Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Casshern
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
arteck
Casshern Homepage

"An alternate world with an alternate history.

The entire planet was divided between two opposing alliances.
After fifty years of bitter warfare,
the Greater Eastern Federation triumphs over
the forces of Europa and gains dominion over the Eurasian continent."


"Why must we keep fighting?"

Set in a uniquely retro-futuristic world,
"CASSHERN" addresses this theme in a powerful drama that is
at once entertaining and profound.

The author behind this extraordinary project is Kazuaki Kiriya,
an acclaimed fashion photographer and music video director.
In addition to co-writing and directing the film, he also served as its cinematographer.

He recruited some of Japan's finest creative talents to help him,
including CG Supervisor - Haruhiko Shono(GADGET),
Visual FX Supervisor - Toshiyuki Kimura (Dragonhead, Ring),
Action Scene Story Board - Shinji Higuchi

Release date - 24.04.04

Nu, mojns. Es biju uz mutes. Kāds cilvēks man teica, ka šitas ielikšot visiem pirms tam redzētajiem futuristic action gabaliem. Pēc treiliera noskatīšanās es sapratu, par ko viņš runā. Jūs tikai man nebāziet sejā savus "Nu, nezinu, nekā īpaša tur nav", labi? Katram savs. Viens ir skaidrs - šito es noteikti nepalaidīšu garām. Es jau tagad ilgojos ierudzīt šito nezvēru.
Roze
Es domaaju ka diezvai kaadam buus pamats apshaubiit par to ka filma ir veerieniiga (dazhas vietas liidziigas Last Exile smile.gif ).

Man personiigi patiik japaanju filmu nokraasa / gamma. Kaut ko liidziigu var redzeet Mamoru Oshii Avalonaa http://www.neogenome.net/avalon

user posted image user posted image
user posted image user posted image

vai Ryuhei Kitamura (gan jau daudzi zinaas peec Versus) filmaa Alive http://www.alive-movie.com iMDB, kas gan protams nav tik grandioza kaa izskataas Casshern traileris.
arteck
Jā, starp citu, tā dzeltenīgā nokrāsa man arī patīk. Pietam, ja vēl ir nedaudz blur'a (kā tas ir Avalon) tad vispār ir mmmmmm smile.gif Alive gan es neesmu redzējis. Tev ir? Un ja ir, tad kādas ir iespējas to dabūt.
zenofex
Diezgan unikāla filma, jāsaka.
Un starp citu, viena no filmām, kas daudzējādā ziņā atgādina anime, dažās epizodēs pat ļoti.

Un doma arī nav peļama, un galvenais sliktais, protams, ir tikai persona, kas attiecīgu apstākļu un sakritību spiests, rīkojas.

Krāsas un settings, un pieeja filmai ir, jāsaka, ļoti oriģināli, svaigi utt. Man ļoti patika.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.