Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mani ziimeejumi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pinky
taa kaa man nav skeneris, nofoceeju ar fociku ph34r.gif

ceru, ka veelaak veel kko uzziimeeshu. rolleyes.gif
baseboalbatboy
smile.gif Hehēe!Esmu atpakaļ ,jo kādu laicinjudziivojos pa laukiem kur internets nebij pieslēgts tātad te sen nēsu rēgojies...aj nu labi ķeršos pie lietas...!
Tam tavam zīmējumam acis pa lielu.Unnn man liekas ka mati viņam ir pa maz!(Varbūtās tas man vienīgajam...) tongue.gif laugh.gif Viņš tāds izbrīnījies no tām zveigznēm biggrin.gif
jurc
nu ja, tas acs dobums šķiet bik pa lielu. Un pats galvenais - nav ēnojums, tas padarītu zīmējumu daudz skaistāku. Mati ir ok, skaisti izkrāsoti.
Pinky
man liekas, ka piettruukst paaris skipsnas. jaa, taa acs laikam ir biki pa lielu tongue.gif
a par eenojumu - taadu nemaz nemaaku, veel maacos. rolleyes.gif
Pinky
image

smile.gif
baseboalbatboy
Nu tāds tīri normāls bet zodam vajadzētu būt tādam kā 1. zīmējumā-
image
edg
QUOTE(baseboalbatboy @ Jul 4 2005, 21:54)
image
*


WOW! Shitais jau labaaks kaa dazhs labs mans meistardarbs...
Pinky
shitaadu sodien uzziimeeju. smile.gif image
Rudoru-san
!Nu, that's what I call art! Ēnojums pavisam noteikti padarītu bildi vēl labāku... Un vēl, proporcijas! Kājas ir nu daudz par īsu... Es pats ar ilgi mocījos, bet pamēģini divreiz garākas kājas un, ja vajag, saīsini... Sanāx labāk, un arī labāk izskatīsies! Bet nu šitais drawings ir labs, tiešām...
Eidorian
Pamēģini uzzīmēt kādu detalizētāku zīmējumu, tad varēsim ievērtēt tavas spējas!
baseboalbatboy
QUOTE(Pinky @ Jul 12 2005, 18:24)
shitaadu sodien uzziimeeju.  smile.gif
*




Man likas ka kaajas par iisu!
Isabel Carmin fon Edelhain
Būtibā neslikti. Apģērbs ,poza pārdomati, tomēr vēl pie proporcijām jāpiestrādā:

1.ķermeņa attiecība pret galvu - skaitot galvu ķermenim jābūt aptuveni 7 vai 8 galvām. Šeit saskaitiju apm. 4,5-5, tā ka problēma tokš neslēpjas kājas.,
2.rēkinies ar to ka zem drēbēm ir miesa.Skatoties uz roku ar vēdekli rodas iespaids ka aiz plaukstas līdz elkonim ir pliks kauls.,
3.ceru ka otras rokas plauksta ir aiz muguras paslēpta.

Par parejo nav ko teikt. Ņem vērā, trennējies un posto vēl.

P.S. Ceru ka pārāk neesmu sabiedējusi.
Pinky
paldies, njemshu veeraa ! smile.gif

tikai zheel, ka tagad galiigi nav laika ziimeet... jaastraadaa dry.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Nu Pinky, tā ka būtu laiks jaunus likt.
angiina
QUOTE(Pinky @ Jul 12 2005, 21:24)
shitaadu sodien uzziimeeju.  smile.gif
*



hih ziimeejums i laps.bet tikai seja taada paaraak izbriniita.


pacenšamies iepriekšpostotās bildes atbildēs nelikt
Kikyou
Pirmais tā, bet otrais, trešais man ļoti patīk. :3 Tā tik turpināt!
Janots
tieshaam otrais och labs, treshais ar nekaa taa, bet kaajas par iisu... bribeetos mazliet detalizeetaakus... wink.gif
Pinky
domaaju, ka dabuushu skeneri, bet nee. izliidzeesos, kaa jau parasti, ar digiiti smile.gif

image
image
image
image

p.s. pedeejie divi ir kjip paarziimeeti, skatoties graamataa.
isisasuke
nu vispar tie mati ir par plakanu, tiem cilvekiem nav smadzenes vai ka? laugh.gif
Kate
Cik es redzu, tev labi padodas apģērba krokojums
Mimi
Tāā. Pirmajam zīmējumam tai meitenei aste izskatās pēc kaut kādas govs astes, jeb kaut kāda cīsiņa pagarinājuma... :3 Kopumā bija O.K., bet derētu zīmēt nedaudz lielāku pieri, savādā tiešām izskatās, ka smadzeņu nav. [visiem]
Krokojums tev tiešām labi padodas, nez, kā būs ar ēnojumu? ^^
Pēdējais gan izdevās ļoti labs, un arī otrais tīri ok, bet derētu vairāk etaļu un ēnu, savādāk izskatās tukši. <3


EDIT: Tikko ievēroju, ka 3. zīmējuma meitenei kājas ir galīgi par masīvu, un kreisā pēda dīvaini salocījās [kreisā no manas puses].
Un ir vēl viena lieta, ko kājās grūti paskaidrot. Tā ir tā... Līdz jostai viduklis kļūst platāks. Tad ir tā platā josta. Un tad kājas ir itkā atkal sarāvušās kopā. Vb6m kājām vajag būt zīmētām nedaudz platākām, proporcionāli viduklim. wink.gif
exile
Nu ko lai saka - try harder if you don`t wish to stay as looser in my mind biggrin.gif Bet tas jau subjektiivi. Iesaku biezhaak ziimeet! Protams tu manu komentu vari ignoreet vai vispaar nodxxxx pxxxx, kaa dazhi labi to ir dariijushi. Bet taa ju ir tava izveele!
Pinky
ven` dien` izdomaaju vienu vecu, vecu ziimeejumu mazliet ar PS apstraadaat. ziimeejumus ziimeets, skatoties graamataa. smile.gif taa kaa rokas nemaaku ziimeet, naacaas veikt modifikaacijas. sleep.gif eenot arii iisti nemaaku... matus ziimeeju no nulles, jo nevareeju neko saprast no skana. tongue.gif

IPB Image
IPB Image
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.