Help - Search - Members - Calendar
Full Version: iesakiet kadu labu online speli!!!
Anime forum > Anime > Games
-=TUMSA=-
es speleju mu-dream, bet kaut man taa saak apnikt, tikai ej un sit un kacha level, spele bez sizeta.

pasakiet kaut kadu speli kura butu lidziga shai, bet ar normalu sizetu, kuru butu jega spelet.
CloudX
Ragnarok online smile.gif
Lineage 2
GuildWars
Un cias

Bet nopietni taads topiks man liekas jau bija ,pameigini ar searchu atrast .

Atradu - http://otaku.lv/index.php?showtopic=283&hl=
chorniJ
es iesaku lineage2-------------www.vectra.lv----------------tur visu var nokachaat. smile.gif
quintux
es pilniibaa atbalstu ieteikumu par Lineage... vai arii var pameeginaat world of warcraft - kaut kaads ronis.lv vai tamliidziigi...
bet par lineage - ir taada interesanta ziepe. ir vectra.lv un ir reality un abi ir latvieshu serveri... dazhi iet uz vienu, citi uz otru... bet patiesiibaa tachu cilveeku ir tik maz, ka vajadzeetu vinjus pusliidz tureet kopaa un man patiktos ideaalistisks sapnis par serveru apvienoshanu jebshu viena no diviem sleegshanu vai kaut kaa taa, jo tagad sanaak divas bezjeedziigas nometnes samestas
Faplo
Manuprāt WoW ir labs, bet diezgan nobugots.
tostermaize
speeleeju WoW pa velti Sunrain serverii smile.gif
-=TUMSA=-
QUOTE(tostermaize @ May 5 2005, 23:06)
speeleeju WoW pa velti Sunrain serverii smile.gif
*



kadi ir parametri lai varetu normali spelet WoW?
man ir duron 800mhz ar integretu video, kadu vajag video lai veretu to spelet?
ETM
Tie nav dzelzhi prieksh 3d grafikas. un visas taas speeles, ko nosauca taapat ir bez sizheta. Gribi RPG ar sizhetu: Fallout (pirmais vai otrais, nekaadaa gadiijumaa ne tactics). Protams, tas nav online, bet RPG gan tas ir vispamatiigaakais. Vish bez probleemaam ies i uz tava kompa, un sizhets tur tik tieshaam ir, un taa speele dood nemeeraamu briiviibu.
Potams, tai nav nekaada sakara ar animi, bet tomeer.
Janus
Iesaku "Ragnarok online" biggrin.gif smile.gif
GunMetaL
njaa ka jau daudzos topikos rakstiju WoW ir galīgi garam. ar mmorpg nekā diži palīdzet neavaru bet pamēģini Arcanum tam ari multyplayers ir man ta spele patik....biggrin.gif
chorniJ
vectra ir drusku labaaks un drusku aatraak kachaajas bet tikai drusku nu reality vis ir x3 vectra x5 ja nekluudos es pats arii speeleeju vectru. name in the game massare
-=TUMSA=-
QUOTE(chorniJ @ Jun 3 2005, 16:36)
vectra ir drusku labaaks un drusku aatraak kachaajas bet tikai drusku nu reality vis ir x3 vectra x5 ja nekluudos es pats arii speeleeju vectru. name in the game massare
*


kaut kadu web addresi vari pateikt?
Chaos
Iesaku KalOnline, ir taada japaaniska padarishana samuraju laikos, varetu patikt.
www.KalOnline.com
baseboalbatboy
Oho!Šito gan es gribeetu pameegjinaat!
Dero
Varu vienīgi ieteikt WOW.
Neko labāku neatradīsiet.
Dero
Piebilde nekad nespēlējiet serveros, kurus ik pa laikam uz kādu laiku slēdz (piem. SunRain, Ronis u.c.).
LV populārākais un drošivien labākais Kenga.
Web: www.wow.kenga.net
Realm: set realmlist rlist2.hacker.lv
-=TUMSA=-
QUOTE(Dero @ Jun 19 2005, 14:40)
Piebilde nekad nespēlējiet serveros, kurus ik pa laikam uz kādu laiku slēdz (piem. SunRain, Ronis u.c.).
LV populārākais un drošivien labākais Kenga.
Web: www.wow.kenga.net
Realm: set realmlist rlist2.hacker.lv
*



tas serveris ir bez maksas?
un kur tur client var novilkt?
Dero
nesaprotu ko gribi, bet tev vajag tikai realmu un 1.5.0 pachu, kuru var dabūt ar orģ. realmu
Rawen
nu meegjini WOW,iesaku speeleet uz dream servera[reti tiek sleegts un reti uzkaraas]!
-=TUMSA=-
QUOTE(Rawen @ Jun 22 2005, 17:01)
nu meegjini WOW,iesaku speeleet uz dream servera[reti tiek sleegts un reti uzkaraas]!
*


pasaki dream servera majas lapas addresi
volzha
http://wow-dream.agonia.biz/
Dero
Kāds ir Dreamā max lvl, jo daudzi serveri cenšas līdzināties orģinālajam serverim un ar katru paču spēlēt paliek arvien grūtāk un viss kas tiek izmainīts tiek mainīts uz slikto pusi.
CirvjaKaac
Kāds nezin kādu labu Ragnarok serveri, kur būtu daudz tautas, maz lagu un sazināties varētu angļu, krievu vai latviešu mēlē... Zinu ka naivas cerības, bet tomēr
Vispār pats iesaku uzspēlēt Lineage 2. Reku arī labs serveris vectra.lv
volzha
Warcraftu es personīgi spēlēju šeitan http://www.abcwow.net/ bet lineagi http://www.l2extreme.com !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.