Help - Search - Members - Calendar
Full Version: JRPG 4ever
Anime forum > Anime > Games
Sērfijs
Lasīju games topikus, bet tādu īstu JRPG topiku (izņemot pixeled only) neatradu un nolēmu uzsākt. biggrin.gif

Tātad pastāstiet kāda ir mīļākā, kādas nepatīk, vai gaidat kādas īpašas relīzes un stuff like that. Principā, dalieties pieredzē.

Mana mīļākā protams ir Final Fantasy 7. Iepatikās dēļ sižeta un galvenā ļaundara.
Topa augšgalā turas manuprāt izcilās Xenosaga, Xenogears, Shadow Hearts un Vagrant Story.
Uzsāku es ar FF8, iepatikās un sāku skatīties, kas ir līdzīgs, ko ir iespējams dabūt un uz doto mirkli ir diezgan liela kolekcija (nesen sāku domāt cik daudz naudas un laika es tajās esmu izgrūdis, bet tomēr nenožēloju.).
Daudz maz patīk man visas izņemot īpašo monstru audzēšanas šķirni. Laikam esmu pārāk liels, lai tādas spēlētu. Vēl mani nesaista BanDai veidojumi pēc anime seriāliem, kaut kas viņos tomēr nav. wink.gif
No relīzēm es laikam visvairāk gaidu Xenosaga ep3, Shadow Hearts 3 un Kingdom Hearts 2, un ne gluži RPG, bet Final Fantasy: Dirge of Cerberus.

And thats about it.
hill4hill
thanks 4 u[B]
Dero
Krutākās JRPG ir
1) FF 8-...
2) star Ocean 2: The second Story (varbūt 3.daļa, bet neko tādu neēsmu dzirdējis)
3) Grandia 2
4) Breat of Fire 4 (manliekas ka ir arī 5.daļa)
5) Lunar Silver Star

P.S.ne eiropā un nedaudz ASV tiek izplatītas JRPG, bet pārsvarā Japānā, jo tās tirgotāji neuzskata par ejošu preci kā Halfu vai NFSU. Ir gandrīz neiespējami atrast kādu JRPG paredzētu PC, populārākās ir Grandia 2 un Chaos Legion (Nav JRPG).
Ietikums visiem, kas ir atkarīgi no JRPG iegādājietis PS2 un jūs nebūsiet vīlušies vienīgi tad ja būsiet tik stulbi un pirksiet Orģ CD
Hikaru
Es atklāju šodien 11. Pasaules brīnumu: Latvijā oficiāli pārdevās Shadow Hearts 2: Covenant. Nez varbūt jau sen pārdevās, bet līdz šim neko tādu nebiju pamanījis. Bet nu nopirku, smuka kastīte ir ar smukiem diskiem.
Tagad spēlēju... sugoi spēle. biggrin.gif

image


Star Ocean 3: Till the End of Time spēlēju, arī viena no labākām.
X_Kamui
1) Final Fantasy IX
2) Breath of Fire IV
3) Grandia 2
4) Star Ocean
davio
Man patiik FF X-2 tongue.gif
Fausts
1. Lunar SSSC un Lunar 2 (Pirmie JRPG laugh.gif )
2. Final Fantasy spēles (VII vislabākais)
3. Xenogears
4. Grandia/ Grandia 2 biggrin.gif

A Shadow Hearts var uz datora dabuut?
xikes
No taam nedaudzajaam, ko esmu speeleejis..
1. Grandia 2
2. FF8
3. FF7
4. FF9
5. Breath of Fire 4
baseboalbatboy
QUOTE(Dero @ Jun 19 2005, 11:32)
Krutākās JRPG ir
1) FF 8-...
*



Vai FF8 ir laba?! huh.gif


1)Golden sun(1)
2)FF Tactics(Mana miiljaakaa) rolleyes.gif
3)FF7
Iori Yagami
Man patiik visas Final Fantasy ( well except FF X-2, taapeec ka neesmu spelejis tongue.gif )
Grandia 2
Breath of Fire 4
Lunar 2
Xenogears
Rusell the carrotstork
Hmm.. Neviens neko nav minējis par FFX. Vainu es emsu vienīgais kam viņa patīk, vai arī Latvijā ir PS2 trūkums.
Es emsu kautkāds daļu tāpēc mans tops ir apmēram..

1. FF X

.. un tālāk man nekas nenāk prātā.

Es esmu izgājis FF8 līdz FFX-2 katru pa kādām 4 reizēm. Un patīk ļoti visas. Es nemaz nergibu viņas sķirot. Katra ir ar kautko īpaša.

FFVII iesāku, bet nepabeidzu. Kad būs laika pabeigšu. Jo visi jau saka, ka ir ideāla.

Un vēl spēlējis un dažas izgājis - BoF, Star Ocean utt.

Un ļoti gaidu FFXII un FFVII remeiku uz PS3.
Hikaru
FFVII remakes uz PS3 tiešām būs?

2006. gadā es arī gaidu FFXII un vēl Grandia 3. Un vēl Wild Arms 4 jābūt interesantai spēlei, un Shadow Hearts: From The New World maybe arī.

Bet pirms tam es vēl neesmu spēlējis FFX-2. To vajadzēs dabūt, uzspēlēt.

FFX.... interesanta, grafika ļoti patika... bet kaut kas tur nebij tas... summon tikai varēja Yuna taisīt un viss... Un kaut kas ar Limitiem nav riktīgi - tie ir tik pat stipri vai vājāki nekā parastie sitieni vai maģija. Limitiem jābūt daudz spēcīgākiem par parastām darbībām.
Paul Phoenix
1.Final Fantasy 9 PS1
2.Suikoden 2 PS1
3.Beyond Oasis SEGA
4.FF X PS2
Rusell the carrotstork
Laikam tomēr zinu.

1. FFX
2. Tales of Destiny 2

Atceros, ka man bija PSone es baigi aizrāvos ar ToD2. Tagad es viņu nekur vairs nevaru atrast. ohmy.gif

Pašlaik es spēlēju Dragon Quest VIII un Xenosaga II.


________________________________________________________

Hikaru, devītajā sammanot varēja tikai divi karakteri. Un tici vai nē, es FFX esmu zigājis tik daudzas reizes, ka es pēdējos trīs slepenos sammanus esmu dabujis, bet ne reizi neesmu viņus izsaucis happy.gif. Nopietni. To var ja spēlē kādu trešo reizi.

Un limitbreikus vispār nelietoju, jo pēc viņiem kopim ir dubultgājiens.

Ja tev vajag taktiku kā vienā dienā var aizpildīt visu sfēru grīdu( vismaz ar trijiem karakteriem) tas raksti man PZ. biggrin.gif
Nuin
mani 2 centi ^^

1. ff 9
2. ff X
3. Lunar 2
4. Star ocean: Till the end of time
5. Dark Cloud 2
6. Kingdom Hearts
7. Musashi Samurai Legend
8. Eternal eyes
9. La Pucelle TACTICS

Protams ir veel, bet taas man nepaaraak ieskaitot FF8 un FFX 2
Paul Phoenix
Man ljoti daudz RPG uz PS1 un PS2,ir ari visie NES,SNES un SEGA.Kadreiz taisiju kolekciju,ir visie FF 1,2,4,5,6,7,8,9,X,X-2,Tacktics,žel nav 3 daļas,vispar ir uz PS1 vai 2 ,3 daļa?
Andromens
QUOTE(Paul Phoenix @ Jan 19 2006, 15:38)
Man ljoti daudz RPG uz PS1 un PS2,ir ari visie NES,SNES un SEGA.Kadreiz taisiju kolekciju,ir visie FF 1,2,4,5,6,7,8,9,X,X-2,Tacktics,žel nav 3 daļas,vispar ir uz PS1 vai 2 ,3 daļa?
*



Maziņš hints, FF VI ir tas pats FF III tikai amerikāņu tulkots.
Paul Phoenix
Ta es ari i domaju.Thanks. biggrin.gif
Rusell the carrotstork
QUOTE(Paul Phoenix @ Jan 19 2006, 15:38)
Man ljoti daudz RPG uz PS1 un PS2,ir ari visie NES,SNES un SEGA.Kadreiz taisiju kolekciju,ir visie FF 1,2,4,5,6,7,8,9,X,X-2,Tacktics,žel nav 3 daļas,vispar ir uz PS1 vai 2 ,3 daļa?
*




Un kādu arī esi izgājis? smile.gif Pakomentē. Kura labāka. Kura foršāka.
Te jau ir jāapsriež nevis jāleilās kuram vairāk! biggrin.gif

Es tagad spēlēju FF I uz GBA. Laikam sammanus man tur neredzēt, bet īstenībā spēle tīri normāla.Tam laikam protams. Tālu gan vēl neesmu ticis, bet pagaidām sižets nav diezko dižs. sleep.gif
Ghoul
1. FFVIII
2. Grandia 2

vairaak laikam neesmu speeleejis biggrin.gif

Ooo Grandia 3, cik zeel, ka man nebuus uz kaa vinju paspeleet sad.gif


PS.
Ja kaadam ir Grandia 1 vai nevareetu sarunat, satikties un iedot speeli ( vai paarkopeet )...
Rusell the carrotstork
QUOTE(Hikaru @ Jan 19 2006, 09:49)
FFVII remakes uz PS3 tiešām būs?

*



Izrādās, ka laikam nebūs gan. sleep.gif Vismaz pagaidām. sad.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Final_Fantasy..._technical_demo
Paul Phoenix
No FF seriala man vislabak patika FF9,tas patiesham ista fantasy,ta ka fantasy vajadzetu but.Ļoti skaista grafika(priēkš PS1),harizmatiskie chari,daudz minigames,side quests,daudz visadu itemu,sekrets,super!Tales of Destiny 1,2 ari ļoti laba 2D RPG,var spelet divata,tas pats apraksts ka FF9.Legend of Mana ari 2D action RPG,anime grafika,var iziet pa kadam 5 stundam,be ja spelet reali,izpildit visus questus,tad var spelet bezgaligi.Tev ir maja,ir darzs kur var audzet auglus,darzenjus.Ferma kur var turet noķertos dzivniekus,vai meklet olas un gaidit kas bus,taisit instrumentus,ieročus.Var ari spelet divata!Suikoden 2,nav tada laba grafika bet visa spele vinkarši perfekta,lasi komandu,cel pili,rekrute darbiniekus(pavars,darznieks,muzikanti...),atver pili veikalus,var savak 108 stars of destiny,bet vel daudz ir kam nav zvaigznes un ari var rekrutet(man sanaca kaut kur ap 140 chariem,tas ja neskaitit parastus darbiniekus).Gandriz katru var paniemt ar sevi cinja.Spele ir tris battle veidi: VS (gandriz ka fighting),Tactics un action ka visiem RPG.Vispar uz PS1 daudz labu RPG vairak neka uz PS2.Daudz izgaju,ja visas aprakstit.Ja interese kada noteikta,prasiet pastastišu,vai ir verts spelet vai ne,bet tas atkarigs no gaumes,man patik lai RPG butu daudz mazu detalju(customize) bet grafika nav svariga.
P.S. "Atvajnojiet par mano slikto latviešu biggrin.gif"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.