Help - Search - Members - Calendar
Full Version: gallery bugs
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
lastguru
Saraxtiiju nelielu probleemu saraxtinju ar muusu briinishkjiigo galeriju:

1. kaapeec es galerijaa pirmkaart nevaru ievietot bildes pa taisno no turienes (saka kaut ko par no permissions), bet jaaizmanto tas interfeiss kas ir forumam?

2. kas tur notiek ar bilzhu raadiishanas seciibu, tas ir taadas seciibas truukumu?

3. un peec tam kad esmu ielicis bildi, kaapeec es nevaru redigjeet savu komentu pie taas?
Kikumi
Es nezinu vai tā ir problēma, bet man šausmīgi nepatīk, ka vairākas bildes vienā albumā atkārtojas... Tas šausmīgi krīt uz nerviem... Bet tās jau tikai manas domas... dry.gif
lastguru
QUOTE(Kikumi @ Jun 23 2005, 10:28)
Es nezinu vai tā ir problēma, bet man šausmīgi nepatīk, ka vairākas bildes vienā albumā atkārtojas... Tas šausmīgi krīt uz nerviem... Bet tās jau tikai manas domas... dry.gif
*


Tas droshi vien delj taa ka tas kas ir ielicis bildi to vairs nevar nodzeest smile.gif
lastguru
Vispaar jau sho topiku man teica izveidot Yume, lai citi admini kaut ko padara kameer vinjas nav smile.gif

(Un arii piedaavaajos pats paskatiities kaa risinaat shiis probleemas ja vien buutu man tiesiibas)
jurc
QUOTE(Shumins @ Jun 23 2005, 12:11)
Es jau arii vakar to iedomaajos un pat uzrakstiiju Yumei, bet atbilde buus tik peec jaanjiem...


Roze jau te owners ir.... Yume šajā jautājumā ir bezspēcīga..
kaarleens
mmm Galeriju ir saapiigi
Tur uz doto briidi ir taa ka pa taisno pievienot bildes redigjeet dzeest var tikai Jonini, respektiivi administratori. Visiem Joniniem ieskaitot mani ir laikam slinkums njemties pa galeriju (man spars saplaka, ka saskjiroju vairaakus simtus bilzhu).
Situaacija varbuut nav taada kaa vajag mosh Roze vajadzeetu kau, ko pamainiit sisteema, vai varbuut iecelt taadus moderatorus, kas buutu tiiri atbildiigi par galeriju
Roze
Nu suns aprakts ir tur ka galerija kā piedēklis ir parādījusies krietni vēlāk tamdēl ka foruma postos ieliktās bildes vēlāk ir pagrūti pārskatīt. Kā pastāvīga sadaļa tā darbojas tikai pastarpināti (nu varbūt tad kad sanāks laiks uztaisīt kādu nopietnāku lapeli).
Visus pārējos jautājumus par permisijām jau kārlēns atbildēja. Iespējams ir vērts izveidot jaunu moderatoru grupu kam būtu vēlme ņemties pa galeriju. Ja nu kāds grib tad lai piesakās..
lastguru
QUOTE(Shumins @ Jun 28 2005, 12:24)
QUOTE(lastguru @ Jun 23 2005, 11:20)
Vispaar jau sho topiku man teica izveidot Yume, lai citi admini kaut ko padara kameer vinjas nav smile.gif

(Un arii piedaavaajos pats paskatiities kaa risinaat shiis probleemas ja vien buutu man tiesiibas)
*



"Iespējams ir vērts izveidot jaunu moderatoru grupu kam būtu vēlme ņemties pa galeriju. Ja nu kāds grib tad lai piesakās..." (Roze)

Varbuut pameegjini ko? Kas zin, ja visi saliek galvas kopaa varbuut sanaak, kas jeedziigs cool.gif
*



1. ar mani taa nesanaaks - gribu par globaalo modu, tad arii pa galeriju njemshos iespeejams smile.gif

2. eh, papeetiishu kas ir ar to Invision integraaciju ar coppermine galeriju, tad redzeesim... pateikshu ja ko interesantu izdomaashu/atradiishu jo pashlaik nav ne mazaakas nojausmas kaa shitaas divas lietas kopaa straadaa... (btw, vispaar jau varbuut buutu labi nomainiit invision pret phpbb - tas vismaz nav komerciaalais produkts smile.gif )

3. Un par taam bildeem... kas tad jaashkjiro, no kurienes ir "vairaaki simti bilzhu"? tas droshi vien kaut kad sen ir bijis - tagad parasti tak uzeri liek ieksh izdaliitajaam kategorijaam, vai tad nee?
kaarleens
QUOTE(lastguru @ Jun 29 2005, 00:22)
3. Un par taam bildeem... kas tad jaashkjiro, no kurienes ir "vairaaki simti bilzhu"? tas droshi vien kaut kad sen ir bijis - tagad parasti tak uzeri liek ieksh izdaliitajaam kategorijaam, vai tad nee?
*




izveidojot galeriju praktiski visas bildes bija sheit http://www.otaku.lv/gallery/thumbnails.php?album=1 ja nekljuudos tur bija 2-4 tuukstoshi vinjas , laika gaitaa visi jonini kaartoja grozija dzeesa vinjas izveidoja jaunas sadaljas utt . bet redz ka 700 veel nav sakaartotas
lastguru
QUOTE(kaarleens @ Jun 29 2005, 12:09)
QUOTE(lastguru @ Jun 29 2005, 00:22)
3. Un par taam bildeem... kas tad jaashkjiro, no kurienes ir "vairaaki simti bilzhu"? tas droshi vien kaut kad sen ir bijis - tagad parasti tak uzeri liek ieksh izdaliitajaam kategorijaam, vai tad nee?

izveidojot galeriju praktiski visas bildes bija sheit http://www.otaku.lv/gallery/thumbnails.php?album=1 ja nekljuudos tur bija 2-4 tuukstoshi vinjas , laika gaitaa visi jonini kaartoja grozija dzeesa vinjas izveidoja jaunas sadaljas utt . bet redz ka 700 veel nav sakaartotas

Nu taa, ja mani iecels par globaalo jouninu, apsolos paskatiities shiis bildes, bet ne jau 100 dienaa... taa, pamazaam... Veel ko es vareetu apsoliities izdariit ir paskatiities kaa var (ja var) risinaat manis nosauktaas probleemas ar galeriju, un uzraxtiit visiem labi redzamaa vietaa Forum Rules. Taads variants der?
jurc
Hmmm... Prieškam tev Forum Rules? Es domāju ka katrs zina kā forumā uzvesties, un ja sāks te lamāties, floodot vai taml, ta nu attiecīgas darbības tiks veiktas no adminu puses...
Neesam jau tik maziņi lai mums vajadzētu noteikumus
lastguru
QUOTE(JurCHiX @ Jun 29 2005, 15:49)
Hmmm... Prieškam tev Forum Rules? Es domāju ka katrs zina kā forumā uzvesties, un ja sāks te lamāties, floodot vai taml, ta nu attiecīgas darbības tiks veiktas no adminu puses...
Neesam jau tik maziņi lai mums vajadzētu noteikumus
*


A... a tos rules vajag lai paraadiit aarzemniekiem ka shis ir lv forums, paraadiit visiem ka shis nav chat/irc, izteikt bildzhu likshanas noteikumus iisaa formaa un veel dazhas lietas ko veel neizdomaaju. Neuztraucies, kad man noformuleesies doma raxtiskaa veidaa, es jautaashu viedokli. Pagaidaam es iemetu ideju...

Bet pat to "Neesam jau tik maziņi lai mums vajadzētu noteikumus"... khem... attureeshos no komentaariem smile.gif

Jaa, un veel mani dazhreiz apciemo doma, ka vajadzeetu arii FAQ izveidot... es, esot shajaa forumaa tikai dazhus meeneshus, jau juutu nepiecieshamiibu common newbie questions iemuuzhinaat (arii tos kas man atnaaca privaati no dazhiem shii foruma daliibniekiem... protams nenoradot autoriibu). to es arii kaut kaad saaksu veidot... (hmm, tikai jaapiebeidz no saakuma viss ko es gribeeju likt ieksh Go foruma, un pie japaanju valodas)
kaarleens
lastguru pagaidaam tev tiek atteikts, bet tas nav galeejais leemums. Galvenais iemesls ir taads ka tu paaraak nesen esi pievienojies forumam, pec kaada laika jautaajums var tikt paarskatiits.
lastguru
QUOTE(kaarleens @ Jul 1 2005, 16:31)
lastguru pagaidaam tev tiek atteikts, bet tas nav galeejais leemums. Galvenais iemesls ir taads ka tu paaraak nesen esi pievienojies forumam, pec kaada laika jautaajums var tikt paarskatiits.
*


naruhodo. hmm... "pec kaada laika"... labi, teiksim, peec meenesha apjautaashos veelreiz. pagaidaam, ja buus laiks, plaanoju likt interesantu kontentu ieksh Go un Japaanju valodas forumiem, un *ja paliks laiks* paskatiishos vai ir iespeejams kaut kaads risinaajums apraxtiitajaam galerijas probleemaam (raxtiishu ja ko atradiishu)

Paldies,
L.
Roze
QUOTE(lastguru @ Jun 29 2005, 01:22)
(btw, vispaar jau varbuut buutu labi nomainiit invision pret phpbb - tas vismaz nav komerciaalais produkts

Paldies par kūkām
http://www.securityfocus.com/swsearch?quer...ishlastmodified

smile.gif
Tsukino
QUOTE(Roze @ Jun 28 2005, 12:05)
Nu suns aprakts ir tur ka galerija kā piedēklis ir parādījusies krietni vēlāk tamdēl ka foruma postos ieliktās bildes vēlāk ir pagrūti pārskatīt. Kā pastāvīga sadaļa tā darbojas tikai pastarpināti (nu varbūt tad kad sanāks laiks uztaisīt kādu nopietnāku lapeli).
Visus pārējos jautājumus par permisijām jau kārlēns atbildēja. Iespējams ir vērts izveidot jaunu moderatoru grupu kam būtu vēlme ņemties pa galeriju. Ja nu kāds grib tad lai piesakās..
*


Es piesakos!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.