Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tad nu sanjeemos (:
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
o515
Taatad - brachka nedaudz saslima ar shito anime & manga padariishanu, un es padomaaju, mosh toch tur kaut kas labs ir.
Tad nu nokachaaju 1 multeniiti [neatceros kaa saucaas, bet bija par Dear God un vinja glaabshanu, karoch fantaazijas] un bija labi, man patikaas gan sizhets, gan tas, ak ne mirkli nepaliek garlaiciigi, visu laiku ir ekshns [kaa man besii tas vaards...].

Plus veel veelejos piebilst, ka tie darbi, kas te ir - nu vienkaarshi lieliski, kaadus 10% toch uz izstaadi vareetu likt !

Tad nu ceru uz labu sagaidiishanu un jaunaako anime multenju iepaziistinaashanu.
Kaut gan jau esmu aizraavies ar taam multeneem - gaad deem ((:


o515
lastguru
Tikai luudzu nevajag anime saukt par multeneem... (shame on you)
Kima
hehehe, to pashu nodomaa, aba nekas trax jau nawa...
nju ko.....luudzu
Pinky
jaa, bro, kauneejies buutu, ka sauc anime par multeneem cool.gif

lastguru, shame on you, jo tu nerespektee jauninjos sad.gif
jurc
Kāds paskaidros šī topica jēgu?

Pinky, ja es tevi kādreiz satikšu dzīvē un tu nebūsi tāda kā avatarā.... likšu taisīt plastisko operāciju biggrin.gif
Pinky
QUOTE(o515 @ Jun 29 2005, 02:19)


Tad nu ceru uz labu sagaidiishanu un jaunaako anime multenju iepaziistinaashanu.


*



topika jeega, man leikas.

es neesmu meitene, laikam buus jaataisa taa plastiskaa dry.gif
jurc
1) Nezinu vai viņam vajadzētu dot jaunākās animes, jo parasti iesākot otakista gaitas sāk skatīties vecās labās animes, kas būtu jānoskatās katram cienošam animistam.
2) Ko skatīties to var apskatīties iekš TV,OVA & Movies sadaļā, ja seko līdzi ta tur arī parasti tiek likti klāt un aprakstīti jaunākie anime gabali.
3) Pinky, ieraugot tavu niku un avataru, pirmais kas nāk galvā ka tu esi meitene... smile.gif
Pinky
esmu pieradis, ka mani paarprot. rolleyes.gif

pateikshu o515, lai vairs sitaadus topikus netaisa.
Batou
meh, Pinkij smile.gif

Jurchix tavai zināšanai Pinkijs nu nepavisam nav tāds kāda ir tā meiča.

P.S. Pinkij, tāpēc forumā ir iespēja ievietot savu īsto bildi - lai nerastos pārpratumi tongue.gif
Rudoru-san
Kāda no šitā jēga? Mēs kautko svarīgu pārspriežam? huh.gif
Labāk sākam ieteikt nākamās Animes, ko skatīties...
Jānoskatas Evangelion un Ghost in the Shell... katrs īsts Anime fans (me too) ir redzējis šīs Animes... biggrin.gif
Pinky
esmu jau gandriiz visu NGE nokacaajis happy.gif
anti
QUOTE(Rudoru-san @ Jul 3 2005, 14:56)
Kāda no šitā jēga? Mēs kautko svarīgu pārspriežam?  :huh:
Labāk sākam ieteikt nākamās Animes, ko skatīties...
Jānoskatas Evangelion un Ghost in the Shell... katrs īsts Anime fans (me too) ir redzējis šīs Animes...  :D
*



ā, paskat tik, tad es laikam neskaitos fans :>
ETM
Nu ar NGE jau var sanaakt arii preteejais effekts. zhanrs tomeer ne visiem uzreiz sagremojams ir, var publiku aizbaidiit arii. manupraat jaasaak ar kaut ko ne tik sarezgjiitu.
Pinky
shii sadalja ir offtopick, tev var runaat par ko grib ! tongue.gif

nge the best !

var saakt ar yugioh happy.gif
jurc
heh, ta jau es ar neskaitos anime fans - ne NGE neesu redzējis (20% atnākuši) un ne pilnu GITS. Tik movie.

Vajadzētu sākt ar tik jaukām un nevainīgām animēm kā:
Chobits
GTO
Naruto (tiem kam patīk cīņas)
Ichigo 100% (Šo te es tagad došu visiem kuri nezin kas ir anime un gribēs uzzināt)

šito sarakstu vēl varēu turpināt un turpināt.
Bet no ko skatīties var palasīt
TE
UN TE
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.