Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vai es māku zīmēt?
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2
Haikis
Nu tā... veidojam komandu!
Lija
es varu uzzīmēt melnu kaķi...bet baigi labu un vēl piezīmēt viņam klāt spārniņus un nimbu!!!!
xikes
Ziimeeju cilveekus.. (veel maacos)
Patiik veidot daazadas animaacijas.. smile.gif
Galiigi nepadodas dziivnieki(veel pagaidaam), kaa arii parasti pietruukst pacietiibas prieksh detalizeetiem foniem..
Kenshin
es nemaaku ziimeet....... bet esmu gatava dariit ko varu^^ Lol..... klabsi es veel maacos..... tikai.. ilgi sanaak..... ^^
sasuke321
es varu uzziimeet to ko redzu(parasti ar kaadu otro meigginaajumu) tongue.gif
Iori Yagami
Kaut ko varu uzzimet, kaut ko nesanaks tik labi tongue.gif Bet zimeju visu biggrin.gif
FaNtA
njaa, te tikai dazi ir par sevi paarliecinaati... es ar neesmu par sevi paarliecinaats biggrin.gif
Ghoul
ņu man snaak charu ziimeeshana vareetu buut charu dizainers bet nezinu vaio ko vairaak vareetu, bet kas neriskee tas nevinnee!!!!!! laugh.gif
Ito no Kazuki
Cilvēki un cilvēki kustībā ^^ Dabas skati - nu, so, so, labāk urbānās ainavas ^_~ Nju, mazliet arī fantasy creatures. Esmu gatva iekarot arī jaunus horizontus, zīmējot visu, kas vien vajadzīgs, so - looking forward to cooperating!
baseboalbatboy
Kheh...zīmēju cilvēku portretus...kā kurus...
WhiteDevil
mmm,nu,to,ko es protu,var apskatīt manos postos,bet,nu,ja tas ir nopietni, varētu pacensties vairāk. Ja jau tā būs komanda,tad jau noteikti,ka savstarpējā izpalīdzība arī pastāvēs.

Haikis
Paldies par atsaucību!
Viss pagaidām notiek lēni un mierīgi, jo tikko cīnījos ar otro zinātnisko grādu smile.gif. Nu esmu cīniņa beigās un drīz parādīsies vairāk laika.
Gaidiet PZ un updeitus.
Ayumi
Man patiik ziimeet animes cilveecinus , mans sapnis ir savaakt cilveeku grupinu un ustaisiit mangas vai animes komiksu! rolleyes.gif
Haikis
Tieši tapēc arī radusies šī forma sadaļa! smile.gif
dmonster
Es varu zīmēt no Latvijas līdz Tibetu ar dažādām lietām, kautvai pielāgoties citiem ar dažiem mākslinieciskiem mēģinājumiem.
Hikaru
Principā zīmēt neprotu (t.i. neesmu mēģinājis pēdējā laikā)... laugh.gif ... esmu zīmējis tikai zīmēšanas stundās, kad gāju skolā. biggrin.gif ..... tomēr esmu gatavs darīt, ko varu.. happy.gif V
Tomoko
Man gan kautkaa nesanaak ziimeet... unsure.gif
Man itkaa tur neeesot pareizas galvas proporcijas utt., man jau saak likties, ka chibi ziimeet ir daudz vieglaak... bet gan jau kautkaa! smile.gif
Ayumi
manupraat, kermenus ir gruutaak!(kaajas, rokas.u.t.t)
arii dreebes.
ar galvaam man iet diezgan viegli. laugh.gif
Haikis
Savas nepilnīas var labot grūti strādājot smile.gif Tomer pašlaik man rodas iespaids, ka varēs palaist so projektu. Nākamnedēļ sūtīš PZ un citu komunikāciju.

I.
Ayumi
man rodas jautaajums. nu ok, mees vaacam(itkaa) komandu. bet ko mees tur dariisim?mangu ziimeesim? Itkaa laba ideja, bet kaaaa??? Vareetu jau vispirms citiem paraadiit kaa piemeeram es protu ziimeet, bat man nav skenera. mad.gif
tad beigu, beigaas- ko? kaa?
X_Kamui
Ta... es maku zimet un zimeju jau ļooootiiii ilgu laiku( no agras bernibas tongue.gif )
un ja ļoti velešos varešu uzzimet jebko wink.gif

bet es nesaku, ka es esmu profs ph34r.gif
Ayumi
eu, juus gribat izveidot kautkaadu mangas ziimeetaaju klubinu?(jauka fantasy ne?) rolleyes.gif
Ayumi
man celas adrelaliins! laugh.gif davai saakam taisiit to grupu!! ohmy.gif
(Nolaapiits! akal sakaifojos!) tongue.gif
Haikis
Nevajag stresot! |Viens tāds stresots pasākums izveidojās. Un kas? Nekas!
Labs nāk ar gaidīšanu!

smile.gif
ReD_FoXy
i'm not sure but i am trying to do my best... es pati meegjinu apguut ziimeet chibi... useru galerijaa var skatiities kas man sanaak kas nee... dry.gif
maybe maneejais projektaa var ziimeet kaadu chibi meiteni utt... ar kjermeniem taa pagruutaak bet sejas jau taa tiiri neko man shkjiet... ja varu kaa liidzeet - zinojiet... dry.gif
Ayumi
jaa red foxy, tavi darbi patiesaam ir forshi!
Dero
Es zīmēju to kas man patīk un to, kas manuprāt būtu vieglāksu priekš manis būtu skaneris tad parādītu.
Varu vienīgi piebilst, ka es cenšos atdarināt slaughtworm (jeb wormboyu) viņa zīmējumi tika izlikti publiskai apskatei abos animes festivālos kino ''rīga''image
Ayumi
kaa buutu ja mees saaktu domaat to projektu?
*pacel rokas tie kuri to grib*
X_Kamui
QUOTE(Ichno-sama @ Jun 20 2005, 20:43)
kaa buutu ja mees saaktu domaat to projektu?
*


Es kaut ko palaidu garam... kadu vel projektu huh.gif
ReD_FoXy
-Kai- njuuuu... projektinsh... ziimeet mangu vai kaut kas tamliidziigs... vadiiba shobriid ljoti minimaali par to runaa bet kaut kas top dry.gif
Rudoru-san
Man diezgan normāli sanāk... Esmu lasījis visvisādus Anime drawing tutorialus, un noteikti varu palīdzēt... biggrin.gif U can count me in! laugh.gif
Tsukino
Pirksti, maybe kaajas un slinkums ir manas probleemas.

I'm in. Tikai pasakiet kaadu tipu buus jaaziimee(Bleach, Naruto vai vairaak uz InuYashu) lai var patreneeties...
Rudoru-san
Jā, es ar gribu zināt... Kāds tai Animei sižetu ar izdomās, ko? Es varu pieteikties, bet tad tas noteikti būs sci-fi fantasy... ph34r.gif
Zinu, ļoti daudziem Anime zīmētājiem ir problēmas uzzīmēt roku pirxtus... Es ieteiktu mācīties no skicēm... Es dabūju A3 lapu ar plauxtu dažādos leņķos, izliekumos... baigi palīdz zīmēšanā... laugh.gif
Tsukino
Hmm, es laikam pameegjinaashu...
Bet kur stila anime taa buus?
Ja zinaashu atraak tad vareeshu patreneeties...
dcrow
Hmmm, a ko ziimeet vajag?
baseboalbatboy
Negribēju te visu izjaukt ar jauna topika taisīšanu tāpēc runāšu te pat-Kāpēc ir izdzēsti parējie topiki ar Story,animēšana un vēl tur citi.Jo savādāk jauniņie (tie kas nesen pie registrējušies) nezin par ko iet runa un te sāk klāstīt savas offtopic runas...
xikes
Nekas nav izdzeests.
Iepaziisti foruma interfeisu, uzliec apakshaa `raadiit visu` un vhola!
not_alone
nu..nelielos,bet varu uzzīmēt jebko.ar dzīvnieku anatomiju var sanākt problēmas,ja jāzīmē ziloņi utml,klupšanas punkts man ir veco laiku vilcieni,automašīnas utt. lietas.
un vislabāk sanāk sirreāli tēli.varu zīmēt gan mangu,gan arī anime.būtībā k-ko krāsainu zīmēt ir interesantāk,bet manga ir mīļāka wink.gif
Pikis
Censhos kaa jau vienmeer ziimeet cilveka teelus vardu sakot charus, kaa jau vienmeer mekleeju ideaalaakos variantus, kaa arii dzenu lvl otraa plaana ziimeshanaa, gribeetos jau arii piedaliities shitajaa mangu buushanaa, bet nezinu kaa es vareetu paliidzet ar to ziimeeshanu jo peec idejas ik pa laikam buutu jaasatiekas lai apeetiitu cik gan taalu esam tikushi, bet es tik vienkaarshi uz taadaam parskatem nevaru tikt.... ha haaa zinu es varu pa pastu atsuutitt, :/ tas laikam ir mulkiigi, dodiet zinaat kaada teema un varbuut izdosies kaadus variantus arii ieposteet-------->ja tikshu pie skanera.
Ak jaa vai kaads jau ir saacis taa riktiigi nopietni par to mangu domaat ?
Ja es zinaatu kaads ir staasts es takaa pa lenaam vareetu arii sakt ziimeet tongue.gif
Rudoru-san
Ok, listen up! Pirmais, ko es iedomājos... Mēs neesam nekādi pārākie animatori, tāpēc es gribētu, lai tā Anime ir melnbalta... Stilīgi jau būtu, ne? Sižets: vampīri...
Kāds jauns vampīrs kopā ar vēl dažiem līdzīgajiem ir ilgus gadus slaistījies pa pilsētu meklējot vājus upurus lai apmierinātu savu ēstgribu... Un tā kādu dienu viņam nu pavisam nepaveicas... Izrādās, ka viņa izvēlētais upuris ir cits vampīrs... Turklāt divreiz stiprāx un ātrāx... Tā nu notiek pavisam īsa un asiņaina cīņa... Kādi divi vampīra biedri tiek sadragāti pret sienu izmantojot spēcīgas shadow vampire spējas... Atlikušie četri mūk... Un vienīgais, kurš paliek guļot bezsamaņā ir šis jaunais, pārgalvīgais asinssūcējs... Šis spēcīgais shadow vampire nolemj atstāt ievainoto likteņa varā, jo viņam pilnīgi pieticis ar iepriekšējiem diviem... Tā nu vampīrs guļ tur sešas dienas, jo vampīri tik ātri vis nemirst... Un kāds gots ieraugot vampīru nogādā viņu savā dzīvoklī domājot, ka vampīrs ir kaut kāds tumsas sūtnis... Un tā arī viss sākas: Vampīrs trenējas, lai kļūtu varenāx, uzmeklētu atlikušos vampīrus un atriebtos shadow vampīram par viņa uzbrukumu... Un gots vēl piedevām sagādā vampīram pienācīgas drēbes, tā kā galvenais varonis būs visnotaļ stilīgs! ph34r.gif
Postojiet, ko domājiet par šo! tongue.gif
dcrow
Nu ko, var par vampiiriem! Bet sizhets taads, drusku "pastulbs"! smile.gif Gan jau spēlējāt Vampire Masquarade: Bloodlines... Nu tak vot, varētu kautko par karu starp vampīru klaniem...Piemēram ir viens kruts klans (bagātākais, stiprākais, the powerfull one...) un ir jauniņais, tiko radītajs vampīrens (nu piemēram vinš bezpajumtnieks, brīvprātīgi kļuva par vampīru, tajā viņam palīdzēja kāds vecs vampīrs, kurš pirms nāves nodeva savas spējas viņam). Domājot ka viņš kļuva kruts, viņš uzrezi uzraujās uz vienu no krutākajiem vampīriem...Nu tas savukārt viņu piekauj utt. un tp. tad vinš izprot ka nav vinš jau tik kruts, ka principā viņš ir nekas...Nu tad viņš nosprauž sev mērķi iegūt savu vietu šai pasaulē...

P.S. Pie tam galvenais varonis nebūs nekāds parastais vampīrs, viņam jāpiemīt kautkādām tādām ipašībām, kadu nav citiem vampiriem, tipa viņš ir unikāls, vienīgais savā veidā...

dcrow
Ak jā, un vēl tak vajag izvēlēties stilu?! Melnbalts, tas ir skaidrs, bet kādā stilā? DBZ stilā, 1PEACE stilā, GiTS, bērnišķīgā vai nopietnākā stilā?
Rudoru-san
Visu, tikai ne One Piece... Es domāju vajadzētu ar tādām kā paplašinātām ārlīnijām (outlines)...
Nu ja, es arī sākumā iedomājos, ka vampīru kari būtu kruti, bet kurš to visu uzanimēs, ko? dry.gif
Par unikālo... Es iedomājos, ka tas vampīrs, kurš izdzīvoja, varētu būt dabūjis visas savu mirušo draugu spējas, rezultātā iegūstot tādu dīvainu mixtūru... Piemēram to, ka viņam pēkšņi parādās kaut kas vampīram neraxturīgs... Mutācijas... (Spārni, supergari ilkņi, u.c.) Varbūt arī ne... Un vēl par shadow vampire... Tā bija domāta kā uzlabotā vampīru rase... Tādi, kuri jau piedzimuši par vampīriem... Unikālas spējas var būt arī neredzamība... Saplūšana ar tumsu... ph34r.gif
Labi, drīz uzzīmēšu un ielikšu te kādu main character bildi, pēc tam kopā veixim korekcijas... tongue.gif
dcrow
Nu joptj, kas kas....cilvēku ta daudz es ceru salasīsies pie šīs delas! Pie tam nevajag jau pārāk daudz zīmēt vienā logā! Gan jau viss būs..
not_alone
biškuciņ tā kā nedzaudz,nu,tipiski... huh.gif
dcrow
a mož tā: galvenais varonis ir sliktais tēls, stāsta gaitā viņš satiek kādu, kas izmaina viņa pasaules redzējumu, nu piemēram mazu mēmu, jauku tādu meitenīti, par kuru viņš sāk rūpēties utt. Beigās viņš mirst, un viņa kļūst par vampīru!?
dmonster
Izklausās jauki, bet kaut kā drusciņ neizplānoti. Kāpēc, lai, teiksim, liels, slikts, sātanistisks, vampīrs, kurš ēšanas vēlmes dēļ izsūc katru cilvēku, kas viņam nepatīk, lai rastu kādu citu saistību nekā ēdājs un ēdiens ar mazu, visai nevajadzīgu, mēmu meiteni? Nu protams varat manai rakstīšanai pārvilkt ar svītru, ja, kas nepatīk.
Rudoru-san
Girl vampire? Nu nezinu, var jau arī tā... Interesanti būtu: Tāds liels, ļauns vampīrs + maza meitenīte, he! Nu nezinu gan, vai viņai obligāti jābūt mēmai? Main characters taču... Nu labi, kaut ko vēl izdomāsim! tongue.gif
dcrow
Sākumā viņa nav vampīrs, just a little girl...

Nu padomā pats, mēma, bet tad var izvērsties ar mimikas zīmēšanu, žēlīgi acu skatieni, vai arī tā, viņa nav mēmā ok, viņa vienkārši nerunā kautkāda pagātnes šoka iespaidā, piemēram banāli, viņai acu priekšā nogalināja vecākus, un tas bija kautkāds vampīrs, galugalā izrādīsies ka tas bija galvenais varonis:) Un piemēram kad viņa uzzina to vīņa nogalina viņu, viņš pieņem nāvi no viņas rokām, pirms nāves viņš atvainojas, un nodod viņai savas spējas. Ar to atpazīšanu var ar izvērsties, viņa atcerās tikai raksturīgās tēla līnijas, kautkādā momentā, piemēram final kaujas laikā ar kautkādu bossu, viņa ierauga skatu koredzēja agrā bērnībā nu utt.
Rudoru-san
Laba doma, tiešām laba! biggrin.gif
Un kādi būs blakus čarakteri? Es iedomājos, ka varētu būt kāds pusis arī... Kāds, kurš nav vampīrs, lai būtu kādas pārmaiņas... Nu ja, te varētu darboties kāds Gots! ph34r.gif
Tāds chars, kurš sākumā negrib sadarboties, bet pēc tam piekrīt, jo arī viņam no tā ir kāds labums... Piemēram, jānokārto rēķini ar kādu stiprāku vampīru, jo viņš pats nemaz nav vampīrs! Bet varētu par tādu kļūt... Kādā vēlākā sērijā... Un, kļūstot par vampīru zaudēt visas iepriekšējās atmiņas, un kļūt asinskārs... Jā, par asinīm, tā meitene arī kodīs cilvēkus, vai ko?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.