz - turpat uz vietas)
asamashii ritori banpaia
nevajag fanartus! un vēl es gribējukautko pajautāt, bet mani kautkas izsita no domas.. umm... ak jā, tipa 25 aprīlis tipa iesniegšanas datums ja? tad var vēl acensties kautko saspēt tongue.gif un nekādas tēmas vai tehnikas ierobežojumi, tikai draw, draw, draw??
dmonster
Es piesakos un darbus iepostot šeit vai kā iznāk???
The post you entered in was too short. You must have at least 60 character(s) in your post before it will get posted.
Yume
ad nu tā atbildes uz jūsu jautājumiem-
1. Zīmējumus man var nodot jebkrā ērtā brīdī, galvenais ka Rīgā, un pēc 17:00
2. Krāsas nav obligātas, galvenais ka zīmējums ir pabeigts kā tāds, tas ir - nav skice
3. Tēmas un tehnikas ierobežojumu nav, feel free to show your talant.
4. Fanart šogad arī būs,kā pagaišreiz-pašā festā.
5. Datus par sevi atstāt nevajag, to visu varēs uzprasīt pie zīmējumu " casting'a"
anti
heh, taisni vai žēl, ka vairs ar zīmēšanu tikpat kā nenodarbojos..
Yume
Un kā būtu ja tu saņemtos un uzskricelētu kautko?
dmonster
QUOTE(Yume @ Apr 7 2005, 09:47)
1. Zīmējumus man var nodot jebkrā ērtā brīdī, galvenais ka Rīgā, un pēc 17:00
*


Tad darbus nevar vienkārši iepostot šeit, vai kā iznāks un tad anime festā uz apbalvošanu atnākt?
X_Kamui
Heh... savus vecus zimejumus nedošu tongue.gif
rolleyes.gif uzzimešu kaut ko jaunu un vel kadu pariti manas milakas animes fanartu.....

biggrin.gif Hmm intersanti bus daudz dalibnieku rolleyes.gif
Yume
Zīmējumus te ostot protams var, bet tas neskaitīsies pie festa programmas.
Labākie zīmēumi tiks piekārti pie sienām, kā bija pagaišreiz, un tad notiks iekšējā balsošana.
Lai zīmējumi tiktu vispār vērtēti tiem jāiziet " casting's" tas ir, tos apskatīs augstāk stāvošas personas, un ar profesionālu aci novērtēs, vai tos ir vērts likt pie sienas, tāpēc viņi ir jāatnes origīnālā

asamashii ritori banpaia
es laikam tomēr nepiedalīšos, es tā padomāju ka mani zīmējumi diezvai izskatās pēc anime uz pārējo fona, pietam gandrīz nevienam nav fona.. a kad tie "kastingi" būs? nevar kautkad ātrāk sarunāt ar kādu "augstāko" cilvēku sarunāt strelku un pajautāt vai vispār ir tolks mēģināt? jo tas ko esmu iepostojis nevelk pēc anime un paši jaunākie ir fanart kas man nepatīk kā kategorija tāda,... respektīvi gribu zināt cik anime'iskiem jābūt darbiem lai iesniegtu?
dmonster
>< Craap >< tiko uzzināju, ka man pasāžas uz Rīgu ir slēgtas.
Yume
hehe, gadās...
Un Kvint, ja tev vajag tiešo personu ar ko runāt, atrodi anime.lv forumā Zuzuk'u
xikes
Neesmu veel izleemis iisti piedaliities vai nee..

QUOTE(Yume @ Apr 8 2005, 09:44)
Zīmējumus te ostot protams var, bet tas neskaitīsies pie festa programmas.
Labākie zīmēumi tiks piekārti pie sienām, kā bija pagaišreiz, un tad notiks iekšējā balsošana.
Lai zīmējumi tiktu vispār vērtēti tiem jāiziet " casting's" tas ir, tos apskatīs augstāk stāvošas personas, un ar profesionālu aci novērtēs, vai tos ir vērts likt pie sienas, tāpēc viņi ir jāatnes origīnālā
*


Originaals ziimeejumiem man parasti glabaajas uz PC.. tapeec, ja arii kas, varu piedaavaat vieniigi kopijas, aka izdrukas smile.gif ,protams, ja nu kads shausmiigi veelas redzeet melnbalto kontuuru smalko ziimeejumu uz paiira.. ph34r.gif ), bet izkraasots viennoziimiigi izskataas labaak..

chorniJ
hei laikam labs pasaakum diez tas buus pa velti vai arii ir kaada daliibas maksa

not_alone
man ir tikai viens jautaajums-es arii driikstu piedaliities?
Kikyou
QUOTE(not_alone @ Apr 11 2005, 15:09)
man ir tikai viens jautaajums-es arii driikstu piedaliities?
*



Man jau liekās, ka piedalīties drīkst jebkurš, kas grib un zīmē daudzmaz anime stilā. happy.gif
Yume
Droši, zīmējumus var nest visi, kam ir vēlēšanās.
Bet es nesoli ka visi atnestie tiks pakārti AniFestā, to jau izlems biš' citi cilvēki.
Tad nu tā, kamēr es atcerējos, cilvēki, kas tomēr grib nest zīmējumus, es būšu piektdien "Jukatan" tējnīcā, laiku vēl īsti nezinu, ja kāds līdz piektdienai grib personīgu konsultāciju, vai jau atnest zīmējumus, tad laipni lūdzu.
dcrow
Es ceru ka būs darbi tiešām anime stilā, nevis kautkas no fantasy! roboti , monstri kuri nu nekādi nevar būt attiecināmi uz anime stilistiku!!!! Ir jau skaisti uzzīmēti, bet nu nav anime!!!
X_Kamui
Ai uff.... kaut ka pedejo nedeļu nevelk neko zimeet...

rolleyes.gif Hmmm... ir pedejais laiks sakt zimet, a to nepaspeešu biggrin.gif
Yume
Tā,ok, lieku tagad tiešu datumu kad es savākšu visus tos darbus no māksliniekiem kas grib būt pakārti anifesta laikā.

Nākamā otrdiena ir limits. Tas ir, 19.04.
Darbus ar autoriem gaidīšu 18:00 pie centrālās stacija pulksteņa

PS: Xikes -uz datora krāsotie darbi, izprintētā veidā arī tiek ar prieku pieņemti.
X_Kamui
rolleyes.gif Hmmmm....... sežu un domaju ko tadu uzzimeet uff huh.gif

Fanarts gan nesanaks... nava laika laugh.gif
xikes
Veel viens mulkiigs jautaajums.
Nav tachu nekaadu ziimeejumu vecuma ierobezojuma.. tb, es varu atnest arii kaadu vecaaku ziimeejumu, ja vien tas ir anime stilaa un izskataas labi?
Yume
Protams, stiep kautvai bērnības zīmējumus, galvenais ka pašam patīk. happy.gif
asamashii ritori banpaia
es nebūšu, man low selfesteem..
Yume
blink.gif viņam zema pašapziņa, nez kot tad lai es saku... āaa, zinu neko nesaku, eju pakārties, ne?

Stiep tik šurp, pa pirkstiem par to nesitīs, var tikai pateicību izteikt.
sasuke321
hmm vareetu piedalities man visi ziimeejumi ir anime stilaa(fanarti preciizaak Naruto fanarti) biggrin.gif
xikes
Vispaar shis topiks mani kaut kaadaa savaadaa zinaa iedvesmo happy.gif Centiishos vienu ziimeejumu veel pabeigt liidz otrdienai..
Ghoul
Ok Ok tas viss ir super es riit vareeshu ( beidzot ) tikai jautaajums kaa mees visi paziisimies ( mani no jums neviens nav redzeejis un es nevienu ar...........) ....
asamashii ritori banpaia
Yume - uzliec neko austiņas lai tevi var sameklēt, cikos tas bija??? tongue.gif
Yume
OK, man ir aizdomas ka rīt varētu nebūt īpaši silti, tad vieta tiek nedaudz pārbīdīta, ieejot centrālajā stacijā, no pulkstens puses ir eskalātors, pirms viņa sloliņš, 18:00, uz iepriekš minētā soliņa sēdēs ķēms ķīmiski rozā biksēs zīmējumus nodot tieši tam ķēmam. Sorry, Kvint, Neko-mimi beidzās, izrādījās vienreizējās lietošanas.
X_Kamui
happy.gif Hi-hi es nebušu man nebija laika uzzimet lidz galam un t.t....... tongue.gif
xikes
Jaunaako ziimeejumu gan nepabeidzu taapec to arii vel nenesishu, bet paaris vecaakus picus gan atstiepshu.. veel tik jaacer, ka to solinu atradiishu.. heh happy.gif

Anyway.. buushu tur jau ieveerojami agraak.. ta kaa mekleejiet keemu peleekaa jakaa ar melnu `Toshiba` koferiiti. smile.gif
Ghoul
Es mazliet nokaveeshos ( daudz stundu) bet buushu ja kas es taads nepaaraak garsh dzekinjsh aadas jakaa laugh.gif
asamashii ritori banpaia
jā - es iedevu savu suppersaņurcīto salīmēto un aplīmēto apzīmēto mapīti Yumei - jaaiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! tagad redzēs kādas sejas viņa rādīs pēc tās atvēršanas biggrin.gif
Yume
Ek, bet foorshi, tieshaam labi darbi, tikai visi grafiski, redzees ko taalaakie cilveeki "kastingaa" teiks.
Bet liels paldies tiek kas jau atnesa, un gaidu veel kaadu, ja ir entuziasti. Liidz sestdienai gaidu.
asamashii ritori banpaia
es līdz sestdienai vēl pagūšu vēl "grafiku" sazīmēt tongue.gif
Yume
Dari tā.
Ghoul
man te jautaajums : vai uz ziimeeshanas konkursu kursh notiks uz vietas ( tobish maakslinieki ziimee uz vietas ) ir jaapiesakas atsevishkji vai arii ja es aiznesu savus ziimeejumus man jau ir jaapiedalaas tajaa konkursaa??? ūn cik daudz laika dos ziimeejumu pabeigshanai????????? Un kas uzvareeja ieprieksheejaa festa konkursaa, kur var apskatiit vinju ziimeejumus??????
X_Kamui
smile.gif Zimejumus var nodot lidz 15 maijam, ta ka vel ir laiks tos pabeikt......... rolleyes.gif
asamashii ritori banpaia
jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Yume
Tās, cienijāmā mākslinieku tauta šodien ir pēdējā iespēja iedod man kādu zīmējumu, kuru jūs gribētu redzēt un parādīt citiem.
Tas ir , 15:00 pie Katedrāles.
Ja ir kautkas, neturiet sveci zem pūra.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.