Help - Search - Members - Calendar
Full Version: skype adreses
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
GunMetaL
tā kartējais no maniem nosense topikiem. pacik mēs visi zinam ka tagad dadzi lieto skype darētu savākties ari taja.

nu vienkārši katrs pasaka savu fullname spypei lai citi var atrast un ielikt savos skype contacts.

moš ši ir slikta doma, a moš laba. tad reedzesim ko otakieši teiks smile.gif
bubu
Tā kā profilā var pielikt ICQ/MSN/u.c. IM kontaktinformāciju, tad turpat vien varētu uztaisīt lauciņu, kur pierakstīt Skype vārdu, un tad arī pie katra posta to rādīt. Bet nu tur jau darbiņš adminam.
deleted-ray
my skypename is ray-lv
")
Batou
QUOTE(bubu @ May 25 2005, 19:03)
Tā kā profilā var pielikt ICQ/MSN/u.c. IM kontaktinformāciju, tad turpat vien varētu uztaisīt lauciņu, kur pierakstīt Skype vārdu, un tad arī pie katra posta to rādīt. Bet nu tur jau darbiņš adminam.
*



ļoti pareiza doma. ja vien es zinātu kā to izdarīt. mani apjukumā ieved arī tas, kā journal.bad.lv pie userinfo tiek norādīts lauciņš ar skype adresi. Roze any ideas?
Nuin
Tiko nošārēju skype.
Niks Nuin77.
Kagome
mans skype niks ir dzenna smile.gif
Nuin
Uzzvaniet man kāds, es vēl neesu piešāvies kā tur kas darbojas. tongue.gif
GunMetaL
davai otakieši postojiet savus

mans: pirmajam pc ir - kurisuzenisu
otrajam pc ir - </\>''Kurisuzeinisu2''</\>

atvainojos par drukas kļūdu sava vārda KurisuzeiniZu
anti
QUOTE(EliminatoR @ May 25 2005, 22:02)
davai otakieši postojiet savus

mans: pirmajam pc ir - kurisuzenisu
          otrajam pc ir - </\>''Kurisuzeinisu2''</\>

atvainojos par drukas kļūdu sava vārda KurisuzeiniZu
*



offtopiks: teu signaturei kļūdiņa - nevis mey, bet may.
lastguru
Taads pats kaa lietotaaja vaards sheit, tas ir lastguru
SheWr
taa kaa esmu Bleach-maniaks, tad vaards tur ir: b-l-e-a-c-h
-kumori-
Manz ir mimi_shadow smile.gif Manz ir gandriz visu laiku online tongue.gif
Chufanzo
chufanzo - nav orgjinaali, bet ir ok
baseboalbatboy
Nu man ir tas skype un tā lai jums atvieglotu drukāšanu mans niks ir
b-boy-lv
Pinky
maneejais --> pinkyxd
Andiigais
es skype esu Andiigais_onizuka :DDDDD
flasherr
flasherr. Pārsteidzoši līdzīgs ar manu foruma niku. Bet tā laikam jābūt..
ReD_FoXy
viennoziimiigi varat atrast ar vaardu gintinna vai Ji...
aigarius
Manējais ir analoģisks foruma - mans visur ir "aigarius".
Tomoko
A mans skype ir Linduxiitis .... mans neko citu izdomaat nevareej' tongue.gif
Yanka_ronin
Taa kaa kaads man ir nospeeris niku Yanka_ronin, skaipaa esmu yankazaru , taapat kaa ieksh kiseido.
GunMetaL
happy.gif beidzot kustība šajā topikā
Usagi
Mans Skype name ir zirgucis. Tikai nesmejaties! Taa arii ir viena no manaam iesaukaam... biggrin.gif tongue.gif smile.gif
slay3r
Tākā SKYPE funkcija diemzēļ vel pie mūsu profiliem nav pielikta, tad rakstu šeit. ( d00h )

skype = slay3r.lv
Shaisuke
beautiful_nightmare dry.gif
Ghoul
A, kur to Skype var dabuut it kaa interesanta manta, bet man nav...........??????
Ghoul
OK, esmu iekshaa!!!!! Username Kvivalen!!!! Pagaidaam nav mikja, bet buus!!!!!
jurc
ja nu kādam savajagās - jur4iks
bet nu reti esmu skaipā. Uz zvaniem neatbildu, mikrafona nav, izmantoju tikai čatošanai.
Kikumi
Ehh, ja kādam vēl vajag, tad mans ir mindless16... dry.gif
One winged angel
aaa oops, izskatās, ka tāds pavecs topiks, bet es vēl savu neesmu pateicis...

Esmu: Oligio
Sērfijs
Varbūt noderēs, bet atrodos ļoti reti pie tam izmantoju tikai Chat, tātad Skype esmu Universal_Migrator
Sushi
Bet to tak var ierakstiit profilaa- vai ta nevar sleegt sho topiku? Nu labi, gan jaw juus visu kontroleejat, bet mans- lil_missy262
Jaladin
šaubos, ka kādam interesē, bet man ir jaladintf
Chufanzo
Hei hei, beidzot Jaladins pievienojies barinjam - apsveicu vecais, taa tikt turpinaat smile.gif
Kazuki
brigtside88
Isabel Carmin fon Edelhain
Isabel_Carmin_fon_Edelhain

Ayumi
nju tad- Watashi13. smile.gif
Tigra2
freya15 tas būtu bijis mans niks, bet Oriflame nolēma šo brīības dievieti attēlot smaržās. sleep.gif
ETM
forshi ka ap 50% no te posteejoshiem (atziishos, lka pacietiibas un gribeeshanas pietika paarbaudiit tikai vienu lapu) nezin, vai ignoree ka ir laucinjsh SKYPE ADRESE ieksh katra profila,ko , ja jau reiz te spamo, var arii aizpildiit.
lastguru
ETM, visticamaak, daudzi nezin, jo to laucinju es pieliku pavisam nesen (liekas ka tikai kaads meenesis pagaaja, vai veel mazaak). Bet man jau personiigi nav nekas pret ja visi sheit izliek - vismaz pazinjojums sanaak tautai: esmu sastopams tur. par mobiilajiem arii var laucinju uztaisiit, bet man piemeeram labaak patiik topiks, jo tad es savaa pieziimju graamataa varu ierakstiit to numuru tikliidz paraadas.
ETM
nu bet jajau te tu esi nobljaavies, tad jau var arii profilaa pierakstiit, ne? ja es uzinstaleeju skaipu un man interesee vai konkreetu personu es varu atrast tur, es paskatos profilaa, nevis rokos pa kkaadu topiku (kaa shobriid sanaak ar mobilajiem).

Nepaarprotiet, pret sho man gandriiz nav iebildumu (saliidzinot ar dzimshanas dienu topiku, shis vispaar nav uzskataams par spamu, bet gan par ljoti informatiivu materiaalu).
One winged angel
sasodiits, man skype galiigi nochakareejaas, pietam man arii akaunts tika izdzeests, naacaas visu pa jaunu staadiit, bet tagad esmu don_oligio
Aven
Es esmu mr.aven smile.gif
Gutts
Nu savu laikam ar varu iemest ja kadam gribas paklausities mana muldesana vai klusesana.
Tas ir kurrata gandriz visos forumos kuros esmu ir tads pats niks ari.
Kaede
Erm, mana skype adrese?
Esmu Rowenny
Bet svesiniekiem parasti neatbildu, ja vien nepasaka, kas ir. smile.gif
Janus
Es dazus esu atradis bet ja kadu aizmirsu piedodiet. sad.gif
Mans niks Skype ir janoskarkli . smile.gif
NOAR
noirnoar ('noar' jau kāds ir pievācis mad.gif )
Ja neatbildu - vienkārši esmu prom...
Parasti tikai čatoju...
Ja runāju - man mikrafons slikts...
Tigra2
freya15 Skype name
tigraFullname
Dead Star
ekstra oriģināls dead-star
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.