Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Malice Mizer
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Shaisuke
Taa kaa mani vairaak interesee j-music nekaa anime, tad man liekas, ka es ssinii topikaa dziivoshu XDDDDDD

Bet anyways, te ir kaads, kas klausaas J-rock/Visual Kei veteraanus Malice Mizer?
sandzi
kadu sviestu tu tur klausies biggrin.gif
anti
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 14:18)
kadu sviestu tu tur klausies
*



tas nu gan bija "mīļi" teikts.
lai arī es par j-rock gluži nefanoju, bet apvainot otra cilvēka muzikālo gaumi gan akurāt nevajadzētu.

un kādu "sviestu" tad tu pats klausies?
anti
QUOTE(Shaisuke @ May 11 2005, 11:34)
Taa kaa mani vairaak interesee j-music nekaa anime, tad man liekas, ka es ssinii topikaa dziivoshu XDDDDDD

Bet anyways, te ir kaads, kas klausaas J-rock/Visual Kei veteraanus Malice Mizer?

*



nedaudz esmu klausījusies.
visvairāk no dzirdētajiem gabaliem aizķēra Transylania un Syunikiss ;]

--

opā, apskatījos tavu profilu.. sveika, Beautiful_Nightmare :>
pasaule ir maza, heh.
sandzi
QUOTE(anti @ May 11 2005, 13:44)
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 14:18)
kadu sviestu tu tur klausies
*



tas nu gan bija "mīļi" teikts.
lai arī es par j-rock gluži nefanoju, bet apvainot otra cilvēka muzikālo gaumi gan akurāt nevajadzētu.

un kādu "sviestu" tad tu pats klausies?
*


es klausos tadus sviestus kad tev acis aizietu skibi un tas pirmais teiciens bija domats humoram biggrin.gif
anti
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 14:51)
QUOTE(anti @ May 11 2005, 13:44)
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 14:18)
kadu sviestu tu tur klausies
*



tas nu gan bija "mīļi" teikts.
lai arī es par j-rock gluži nefanoju, bet apvainot otra cilvēka muzikālo gaumi gan akurāt nevajadzētu.

un kādu "sviestu" tad tu pats klausies?
*


es klausos tadus sviestus kad tev acis aizietu skibi un tas pirmais teiciens bija domats humoram :D
*



ja humoram, varēji smailiju pielikt, savādāk tavs "humors" ir gaužām neuztverams. izklausījās pēc prastas braukšanas augumā. piedod, bet saku, kā ir.
Shaisuke
QUOTE(anti @ May 11 2005, 13:46)
opā, apskatījos tavu profilu.. sveika, Beautiful_Nightmare :>
pasaule ir maza, heh.
*




Ooo, ko es redzu... Anti_ smile.gif Sweika happy.gif

Un runaajot par Malice Mizer... Parasti par 'sviestu' to uzskata kkaadi debiili reperiishi un chiksas, kas nav speejiigas saprast kko vairaak par virspuseeju pop muuziku...

No MM man personiigi visvairaak patiik Illuminati (tas klips... blink.gif TAS klips XD), Shiroi (Rondo of love and sadness), Regret, Gardenia un protams beast of blood...Syunikiss arii ir labs happy.gif
sandzi
Shaisuke tu man tikai neauc auguma es popu un repu vispar nekasos tas ir vellielaks sviests neka to ko tu klausies biggrin.gif
anti
QUOTE(Shaisuke @ May 11 2005, 14:58)
QUOTE(anti @ May 11 2005, 13:46)
opā, apskatījos tavu profilu.. sveika, Beautiful_Nightmare :>
pasaule ir maza, heh.
*




Ooo, ko es redzu... Anti_ :) Sweika ^_^

Un runaajot par Malice Mizer... Parasti par 'sviestu' to uzskata kkaadi debiili reperiishi un chiksas, kas nav speejiigas saprast kko vairaak par virspuseeju pop muuziku...

No MM man personiigi visvairaak patiik Illuminati (tas klips... :blink: TAS klips XD), Shiroi (Rondo of love and sadness), Regret, Gardenia un protams beast of blood...Syunikiss arii ir labs ^_^

*



klipus gan neesmu redzējusi, atzīšos :) bet nu, apmēram jau varu iedomāties.
ak jā, Beast Of Blood arī labs.

btw, man ļoti patika tavas fotosesijas ar tām brillēm un ar aizlīmēto muti. sasodīts, ko tādu ar Canon EOS vaidzētu bildēt :)
anti
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 15:01)
Shaisuke tu man tikai neauc auguma es popu un repu vispar nekasos tas ir vellielaks sviests neka to ko tu klausies :D
*



bet tu jau tā arī neatzinies, ko klausies :)
sandzi
anti es tevau smailiju tur uzliku apmierinata huh.gif
anti
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 15:07)
anti es tevau smailiju tur uzliku apmierinata  :huh:
*



hehe, par vēlu, čalīt :] izlietu ūdeni vairs nesasmelsi.
bet nujā, tagad ir labāk.
sandzi
gan jau sasmelsu
Shaisuke
QUOTE(anti @ May 11 2005, 14:02)
klipus gan neesmu redzējusi, atzīšos smile.gif bet nu, apmēram jau varu iedomāties.
ak jā, Beast Of Blood arī labs.

btw, man ļoti patika tavas fotosesijas ar tām brillēm un ar aizlīmēto muti. sasodīts, ko tādu ar Canon EOS vaidzētu bildēt smile.gif
*



Zini, iesaku tev novilkt kaadu no vinju klipiem... Taapeec jau to sauc par visual kei, jo reizeem vinjus ir patiikamaak un interesantaak skatiities nekaa klausiities... a.k.a vinji ir vizuaali baudaamaaki...


Un Paldies... Taa mute nebija aizliimeeta. Tas bija respirators XD
anti
QUOTE(Shaisuke @ May 11 2005, 15:14)
QUOTE(anti @ May 11 2005, 14:02)
klipus gan neesmu redzējusi, atzīšos :) bet nu, apmēram jau varu iedomāties.
ak jā, Beast Of Blood arī labs.

btw, man ļoti patika tavas fotosesijas ar tām brillēm un ar aizlīmēto muti. sasodīts, ko tādu ar Canon EOS vaidzētu bildēt :)
*



Zini, iesaku tev novilkt kaadu no vinju klipiem... Taapeec jau to sauc par visual kei, jo reizeem vinjus ir patiikamaak un interesantaak skatiities nekaa klausiities... a.k.a vinji ir vizuaali baudaamaaki...


Un Paldies... Taa mute nebija aizliimeeta. Tas bija respirators XD

*




kaut kad novilkšu, kad nebūs tik čābīgi uz hdd ar brīvo vietu :/
mm, vienā fotosesijā teu bij gan aizlīmēta ;] es par abām runāju, tb - ar brillēm + respiratoru un aizlīmēto :>
Hikaru
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 15:01)
Shaisuke tu man tikai neauc auguma es popu un repu vispar nekasos tas ir vellielaks sviests neka to ko tu klausies biggrin.gif
*


huh.gif Ko tad, klasisko mūziku klausies? biggrin.gif biggrin.gif
anti
QUOTE(Hikaru @ May 11 2005, 16:24)
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 15:01)
Shaisuke tu man tikai neauc auguma es popu un repu vispar nekasos tas ir vellielaks sviests neka to ko tu klausies :D
*


:huh: Ko tad, klasisko mūziku klausies? :D :D
*



heh, labāk klasisko, nekā repu.. vismaz manā skatījumā :)
bet nu, just my own thoughts :>

katrs jau dara, kā viņam tīk..
Hikaru
QUOTE(anti @ May 11 2005, 16:55)
QUOTE(Hikaru @ May 11 2005, 16:24)
QUOTE(sandzi @ May 11 2005, 15:01)
Shaisuke tu man tikai neauc auguma es popu un repu vispar nekasos tas ir vellielaks sviests neka to ko tu klausies biggrin.gif
*


huh.gif Ko tad, klasisko mūziku klausies? biggrin.gif biggrin.gif
*



heh, labāk klasisko, nekā repu.. vismaz manā skatījumā smile.gif
bet nu, just my own thoughts :>
*


vispār jau, my thoughts too wink.gif
Shaisuke
Es te taa skatos mees baigi no teemas esam novirziijushies biggrin.gif
Deadly Frozen
Me adores marisumi miseru/malice mizer. Hmm, patīk man Gardenia (adore it), Rondo of Love & Sadness un tas vieglais ievads no Memoire, kuru dēvē de Memoire XD
not_alone
hmm...le ciel..njaaa....malice mizer laba manta smile.gif uz ielas wis nemeetaajas cool.gif
Kikumi
Hm, neesmu daudz dzirdējusi, bet no tām, ko esmu, ļoti patika Baptism of Blood un Temptation of Widow... Lai gan tās nav MM labākās dziesmas, tās mani aizrāva... Un Syunikiss arī nav ne vainas... happy.gif
Shaisuke
Uij! Me tagad ir vnk apseesta ar Illuminati... bik perverss video bet nu baaaig labais... Gribas kaadreiz nokosplejot kko no Beast of Blood, bet nekur nevaru atrast bildi no Manas kleitas, kur var saprast visas detaljas.

~BN~
zeloco
\^o^/ J-rock... *_______*
Tikliidz kaa uzzinaaju, kas ir Mana man VAJADZEEJA dzirdeet ko vinji tur muzicee... un tad saakaas... Pirmajaas nedeeljaas (man nav DC, neprasiet) netaa tiku pie syunikiss... nepaarspiileejot varu teikt, ka klausiijos to <u>nepaartraukti</u> un man veel taa dziesma nav apnikusi... *_*
Tagad nesen pie draudzenes noskatiijos live konchus .... waaa.... nomirt vareeja... taa vien gribeejaas ieliist tajaa kastee un samiiljot Mana ^______^
Redzeeju arii Dir En Grey klipus... man tie oficiaalie klipi ne iipashi, bet tie live... jeezinj... tiiraa bauda skatiities (ja neskaita kvalitaati).. var redzeet, ka Kyo dzied nevis no sirds, bet dveeseles... vinjsh dziedot nonaak k-kaadaa transaa... gandriiz pusee no klipiem vinjsh dziesmas vidu nogjiibst... un tad veel taas Gene Simmons- tipa izdariibas happy.gif taas asinju un visaadu dranjkjiibu spljaushanas O_O dazhreiz man kauns par latvju puisieshiem, kas raada ar pirkstu uz katru geju... sleep.gif kur shii valsts reiz nonaaks... Zheel, ka neesmu dzheks vai vismaz mazaak slinka nekaa tagad esmu... tad es vinjiem paraadiitu *dusmiigi krata duuri* XD
GunMetaL
Tāka esu cilvēks kas bez mūziks iztikt nevar... (mūld mūld mūld) nervi neizturēja un ielīdu dc novilku vienu dziesmiņu no Malice Mizer... kā redzu no sava download lista ka tagad esu uzlicis vilkties visu no tā Malice Mizer repertuāra ko varēju atrast no usera sedrika biggrin.gif varu teikt tikai to ka maz kas atrodams vismaz hacker, un uo hubos. lai nu kā mūzika nav slikta, un es vispār s**** neklausos tākā varu teikt ka neslikts. ja mani ar kautko var pievilināt tad tā ir laba mūzika...

un pie tā ka man iepatikās esat vainīgas jūs... tnx , un varbut vel mazliet ķertās otaku smadzenes ^^
Shaisuke
Man iisteniibaa ir zeel ka Malice Mizer izjuka. Moi Dix Mois vairs nav tas. Gan Gacktam gan Klaham bija savs savaads sharms, Jukam taa vairs nav... Es tik nesaprotu to lietu, kaapeec Malice Mizer (lielaakaa dalja) fani tik ljoti ieniist Gackt, nu jaa vinjsh aizgaaja, bet pateicoties Gacktam Malice Mizer kljuva slaveni + veel Gackt saka, ka Malice Mizer esot luugushi vinjam aiziet... Tad kaada tur var buut runa par nepatiku... >.<

~BN~
zeloco
QUOTE(Shaisuke @ Aug 20 2005, 10:27)
Man iisteniibaa ir zeel ka Malice Mizer izjuka. Moi Dix Mois vairs nav tas. Gan Gacktam gan Klaham bija savs savaads sharms, Jukam taa vairs nav... Es tik nesaprotu to lietu, kaapeec Malice Mizer (lielaakaa dalja) fani tik ljoti ieniist Gackt, nu jaa vinjsh aizgaaja, bet pateicoties Gacktam Malice Mizer kljuva slaveni + veel Gackt saka, ka Malice Mizer esot luugushi vinjam aiziet... Tad kaada tur var buut runa par nepatiku... >.<

~BN~

*




hmm.. jaa, es dzirdeeju, ka MM izjuka Mana un Gackt nesaskanju deelj... Tieshaam zheel... likaaas, ka visi kopaa (arii tad kad veel bija Kami) taa bija ideaalaa grupa. Tas bija vnk perfekti, katrs zinaaja kas un kaa jaadara... man liekas, ka visu sho idilli izjauca Kami naave (lai vinjam vieglas smiltis) sad.gif skumiigi... labs cilveeks un bunjgjieris bija... ;_; *insert butterfly here*
Shaisuke
Jaa, sasodiiti labs bunjgjieris gan...

Man gan liekas, ka Gackt aizgaaja no grupas("Gackt left in 1998 after the end of the "Merveilles" Tour) pirms Kami nomira (6/21/99), taa kaa Kami naave nevareeja buut iemesls Gackt aizieshanai. Bet kaa var spriest peec info, Gackt Kami naavi paardziivoja visvairaak.



QUOTE
Hit after hit, Malice Mizer became and stayed one of the most popular bands in Japan. For four years, the band enjoyed the biggest success of their career. But in early 1999, fans of the band were given a shock, when lead singer Gackt left the band due to creative differences (with Mana) and hopes of starting his own solo career. Fans were now divided: half stayed true to Gackt-less Malize Mizer, and the other half followed Gackt's solo career. Gackt has thus become the most popular male solo artist in Japan, and has had 10x more fame than he could have ever hoped for with Malice Mizer. Good for Gackt, but not for Malice Mizer.

Soon after Gackt left, an even bigger tragedy struck not only Malice Mizer fans...but the previous and current band members themselves. The drummer of the band, Kami, who is known as one of the best drummers in J-rock history, suddenly succumbed to a subarachnoid haemorrhage (brain aneurysm) on June 21st, 1999. Devastated, the remaining band members, Mana, Yu~ki, and Kozi, released Shinwa ~ Kami Memorial Box in honor of their late band member. Ex-lead singer Gackt Camui, however, was probably the most grief-stricken. He released U+K, a song he wrote and dedicated to Kami later in 1999.


~BN~
zeloco
QUOTE(Shaisuke @ Aug 22 2005, 08:27)
Jaa, sasodiiti labs bunjgjieris gan...

Man gan liekas, ka Gackt aizgaaja no grupas("Gackt left in 1998 after the end of the "Merveilles" Tour) pirms Kami nomira (6/21/99), taa kaa Kami naave nevareeja buut iemesls Gackt aizieshanai. Bet kaa var spriest peec info, Gackt Kami naavi paardziivoja visvairaak.



QUOTE
Hit after hit, Malice Mizer became and stayed one of the most popular bands in Japan. For four years, the band enjoyed the biggest success of their career. But in early 1999, fans of the band were given a shock, when lead singer Gackt left the band due to creative differences (with Mana) and hopes of starting his own solo career. Fans were now divided: half stayed true to Gackt-less Malize Mizer, and the other half followed Gackt's solo career. Gackt has thus become the most popular male solo artist in Japan, and has had 10x more fame than he could have ever hoped for with Malice Mizer. Good for Gackt, but not for Malice Mizer.

Soon after Gackt left, an even bigger tragedy struck not only Malice Mizer fans...but the previous and current band members themselves. The drummer of the band, Kami, who is known as one of the best drummers in J-rock history, suddenly succumbed to a subarachnoid haemorrhage (brain aneurysm) on June 21st, 1999. Devastated, the remaining band members, Mana, Yu~ki, and Kozi, released Shinwa ~ Kami Memorial Box in honor of their late band member. Ex-lead singer Gackt Camui, however, was probably the most grief-stricken. He released U+K, a song he wrote and dedicated to Kami later in 1999.


~BN~
*




Jaaa, skumji... sad.gif
Es arii biju dzirdeejusi, ka Gackt un Kami bija labaakie draugi...
Shaisuke
Nu es ar taa biju dzirdeejusi. Un spriezot peec Gackt attieksmes, intervijaam utt taa arii bija...

~BN~



EDIT - Atradu vienu labu saitu, kur arii ir rakstiits par Gackt un Kami, pienjemu ka arii paareejais vareetu buut diezgan interesants. LOL happy.gif


QUOTE
    >> GACKT'S LOVE CONNECTION

Gackt has a hard time finding a soul mate. Poor guy. Although Gackt won't disclose his love life fully, there are many many rumors on who Gackt is romantically involved with. And I present those rumors here. Welcome to Gackt's Love Connection, and no, you cannot be a contestant.

Remember that the following are -rumors- and are all probably just made up a.) by me tryin to be funny or b.) by fangirls wanting some hot boyxboy action. Either way, don't take it seriously or I'll beat you up.

Vivian Hsu - JPop Artist
Reason Behind the Rumor: Their *close* behavior during the "Kimi Ga Oikaketa Yume" shoot.

Francesca Says: This rumor lacks the amount of evidence that the others have obtained, also Vivian is or has been dating Sugizo. I think they ~look~ good together, despite what anyone says about Vivian. But I think if they ever did go out, she'd need about 500 bodyguards just for the deranged American fans alone x.X

Hyde - JRock Singer (L'Arc~En~Ciel & Solo)
Reason Behind the Rumor: Gackt's very..friendly comments about Hyde (ooo I wanna kissya!)

Francesca Says: You know, for some ~odd~ reason, Gackt has been linked to more guys than girls. *snort*. But anyway, Gackt has somewhat of an strong feeling toward Hyde. Hyde, however, is taken, I am sure.

Masa - JRock Singer (Spiky and formerly of GacktJOB)
Reason Behind the Rumor: Intense dry humping and Masa's Spiky message which I've seen spun into a message for Gackt..or was that fanfiction..

Francesca Says: Masa is probably one of the more popular of any of Gackt Fan's yaoi fantasies. Even though I'm not the biggest on yaoi, I even have to admit - there's gotta be some attraction there if you're willing to hump this person in front of millions of viewers. I'd dry hump Brad Pitt anyday. But that's a different story...

The Myserious Lovely Lady
Reason Behind the Rumor: She appeared in photobooks that also has Gackt, and she's awfully durn purty?

Francesca Says: Why..who's this lovely misses? Where did she come from? .. wha?..oh..it's Gackt. *ahem* moving on-

You (Not YOU you, You..oh, nevermind) - Guitarist and Violinist (GacktJOB)
Reason Behind the Rumor: A very close relationship and .. yeah, occasional dry humping.

Francesca Says: I personally see Gackt and You as more of really close friends who give eachother sex tips. Not saying they actually DO this, but I'm just saying, I see them as friends rather as lovers. Why is it that whenever someone has a close friend they automatically have to be dating? They don't!

Mana - Guitarist and too damn pretty (Formerly of Malice Mizer)
Reason Behind the Rumor: Mana gets kinda..close to Gackt's ga*ku*to, ifyaknowwhatImean during lives

Francesca Says: ....well hell, you can't really ~blame~ Gackt if he was a tiny bit attracted. After all, Gackt's a .. pretty horny guy (no offense) and.. Mana's a pretty girl guy girl guy girl guy girl guy. As to their chemistry? Who's really to say. Gackt could to better tho. My opinion only folks.

Kami - Former Drummer of Malice Mizer, Deceased sleep.gif
Reason Behind the Rumor: [Submitted] In most of the MM photo shoots, Gackt is seen either next to Kami or touching Kami. ^^; In the few that he's standing next to Mana because of the band's image, Kami looks sulky. And there was that time he shook his butt at Kami... And then there are all the rumors about Vanilla and Emu. And the fact Kami was reported to be sobbing backstage at their live after Gackt left the band...

Francesca Says: I forgot this one, sue me sue me ssuueemmee. Well, not literally. Please?

Eriko - Winner of the "Ms Perfect" competition
Reason Behind the Rumor: [Submitted] She won Ms Perfect, alongside Gackt - who won Mr Perfect (ooo, so much of the surprise!) They've appeared in.. *ahem* not-so-platonic pictures and commercials together (picture->http://rowen.kichigai.info/mrperfect2.jpg)

Francesca Says: Eh, I don't really agree. .. that's about all I gotta say.

Gackt - The Ultra Smecksaylicious and Talented Japanese Music
Reason Behind the Rumor: [Submitted] Um....I dunno maybe it's just me, but Gackt seems awfully narcisstic, and the fact that he hasn't really chosen a mate yet (and he's nearing age 30) implies that he's so in love with himself that he's extremley picky when picking a mate. Why do I know this? I'm like that myself ^^;;. But ya...thats what I think.

Francesca Says: Ohh, the reason why he hasn't picked a mate is because he hasn't met me yet! HAHAHAHAHAHAHHA I kid. I thought this one was cute =happy.gif=

The Camera - That Device That Takes Pictures Of Him.. A Lot..
Reason Behind the Rumor: [Submitted] Gackt loves the camera...the Camera loves Gackt...the whole thing is interchangable...Think about it, don't they always use that term.."Making love to the camera?"...teehee happy.gif

Francesca Says: FINALLY. A funny one with reason. I wonder how many fangirls would love to be his photographer?

Gackt's Hairstylist
Reason Behind the Rumor: [Submitted] Even Gackt must at some point be happy with his hair. But the ridiculous frequency with which he changes it suggests that his hairstylist has something else to offer. (wink wink)

Francesca Says: I wonder who really does Gackt's hair, or if he goes to the same stylist. OR, if he does it himself. XD
Kikumi
Tas par to "Gackt loves camera, camera loves Gackt" bija rēcīgi! laugh.gif Bet principā tā jau ir! Man Gackts šķiet ļoti fotogēnisks. smile.gif
zeloco
[quote] 
Mana - Guitarist and too damn pretty (Formerly of Malice Mizer)
Reason Behind the Rumor: Mana gets kinda..close to Gackt's ga*ku*to, ifyaknowwhatImean during lives

[/quote]
*

[/quote]


Hahahh biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif labinieks
Shaisuke
Jeee smile.gif Priecaajos ka vareejaam paliidzeet. happy.gif Vienu esmu sapratusi, j-rock nekad nevar iepatikties ar pirmo reizi, tomeer vinjiem ir kkaads savaads sharms kas liek atgriezties pie vinjiem veel un veel...

~BN~
Kariina
tikai viens question...Mana ir viirietis...?

Mana's Biography

Name: Mana
DOB: March 19th
POB: Hiroshima
Height: 173 cm (about "5'7)
Weight: 49 kg (about 100 pounds)
Bloodtype: O
Role in the Band: Leader, co-founder, guitar & synthesizer
Favourite colour: Blue.. how obvious :X
Hobbies: Cooking, video games, watching italian horror movies.
Other little facts: He grew up listening to classical music, he has a collection of hats, he rarely talks or smiles in public, and I've heard that he tries to talk to his fans in english, but thats just the word on the street. He is the youngest and the shortest in the band. Mana also choriographs (sp?) all the dancing that goes on on the stage.


ja taa ir...vinjs nemaz neizskataas peec viiriesha...es saakumaa domaaju ka vinja/s ir sieviete...
Kariina
but wait...Gackt un Mana ir gays? blink.gif

Mana - Guitarist and too damn pretty (Formerly of Malice Mizer)
Reason Behind the Rumor: Mana gets kinda..close to Gackt's ga*ku*to, ifyaknowwhatImean during lives

Shaisuke
Nu nav vinji geji... Vinji pat nav transvestiiti, vinji ir corssdresseri... Ja jau esi tik gudra XD ka vareeji atrast manas biograafju tad es domaaju tur tas ir pateikts... Un protams, ja tu maaki arii lasiit, tad tanii tekstaa ir rakstiits rumour.. Tas tik taa informaacijai.

~BN~
Kariina
a nu sorry...
Shaisuke
ph34r.gif Spam ph34r.gif

Bet anyway, iisteniibaa man gribeetos zinaat kas tad noticis ar Klaha? vinjam taa solokarjera veel ir? Padzirdeeju ka vinjsh ir trained opera singer. Labak butu dziedajis operu nevis popmuziku. mad.gif

~BN~
Shinya
Tevi ar satrauc shis fakts par Klahu? unsure.gif tongue.gif Debiili ka vinsh pieveersaas popam..bet vispaar cik nu es lasiiju vinjam ir kaut kaada slimiiba, taadeelj vinsh paartraucis savu darbiibu uz kaadu laiku, tik kas vinjam ir neviens ar nezinot...
Bet Malice Mizer...wiii....Mana pirmaa j-rock grupa (pateicoties dazjai labai *liels liels paldies!!!!* biggrin.gif ), patiesiibaa no kaada marta liidz juunijam klausiijos gandriiz tikai vinjus vien...liidz man piesleedza netu...tieshaam ljoti patika,patiesiibaa ar ljoti patiik veel arvien...Viena no vinju vislabaakajaam iipashiibaam (ja to taa var nosaukt) ir tieshi tas ka vinji ir visual kei...mmm... tongue.gif
Ginta
-patīk Malice Mizer.
-mīļākais skaņdarbs: 運命の出会い (unmei no deai)

happy.gif
Asuka
jā Malice mizer ir kaut kas nepārsējams.
kami~ ;_;
from: www.malice-mizer.co.jp
It's really abruptly but we must announce you a sad news.

A member of MALICE MIZER, Kami on drums, died of subarachnoid hemorrhage at his home on July 21. Sincerely, we are much obliged for your support given in life. And announce you here.

The funeral was holded by his relative and member of MALICE MIZER only for the will of his parents, "see him off silently".

It's so abruptly that member's sorrow beyond description. However, we couldn't do nothing but grieve. We think that to beyond this sorrow and to continue with expressing MALICE MIZER is the tribute of our works with Kami.

We are appreciate that you respect the will of his survivor and member, pay his last respects and see him off in your heart.

June 25, 1999
MALICE MIZER
Midi:Nette
ma cherie


from: Asahi Shinbun* HP
"The death of Kami , Malice Mizer's visual band member."

Kami, the famous visual band "Malice Mizer" 's drummer that have died on 21/06 cause of Subarachnoid hemorrhage at his home have just been known on 25/06. By his relatives' intention, his real name, age and address wasn't announced. The funeral was done by his close relatives on the same day.

Malice Mizer formed on 1997 and had major debut with COLUMBIA records on 1997. Cause of their make-up and beautiful lyrics, they became famous among young people as Visual Band.

precizākā infa ko var dabūt.

Vispār malice mizer man ļoti patīk. mīļākās dziesmas ir `Beast Of Blood`, `baroque`, `Syunikiss`, `chimamirarete kajitsu` u.c. interesants iespaids radies par šo grupu. tāds kārtīgs visual kei.
Gackt un Mana - gays XD lūk tas ir kuriozs. kaut ko šitādu izdomāt ir jāmāk..

*Asahi Shinbun - shinbun japānu valodā ir avīze/ laikraksts.
Sushi
Asu, tu varēji nelikt to garo bēdīgo tekstu par Kami. :[
Vispār, bija tā, ka klausījos kaut kad pirms kādiem diviem gadiem Malice Mizer, jo biju baigi ieinteresēta ar Mana-sama saistītām lietām, gosurori and thit kind of things.. bet tad es kaut kā beidzu viņus klausīties. Vairāk patika j-pop un tml. Bet tagad, kaut kad pirms kādiem vairākiem mēnešiem (ap vasaru), es atkal viņus sāku klausīties. Nokačāju visu diskogrāfiju un tā.. Jā, MM kļuvusi par vienu no manām mīļākajām grupām, tāpat arī Moi Dix Mois.
Jā, man liekas, ka tā ir taisnība, ka viņu mūzika bija baudāmāka līdz Gackt aiziešanai.. kad Klaha pievienojās par vokālistu, liekas, viņiem mainījās skanējums. Man vislabāk patīk albums ''Merveilles''.. man liekas, vismelodiskākais un foršākais. Visvairāk es dievinu dziesmas ''Illuminati'' (in love with it.. gan dziesma, gan trakais klips), ''Aegen'' (es nezinu, kāpēc, bet šī dziesma man saistās ar Kami.. nu melodijas ziņā kaut kā skumji paliek :[), ''Beast of Blood'' (uuu, tas klips vienk. superīgs).
Un kā jums patika ''Verte Aile''? Man ļoti patika... vispār... neaprakstāmi! ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.