Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PALIGA!!!
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Ayumi
pasakiet kur var atrast un downloadeet visas animes fanam vajadziigaas programmas! ph34r.gif
SheWr
luudzu siikaak... taadas noteikti ir ljoti daudz...

(bet nu protams ka vaig kaadu labu torrentu programu! personiigi iesaku BitLord. Cik es zinu tagad gandriiz visas animes var dabuut caur torrentiem)
Ayumi
bet lai es savaa kompii nesalaizu visaadus viirusus, vai tu vareetu pateikt kur vislaabaak vinu downloadeet.(vai vismaz kur tu vinu dabuuji)?
SheWr
eeem... nu man liekas ka tomēr visdroshaak buutu pumpeet no originaalaas lapas....

http://www.bitlord.com/
Ayumi
paldies.
vai ir vel kaadas programmas kuras man nodereetu?
Revol
eMule apvienojumā ar AniDB un/vai Anime-Reactor Forumu

failu atskanjošanai - CCCP arī pazīstams kā Combined Community Codec Pack

QUOTE
What is the Combined Community Codec Pack?

One Pack to rule them all, One Pack to find them,
One Pack to bring them all and in the darkness bind them.
-- J.R.R. Tolkien in The Lord of the Rings


The CCCP is a actually more like a filter pack than a codec pack, but "filter" doesn't begin with C and we wanted a good acronym. Blame movax. Now, jokes aside, the CCCP was created to unify the filter packs provided by several groups into a single, reliable pack, capable of decoding anime from practically any group, without breaking compatibility with anything else. The number of supporting groups grew quickly, and the list now includes:

    * anime.fin
    * Anime-4ever
    * Anime-Avatar
    * Anime-Legion
    * Anime-Supreme
    * Anime-HQ
    * Baka-Anime
    * KickAssAnime - Forum thread (http://www.kickassanime.org/phpBB2/viewtopic.php?t=155)
    * Zhentarim-DivX - Forum thread (http://forum.zhentarim.net/viewtopic.php?t=239) where the pack was born.

All of these groups' releases should play without any problems when you have installed the pack correctly. As a matter of fact, most releases from other groups (fansubbing and normal "scene" groups included) will also work after you've installed.


Vēl var noderēt kāds mIRC klients, lai varētu no irc kanāliem vilkt.

Anime kolekcijas kataloģizācijai vislabāk izmantot AniDB apvienojumā ar AniDB O'Matic

Un protams lai pārbaudītu vai faili nav bojāti vajag kādu sfv/crc pābaudīšanas programu, kā RapidCRC
QUOTE
What is RapidCRC?
RapidCRC is a tool for windows for checking and creating CRC32 and MD5 checksums; this comprises:

    * SFV files
    * MD5 files
    * specialty: direct support for CRC32 in the filename (common for anime releases; for example "MyFile [45DEF3A0].avi")

This helps you to check and ensure that your files are OK and not corrupted.
deleted-ray
Labaak gan vlc playeri par tiem kodekiem smile.gif
Revol
QUOTE(Ray @ Jun 17 2005, 08:10)
Labaak gan vlc playeri par tiem kodekiem smile.gif
*


BS

Pamēgini ar VLC atskanjot h264/AVC anamorphic, vfr, mkv failu ar ssa softsubiem un karaoki, un tad vēlreiz izsaki šādu apgalvojumu. mad.gif
Revol
QUOTE(Shumins @ Jun 17 2005, 09:36)
Nu diez vai visi ko taadu maz skataas....Piemeeram man tikai Dc++ un dazji torrenti...visi vienaadi DivX...Visi shitie briesmiigie kodeki prasa savu...kaut pameegjini uzsleegt lai Xp raada Thumb. view, pie mapes kur 20-100 klipi vai filmas...PC atstiepsies....
Man maajaas ar 2600 barton un 1Gb ram kad ir K-mega paka jau gljuko...A ar The kodeks 2.8 atveru mapi un mani Amv's pie 100 uzreiz visi ierendereejas dazjaas sekundees....
Taaka pirms saliek visus tur "h264/AVC anamorphic, vfr, mkv failu ar ssa softsubiem un karaoki" 2x apdomaat vai lietosi...
Un ja gribi tad uzmet uz kaadu momentinju un atinstal....
*


Nu ja skataas tikai kaut kaadus fansubus, tad jau vispaar neko nevajag, pietiek uzlikt xvid vai divx un atljaut vinjiem decodeet visus mpeg4 failus un var mieriigi skatiities kaut vai ar WMP.

Bet pasaulee ir arii taada lieta kaa kvalitatiivs video, ko nu no fansubiem nav ko gaidiit, tad jaakeras pie dvdripiem, un arii tad ne jau kuras katras grupas dvdripus var saukt par kvalitatiiviem. Augstaakas kvalitaates dvdripu grupas sen jau izmanto taadas mkv konteinera iespeejas kaa vfr un anamorhic video, kaa ari ssa softsubus, un tos VLC nav speejiigs pareizi atskanjot, bez tam tagad ar AVC/h264 atnaakshanus, shiis grupas strauji paariet uz sho codecu [zx visi turpmaakie ripi buus h264, iznjemot to kas palicis paari no Love Hina, kas buus lavc, a-l jauni saaktie projekti arii paarsvaraa buus h.264] un VLC nav pilniigi speejiigs atskanjot h264 video.
Bez tam tiko nedaudz apskatoties failus ar vinju ieveeroju ka VLC ir arii probleemas ar 5.1 HE-AAC pareizu atskanjoshanu, vai vismaz downmixoshanu uz stereo.

Lai rastos labaaks priekshtats par to kaa VLC neder par normaalu video playeri prieksh anime skatiishanaas, te buus dazhi screanshoti saliidzinot VLC ar ZoomPlayer kas naak kopaa ar CCCP [diemzheel vinji nav tieshi uz vienu un to pashu kadru, bet ir gana tuvu lai viss buutu redzams]:

faila zx.end.of.evangelion.renewal.v3.h264.mkv atskanjoshana, kas paraada ka VLC nespeej atskanjot ar AVC/h264 kodeetu video:
ZoomPlayer:
image
VLC:
image

faila zx.eva.renewal.09.divx511.mkv atskanjoshana, paraada ka VLC neatbalsta anamorphic video [ieveerojiet ka VLC aspect ratio ir galiigi garaam, bilde ir izstiepta]
ZoomPlayer:
image
VLC:
image

faila a-l.gits.sac.01.xvid.mkv atskanjoshana, paraada ka VLC pilniigi neatbalsta ssa/ass subtitrus:
ZoomPlayer:
image
VLC:
image

faila a-l.chrno.crusade.azmaria's.lessons.02.divx521.mkv atskanjoshana, veelreiz paraada probleemas ar ssa/ass subtitriem
ZoomPlayer:
image
VLC:
image
Katrs tagat var pats izdomaat vai VLC ir tik labs kaa domaajaat vai tomeer nee.
deleted-ray
Ok ok, lai jau taa buutu, bet man vlc njem visu, ar ko liidz shim esmu saskaaries.
Rudoru-san
Man arī VLC patīk... Un es priekš torrentiem lietoju BitTorrent...
www.bittorrent.com
smile.gif
Domāju, ka Anime fanam noderētu arī Evangelion digital clock uz desktopa, bet tās tik manas domas...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.