Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ji = amatieris...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ReD_FoXy
Mans uzsakaa jaunu stilu... Kopaina...
image

Patuvinaajumaa... Za4peedinja wub.gif
image

Patuvinaajumaa... Zuzix... wub.gif wub.gif
image

Un maaknoiitis... uzsveru - PAAREEDIES dry.gif
image

Un meitene ar kakja austinjaam...
image

Saudzeejiet ar kritiku... ^^
Less talk - more rock dry.gif
Ayumi
bravoo !
maakoniitis jau nu vis forshaakais! laugh.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Ichno-sama @ Jun 16 2005, 00:42)
bravoo !
maakoniitis jau nu vis forshaakais! laugh.gif
*


paldies... maakoniitis rulee dry.gif
Yume
Oi, oi kā sit pa acīm bilžu kvalitāte, materiāls un mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis-tobiš, pildspalva. Brrr..... tas būtu jāliek samazinātā veidā pie kluba, bet nu ne jau te.
ReD_FoXy
QUOTE(Yume @ Jun 16 2005, 00:49)
Oi, oi kā sit pa acīm bilžu kvalitāte, materiāls un mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis-tobiš, pildspalva. Brrr..... tas būtu jāliek samazinātā veidā pie kluba, bet nu ne jau te.
*



Yume... es ir amatieris... amatieris kas censhas izsisties... es veel tikai maacos... gribu zinaat savas kljuudas lai taas labotu utt... SAUDZEE MANI!!! dry.gif Un es taas nemaaku samazinaat... Help please???? rolleyes.gif
Yume - bet ziimeejumi ta kaadi??
jurc
QUOTE(ReD_FoXy @ Jun 15 2005, 23:53)
gribu zinaat savas kljuudas lai taas labotu utt...
*


hehe... ņem vēlreiz rokā zīmuli un lapu, un zīmē visu pilnīgi no jauna... Tur nekur nevar piekasīties, jo tur ir viss galīgi garām un nepareizi! Patrennējies vairāk... Kad sāksi zīmēt kautko jau daudzmaz acīm tīkamāku, ta arī varēs kritizēt...
ReD_FoXy
QUOTE(JurCHiX @ Jun 16 2005, 03:21)
hehe... ņem vēlreiz rokā zīmuli un lapu, un zīmē visu pilnīgi no jauna... Tur nekur nevar piekasīties, jo tur ir viss galīgi garām un nepareizi! Patrennējies vairāk... Kad sāksi zīmēt kautko jau daudzmaz acīm tīkamāku, ta arī varēs kritizēt...
*


JurCHiX... Es ziimeeju taa kaa maaku... Nekur nav likumu graamata kaa jaaziimee... Tas ir mans stils - ar pildspalvu utt... Un kapeec man jaaziimee viss no jauna ja man pashai viss patiik??? Un ja tev nav ko labu pateikt tad nesaki neko...
Ja jau nespeejat cieniit to ka man patiik ziimeet ar pilteni utt... Varbuut man njemt aaraa un jums vispaar neraadiit to ko daru???
Kagome
taa ziimeejumi labi, bet vajag ziimeet ar ziimuli nevis pildspalvu.
Usagi
Piekriitu, jo ja ziimeejums kopumaa patiik, bet ja ir kaads siikums, kas jaapielabo, pildspalvu ir gruuti izdzeest!
ReD_FoXy
QUOTE(Kagome @ Jun 16 2005, 10:47)
taa ziimeejumi labi, bet vajag ziimeet ar ziimuli nevis pildspalvu.
*


Bet man nepatiik ar ziimuli... manupraat taa ir mana izveele ar ko es ziimeeju... katrs ziimeetaajs, maakslinieks ir sev noteiceejs...
ReD_FoXy
Ziimulis ir jaasaina... tas meedz noluuzt... vinsh aatri beidzas, aatri teereejas... man vinju peec skolas ir kaadi divi - vienas colas garumaa laugh.gif taadu rokaa nepanjemsi... mosh vienk sadaaaviniet man ziimuljus?? dry.gif
Kagome
njaa, ziimulji meedz noluuzt, bet man piemeeram ir eertaak ziimeet ar ziimuli, jo man dazreiz meedz buut kluudas, un ja ziimee ar ziimuli, taas kluudas var izlabot.
ReD_FoXy
Toties man kluudas saglabaajas un es uz taam skatoties taas vairs censhos nepielaut... dry.gif Katram savi labumi happy.gif
Kagome
jaa, taa ir sleep.gif
ReD_FoXy
Ja godiigi... man arii nemaz laadziigu ziimulju nav... slinkums pirkt... un arii labi ziimulji ir daargi... rolleyes.gif
Usagi
dry.gif Nu labi padodos, ziimee kaa Tu gribi, mees jau tikai gribam Tev ieteikt to labaako. sad.gif
Kagome
QUOTE(ReD_FoXy @ Jun 16 2005, 10:04)
Ja godiigi... man arii nemaz laadziigu ziimulju nav... slinkums pirkt... un arii labi ziimulji ir daargi...  rolleyes.gif
*



nav jau obligaati jaapeerk tie pashi labaakie ziimulji, bet normaali, ar kuriem viegli ziimeet, un kurus var viegli izdzeest sleep.gif
xikes
Labi, es ar kaut ko veel piemetiishu pie shii chata.
un tomeer ar ziimuli ir eertaak .. kaa jau tika raxtiits, kluudas labot.
Nopeerc grafiitu ziimuli.. nav paaraak daargs ..kaut kur 0.50Ls Shis ziimulis nav jaasina, ja noluust, vai izteerejaas grafiits, to var vienkaarshi nomainiit. Pie tam 0.5 mm liinija (ko var dabuut peec vajadziibas veel tievaaku vai resnaaku) ir pietiekoshi shaura prieksh detalizeetiem ziimeejumiem.
wink.gif Try it!
ReD_FoXy
vechi sametas... man nesen bija dzimene... un nesiet kaudzi ar ziimuljiem... un MILZIIGU dzeeeseni ar uzraxtu: For your BIG mistakes... biggrin.gif
rebel
man jaw shkjiet,ka ziimeejumi ir ok,jo ar pilchu ziimeet pawisam sawaadaak nekaa ar ziimuli - pati ziimeeju gan ar wienu,gan otru.. bet arii ar pildspalwu war radiit kko jauku,taa ka - turies wien pie sawa stila, Lapseen,tik lai uztreneetos un izmeegjinaatu paziimee kaadrejz arii ar ziimuli! happy.gif kompromiss tas saucaas.. biggrin.gif
ReD_FoXy
QUOTE(rebel @ Jun 16 2005, 13:33)
man jaw shkjiet,ka ziimeejumi ir ok,jo ar pilchu ziimeet pawisam sawaadaak nekaa ar ziimuli - pati ziimeeju gan ar wienu,gan otru.. bet arii ar pildspalwu war radiit kko jauku,taa ka - turies wien pie sawa stila, Lapseen,tik lai uztreneetos un izmeegjinaatu paziimee kaadrejz arii ar ziimuli! happy.gif kompromiss tas saucaas.. biggrin.gif
*


Kad nopirkshu ziimuli - es ziimeeshu ar ziimuli... Vienk nepatiik kritika ka ar pilteni ir slikti... man tak vienk nav ziimulja...
rebel - liels paldies... wub.gif
Esmu uztaisiijusi paariiti jaunu ziimeejumu... shoreiz centos arii kjermenjus... cik nu varu pagaidaam atlauties... jo zinu ka man tie nesanaak... vakaraa domaajams ielikshu...
edg
Peh, savas priekshrociibas un truukumi ir gan ziimuljiem, gan pildspalvaam. Ziimulju galvenaa priekshrociiba ir dzeeshanas vieglums, galvenais truukums - luushana. Pildspalvas galvenaa priekshrociiba - dzeeshanas gruutums (ja kljuudas gruuti izlabot, tad ljoti labi iemaacaas taas radiit peec iespeejas mazaak), galvenais truukums - tas pats.

Man, personiigi, pildspalva liekas ljoti labs ziimeeshanas instruments taapeec, ka tumsha konkreeta kraasa, nevis gaishiiga kaa ziimulim, taapeec ljoti labi var ziimeet ziimeejumus, kas sastaav tikai no kontuuraam. Toties ziimulis ir labs eenoshanai, ja grib ziimeet taada veida ziimeejumu.

Taa kaa: atkariibaa no ziimeejuma veida un papildus faktoriem (piem., taa pati veelme iemaaciities ziimeet kaartiigi, nekljuudiigi) pildspalva var buut ljoti laba izveele kaa ziimeeshanas riiks.

Un vispaar - lielaakaa dalja te attiecaties pret pildspalvu kaa pret apkaunojumu visai ziimeeshanai kaa maakslai, kaa procesam. Saprotami ir ieteikumi lietot ziimuljus, bet nevain jau ziimuli celt par vieniigo ziimeeshanas pamatriiku.

Peh, man jaaiet guleet, i ku' bezjeedziigu postu var sacereet...
ReD_FoXy
QUOTE(edg @ Jun 16 2005, 16:20)
Peh, savas priekshrociibas un truukumi ir gan ziimuljiem, gan pildspalvaam. Ziimulju galvenaa priekshrociiba ir dzeeshanas vieglums, galvenais truukums - luushana. Pildspalvas galvenaa priekshrociiba - dzeeshanas gruutums (ja kljuudas gruuti izlabot, tad ljoti labi iemaacaas taas radiit peec iespeejas mazaak), galvenais truukums - tas pats.

Man, personiigi, pildspalva liekas ljoti labs ziimeeshanas instruments taapeec, ka tumsha konkreeta kraasa, nevis gaishiiga kaa ziimulim, taapeec ljoti labi var ziimeet ziimeejumus, kas sastaav tikai no kontuuraam. Toties ziimulis ir labs eenoshanai, ja grib ziimeet taada veida ziimeejumu.

Taa kaa: atkariibaa no ziimeejuma veida un papildus faktoriem (piem., taa pati veelme iemaaciities ziimeet kaartiigi, nekljuudiigi) pildspalva var buut ljoti laba izveele kaa ziimeeshanas riiks.

Un vispaar - lielaakaa dalja te attiecaties pret pildspalvu kaa pret apkaunojumu visai ziimeeshanai kaa maakslai, kaa procesam. Saprotami ir ieteikumi lietot ziimuljus, bet nevain jau ziimuli celt par vieniigo ziimeeshanas pamatriiku.

Peh, man jaaiet guleet, i ku' bezjeedziigu postu var sacereet...
*


WoW... blink.gif Kameer izlasiiju... bet es tev piekriitu edg... un pietam es neesmu vainiiga ka man nav skanera un ka es varu savus darbus tikai noknipsset un fochukam nav tik laba kvalitaate kaa es veeleetos... bet es to fotoaparaatu nepirku bet gan mani vecaaki... es nevareeju iekorekteet ko lai vinji peerk... ir kkaa jaasadziivo ar to kas ir... un vel apvainot mani itkaa es pie ta esmu vainiiga... pff... GOMEN...
ReD_FoXy
Shodien ziimeetas divas bildiites... Ieveerteejiest - es ziimeeju arii kjermenjus!!! Shoreiz cerams bilzhu kvalitaate labaaka... dry.gif Es lietoju korektoru - taa shoreiz mana milziigaakaa kljuuda... Apsolos vairs vispaar vinju nelietot ziimeejot... dry.gif

image

image


P.S. Un veel apsolos riit nopirkt normalus ziimuljus un dzeeshgumiju... dry.gif
baseboalbatboy
Heh dry.gif beidzot tew daleca ka ar to dzēšanu ir kā ir...bet pleci tādi ka kautkādam ģenerālim un galvas bez pierēm tādas plakanas mati arī tā tākā pa maz.bet nu labi ''tavs stils''es neko nevaru iebilst dry.gif
ReD_FoXy
QUOTE(baseboalbatboy @ Jun 16 2005, 20:59)
Heh dry.gif beidzot tew daleca ka ar to dzēšanu ir kā ir...bet pleci tādi ka kautkādam ģenerālim un galvas bez pierēm tādas plakanas mati arī tā tākā pa maz.bet nu labi ''tavs stils''es neko nevaru iebilst dry.gif
*


baseboalbatboy - ja tev taa tiik vari iedomaaties ka vinjiem draud plikgalviiba... dry.gif saproti mani pareizi - kas par daudz tas par skaadi... tas manupraat attiecas arii uz matiem... dry.gif
un ar to korektotu esmu visu sabojaajusi!!!!!!! sad.gif unsure.gif
edg
Iesaku vispaar saakt ar anime bilzhu paarziimeeshanu. Pieradiisi, sanaaks daudz(daudz) labaakas bildes.
ReD_FoXy
QUOTE(edg @ Jun 16 2005, 22:14)
Iesaku vispaar saakt ar anime bilzhu paarziimeeshanu. Pieradiisi, sanaaks daudz(daudz) labaakas bildes.
*


peec savas pieredzes zinu ka man... khem... paarziimeeshana man sanaak shkjiiba greiza... dry.gif bet maybe ir veerts meegjinaat... buus jaapaluudz za4peedinjai kaada manga... ja vareeshu pie kaadas tikt - buushu super laimiiga...
baseboalbatboy
QUOTE(edg @ Jun 16 2005, 18:14)
Iesaku vispaar saakt ar anime bilzhu paarziimeeshanu. Pieradiisi, sanaaks daudz(daudz) labaakas bildes.
*



Jāā!Tā pārzīmēšana tiešām palīdz. smile.gif Vēl ļoti labi palīdz tie zīmēšanas tutoriali( piem. www.howtodrawmanga.com ) apskaties to kas tur pateiksts un uzzīmēts tik atliek iegaumēt un zināt galveno un tad jau tā lieta aizies.Piemēram man tie visi knifi baigi palīdzēja man vienā pēdējā zimējumā(kurš nav noskenēts) tur pat pilnīgi liekas ka no tiem apģērbu tutorialiem viss ir pārzīmēts..bet laba manta!Try it! wink.gif smile.gif
ReD_FoXy
QUOTE
Jāā!Tā pārzīmēšana tiešām palīdz. smile.gif Vēl ļoti labi palīdz tie zīmēšanas tutoriali( piem. www.howtodrawmanga.com ) apskaties to kas tur pateiksts un uzzīmēts tik atliek iegaumēt un zināt galveno un tad jau tā lieta aizies.Piemēram man tie visi knifi baigi palīdzēja man vienā pēdējā zimējumā(kurš nav noskenēts) tur pat pilnīgi liekas ka no tiem apģērbu tutorialiem viss ir pārzīmēts..bet laba manta!Try it! wink.gif  smile.gif
*



Oki... centiishos centiishos... *me pieraxta - vee vee vee, to4ka, howtodrawmanga, to4ka, KOM... laugh.gif rolleyes.gif
ReD_FoXy
Sveetiigi esmu nopirkusi ziimuljus... dazhaada miikstuma lai treneetos eenot... uzziimeeju divus ziimeejumus... rokas man veel taadas pashvakas bet nju.... ieveerteejiest dry.gif
image

image

Bet es centos... rolleyes.gif
xikes
Mmm.. kaut kas ar galvu nav labi.. taalaak vairs neko nevar saskatiit, jo galva kriit aciis.. Acis.. par tuvu viena otrai.. un veel paaris siikumi wink.gif

PS. Cilveeki visu dara otraadi. Art topicos (kaa angels, cute.. ect) liekam vienkaarshi ideaalas, bet mini formaata bildes dry.gif , bet toties savos user-art liekam maxi-size, ka nesalien moniotra un iespeejams noveerteet tikai atsevishku detalu izskatu, nevis kopeejo bildi..
luuk piemeeram.. shis pats topics..
image
un ko te var objektiivi apskatiit un noveerteet?
rebel
mm..nju,shd manam ir ljauniigs un kritisx gariigais..es ieweerteeju..saturies.

taatad - shitaada stila galwas neiet kopaa ar tiem kjermenjiem. ja galwa ir taada kaa karikatuuriska bish,tad kjermeniitis labaak buutu taac mazinjsh un smiekliigs. ja gribi ziimeet cilweeciigu kjermeni,tad arii galwaj jaaizskataas daudzmaz normaalaj,wismaz taadaa pieskanjotaa formaa. *es gan to weerteeju no sawa wiedoklja,nez,warbuut,ka tas ir Taws wieniigais un unikaalais stils,kuru attiistot Tu buusi radiijusi ko neatkaartojamu. happy.gif * . taalaak - izskataas,ka rocinjas no gumijas. tas taa domaac? meegjini atcereeties,ka kjermenii ir kauli. ja gribi ziimeet wnk karikatuurweidiigus multenju kjeeminjus - ir ok arii taa,kaa tagad,bet,ja gribaas uzziimeet ko reaalistiskaaku..jaapatreneejaas weel. warbuut sameklee kaadu graamatu. un to tutorijaalu patieshaam pameegjini. attiistot kaadu sawaadaaku stilu Tu wareesi uzlabot arii sawu sewishkjo,iipasho un wieniigo. happy.gif galwenajs - izlasot shaadus murgus nenoliec karoti,emm,tb ziimuli.
ja atceros sewi pashaa saakumaa...nee,labaak neatcereeties. biggrin.gif

P.S. un rokjeles..zinu,taa ir probleema lielaakajaj daljaj..bet,jo aatraak Tu saaxi meegjinaat winjas ziimeet kaa 'iistas',warbuut pat atsewishkji,wnk laj patreneetos,jo wieglaak tas naaxies un weelaak pamaniisi,ka diiwainaa kaartaa winjas sanaak saliidzinoshi gliitas. nuja. ceru,ka tagad Tew buus iemesls paziimeet weel,weeeel kko..un tad paraadiit progresu. happy.gif common,you can do it! smile.gif
baseboalbatboy
W ohmy.gif oooojjjj!!!Galva kantaina ,deguna nav,rokas takā no filmas ''Betmens'' tam pīļcilvēkam...acis arī par tuvu viena otrai!

image
Acis...deguns...mute...ceru ka tu gribēji seju uzzīmēt šadu dry.gif ]

image
Lūk kādai jābūt galvas formai...ar zodu! dry.gif
Ayumi
un tev noderees kaa ziimeet kermeniishus!
image
image
image
image
image
no shitiem es arii trenneejos, un ir labi rezuultaati! laugh.gif
ReD_FoXy
AK MAN DIENINJ...!!! VECHI - ES JUUS MIILU!!!! *me kriit visiem pie kaajaam un klanaas.... wub.gif wub.gif wub.gif
Ayumi
QUOTE
AK MAN DIENINJ...!!! VECHI - ES JUUS MIILU!!!! *me kriit visiem pie kaajaam un klanaas.... 


kaapeec? huh.gif
ReD_FoXy
*me visu izprinteeja un maacaas ziimeet... ciitiigi ciitiigi maacaas ziimeet SMUKAS cute mangas... wub.gif
Thanks to u guyzz... biggrin.gif rolleyes.gif
rebel
nju..buutu iegaajusi kaadaa tutoriaalaa,tur shaadu bilzhu papilnam ir..maacies,maacies,beernc.. happy.gif
Yume
saule, mums taču pat topiks par tutoriāliem bija, pameklē, ko ta tu mocies.
ReD_FoXy
Shodien vakaraa es ielikshu jaunu partiju... proti ziimeeju ar www.howtodrawmanga.com paliidziibu.... saprotams ka ir proporcionaalas kljuudas un taadaa garaa bet es ljoti centos... ir izaugsme skatoties uz vecajiem ziimeejumiem un tagadeejiem... ceru ka mani noveertees... peec divaam trim stundaam buus darbi... gaidiet...
ReD_FoXy
Jauni ziim... manaa skatiijumaa daudz labaaki... protams proporcijas un veel citi dazhaadi siikumi ir jaapiesliipee bet saakums ir labs... gaidu komentaarus un ieteikumus!!!
PIEDODIET PAR GRAFIKU!!! Es labaak dabuut nevareeju sad.gif unsure.gif

Sheit galva kkaa neshtimmee... Cilveeks vinju taa pagriezt gluzhi nevar bet kaa sanaaca taa sanaaca... dry.gif
image
image
Tas NAV mans portrets tongue.gif laugh.gif
image
image
Kkas bik ecchi...
image
image

Neesiet skarbi... smile.gif [Ceru ka tagad ir labaak ar izmeeriem!]
jurc
OMG!!!! blink.gif
Ja tās bildes būtu par 80% mazākas ta arī varētu novērtēt!
Kad tu liec bildes iekša, kur prasīts size, kautvai pirmajā lodziņā ieraksti kautkādu ciparu, piemēram 800. Vismaz būs daudz mazāki. Otro ciparu nav obligāti rakstīt, viņš pats samazina proporcionāli.
Bet nu visā visumā tās stulbās komiskās sejas beidzot ir nomainījis kautkas daudz patīkamāks.
ReD_FoXy
QUOTE(JurCHiX @ Jul 20 2005, 19:15)
OMG!!!!  blink.gif
Ja tās bildes būtu par 80% mazākas ta arī varētu novērtēt!
Kad tu liec bildes iekša, kur prasīts size, kautvai pirmajā lodziņā ieraksti kautkādu ciparu, piemēram 800. Vismaz būs daudz mazāki. Otro ciparu nav obligāti rakstīt, viņš pats samazina proporcionāli.
Bet nu visā visumā tās stulbās komiskās sejas beidzot ir nomainījis kautkas daudz patīkamāks.
*


Runaa leenaam - esmu blondiine... KUR VAR NOMAINIIT IZMEERU?? tas ir milziigs luugums.... buuushu muuzham pateiciiga ja paliidzeesi man tikt galaa ar tiem izmeeriem JurCHiX!!
Eidorian
Ļoti iesaku tās bildes samazināt, pirms liec iekšā! Kaut vai Paint'ā. Varbūt citam, kam lēns nets, šī lapa lādējas ļoti ilgi, jo lielas bildes. Kaut vai šā iemesla dēļ. Un, protams, mazākas bildes ērtāk aplūkot.
ReD_FoXy
Vai tagad ir labaak paarskataams??
Eidorian
Jā, ir labāk!
Es domā, ka vislabāk bildes platumu likt no 300px - 700px. Apmēram tā. Tas atkarīgs no tā, cik detalizēta ir bilde.
Nebaidies samazināt savas bildes vēl drusku, jo šīs nav tik detalizētas.

Bet labs, tagad labā ir! smile.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Nja,Disneja Lulu vairs neatgādina. vairāk treniņa tad sanāks labāk. Patīkami ka esi spējīga pamanīt kļūdas. Pirmajā liekas arī ar rokām kas nav kārtībā un muguras izliekums ar neštimmē. Vispar vairāk patrennējies rokas un pēdas. Un nevajag tos dīvainos pušķīšus pie acīm.
not_alone
oh my...u're upgraded,babe smile.gif nu jau iet kā smērēts laugh.gif
ReD_FoXy
milziigs paldies not alone!!! ceru sagaidiit komentaarus no moderu jeb adminu puses!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.