Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mana istaba (stūrītis)
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3
deleted-ray
Sen gribēju šādu topiku uztaisīt. Tātad, te varētu likt tās vietas-istabas fotogrāfiju(as), kurā stāv mūsu anime kolekcija un kurā mēs vienkārši uzturamies (nu gan jau ka kompis arī turpat atrodas). Aptuveni šādi >>>> tongue.gif (bildes lielas lai būtu skaidrāk smile.gif) image




image
Yume
mha, jauki. Tas ir, lai neietu pie katra ciemos, tad var arī šitā te darīt. biggrin.gif
Nu jau jau aizgāja, es arī varu kautko piemest.
image
Kikyou
Uiii Yume, kur tu visus tos anime plakātus dabūji? 0.0
CloudX
image

image

Kā parasti manā istabā valda haoss laugh.gif



jurc
huh... manu bezmēbelēto istabu labāk te nelikšu.. smile.gif

Viens labums ir no šī topica - beidzot pa ilgiem laikiem tiek sakārtota istaba pirms fočēšanas biggrin.gif
xikes
QUOTE(JurCHiX @ May 28 2005, 10:18)


Viens labums ir no šī topica - beidzot pa ilgiem laikiem tiek sakārtota istaba pirms fočēšanas biggrin.gif
*


Nu pag.. atnesiishu arii savu bildi kaut kad.. smile.gif
lastguru
Naakoshais solis ir ustaisiit 3D panoraamas...
Skat: http://www.realviz.com/products/st/
rebel
ja es te ieliktu sawas istabinjas biudi taadu,kaa taa istaba parasti izskataas..ojojojoj,diez waj to haosuu kac speetu paarspeet..hehe.bet galc ir wisbiezhaak kaartotaa dalja..jo uz gultas ziimeet un raxtiit gruuti.. *skrien kaartot,laj nebuut kauns focheet *
Nuin
image
Lija
whaa, es pati vienu brīdi gribēju uztaisīt šito topiku,
tagad ātri jāatrod kāds ar fotoaparātu un jānofoķē sienas..smile.gif)) laugh.gif
Yume
Pareizi sienas.. tavas sienas, Zaķa sienas, jūs tak solijāties. Viss es ņemu fotoaparātu un braucu.
lastguru
QUOTE(rebel @ May 28 2005, 13:33)
jo uz gultas ziimeet un raxtiit gruuti..

Tici man, ar laiku pierod smile.gif
Lija
QUOTE(Yume @ May 30 2005, 16:22)
Pareizi sienas.. tavas sienas, Zaķa sienas, jūs tak solijāties. Viss es ņemu fotoaparātu un braucu.
*



aiziet, aiziet, droši, droši!!!!! wink.gif
lastguru
QUOTE(kamui21 @ May 31 2005, 21:33)

O, kaa pie iistiem datorikjiem dators izjaukts (man taapat)... bet kur tad klaviatuura? Un kas tur gulj, tu pats?
bypass
Labais midzenis. smile.gif
Seven_of_zero
Nee savu istabu es laikam neradisu. tur vismaz 3 pusizjaukti sistembloki, 5 klaviaturas, pamatplates, printeri. uz galda knapi vietas. un no visiem sturiem regojas dazadi datora komponenti.
edg
QUOTE(Seven_of_zero @ Jun 1 2005, 10:33)
Nee savu istabu es laikam neradisu. tur vismaz 3 pusizjaukti sistembloki, 5 klaviaturas, pamatplates,  printeri. uz galda knapi vietas. un no visiem sturiem regojas dazadi datora komponenti.
*


Nu beidz...
Taadaa istabaa ir arii, ko bildeet un ko skatiities. Es esmu paaraak askeetisks, lai istabu, kuraa dziivoju, buutu jeegas kaut aprakstiit.
anti
tagadējās mājvietas foto nau, bet ir ar mobīli fočētas bildes no laika, kad Liepājā dzīvoju :) tas bij pietiekami nesen, so..

nu, nekas, ko redzēt te nau, bet ja jau visi, ta es ar ielieku tos bilžus :]

(ak jā, tobrīd, kad tika bildēts, mana klaviatūra bij pārdota, tāpēc bildē jamā nau :)
image

image

image

image

image

izskatās pēc baisā kakta un bardaka, bet dzīvē tik traki nebij :)
alt
cibaa biju metusi arii vai ne?
anti
QUOTE(alt @ Jun 1 2005, 18:59)
cibaa biju metusi arii vai ne?
*



es, vai? nuja, biju gan.
tāpēc tur ir tie uzraksti :>
anti
QUOTE(kamui21 @ Jun 1 2005, 19:06)
Nu tas jau ir paarspiileeti, ka divi nomesti diski ir bardaks...Jaunas tapetes un hauzinjsh pa pirmo...
Laikam buus cilveekiem jaaiemaaca taisiit bardaku  B)
Un uz krogu pat taalu nav jaaiet...Var panjemt ljaunumu pie sakneem :)
*



nu, lielāks bardaks vispār citur bij, bet tas nobildēts nau. klientu kompji,detaļas, kastītes, utt, utt :)
nēnu, māku uztaisīt arī ĪSTU bardaku, ja vajag :]

ai nu, tas krodziņš neko labu nedarīja. es tur negāju, draugs gāja bieži. sekas, man domāt, daļai no jums varētu būt skaidras.
arteck
Argh, par tējas maisiņiem nogārdzos. Diezgan unikāli jāatzīst.
anti
QUOTE(arteck @ Jun 2 2005, 01:16)
Argh, par tējas maisiņiem nogārdzos. Diezgan unikāli jāatzīst.
*



mhm. bij tīri jautri :>
tagad jau tur drošvien ir 2reiz vairāk.

žēl, ka labāks fotoaparāts nebij, no šitās mobiļņika bildes jau maz ko tur var saprast no tās dailes :D
edg
Nu ko, es arii tiku pie fotoaparaata tongue.gif

image
image
image
image
image

Un te arii video: www.ltn.lv/~edgarsi/MVI_0285.AVI wink.gif
jurc
huh.. man šķiet ja kāds tev pieskarsies tu sadrupsi pa šiem gadiem saņemtās radiācijas ietekmē.... biggrin.gif
lastguru
whoah, edg, respect, respect! tu esi mani paarsteidzis ar vislabaako istabas apriikojumu... tieshaam pozitiivaa noziimee bez nekaada sarkazma...
BTW, man te "mantojumaa" ir dazhas kastes ar elektronikas komponenteem (dazhas ir ruupiigi sashkjirotas pa mazaam kastiiteem), PM mani ja interesee mani no tiem kraajumiem atbriivot.
rebel
ooooo,oho,oooohooooo..chitaa istabinja izskataas weel haotiskaaka par maneejo..wow.. reaaallabi.. shaads istabas iekaartojums patieshaam ierullee biggrin.gif
Kikyou
Tev no galda nekrīt visas tās mantas nost? blink.gif
Un, ĒEEE! Man arī tāds plakāts pie sienas ir! biggrin.gif
GunMetaL
reāli es arī tādu gribu... bet vai tu pats tajā haossa nepazūdi dažreiz biggrin.gif
bypass
Es domāju, ka man ir briesmīgs darbagalds - tagad es vairs tā nedomāju...
Ak, paldies tev, Edg.

Vienīgā nepilnība darba galdam - praktiski nav vietas, kur varētu "normāli" rakstīt, par zīmēšanu nemaz nerunājot. Protams, ja visu printē ārā, tad šis mīnuss neskaitās. BTW, čoinijs flopijs.
edg
Haoss? Nav vietas? Viss ir perfekti kaartiibaa, sakariibaa un ir ljoti logjisks (nu gluzhi kaa mans praats). Nekaa lieka nav. Pastudeejiet tachu ruupiigi taas bildes. Es varu iedot labaakaa kvalitaatee, ja interesee.
Nuin
Vismaz redzams, ka cilveeks ir ar kautko nodarbinaats, atšķirībā no mana stūra. biggrin.gif
bypass
Tikai nesaki, ka uz tās galda virsmas ir ērti rakstīt, zīmēt, no way.
edg
QUOTE(bypass @ Jun 9 2005, 22:28)
Tikai nesaki, ka uz tās galda virsmas ir ērti rakstīt, zīmēt, no way.
*


Man aiz kreesla ir pieiekami plasha tuksha virsma ziimeeshanai (kreesls ir grozaams uz visaam puseem, ne tikai konstanti pret darba galdu). Bildees taa nav redzama, jo redzams ir tas, kam tieshaam ir noziime - tas, par ko juus te priecaajaties.
jurc
šķiet ka atradām kurš te cenšas pentagonu uzlauzt! dry.gif
GunMetaL
nu tava stūrīša fotogrāfijas es ar vislielāko cieņu liktu par desktopa backgroundu smile.gif
Hikaru
QUOTE(JurCHiX @ Jun 9 2005, 23:36)
šķiet ka atradām kurš te cenšas pentagonu uzlauzt!  dry.gif
*


Ar oscilogrāfu vai voltmetru var uzlaust pentagonu? biggrin.gif

Ne nu skaista istaba. Viss sakārtots savās vietās pa plauktiņiem. smile.gif
edg
QUOTE(Hikaru @ Jun 10 2005, 14:56)
QUOTE(JurCHiX @ Jun 9 2005, 23:36)
šķiet ka atradām kurš te cenšas pentagonu uzlauzt!  dry.gif
*


Ar oscilogrāfu vai voltmetru var uzlaust pentagonu? biggrin.gif
*


Ar cirvi, kas bildees nav redzams, var...
Nuin
A cirvis tev, lai neko nenosper? tongue.gif
edg
QUOTE(Nuin @ Jun 10 2005, 15:50)
A cirvis tev, lai neko nenosper? tongue.gif
*


A kam man visas taas citas lietas?
Taka
Animi es skatos šeit:
image

... vai šeit...
image
Vizuālais dizains nav mans smile.gif © sieva wub.gif

hehe, mums ar Ray vienādas tumbiņas smile.gif
-nDigo-
njaa pedeejaa bildee ir pilniiga karrtiiba!!! un salidzinot ar edg istabu man ar ir ideaala kartiiba biggrin.gif buutu kaads fotiks buutu iemetis arii savu istabu kura ir galiigi garaam!! redzu ka ne tikai man ir radiotehnika karu veel turas smile.gif
edg
Labi, pietiks man muljkjoties. Juus paaraak viegli noticeejaat, ka man taada istaba...

Vai ta juus mani nepaziistat veel? Negribeeju ticeet, ka noticeesiet, ka man var buut taada istaba. Taa visnotalj man ir sapnju istaba, bet reaali savas istabas nekad nav bijis. Tomeer, man liels prieks, ka juus mani uzskataat par pietiekami lielu friiku, lai man taadas istaba vareetu buut. Un arii liela beeda, ka negribat skatiities paari realitaatei un saskatiit, ka kaads var arii kaut ko taadu noviltot.

1. Atcerieties manu postu "Jun 1 2005, 11:32", kursh saka: "Es esmu paaraak askeetisks, lai istabu, kuraa dziivoju, buutu jeegas kaut aprakstiit."
2. Taa istaba tachu ir aizdomiigi paarbliiveeta ar stuff. Vai tad neizskataas, ka viss ir vienkaarshi samests vienaa kaudzee, jo vairaak, jo labaak?
3. Tas gan ir veiksmiigaa kaartaa nosleepies, bet ir virkne aizdomiigu lietu. Piemeeram, ar "krokodiliem" sasleegta ir lielo flpoju diskiekaarta un skanjas pastiprinaataajs (zem kompja).
4. Par nelaimi tas nav redzams nevienaa bildee, bet kreesla labajaa pusee ir lenshu atskanjotaajs, uz kura ir veca radio graamata atveerta uz rakstu "Lenshu atskanjotaajiem jaakljuust muusdieniigiem".
5. Un paskatieties zem galda: kaadaa jeegaa manaa istabaa taads stuff? Un taa burcinja, ko aizmirsu nonjemt...
6. Un kreisajai tumbai priekshaa esoshaa graamata ar sheemaam - vai nav redzams, ka atshkjirta TIESHI taa lapa, kur visvairaak sheemu?
7. Kaapeec, ne bildees, ne video nav pat mazlietinj redzama 4. siena?

Visaadaa gadiijumaa projekts "Viltus istaba" tapa kaadaas 4 stundaas. Novaakshana veel kaadu stundu. Kaa jau reiz teicu, beidzot esmu ticis pie fotoaparaata. Tad nu nagi niezeeja kaut ko extra uzbildeet.

Origjinaali taa ir mana teeva darbistaba (vinjsh ir izbijushais radio meistars un visaadu liidziigu lietu labotaajs):
image
image

Saakumaa es gribeeju tikai uzlikt teeva lapiiti uz pastiprinaataaja, nofotograafeet un uzdot to par savu izstabu. Bet tad mees ar braali saakaam uzchiniit to istabu labaaku un labaaku. Tika sanests stuff no visas maajas, arii pazhobeleem un rakts aaraa no aizgulteem. Radiotehnikas graamatas tika vilktas aaraa no plauktiem, CD nesti shurp no visas maajas (tas viss laukos notiek). Lietas no citaa istabaa esosha datora tika skruuveetas nost masveidaa: Pele, vadi, mikrofons, tumbas, printeris. Aa, jaa, printeris nemaz nav redzams. Zheel. Saakumaa CD bija izmeetaati pa visu galdu, bet es noleemu, ka tas jau nu buus paaraak aizdomiigi, taapeec ir tik smukaas kaudziitees. Braalis kaut kur izraka lielo diskmashiinu, taatad klaat vajadzeeja disketes. Uz neejoshaa datora kastes blakus pelei ir viena Microsoft oficiaalaa maaciibu graamata par velnszinko (mana teeva, vinjsh tas gjeenijs, ne jau es), bet aiz taa kreesla ir vairaakas un biezaakas (video var redzeet). Un beigaas vajadzeeja uzchiniit to visu. No laadeem izraku vecus speelju krakoshanas papiirus, jo uz tiem ir sarakstiitas atminjas adreseses un baigi gudri izskataas (diemzheel to nevar redzeet). Taapat hiragana, kur esmu maaciijies (zem hiraganas lapaam uz laptopa ir kaut kaada gjeometrijas graamata, kuru izvilku no plaukta iipashas gudriibas piedevai). Un galu galaa cilveeciibu tam visam piedod neparastais ziimulju traucinjsh, maize (turpat netaalu), medaljas un basketbola grozs. Varbuut bez shitaam lietaam juus nenoticeetu. Zem kreesla esoshaas alus pudeles diemzheel neredz. Pavisam piemirsu: Bildees kaut kaa nav gadiijusies, bet video bez istabas puses, kuraa ir galds (1), ir redzamas arii durvis (2) un 3. siena - uz kuras ir plakaati. Diplomi (atkal par nozheelu jaaatziist, ka nav iisti labi salasaams, ka viens no tiem ir "par izciiniito 1. vietu 1. iknedeeljas 12.a klases mobilajaa speelee "piezvani man pirmais"", bet otrs ir "par nopelniem bagaataa titula "Divpirkstu pieriite" ieguushanu" (vai liidziigi). Man vispaar ir vairaaki taadi diplomi - klasesbiedri taadus daliija par iipashi stulbu lietu dariishanu, piemeeram, saluuzushas pilspalvas liimeeshanu ar papiira liimi vai biologjijas stundaa pilnaa nopietniibaa termina "spljaudeklji" lietoshanu. Baarts tika izrakts no kaut kaadas plakaatu kaudzes. Ieveerojiet bildi virs diplomiem un plakaata - taa ir kanzaki, paarziimeeta no GTO speciaali, lai vareetu tikt pielikta tur pie sienas un vismaz kaut kas liecinaatu par to, ka esmu otaku. Un, vispaar, taa plakaatu "siena" patiesiibaa ir gultas paarvalks paarlikts paari pusatveertaam durviim, aiz kuraam ir... . Aa jaa, istabai tachu ir 4 sienas. Visaas bildees un arii video tas ir veiksmiigi nosleepts, bet tur, kur ir 4. siena ir klaat pliits un izlietne. Bija jau doma to arii iekljaut fotograafijaas, jo iists otaku skataas anime 24/7, eest gatavo un mazgaajas, no kreesla nepieceldamies. Bet tas jau nu buutu paaaraak aizdomiigi.

Diemzheel, 32mb atminjas kartee salien tikai dazhas bildes, taapeec arii vairaak nekas nav. Ja buutu vairaak, vareetu dot jums pa vienai arvien aizdomiigaakai bildei, liidz juus bljautu: NEVAR BUUT!

Un nosleegumaa - zheel, ka nevareeju to istabu patureet. Visaadaa gadiijumaa, tuvaakaa gada laikaa mekleeshu darbu, dziivokli, varbuut izdosies uztaisiit reaali kaut ko veel labaaku...

Taka
QUOTE(-nDigo- @ Jun 10 2005, 21:08)
njaa pedeejaa bildee ir pilniiga karrtiiba!!! un salidzinot ar edg istabu man ar ir ideaala kartiiba biggrin.gif buutu kaads fotiks buutu iemetis arii savu istabu kura ir galiigi garaam!! redzu ka ne tikai man ir radiotehnika karu veel turas smile.gif
*


Radiotehnikai ir ļoti laba akustika. Pēc cenas un performances pārsit vidēju rietumu akustiku. Un nekādas plastmasas!
edg
QUOTE(Taka @ Jun 10 2005, 21:58)
QUOTE(-nDigo- @ Jun 10 2005, 21:08)
njaa pedeejaa bildee ir pilniiga karrtiiba!!! un salidzinot ar edg istabu man ar ir ideaala kartiiba biggrin.gif buutu kaads fotiks buutu iemetis arii savu istabu kura ir galiigi garaam!! redzu ka ne tikai man ir radiotehnika karu veel turas smile.gif
*


Radiotehnikai ir ļoti laba akustika. Pēc cenas un performances pārsit vidēju rietumu akustiku. Un nekādas plastmasas!
*


Tas ir fakts. Neesmu dzirdeejis nekur labaaku skanju kaa no vecajaam labajaam vef 60nieceem. Koks - taa ir skanja.
Hikaru
QUOTE(edg @ Jun 11 2005, 00:07)
QUOTE(Taka @ Jun 10 2005, 21:58)
QUOTE(-nDigo- @ Jun 10 2005, 21:08)
njaa pedeejaa bildee ir pilniiga karrtiiba!!! un salidzinot ar edg istabu man ar ir ideaala kartiiba biggrin.gif buutu kaads fotiks buutu iemetis arii savu istabu kura ir galiigi garaam!! redzu ka ne tikai man ir radiotehnika karu veel turas smile.gif
*


Radiotehnikai ir ļoti laba akustika. Pēc cenas un performances pārsit vidēju rietumu akustiku. Un nekādas plastmasas!
*


Tas ir fakts. Neesmu dzirdeejis nekur labaaku skanju kaa no vecajaam labajaam vef 60nieceem. Koks - taa ir skanja.
*


Tieši tā.
Man pie datora pieslēgtas, un anime skatos tieši ar Radiotehnikas S-30 koka tumbām (30W). happy.gif Var izbaudīt pilnībā japāņu balsis un BGM. tongue.gif Tikai nav fotoparāta, lai nofotografētu savu istabu.
Ja skatās, kur ir ogg. formāta skaņa, kur parasti ir apgriezta kvalitāte, vai skatās TV-ripus, tad jūtami dzird, ka tur ir sliktāka skaņas kvalitāte.
-nDigo-
man pie kompja ir piesleegtas 2 s-90 (caur radiotehnikas pastiprinaataaju protams) tas viss ir tikai lai vareetu baudiit muuziku un skatiities filmas kaa kino teatrii biggrin.gif biggrin.gif
lastguru
smile.gif nu a man parasti pietiek ar austinjaam, bet S30 man staav un kraaj putekljus...
edg
QUOTE(-nDigo- @ Jun 11 2005, 14:22)
man pie kompja ir piesleegtas 2 s-90 (caur radiotehnikas pastiprinaataaju protams) tas viss ir tikai lai vareetu baudiit muuziku un skatiities filmas kaa kino teatrii  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Aaaa! Kad tu taa ierunaajies, es arii saaku par tiem skaitliishiem shaubiities. Nemaz nezinu, vai taadas 60nieces maz ir tongue.gif Jaa, man buus taatad pashas kaa tev (vismaz braalis teica, ka 90nieces...). Un, protams, radiotehnikas pastiprinaataajs ir obligaata sastaavdalja (un, ja taads teevs, kaa man, tad veel, logjiski, uzchiniits). Nez kaapeec peekshnji iedomaajos par anime OST platees...
-nDigo-
eu, man te taads jautaajums.. vai radiotehnika veel dziiva? vai vini veel vispaar razho kautko?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.