Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ahoi, Bebra kungs!
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
Kikyou
Edit (2005. gada 28. Novembrī): Ok... o_O; Lūdzu, pēc pirmajiem zīmējumiem manus skilus nevērtēt. XD Tālākajās lapās šim topicam ir krietni vien jaunāki un krietni vien labāki zīmējumi. happy.gif

Iespeejams prieksh sava vecuma ziimeeju tiiri pienjemami... lai apgaismotu juusu praatus teiksim taa - man ir zem 15 blink.gif

IPB Image

Iistaa bilde izskatiijaas daudz labaak... mans skeneris ir taads kaads vinsh ir... dry.gif
Jaacer, ka jums nebuus jaapiepuula acis paaraak daudz... eh... buutu man photoshops....
tautietis
ehh, vispaar man patiik.. akiro..
Pikis
Kool es taadas darbiibas riktiigi atbalsu tik rulee hi hi
smile.gif
tautietis
jep! es ar sak to pash! ziimee tik taalaak un pameegini ar flomasteri:) tev lapi sanaak
Pikis
tur taakaa kaukaadi hiroglifi ko tas noziimee
,vai arii tas vienkaarsi taapat
blink.gif
xikes
Taa tik turpini.... smile.gif
ShinChan
atbalsta un iedrosjinaataaju grupa, he, he smile.gif vajag jau cilveeku atbalstiit, tacju ir arii pasjam jaajuut vai ir gribeesjana, vareesjana un perspektiiva. Ja ir tad vajag bliezt taalaak un neklausiities neobjektiivu kritiku, ja nav, tad gan jau agraak vai veelaak dziive ragus aplauziis. tacju buutisks ir pats saakums un saakumaa sapraata robezjaas vajag atbalstiit.
*domaa "kaut vecaaki buutu mani suutiijusji uz muzikas skolu"*
Kikyou
huh.gif Un man likaas ka mans braalis saka ka es labi ziimeeju tikai taapeec lai es neapvainotos... bet shkiet ka vinsh nav vieniigais kas taa domaa... Bet Pikji, manupraat, shajaa forumaa neviens nepaarspees happy.gif

Un Pikji, tie hieroglifi malaa noziimee Akiro-san... Kaapeec Akiro veeljoprojaam nezinu, patiik tas vaards ljoti..
Kikyou
Reku veel viens... shitais ar ziimuliem izkraasots...

user posted image

Vareetu gadiities ka panjem tiiri daudz laika lai ielaadeetu...
Man piegriezaas taas pukjiites kraasot, iedzinos slinkumaa...
Takashy
cute smile.gif
Rune
Pirmo ziimeejumu ir gruuti saprast (laikam man ir uztveres trauceejumi rolleyes.gif ) un otrais ziimeejums man shaa vai taa nepatiik - engeli vai hvz kas...
AlexMak
Forshi zimejumi. Es ka cilveks, kas nemak zimet (nemaz - man pat parastie kvadrati negliti iznak, nerunajot par sejam) domaju, ka tas ir gruti un cienu tos, kas to mak.
tautietis
kaut kas nav ar aceleem kaartiibaa.. bet japaaniski.. tikai dereetu izkraasot:) tev tiesjaam vajaga fotošopu!
Kikyou
Mjap. Meeginaashu piespiest savu braali lai vinsh prieksh manis kautkur internetaa novelk. cool.gif
Kikyou
QUOTE (Rune @ Apr 6 2004, 08:37 PM)
Pirmo ziimeejumu ir gruuti saprast (laikam man ir uztveres trauceejumi rolleyes.gif ) un otrais ziimeejums man shaa vai taa nepatiik - engeli vai hvz kas...

Rune, taa ir gaumes lieta. Katram no mums ir savi uzskati un domas.

Jaa un es piekriitu tautietim, taas acis patieshaam jociigas. Bet tas taa, es veeljoprojaam iisti nevaru atrast savu stilu... nu nekas... gan jau kautkad atradiisies smile.gif
Pikis
Hi hi hi sittie man atgaadina manas matemaatikas klades, lapas visas malaas noteestas ar visvisaadiem ziimeejumiem, pierakstu tur ir kaadi tikai 35% smile.gif
Kikyou
Jociigi. 70% cilveeki matemaatikaa ziimee kladees biggrin.gif
Es tikai citreiz, jo uchene man taada stresaina blink.gif
Bet iisteniibaa vareetu ieskeneet kautko iz veestures stundas biggrin.gif Man apmeeram 1/3 no lapas augshas ir noziimeeta ar kjinkjeezinjiem, tad veel abas malas, un taalaak iet pieraksti blink.gif
xikes
heh .. nu matemaatikaa tas man ir veids kaa ciiniities ar miegu ... biggrin.gif savaadaak jau nevar ...
Yume
Kikyou a kaa duutu ja tu meeginaatu ziimeet uz baltaam lapaam? huh.gif
Tas ir dikti miilji, bet piemeeram man ruutinas traucee...
Kikyou
Var jau pameeginaat. Es parasti ar baltaam lapaam neaizraujos bet ok, var jau pameeginaat wink.gif
Seto
QUOTE (Kikyou @ Apr 8 2004, 08:00 AM)
Var jau pameeginaat. Es parasti ar baltaam lapaam neaizraujos bet ok, var jau pameeginaat wink.gif

pameeggini papriekshu uzzimeet mazaaka izmeera bildes un tad leenaam paariet uz lielaam- es taa kaadreiz maaciijos ziimeet- jaaizvelk savi ziimeejumi - kas tapushi tavaa vecumaa- varbuut kautkas jeedziigs atradiisies...
Kikyou
user posted image

Hmm... balts papiirs un neliels veeja efekts =)
Nedaudz veel skiceejumu uz papiira pielaboshu, tad ar photoshopu shmukaak uztaisiishu =)
Hiko
ehh tacu tu reali zime smile.gif!es piem ari nemaku zimet.... smile.gif !Es pameiginaju uzzimet Goku no Dbz bet nekas neiznaca sad.gif!BEt tu tiesam norm zime smile.gif!
Yume
Nu re, uzreiz cits skats..
vareetu protams liinijas bish pietiiriit, lai nav tik spurains, bet tas pats peliksies ar laiku. happy.gif Kad roka labaak uztrennessies.

xikes
heh .. labais... es tavaa vecumaa netuvu tik labi neziimeeju ...
taa turpini.. smile.gif
Pikis
Eu kādēļ šeit vairs Kikyounerāda savus zīmējumus, vai ir pazudusi iedvesma......... sad.gif Cerams ka ar laiku parādīsies kādas bildītes... biggrin.gif
slay3r
Lieliski, pamēģini mazliet vairāk detaļas.
Man patīk. smile.gif
Kikyou
Jaa... savaa zinjaa... Man kaadas 2 nedeeljas iedvesma bija pazudusi taa, ka neko izdomaat galiigi nevareeju... Vakar atgriezaas biggrin.gif
Es arii pie skenera netieku... Paga tagad tieku... brb kautko ieskeneeshu =D

Labojums: Laikam tomeer nekas nesanaaks --; tas vecais egoists atkal skeneri atvienojis >_< Nu taadaa gadiijumaa atliek tikai ziimeet kautko uz datora...

Veelviens labojums: Reku 95 minuutes kur tika izshkiestas =D Ziimeeju vienaa oekaki (citiem vaardiem sakot, kautkas liidziigs forumam, tikai tur ir jaaziimee) shito. Meegini ignoreet fonu, tas man iisti nesanaaca, man vispaar nekad nesanaak fonu uzziimeet normaalu biggrin.gif

user posted image
baseboalbatboy
Tam tur zīmējumam kur šī ar to sīciņo somiņu
[B][SIZE=14]ACIS PAR MAZU ph34r.gif
asamashii ritori banpaia
man ljoti patīk. tev foršs un smuks stils.
not_alone
nju iicteniibaa ir ok,patiik tas,ka baik miilji rolleyes.gif
Kikyou
Akdiiies nemaz nezināju ka šitais topics vēl pastāv... kāds var to izlabot? o___O;;;
Yume
Priekškam?, Jauks, vai tad viņs kādam maisa?
wIZARD
heh es arii kautko iepostoshu
image
wIZARD

image
Kikyou
Sākumā tas bija domāts priecīgs zīmējums, zīmēju ar gaiši zilu krāsu, visi priecīgi...
A rezultāts.... blink.gif
Man vispār patīk drūmas lietas, bet šitais jau ir baisi.... unsure.gif

image
Kima
Kikyou, tu esi iists malacis!!!!! wub.gif
-kumori-
Kikyou te jaklust par gleznieci biggrin.gif Un izstadit savus Zimejumus pa visu V-pili cool.gif
not_alone
hey hey,tas peedeejais bij tiiik KAWAII laugh.gif nju wii...taisni prieciigaax praats palika smile.gif
jurc
Kikyou tas ir vienkārši perfekti! MMMmm... tev tiešām labi sanāk!! wub.gif
Dzonis
mmm...elfen lied..: )_ ir smuks..
Ramiel
nemazam neticas ka tas nav originaals 0.o
Kikyou
...vispār jau šitais nemaz nebija fanarts... o__o;
Laikam atkal kautkam līdzīgs iznācis... ~.~;;;; *shoots self* x_x
dmonster
šā vai tā vai ir vai nav, labs ir jebkurā gadījumā. laugh.gif
Kikyou
image

o.o; Kautkas zaļš. Šausmīgi patīk zīmēt izmantojot tikai viena veida krāsu... *_*
baseboalbatboy
Njā, šis baigi labais smile.gif itīpāši zaļās krāsas tonis labs. smile.gif
swordsman
man liekas ka kikyou nemaz tik slikti neziimee ,bet man visslabaak patika tas tumsais ziimeejums paareejie nu nebija tik reaali un man nepatikaas tas ziimeejums kur bija taa meitene ar sominu
Kikyou
Tie zīmējumi pirmajās 2 lapās ir gandrīz vai gadu veci. o.o; (nezinu, es pati skatos un man liekās, ka tur ir samērā liels improvement, bet... o.o)
dmonster
Pēdējais zaļais arī ir labs. He he, Be happy don't worry. Bet kautkā izskatās, ka zods nav tā mazliet līdzsvarots, don't lisen I'm stupid anihow. laugh.gif
asamashii ritori banpaia
kjūt happy.gif man ļoti patīk šitie minimālie un suppermīļie zīmējumi kā tas pēdējais..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.