Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Peace Maker
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Yume
Cik saprotu PeaceMaker TV ir tikai 24 seerijas.
Bet Nu maigi izsakoties tas beidaas uz sizheta liinijas skeeluma.
man taa arii prasaas otraa sezona, vai vismaz OVA, par to kas buus taalak.
Jo ja nee, tad atliek cereet tikai uz mangu, bet taa veel nav tik taalu izdota.. cik redzeeju taa pat veel nav tajaa vietaa kur beidzaas pats seriaals.
Nu un ko tad tagad dariit? Seedeet, kuukot un gaidiit kameer taa bus uzzimeeta?

Masu meedijas arii klusee. Varbuut kaads kautko ir dzirdeejis?
zenofex
Ha!
Nu, ko laikam jau buus jaakuuko jo neko no man zinaamiem avotiem neuzzinaaju. Tikai to ka *baumas* ir, ka nebuus viss otraas sezonas, jo pirmaa esot beigusies agraak, par cik nav bijis pietiekamas popularitaates (24 seerijas 26 vietaa)

var iecholeet te:
http://www.fifay.biznethosting.com/projects/pmk_index.html

Varbuut tur kaada infa paradiisies.
kaarleens
ehh man ar tieshaam zheel ka beidzaas jamais ,bet naz vai buutu jeega no 2 sezonas seriaalaa viss principaa tika atrisinaats un taapeec es nezinu man liekas nebuutu pratiigi vinju turpinaatt bet nu gan jau ka buus citaadaak .
Iesaku visiem tiem kam patiik naruto kaartiigas 8/10
Rune
Bija jau jauki, bet turpinaat tieshaam nav jeegas. Ja nu vieniigi vini grib pastaastiit veel kaut ko par Shinsengumi un revoluuciju Japaanaa...
Yume
Nu laikam man praatinja pietruukst, bet man kautkaa nebija skaidrs, kautvai tas fakts, kas tad iisti nosita Tetsu vecaakus... jau nerunaajot kas iisti bija tas burvis... utt...
Bet nu, 'k, lasiishu mangu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.