Help - Search - Members - Calendar
Full Version: VASARA JAPĀNĀ
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Japāņu valoda
Stunt
Sveiki,
ja kadam jaunietim ir veelme so vasaru - 6 nedeljas pavadit Japaanaa, ir iespeja pieteikties pilna apjoma stipendijai, ko nodrošina Japānas valdība. Jāpiesakās diezgan ātri...sīkāka info www.yfu.lv vai pa telefonu 7212025
jurc
Vecums: 16-17 gadi
ehz... atkal nekā... sad.gif
edg
Shis topiks ir skumjsh... (kaa nu kuram gan. kaapeec man nav 17? jaaizgudro lolicon world biggrin.gif ).
Yanka_ronin
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
edg
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 21 2005, 15:28)
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Vaaks, man vienmeer bija licies, ka tu esi students... Japaanju valodu kursos maacies?
Yanka_ronin
QUOTE(edg @ Apr 21 2005, 21:36)
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 21 2005, 15:28)
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Vaaks, man vienmeer bija licies, ka tu esi students... Japaanju valodu kursos maacies?
*



Nē, nemācos kursos, mācos patstāvīgi mājās. A kāpēc vāks? huh.gif
edg
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 22 2005, 07:36)
QUOTE(edg @ Apr 21 2005, 21:36)
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 21 2005, 15:28)
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Vaaks, man vienmeer bija licies, ka tu esi students... Japaanju valodu kursos maacies?
*



Nē, nemācos kursos, mācos patstāvīgi mājās. A kāpēc vāks? huh.gif
*


"Vaaks" taapeec, ka man ar taam vecuma noveerteeshanas speejaam iet tik drankjiigi...
ShinChan
QUOTE(kamui21 @ Apr 21 2005, 20:38)
Nekas aizbrauksi kaut kad pats un atpūtīsies, kad būs lieka nauda...vajag tikai gribēt...Un kad būs laiks pienācis, tad aizbrauksi....
*


Kāds optimisms. Ja mēs par lieku naudu neuzskatām aptuveni Ls 3000, tad par "paša aizbraukšanu un atpūšanos" varam tikai pasapņot.
edg
Mosh uz japaanu var braukt peljnjaa, taapat kaa uz angliju vai iiriju dazhs labs?
FaNtA
5 NEDĒĻAS biggrin.gif Japānā wub.gif tas ir pārāk skaisti lai būtu patiesi rolleyes.gif
bet var gadīties ka tevi ieliek kautkādā nedādā ģimenē ph34r.gif un tad tev kvaki
Yanka_ronin
Domāju, ka izredzes iekļūt ''kaut kādā ģimenē'', braucot uz Japānu, ir mazas. Vairāk par to būtu jāraizējas Ķīnā...
Kima
QUOTE(FaNtA @ Apr 22 2005, 22:00)
5 NEDĒĻAS  biggrin.gif  Japānā  wub.gif tas ir pārāk skaisti lai būtu patiesi  rolleyes.gif

*


jā TAS IR pārāk labi...un tagad visiem maniem sāncenšiem(no otaku), nezinu vai ziniet, bet jāraksta esseja (trīs tēmas, tagad neatceros), bet nu nedaudz pesimisma...domāju par prasībām jūs ziniet, bet lūk kas lika man nokrists un saprast ka man tas noteikti ir garām...NO LATVIJAS BRAUC 1 tikai un vienīgi 1 CILVĒKS!!!!!!Nu un tā ka manā skolā daudzi startēs(vismaz tā teica skolotāja)manas izredzes peilidzinās nullei....man nav labas un izcilas atzīmes...man labasun vājas....bet nu, es nesaku ka nemēģināšu!!!
FaNtA
QUOTE(za4peedinja @ Apr 23 2005, 09:48)
jā TAS IR pārāk labi...un tagad visiem maniem sāncenšiem(no otaku), nezinu vai ziniet, bet jāraksta esseja (trīs tēmas, tagad neatceros), bet nu nedaudz pesimisma...domāju par prasībām jūs ziniet, bet lūk kas lika man nokrists un saprast ka man tas noteikti ir garām...NO LATVIJAS BRAUC 1 tikai un vienīgi 1 CILVĒKS!!!!!!Nu un tā ka manā skolā daudzi startēs(vismaz tā teica skolotāja)manas izredzes peilidzinās nullei....man nav labas un izcilas atzīmes...man labasun vājas....bet nu, es nesaku ka nemēģināšu!!!
*


nu runaajot par atzīmēm man ar tā ir kā ir unsure.gif tu gribi teikt ka tur lai tiktu ir jāraksta esseja?
Yanka_ronin
Nelielīšos ar savām atzīmēm, parasti tā nedaru, bet- domāju, ka otrā kārtā tikšu noteikti, jo- nevienas atzīmes manā liecībā nav zemākas par 7 tongue.gif (7-nieki ir trīs, pārsvarā astoņnieki, ir daži 9 un 10...), angļu valodā laikam ar bija 8 vai 9. Arī eseju uzskatu par savu trumpi, jo kad esmu aizsūtījis to uz kādu konkursu, panākumi neizpaliek. Un rakstīt man patīk... biggrin.gif

Nu, tas viss kaut nedaudz atvieglo prātu... rolleyes.gif
Kima
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 23 2005, 10:54)
Nelielīšos ar savām atzīmēm, parasti tā nedaru, bet- domāju, ka otrā kārtā tikšu noteikti, jo- nevienas atzīmes manā liecībā nav zemākas par 7 tongue.gif  (7-nieki ir trīs, pārsvarā astoņnieki, ir daži 9 un 10...), angļu valodā laikam ar bija 8 vai 9. Arī eseju uzskatu par savu trumpi, jo kad esmu aizsūtījis to uz kādu konkursu, panākumi neizpaliek. Un rakstīt man patīk... biggrin.gif

Nu, tas viss kaut nedaudz atvieglo prātu... rolleyes.gif
*


nu un ko tu iesaki man?Sākt kaukt jau tagad? Vienīgais mans trumpis ir priekšzināšanas japāņu valodā....nu labi tad jau redzēs...
Yanka_ronin
QUOTE(za4peedinja @ Apr 23 2005, 13:50)
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 23 2005, 10:54)
Nelielīšos ar savām atzīmēm, parasti tā nedaru, bet- domāju, ka otrā kārtā tikšu noteikti, jo- nevienas atzīmes manā liecībā nav zemākas par 7 tongue.gif  (7-nieki ir trīs, pārsvarā astoņnieki, ir daži 9 un 10...), angļu valodā laikam ar bija 8 vai 9. Arī eseju uzskatu par savu trumpi, jo kad esmu aizsūtījis to uz kādu konkursu, panākumi neizpaliek. Un rakstīt man patīk... biggrin.gif

Nu, tas viss kaut nedaudz atvieglo prātu... rolleyes.gif
*


nu un ko tu iesaki man?Sākt kaukt jau tagad? Vienīgais mans trumpis ir priekšzināšanas japāņu valodā....nu labi tad jau redzēs...
*



Par kaukšanu neko neesmu teicis, ne domājis. No kurienes tu tādu info izpīpēji, nesaprotu... huh.gif
Es jau teicu, ka parasti nestāstu par sekmēm, jo tad man parasti tiek lekts virsū ar tādām frāzēm par kaukšanu utt.
Kima
piedod, aizvainot, vai kaut kā tā, es tevi negribēju...Bet sanāk ka tu esi mans sāncensis Nr.1 (to var uzskatīt arī par komplimentu)...Jebkurā gadījumā es būšu priecīga par jebkuru cilvēku, kurš izbīdīs to skuķi, kuras paps strādā ārlietu ministrija...ja viņi izskatīt pretendentus, tad gan diezvai uz kaut ko var cerēt...
MitSuki
Atvainojiet, bet es izsteiksos ko es domaju par sito...
Sitas viss ir suu pedejais, uz Japanu var mierigi aizbraukt dzivot gimene, iet skola, dabut jaunus draugus utt.
Tur nevajag nekadu sitos 5 nedelas
Ta ka es es esmu lasijis pa Japanu un par Latviju, uz Japanu var tikt gandriz jebkurs cilveks un var dzivot tur forsu dzivi, galvenais ir vajadziga ta maksa par celu un dzivosanu taja gimene un viss!!!
Tas valsts suds ko visu laiku te cakarejas, taja vispar tikt nav iespejams jo viniem ir parak lielas prasibas, tas gandriz ka 1:100000!
Ka es zinu uz Japanu aizbraukt, dzivot, iet skola, pabeigt skolu tas viss ir iespejams katram cilvekam un to var bez kaut kadas Latvijas suda ko visu laiku cakarejas....
Es jus nesaprotu, ir vajadzigi 3000-5000 LS celam uz gadu un var sakt mierigi jaunu dzivi...
anti
QUOTE(MitSuki @ Apr 24 2005, 01:03)
Atvainojiet, bet es izsteiksos ko es domaju par sito...
Sitas viss ir suu pedejais, uz Japanu var mierigi aizbraukt dzivot gimene, iet skola, dabut jaunus draugus utt.
Tur nevajag nekadu sitos 5 nedelas
Ta ka es es esmu lasijis pa Japanu un par Latviju, uz Japanu var tikt gandriz jebkurs cilveks un var dzivot tur forsu dzivi, galvenais ir vajadziga ta maksa par celu un dzivosanu taja gimene un viss!!!
Tas valsts suds ko visu laiku te cakarejas, taja vispar tikt nav iespejams jo viniem ir parak lielas prasibas, tas gandriz ka 1:100000!
Ka es zinu uz Japanu aizbraukt, dzivot, iet skola, pabeigt skolu tas viss ir iespejams katram cilvekam un to var bez kaut kadas Latvijas suda ko visu laiku cakarejas....
Es jus nesaprotu, ir vajadzigi 3000-5000 LS celam uz gadu un var sakt mierigi jaunu dzivi...
*



un, tavuprāt, šeit jebkuram cilvēkam tie 3000-5000 Ls ir mierīgi pieejami? tā nav maza summa, vismaz vidējam aritmētiskajam latvietim (es nerunāju par bagātnieku bērniņiem un citiem tādiem; tie, iespējams, senčiem attiecīgo naudiņu varētu arī izkaukt).
Kima
Mitsuki, domāju jebkurš te esošais zin par apmaiņas programmām. Tomēr, ka raksta anti ne visiem ir nauda.
Bet ja esi vidusskolnieks, vieglā neizpruksi, Japānas izglītību Latvijā nepieņem un aizbraucot uz gadu, tas gads tiek zaudēts...Man jau tā ir grūti pierunāt tēvu, kur nu vēl, ja es izlaižu gadu?


Labojums: ser, yes, ser...tas ir ..mem, yes mem! Uz priekšdienām iegaumēsim!!! biggrin.gif
anti
QUOTE(za4peedinja @ Apr 24 2005, 14:19)
Bet ja esi vidusskolnieks, vieglā neizpruksi, Japānas izglītību Latvijā nepieņem (..)
*



mhm, ja vien nedomā palikt Japānā arī augstskolā studēt, un dzīvot, un, un.. un tā tālāk :)

bet nu, varu Tevis teiktajam tikai piekrist.

// maza piebilde - es ar mazo "a" rakstos :]
Shinobi-sama
nums sirmajiem onkiem/tantukiem atliek tik uz savu roku shtelli mekleet.... tas gruutaakais butu uz japaanau aizbraikt. gaijin darbu atrast var gandriiz vienmeer nevienmeer tik var apmierinaat tas darbs un ar to izgliitiibu arii ir nedaudz paarspiileec. jaa pastaav jau kaadas normas tu lai dabuut darba viizu uz savu roku bet viss mainaas kad tu tu tur esi uz vietas un kaada firma tevi pienjem tad firma tev izkaarto darba viizu fiksi vien happy.gif par shito liiniju esu lasiijis n-tos komentaarus un gaandriiiz vienmeer vinji ir vairaak vai vamazaak identiski
Duarh
Vecaakiem cilveekiem (studentu gados) ir jau Japaanaa arii visaadas vasaras prakshu iespeejas, tikai pasham jaameklee - shovasar laikam vienaa fizikas laboratorijaa straadaashu. . .

ja tieshaam grib aizbraukt, cilveeks var atrast veidus, kaa - bet vidusskolaa tieshaam gruuti; es nevaru iedomaaties, kaa buutu vareejis tajos laikos pats kaut ko izkaartot, galvenokaart jau vecaaku deelj
edg
Pasham jaameklee? Aaaaa. Iists otaku pats neko nedara, tikai skataas anime. Genshiken skatiijies?
Ayumi
ahh, japaana ir mana sapnu zeme.....nolaadeets! kaapeec es esmu par jaunu!!! mad.gif dry.gif sad.gif
MitSuki
Ichno-sama esi laimiga ka esi jauna, jo jaunaka jo velak buss lielakas iespejas kaut kur aizbraukt neka, vecakiem cilvekiem, jo piem tagad piem mierigi vari aizbraukt dzivot uz japanu(ja ir nauda) un dzivot gimene, un iet skola, un iepazities jaunus draugus, un lenam meiginat nakotni nodrosinat, bt vecakiem, es pat iedomaties nevaru, tiem kuriem ir pari 18, man liekas ka viniem tur darit nav ko...
MitSuki
Ne, es ne jau ta domaju... =)
Pats apskaties, piem tiem kuriem ir no 13-16 gadiem vini mierigi aizbrauc tur iet skola satike draugus un sak lenam dzivot, var teikt ka jaunu dzivi =))), bet kuri vecaki, vini vienigi var aizbraukt uz turieni ka ekskursija, es taks nezinu, es vienkarsi skatos ko raksta citur =))), daudzi saka piem Japan-guilda, ka jauniesiem ir daudz lielakas iespejas nodorsinat dzivi citas valstis neka tiem kuri ir vecaki =))
MitSuki
jap =), es jau nesaku ka visiem veicas kuriem ir 12-16 gadiem =))), isteniba liels retums ir ja paveicas dzive kaut kur arvalstis =)))
lastguru
QUOTE(MitSuki @ Jun 13 2005, 20:18)
bt vecakiem, es pat iedomaties nevaru, tiem kuriem ir pari 18, man liekas ka viniem tur darit nav ko...

Nu un kopsh kura laika? tev vienmeer paliek iespeejas tur maaciities universitaatee, braukt uz praxi, vai vispaar straadaat par anglju valodas skolotaaju (kaa jau Shinobi teica, gaijin darbu gandriiz vienmeer var atrast).

Es paziistu vienu LU japanologjijas (nezinu kaa preciizi saucas, varbuut kaut kaa savaadaak...) studenti kas bija aizbraukusi Japaanaa uz praksi, pusgadu atpakalj atgriezaas... maaciijaas un straadaaja... Un ja esi skatiijies The Grudge, tur galvenaa varone arii taada studente.
edg
Es nekaadiigi nespeeju izprast, kaapeec aarzemnieki var normaali atrast darbu japaanaa. Vai tad vinjiem nav taa, ka japaanja darba vieta gandriiz droshi ir vieta, kur vinjsh veidos karjeru, attiistiisies? Tipa, jeedziens "tava firma" ir daudz tuvaaks, liidz ar ko pashi japaanji ir uzticamaaki (gan palikshanas darbaa zinjaa, gan tajaa, ka vinjiem ruup firmas naakotne, jo taa ir dalja vinju pashu). Taadaa gadiijumaa aarzemnieks ar savu svesho darbinieka-uznjeemuma attieciibu izpratni ir daudz apshaubaamaaks, pie tam, ar vinju var buut probleemas, jo vinjsh daudz ko var neizprast, paarprast, buut liels apgruutinaajums, kameer pielaagosies japaanju dziives modelim. No kaa izriet, ka darba deveejam vajadzeetu izvairiities dot darbu aarzemniekam par labu vieteejam japaanim. Kuraa vietaa es esmu iebraucis auzaas?
lastguru
QUOTE(edg @ Jun 14 2005, 01:10)
Es nekaadiigi nespeeju izprast, kaapeec aarzemnieki var normaali atrast darbu japaanaa.

1. japaanjiem iisti labi neiet ar anglju valodu, taapeec gaijini var mieriigi atrast anglju valodas pasniedzeeju darbu lauku skolaas
2. esmu dzirdeejis no koleegjes ka vinjas pazinja esot straadaajis vienaa dizaina firmaa par "maaksliniecisko dveeseli", jo tur straadaajoshiem esot bijushas gruutiibas kaut ko labu izdomaat...
3. kaa saprotu, studentus lielas kompaanijas njem kaa studentus, uz praksi, ljoti labi saprotot ka praktikanti pie vinjiem ilgi nepaliks.

slinkums veel ko domaat...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.