Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atgriešanās pie redzētā
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
zenofex
Gan jau katram no jums ir anime, pie kuras vēlaties atgriezties vēlreiz, noskatīties otru, trešo utt reizi.

Kas tad tās ir par filmām vai seriāliem un kāpēc tās patīk tik ļoti, ka jānoskatās vēlreiz?

Man tās ir Ghibli (daļa no tām) filmas. Ļoti uzlabo garastāvokli, pie tam vēl joprojām tās liekas svaigas, patīkamas. Konkrēti, Nausicaa, Laputa un Totoro.

Vēl esmu otrreiz noskatījies Angelic Layer. Pirms 3 gadiem, kad skatījos to pirmo reizi, tā man ļoti aizķēra. Lai gan nekā briesmīgi oriģināla jau tur nebija.
Nuin
Esmu cilvēks kurš ļoti reti noskatās kādu anime atkārtoti, bet tomēr noskatījos Trigun pāris reižu. Patīk ar savu neparasto humoru un tajā pat laikā tā ir nopietna un bēdīga.

Wonderful days pievelk ar savu animāciju.

Beuyond the clouds, perfektas ainavas.

One piece movies, patīk man tās rožas, animācija un piedzīvojumi.

Vēl Gantz. Nezinu kapēc, vienkārši patīk.

Gan jau ir vēl kautkas, bet neatceros.
dmonster
Es pagaidām neesmu pārāk daudz redzējis, bet vislaik vienalga cik daudzas reizes esmu redzējis es gribu skatīties one piece atkal un atkal.
jurc
īpaši daudz animes neskatos otreiz, jo zinot ka malā vēl stāv kaudze ar nenoskatītām animēm, gribās tās visas noskatīties un ta varbūt kautko vēlreiz noskatīties, bet nu tā diena es domāju nepienāks kad es visu būšu noskatījies kas man ir.

Esmu 2.5 reizes noskatījies Chobits, vienkārši jauka anime, kautkas tik ļoti tajā iepatikās ka gribās vēl skatīties.
Dokuro-chan ar esmu vēlreiz noskatījies, vienkārši rēcīga anime =)
Ta vēl tāds brīnums kā Angel Sanctuary (jebšu kā viņš tur rakstījās). Noskatījos 3x, bet tikai tādēļ ka man patika, bet tādēļ ka es nesapratu kas tur īsti notiek. Pēc 3 reizes kautkas bišku pieleca happy.gif
Elfen Lied ar 2x noskatījos, pirmo reizi anime naktī, bet ta tur nospriedu ka šo animi labāk tomēr ir noskatīties vienatnē, klusumā un mājās, ta nu mājās noskatījos otreiz. Ļooti patika.

Ja diennaktī nebūtu 24h bet 50h, tad droši vien šis saraksts būtu daudz lielāks =)
Hikaru
Noskatījos vairākas reizes Inuyashu. Vienkārši patīk un neapnīk.
Noskatījos 2 reizes Hikaru no Go. Un tagad sāku vēl skatīties 3. reizi. Baigi aizrauj šī anime vēl joprojām.
Un vēl vairākus seriālus sāku skatīties pa otrai reizei, kuri man agrāk bija nokačāti sliktā kvalitātē, tagad dabūju DVD-ripus.
Un kārtējo reizi sāku skatīties Inuyashas sērijas, kuras iznāk uz DVD un tiek ripotas.
Seven_of_zero
Nu neteiksu ka kadu anime skatitos atkal un atkal, bet dazas serijas gan. Gundam seed
4 nobeiguma serijas varu skatīties atkal un atkal.
bubu
QUOTE(Seven_of_zero @ Jul 5 2005, 14:48)
Gundam seed 4 nobeiguma serijas varu skatīties atkal un atkal.
*


Tieši tāpat kā es!
+Chibi+
Erm, vienīgā anime, ko es emsu redzējusi kādas... 5as reizes [ neskaitot Elfen Lied 1o sēriju], ir Gravitation.. Heh.. jo īsa un gribas visiem draugiem parādīt..
Pārskatu arī FMA. Un Frutis Basket. Noteikti vēl vairākas rezies skatīšos Loveless..
Lija
he,he,he.. Gravitation.... wub.gif jā, tas arī ir kaut kas tik mīļš un superīgs, ka to var skatīties vēl un vēl... *ilgojas pēc diskiem kas pie Za4uka*
(khem, khem par "SENSITIVE" nemaz nerunāsim... laugh.gif )
par Elfen Lied 1 sēriju es laikam kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ atpalieku no Chibi pagaidām tikai 3 reizes, nez, nez.. unsure.gif
Vēl baigi labais ir Yami no Matsuei.. cool.gif
Kagome
nu, animes es reti skatos veelreiz, bet atkaartoti vareetu skatiities tikai kaadas 4 animes, Inuyasha wub.gif , Fruits Basket, Rurouni Kenshin un GTO, jo man vinjas vislabaak patika no visaam taam kuras esmu redzeejusi. varbuut kaut kads buus veel kaada anime kuru es buushu ar mieru skatiities veelreiz tongue.gif
CirvjaKaac
Visbiezhaak apskatu Angel Sanctuary un NGE... man patiik domaat biggrin.gif
Church
visbiezhaak esmu skatiijies She an Her Cat un Jin Roh. Lielaakaa dalja paareejo showu, pat tie kas ljoti patikushi, parasti skatiiti vienreiz. Vienkaarshi nepietiek laika pat visus jaunos showus noskatiities, kur nu veel vecos. BT tomeer aatri savelk ;>
lastguru
man laiks nav skatiities kaut ko divas reizes... bet NGE gribeetu otro reizi noskatiities kaut kad
X_Kamui
rolleyes.gif Ja jus zinatu cik reizes skatos katru X seriju biggrin.gif .....
un amv es ne pa vienai reizei skatos........
Isabel Carmin fon Edelhain
Es taa skumstu peec Record of Lodoss Wars, dimzeel kompiks nodpraaga . Naakas iztikt ar internetklubu. sad.gif Heh......
deleted-ray
Man jau ir zināms, kas tiks skatīts otru reizi smile.gif Uz doto momentu:

G Gundam
Vandread
Azumanga Daioh
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Shumins @ Jul 6 2005, 22:37)

Man peec vairaakaam reizeem piegriezaas, cik tad var, bet taa seriaals labs...gredzenu paveelnieks anime versija...vai labaak otraadi...eeh tik daudz kaa laba veel kaadreiz jaanoskataas...

*


Zin man aarii LOtR atgaadinaaja. Lai LOtR fani neapvainojas, bet shitais pat likaas labaaks par to filmu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.