Help - Search - Members - Calendar
Full Version: How to draw manga
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
Pages: 1, 2
zenofex
Nezinu, vai kādu tas interesē vairs, ja jau ir pieejams internets un tā, bet:
Jāņa Rozes grāmatnīcā (vismaz tajā, kas Alfā) ir pieejamas divas dažādas grāmatas How To Draw Manga, angļu valodā. Cena - 1.89 apmēram bija par katru.
dmonster
blink.gif WoW! blink.gif Kāds nezin, kas tajā tieši ir?
X_Kamui
smile.gif Kada starpiba es tik un ta to gramatu nopirk6u tongue.gif
FnTm
*Fiksi izsleedz datoru un skrien uz Alfu*
Tsukino
Grāmata pēc vāka šķiet bišku par vienkāršu, bet ja mēģina nopietnāk arī der.
dmonster
Info, gime some info!!!
Tsukino
Ja gribi pirkt labaak njem otro ( sarkano ) jo pirmaa drusku par vienkaarshu
Drusku par stiliem, dziivniecinjiem un kaa ziimeet ilgaak
Tas par otro , bet pirmaa ir chibi proporcijas, grimases.
dmonster
To Hell with talking, nākošreiz, kad būšu Rīgā pirkšu abas!
rebel
mm.. Ls 1.89 ???? blink.gif tur tajaa graamataa kaadas 15 lpp tikai wai kaa?? kaapeec tik leeti? baac,jaapeerk!! jaapapildina mana "how to draw manga" graaamatu kolekcija... laugh.gif biggrin.gif
rebel
un weel kas - taas graamatas tikaj alfaa or warbuut arii kaadaa no JRgr kas ir centraa?
dmonster
Vakar: got both read first and second.
Pirmā ir par to kā uzzīmēt savu čaru. Otrā ir kā viņu uzlikt požās, peti, tērpi, accessories, un kā sabāzt visu kopā.
Abām ir katrai apm. 60 lpp.
Pinky
esmu sashutis, biju uz Alfu, bet taa arii graamatu neatradu sad.gif kaads, kam ir, vareetu luudzu preciizaak pastaastiit, kaa vinajs izskataas, un, ja ir iespeejams, iemest bildi, kaa vinajs izskataas. buushu loti pateiciigs ! laugh.gif
Janus
Ritdien izskraidisu visu Alfu un cerams ka atradisu. smile.gif
Janus
Atradu smile.gif
image
dmonster
Tā i pirmā daļa otrā ir sarkana un ar meiteni fonā, kura ir pirmās grāmatas 50 and 54 lpp.
Pinky
tu to graamatinju alfas jRozes graamatniicaa nopirki ? ja jaa, tad apmeeram kuraa plauktaa smile.gif kad es biju, tad mekleeju pie maakslas graamataam, bet tur neatradu...
Janus
Bija Rozes graamatniicaa, bet diemzheel paneemu peedeejo.
Pinky
nu baac, tagad es laikam nomirshu sad.gif jo es, cik saprotu, biju tur pirms tevis, un to graamatu nearadu...
rebel
warbuut wieniigi,ja taa graamata atrodama arii citaas JR gr.. war wismaz pameegjinaat! happy.gif
Janus
Es izmeklejos septinas jana rozes gramatnicas. mad.gif Bet beidzot atradu Mola.
Ja kads grib iet pirkt tad pasakiet varbut aiziesim kopa. smile.gif

P.S. pat pardeveja nezinaja kura plaukta ta atrodas. mad.gif mad.gif
Pinky
man ir, man beidzot ir zilaa graamata ! biggrin.gif man, kaa jau nuubinjam buudamam, loti patiik. viss siiki un smalki paskaidrots. super !

btw graamata naak no KRozes graamatniicas, kas atrodaas Kr. Barona ielaa.
Janus
A otru gramatu nevajag? ph34r.gif
Pinky
vispirms zilo izstudeeshu, tad sarkano !
Tsukino
A man liekas ka veerts studeet ir tikai sarkano.
GunMetaL
man vienalga es tās grāmatas nepirkšu!!!
jo man sistra jau abas nopirka biggrin.gif biggrin.gif
Pinky
baac, tad, kad man vajag sarkano graamatu, vinja ir izpirkta sad.gif
Iori Yagami
Ja kadam interesanti

How to draw manga
Pinky
dabuuju sarkano mangas graamatu ! tur ir arii ti pamati par acii [+ dadzi jauni veidi], galvas formu, kjeremni. + ir daudz jaunu noderiigu lietu, piemeeram, kaa ziimeet dreebes, aksesuaarus. ir vesela nodalja kaa ziimeet dziivniekus. un, pats svariigaakais, kaa ziimeet spaarnus ! laugh.gif
Janus
No tam gramatam ir maz jegas es labak bez vinam maku zimet. dry.gif Tur daudzas lietas ir savadak tur daudzas lietas pat nav aprakstitas. mad.gif
Pinky
nu taas graamatas ir taadiem amatieriishiem, nuugjiishiem kaa man. rolleyes.gif
Ayumi
man labaak patiik maaciities mangu nokopeejot no interneta, kur (manupraat) labaak var iemaaciities. man zilaa un sarkanaa graamata jau ir nopirkta, bet mangas ziimeeshanaa taa man daudz nepaliidzeeja.
Pinky
taa kaa es par mangu neko nezinaaju, taas graamatinjas man diezgan paliidzeeja rolleyes.gif
sandzi
tas gramatas vel var nopirkt kautkur un ja var kur??? huh.gif
Ayumi
es vinas nopirku molaa.
sandzi
tad vinas var vel nopirkt ja var ted es eju nopirkt biggrin.gif
Deutschland
QUOTE(-Kai- @ Apr 27 2005, 17:33)
smile.gif Kada starpiba es tik un ta to gramatu nopirk6u tongue.gif
*


Tsukino
Nju, ja gribi varu aizdot abas!

Tu no riigas? huh.gif

anishuara
nezinu nezinu es nopirku sho gramatu nedelju atpakalj...
Silvana
es izskrēju daudzas jāņa rozes grāmatnīcas, bet nekur tā grāmata nebija... sad.gif
flasherr
es arī tās grāmatas ilgi meklēju, kamēr apnika. Varu ieteikt variantus :
1.Pasūtīt internetā. www.jr.lv. Varēja arī via e-mail.
3. www.howtodrawmanga.com
2. "Creating Superheroes &Comic Book Characters". Pats lasu un studēju. A4 formāta grāmata, 140 lpp.,3 stili,arī manga.
flasherr
...Varēja arī via e-mail. Man tā teica. http://www.jr.lv/lv/kontakti/ Vai piezvani un pati noskaidro.
...Man gan patika. Gaumes laikam ir dažādas blink.gif
...Es arī pastudēju smile.gif. Grūti pārskatīt. Nepatika.

Pamēģini e.-mail.Savādāk tev ziemassvētkos to grāmatu redzēt. vai arī jāuzstellē telts pie Rozes grāmatnīcas. wink.gif
slay3r
QUOTE(Ichno-sama @ Jun 15 2005, 20:18)
man labaak patiik maaciities mangu nokopeejot no interneta, kur (manupraat) labaak var iemaaciities. man zilaa un sarkanaa graamata jau ir nopirkta, bet mangas ziimeeshanaa taa man daudz nepaliidzeeja.
*



Dažreiz man gribās tevi image ! ....
flasherr
oft.:bilde laba. Sākumā izskatījās, ka viņi dara TO.
Tomoko
Mees visi reiz bijaam samaitaati biggrin.gif ! Bet anyway, Molaa tieshaam ir taa graamata? Negribas velti teereet laiku - daudz kas jaadara smile.gif!
Ayumi
QUOTE
Dažreiz man gribās tevi  ! ....

prichom? huh.gif es jau nesaku ka maaciities no graamatas ir stuulbi.(tas tikei MAN nepaliidzeeja, atguvu to bez taam graamataam) vispaar tas dazas amizante graamatas man gan noderētu! biggrin.gif
Kikumi
Cik esmu dzirdējusi, Amizantē ir ļoti dārgi! Priekškam tērēt naudu kaut kam, kas tev vēlāk nebūs vajadzīgs? blink.gif Tad labāk mācīties pašam bez jebkādiem tutoriāliem... ph34r.gif
Dero
QUOTE(Kikumi @ Aug 16 2005, 11:16)
Cik esmu dzirdējusi, Amizantē ir ļoti dārgi! Priekškam tērēt naudu kaut kam, kas tev vēlāk nebūs vajadzīgs? blink.gif Tad labāk mācīties pašam bez jebkādiem tutoriāliem... ph34r.gif
*



Tici man bez tutorialiem nekur !
Shaisuke
QUOTE(Janus @ May 16 2005, 17:33)
Atradu smile.gif
image
*




Uij, es taadu pashu nopirku somu valodaa...

~BN~
ReD_FoXy
personiigi man nepatiik shis ziimeeshanas veids... dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.