Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jusu pirmais anime?
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4
anishuara
image
image
man noskatoties sho filmu naca atmina manas bezrupigas bernibas dienas... laikam tapec ka tas bija mans 1 anime ko es noskatijos... smile.gif
kaarleens
Paarvietoju topiku jo zem sadaļas Films ir jāliek filmas nevis anime. Par Totoro šī ir mana mīļāka Ghibli studijas filmiņa tas jaukums kas nāk no viņas nav vārdiem aprakstāms.
Bet ja ņem pirmā mana anime bija Spoku kuģis ,ko tagad btw rādīs animefest 2 skatījos viņu CCCP laikos kino, toreiz jau patika ,jo tajos laikos neko tādu vispār nekur redzēt nevarēja nu pogodji visi tik skatījās 100 reizes
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...0&do.search.y=0
Taka
Pirmā anime? Ufff... sen tas bij pie Gaujas ziedu laikos... laugh.gif
Laikam tomēr Robotech movie - Macross foreva! cool.gif
zenofex
Runcis Zābakos, Spoku Kuģis, Linzmens (Nezinu vai oriģināla Linzmens arī ir Linzmens smile.gif )

Bet tas bija tādā kā vairāk bērnībā - tīņu gados smile.gif

Tā pa īstam mani anime paņēma ar Ghibli - Laputa un Nausicaa.
Church
QUOTE(zenofex @ Apr 25 2005, 12:34)
...
Tā pa īstam mani anime paņēma ar Ghibli - Laputa un Nausicaa.
*


imho daudziem @ LV anime miiljotaajiem ghibli bija tas kas 'aizkjeera'. iespeejams taapeec, ka papildus augstajam liimenim grafiskaa/saturiskaa/utml zinjaa tie bij movie formaata un pluuda pa retam kopaa ar paareejaam piraatiskajaam filmaam ;> (mans mineejums). imho tomeer TV formaata showu fansubus/dvd vilkt/pasuutiit saak cilveeki kas jau ir iepazinushi zhanru. protams nau likuma bez iznjeemuma.
Taka
Parasti pirātu kasetēs "vietas aizpildīšanai" pēc dienišķā bojevika pirāti mēdza ierakstīt kādu gabalu no animes, kādu OVA epizodi. Ar TV seriāliem reti aizrāvās. Ja ko varēja dabūt tad tās bija filmas vai īsas (līdz 12 ep.) OVAs.
Protams bija arī vietējie otaku, kuri bezkaunīgi izdīca no ārzemju kolēģiem animi, tipo mēs nabagi, bet dikti otaku - nu iedoooo animiii plīiiiiiizzzz
edg
Topiks ar shaadu pashu ideju jau ir bijis: http://otaku.lv/index.php?showtopic=111

Tur var atrast gan manu, gan daudzu citu atbildes.
baseboalbatboy
Mana pirmā anime???...heh..UltraMen ph34r.gif
Kagome
hmmm, biski jaapadomaa, laikam Rurouni Kenshin
anishuara
Es uzskatu ka tas nekas... un starpcitu tur ir cits nosaukums, tam topikam... Es negribeju lai visi ignojas bet lai atceras tas atminas kuras aizrava noskatoties kautko jauku, kas uz visiem laikiem izmainija jusu dzivi... sad.gif
CloudX
QUOTE(baseboalbatboy @ Apr 25 2005, 17:09)
Mana pirmā anime???...heh..UltraMen  ph34r.gif
*



Kada sagadiishanaas ,man arii laugh.gif
Ramiel
ka tik tas nebija kkads hentai ko mans vecaakais bra4s bija panjeemis no kkadas video nomas ^^, bija aptuveni 10-12 gadus atpakal
lol ^^
anishuara
QUOTE(Raggaman @ Apr 25 2005, 19:21)
ka tik tas nebija kkads hentai ko mans vecaakais bra4s bija panjeemis no kkadas video nomas ^^, bija aptuveni 10-12 gadus atpakal
lol ^^
*


Yo! tas gan ir interesanti... pareizi kas kuram tuvaks... biggrin.gif
Takashy
eh,mans pirmais anime kursh man taa apmeeram iepatikaas bija laikam Cat's Eye, vismaz es atceros ka es to diezgan biezhi skatiijos kd to raadiija kaadreiz pa RTL2,bet tagad paskatoties kaadu no taam vecajaam seerijaam man taas vairs neliekas tik iipashas,vismaz tas ziimeehanas stils tagad liekas taa diezgan vets ja saliidzina ar to kaads tagad lielaakajaa daljaa anime ir... kautvai toreiz kad es skatiijos to man vairaak likaas ka taa ir parasta "multene",jo tajaa laikaa es jau veel taadus vaardus kaa anime,manga utt. veel nebiju dzirdeejis... heh... kautvai tikai taa iisti mani pie anime piesaistiija Digimon... laugh.gif ;
X_Kamui
smile.gif He mans pirmais anime bija DBZ rolleyes.gif
mmm nu gan es par to fanoju, jo tur bija kau6anas, visi nereali chari u tt....
bet tagad gan man DBZ kaut ka nak ta paraleli.... rolleyes.gif
Deadly Frozen
Es secināju, ka neatceros kā sauca pirmo anime, ko redzēju. Tas bija diezgan agrā bērnībā, reiķinot, ka bija ap 4-6 gadiem tātad aptuveni 8-10 gadus atpakaļ blink.gif Katrā gadījumā - tie nebija ne Digimoni, ne Pokemoni, lai gan grafikas ziņā stipri līdzīgi Sailor Moon, tomēr tas arī nebija tas. Katrā gadījumā, toreiz diiiikti tā multenīte patika happy.gif Smukas meitenes is good. Varbūt kaut kad izdosies atcerēties kā to multenīti sauca, jo viņa bija aw so cute un meitenītēm bija izcili liealas acis un gan gari un smuki, gan lokaini un smuki mati....
Anyway - ja kāds atcerās ko tādu aptuveni tajā laika sprīdī, ko rādija kādā no Latvijas kanāliem - varētu man paziņot kaut vai privāti. Tomēr patīkami būtu atcerēties bērnību happy.gif
anishuara
ir labi atcereties to kas liek lidot, vai ari tas kas tiesham patik... gan jau atceresies to anime jo es ari aizmirsu viena anime nosaukumu kur stasts bija par bralien kuri vareja parversties par pukiem un pectam nonaca kautkada paligona... blink.gif
tas ir forsh amine bet es neatceros ka tas saucas... wink.gif
Masha
pirmo neatceros, bet kas mani tiesam ieintereseja anime busanas- Hellsing, kas tolaik gaja pa viva kanalu, nu kadu gadu atpakal...he he pavisam nesen:)
not_alone
Sailor Moon *sniff*.............es raudaaju sad.gif beigaas sad.gif aa un candy candy biggrin.gif
xikes
Ui, tas bija sen..
Neatceros vairs kaa saucaas (jo tad gaaju kaut kur 1. vai 2. klasee) Bet nu, vinaa gaja no riitiem. Sizets bija par kaadu organizaciju, kas ciiniijas pret dazadaam bakteerijaam un viirusiem ar kosmosa kugim liidziigu transporta/kaujas liidzeki, kuru tad samazinaaja un ievadiija cilveeka organismaa.. Toreiz veel neapzinaajos, ka taa ir anime un nekaadi nevareeju iebraukt kas taa par valodu zem krievu(laikam) duba apakshaa skan.. smile.gif
Ja kaads atceras, ko liidziigu un mosh zin veel nosaukumu, tad mosh pasakiet..
Ghoul
Nu es iisti neatceros kuru no shiim divaam es redzeeju pirmo bet abas ir manas pirmaas anime: Ultramen, Candy.
Taka
QUOTE(xikes @ Apr 26 2005, 06:45)
Ui, tas bija sen..
Neatceros vairs kaa saucaas (jo tad gaaju kaut kur 1. vai 2. klasee) Bet nu, vinaa gaja no riitiem. Sizets bija par kaadu organizaciju, kas ciiniijas pret dazadaam bakteerijaam un viirusiem ar kosmosa kugim liidziigu transporta/kaujas liidzeki, kuru tad samazinaaja un ievadiija cilveeka organismaa.. Toreiz veel neapzinaajos, ka taa ir anime un nekaadi nevareeju iebraukt kas taa par valodu zem krievu(laikam) duba apakshaa skan.. smile.gif
Ja kaads atceras, ko liidziigu un mosh zin veel nosaukumu, tad mosh pasakiet..
*


Geneshaft?
xikes
Ja var ticeet AniDB, tad Geneshaft iznaacis/raadiits vai kaa citaadi saistiits ar 2001. gadu. Manis piemineetais tika raadiits apmeeram ap 1991~1992 gadu.. Apraksts arii ne iipashi atbilst..
Nezinu vai tas vareetu buut iistais..
Ito no Kazuki
"Devil Hunter Yoko", ~ 4 g.v. Ok, tad es nezināju, kas ir anime...Pirmais anime, ko skatījos tikai tāpēc, ka tas ir anime un nekā labāka nebij, bī Pokemoni *atceras vecos, labos laikus - brrrrrrr* Bet pirmais anime, kuru noskatījos un tiešām novērtēju - "Spirited Away" pirms pāris gadiem Arsenālā (tajā pašā - arī "VHD:Bloodlust" *drool*)
+Chibi+
QUOTE(not_alone @ Apr 25 2005, 23:36)
Sailor Moon *sniff*.............es raudaaju  sad.gif  beigaas  sad.gif  aa un candy candy biggrin.gif
*




smae here. SailorMoon bija mana pirmā anime obsession, hah hah, nu, liekot brālim un vecākiem ierakstīt man sērijas, kad es pati nebiju mājās.. Hah hah, es esmu lepna par to, ka emsu redzējusi visas visas. ^^v Tikai ne to no pirmāš sezonas, kur Minako pārģērbās par SM.. BEt nu labi, heh... laugh.gif

Un Candy, aaaaaaa!!!! es neredzeju pēdējo sēriju!!!!!! sad.gif Un tad man za4ux izstāstīja, tas bija pirmais vienojošais elementas Kaigan sanāxmē, heh. ^^


Un pirmā anime, kuru es apzināti lādēju jau kā potenciāls anime fans, bija DN Angel. happy.gif
Kikyou
Vispār pirmā anime, tāpat kā dažiem citiem, bija Ultramen. laugh.gif
Pirmais pamatīgais obsession bija Pokemoni.
Pirmā novilktā anime būtu Tokyo Underground, ar kuru es arī sāku apzināties, ka es skatos tieši "anime". :3
Hellsin-The Alucard
Hmm,pirmasi anime...Aa Njindzas manuskripts...Forshs movjs...
GunMetaL
šis topiks ir ar vienu konkrētu jautajumu. kā tu saki skatīties animi un visu patejo kas ar to saistīts. cik vecs biji utt ka to uztvēra draugi un ta talak smile.gif

mani animes fana ceļi sakas kads es kadu dienu rakājos pa dc meklejot kartējo spēliti ko novilkt. vardsakot biju no spēlem neatraujams geimers nu lab es tad uz labu laimi vilku dažadu useru file listus uzdūros useram ar niku "Mary" no failu lista noka4aju outlaw star 24 sēriju ta joka p\ec lai paskatītos kada ir anime nu labi es to noka4aju uz nosense . biggrin.gif lai cik divaini nebūtu sadistiskajam geimeram iepatikās anime tad noka4aju ari vienu seriju no gundam wing tiesa neatceros kuru sēriju gundami man iepatikās viss vairāk no visiem animes tipiem.
ta saku ka4at aizvien vairāk un vairāk animi un protams gundamus bez tiem es vairs iztikt nevaru smile.gif) tapēc man vienmer velkas kada no gundamu serijām...
tad man bija 14 gadu tiesa tagad man ir 15 ār pusi taka animi skatos jau pus gadu un esu pilnība apmierinats ar dzivi. vienigi kļustu bēdigs kad esu pabeidzis skatīties kadu animes serialu sad.gif jo gribētu lai serials nekad nebeiktos... bet tas no manas puses ir mazliet stulbi.

pacik visi mani draugi ir counter strikeri un geimeri un sēlētaji vini nav no miermīlīgajiem tapec viņiem vai vismaz viņui smadzenem ir gruti uztvert to ka es varu skatīties animi un vel klausīties tadu muziku (ostus no animem)

tauta mani nesaprata

varsakot viņiem tikai dziesma ""besi"" smadzenes man jau ari patik musdienu muzika bet netik lielos daudzumos vismaz ne latviešu ta saucama ''grupa'' + vel man riebjas reps un hiphops. parējos muzikas stilus vel man ta tiri nekas patik klausities..


ja šads topiksir jau bijis prosto izdzesiet viņu ja nau tad dalieties sava pieredze ar to kā jus sakat skatities mantu smile.gif wink.gif wink.gif wink.gif

EliminatoR šāds topiks jau bija so...
anishuara
QUOTE(EliminatoR @ Apr 27 2005, 23:36)
šis topiks ir ar vienu konkrētu jautajumu. kā tu saki skatīties animi un visu patejo kas ar to saistīts. cik vecs biji utt ka to uztvēra draugi un ta talak smile.gif

mani animes fana ceļi sakas kads es kadu dienu rakājos pa dc meklejot kartējo spēliti ko novilkt. vardsakot biju no spēlem neatraujams geimers nu lab es tad uz labu laimi vilku dažadu useru file listus uzdūros useram ar niku "Mary" no failu lista noka4aju outlaw star 24 sēriju ta joka p\ec lai paskatītos kada ir anime nu labi es to noka4aju uz nosense . biggrin.gif lai cik divaini nebūtu sadistiskajam geimeram iepatikās anime tad noka4aju ari vienu seriju no gundam wing tiesa neatceros kuru sēriju gundami man iepatikās viss vairāk no visiem animes tipiem.
ta saku ka4at aizvien vairāk un vairāk animi un protams gundamus bez tiem es vairs iztikt nevaru smile.gif) tapēc man vienmer velkas kada no gundamu serijām...
tad man bija 14 gadu tiesa tagad man ir 15 ār pusi taka animi skatos jau pus gadu un esu pilnība apmierinats ar dzivi. vienigi kļustu bēdigs kad esu pabeidzis skatīties kadu animes serialu sad.gif jo gribētu lai serials nekad nebeiktos... bet tas no manas puses ir mazliet stulbi.

pacik visi mani draugi ir counter strikeri un geimeri un sēlētaji vini nav no miermīlīgajiem tapec viņiem vai vismaz viņui smadzenem ir gruti uztvert to ka es varu skatīties animi un vel klausīties tadu muziku (ostus no animem)

tauta mani nesaprata

varsakot viņiem tikai dziesma ""besi"" smadzenes man jau ari patik musdienu muzika bet netik lielos daudzumos vismaz ne latviešu ta saucama ''grupa'' + vel man riebjas reps un hiphops. parējos muzikas stilus vel man ta tiri nekas patik klausities..


ja šads topiksir jau bijis prosto izdzesiet viņu ja nau tad dalieties sava pieredze ar to kā jus sakat skatities mantu  smile.gif  wink.gif  wink.gif  wink.gif

EliminatoR šāds topiks jau bija so...
*



man gan patika shis topiks jauki uzzinat kautko jaunu... uzskatu ka tas gaja no sirds... vismaz kad es taisiju so topiku man bija nodoma ka viss ari ta notiksies... biggrin.gif
FaNtA
PIRMO wub.gif es redzēju kaados 4 gados, un tas bij fāterim video kasetee par kkaadiem robotiem un skaistaam meiteneem rolleyes.gif bet diemzeel bez nosaukuma, un paarus gadus atpakaļ centos viņu atkal dabuut, bet meklējumi bija bez rezultaatiem unsure.gif
anishuara
QUOTE(FaNtA @ Apr 28 2005, 21:07)
PIRMO  wub.gif es redzēju kaados 4 gados, un tas bij fāterim video kasetee par kkaadiem robotiem un skaistaam meiteneem rolleyes.gif bet diemzeel bez nosaukuma, un paarus gadus atpakaļ centos viņu atkal dabuut, bet meklējumi bija bez rezultaatiem unsure.gif
*


vismaz pastasti ka tas izskatijas tad varbut kopigiem spekiem dabusim to roka... biggrin.gif
GunMetaL
heh tie bij gungam wing uz halavu novilku no neta joka pēc un tagad es animes atkarīgs
anishuara
gadas ta sanak vienmer..... happy.gif no sakuma saka man vienalg, bet kad atrod ko ipashu tad uzreiz klust atkarigs..... +_+
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Naktspukjiite
Pirmā anime - nosaukumu vairs neatceros, bet sižets bija aptuveni tāds: mazu meiteni adoptēja pāris, kas izmisīgi vēlējās dēlu. Adoptēta meitene regulāri grima savos sapņos, iedomājās kaut ko nereālu. Viens skats no filmas: meitene brauca caur kaut kādu ābeļu aleju un sapņoja par to, kā krīt ābeļu ziedi un viņa pati tur kaut kur pa vidu grozās.

*paldies Zenofeksam, kas atgādināja par šo animi savā lekcijā*
PHz
Es arī sāku ar Ghibli... pati pirmā bija Spirited Away, tad Nausicaa, Mononoke-hime u.t.t. Filmas vienkārši aizgrābjošas, ar tādu fantāzijas lidojumu un emocionalitāti, kādu nekur agrāk nebiju redzējis. "I was hooked", tā teikt. Tajā laikā, kad vācu un skatījos visas Ghibli filmas pēc kārtas, dzīvoju kā pasakā.
Tad ķēros pie kanoniskajiem sci-fi meistardarbiem (Akira, Ghost in the Shell...), un pēc tam jau panesās seriāli - sākot ar Cowboy Bebop (MĪLU) un beidzot ar Elfen Lied (dīvaini tie japāņi, dīvaini...)
Janus
Mans pirmais anime bija "Batle OX-01" biggrin.gif
Man vins ts iepatikas ka es vinu noskatijos kadas reizes 20-25 pec kartas. tongue.gif
tostermaize
laikam kedy kendy vai kas uz to pusi preciizi neaceros nosaukumu tongue.gif
-kumori-
Tiko ... Stastz par zobenvali un forshu meiteni, kas piedzivoju super piedzivojumuz biggrin.gif biggrin.gif Es biju stara, kad to skatijos [3reizes] ... Un kops ta laika mani milakie dzivnieki ir zobenvali cool.gif
Ayumi
Mana Pirmaa anime bija anna no zalajiem jumtiem, tas bija loti sen.man bija tikei 4-6 gadi,es katru riitu ceelos to skatiities pa televiizooru, uzmodinot vissu gimeni(manam lielajam braalim isteikti riebaas shii anime)taa anime gaaja 7 no riita, pa tv3(to agraak sauca citaadaak!).
bet tad seerijas beidzaas.braalis liiksmoja,es beedaajos! sad.gif
jau 10 gadu vecumaa es biju pokemonu un digimonu fans,un necik ilgs laiks nepagaaja liidz man tas viss bija liidz kaklam.
pirms pusgada, lielais braalis man paradiija Gundam SEED un kops taa laika,es no visaadaam animeem kuras vien redzu(hellsing, Gundam seed/destiny,full metal panic fomuffu)nevaru atlipt!
Braalis reti lauj man skatiities kaadu vina anime,un esesmu beediiga! sad.gif
AK SIS SALDAIS GREEKS!
Winry
Nu es savupirmo anime redzeeju jau sen....(kad vēl nebija TV3) nosaukums bija laikam Candy Candy vai kaut kas tāds! biggrin.gif


Tad jau man šis seriāls patika , bet tagad tēmēju uz kaut ko labāku!!! cool.gif

image

image
GunMetaL
nu vispar es jau paaraak preciizi neuzrakstiju savu pirmo bez zinu to ka man bij 3 gadi un tas bij kautkas liidziigs ultramen.... veelaak sekoja jau peec 11 gadiem kad man bij 14it un tie bij gundami bet tas jau cits stasts biggrin.gif
Andiigais
nu mans piramis kau kas liidziigs ultrameam... bet kad nopietnaak saaku aizrauties, tas piramis bij The Wonderful days un Naruto
rebel
man liekas,ka man bija kaadi 6gadi un tad es skatiijos "candy candy"... pateicoties shim seriaalam iemaaciijos plxt lajkus 24 h sisteemaa happy.gif (13,14uttt.,newis 1 dienaa,2 dienaa utt.) pa dienu gaidiiju,kad buus un ik peec pusstundas jautaaju : ilgi weel? mana babinja ar' skatiijaas..es skalji raudaaaju un dusmojos,ka beidzaas un wajrs neraadiija.. sad.gif man pat liekas,ka es peedeejo seeriju neredzeeju...heh,patiesiibaa jaw lajkam peectam daudzko pa kkaadiem kriewu kanaaliem redzeeju,tik tad man nebija nekaadas nojeegas par anime,bija wnk - "multenes". un waardu 'anime' uzzinaaaju un apjautu tikai tad,kad piesleedza kabeli un saaku skatiities rtl2. un, protams,kad noskatiijos "spirited away", biju wnk staraa un..nju,wiss sapluuda un es kljuwu par to,kas esmu - kko liidziigu otaku.. biggrin.gif
Iori Yagami
Mans pirmais anime bija DBZ. Tagad man tas patik tikpat daudz ka agrāk tongue.gif
Sērfijs
Tagad īsti nepateikšu, kas bija agrāks Ultramens vai Speedijs gonšiks, laikam tā viņu sauca, bet tā, ka nopietni pieķeros animei, pirmais bija parastais DragonBall un Beast Wars.
MitSuki
mana pirma anime bija Sailormoon, to es saku skatities kad bernu darza gaju =), es pat atceros kak raudaju pie katras sezonas beigam, un velak aizgaja DBZ,One Piece, un velak man viens pateica "ej zini ko nem anime paskaties", un no tas reizes kad vins man iedeva dazas anime paskatites esmu kluvis par sitadu atpalikusu duracinu...
dmonster
Man (tā kā laikam baram no citiem cilvēkiem) 1. bija Sailermoon. Es jau kopš 5, 6 gadu vecumu uz RTL2 skatos gandrīz visas pēc kārtas, tāpēc visas anime fanātikas attīstījās gadu gaitā.
Tsukino
Es arii pirmo redzeeju Sailor Moon.
image
Ayumi
re es dabuuju bildiiti no savas pirmaas animes''anna no zalajiem jumtiem''
image
oh my gosh! cik diivaini.
p.s'- tikei tagad pamaniju ka annai smadzenes bish pa lielu.
anime pati pa sevi ir veca-1979.gads.
MitSuki
Aha es ari atceros =)))
Es atceros ka es skatijos katru dienu Sailormoon serijas, gandriz nevienu neizlaidu, runajot pa Ziemassvetkiem, es atceros kad vecaki egli atveda majas kamer vini lika egli, es skatijos SM movies, es raudaju beigas, jo tolaik SM bija mana milakais serials...

Paldies RTL2 =)))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.