Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kur pazudis Animejunkies?
Anime forum > Anime > Resources
Hideki
Subj. Shodien gribeeju ieiet apskatiities ircaa vai nav jaunas Yumeria seerijas. Izraadaas ka kanaals esot closed. huh.gif Maajas lapas vietaa redirekts uz http://kaa.animeconnection.net/torrentpage. Pashi Kaa saka ka neesot apvienojushies ar AJ. mad.gif ???
Rob_X
AnimeJunkies jau labu laiku ir pashkiirushies, kaada nedeelja jau buus. Nav ne jausmas kaapeec, bet vienubriid bija pazinojums, ka viniem domstarpiibas savaa starpaa. Anywaiz... AJ paskiiraas katrs uz savu pusi un tagad suberus var atrast pie citaam grupaam, kuraam - nezinu.
zenofex
Arii es sho lietu pamaniiju, taa pasha Yumeria deelj sad.gif
Pashlaik nelietoju ne irc ne dc taapeec nezinu jaunumus shajaa sakaraa...

Ok, parakaajos nedaudz netaa un izskataas ka AJ notiek lielas nesaskanjas iekshienee, ilggadeejais AJ liideris (?) Killshok esmot izbanojis lielaako dalju opu no kanaala un paartaisiijis to par +k, +m un taga recruitee jaunus memberus.

Nezinu tikai cik ilgu laiku shis process prasiis.

Siikaak te:
http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=11237
vai arii var palurkot te:
irc://irc.rizon.net/aj-chat
Rune
Nja, taatad arii Yumeria man nebuus pilnas seerijas, taapat kaa Mezzo DSA u.c. , kas peekshni paarstaati subot sad.gif . Arii Chrno Crusade tagad kaut kaadi kreisie subi paraadiijushies, jo nevieni normaali fansubberi vairaak nesubo. sad.gif
Hideki
Yumeria arii ir kautkaadi Sharingam fansabi (?) paraadijushies liidz 12 seerijai, kaads ir jau atvilcis? OMDA laikam ir spaaniski. sad.gif Anime-Keep vel tikai liidz 4-jai tikushi, Seichi AF - F - liidz 5-jai.
Rob_X
QUOTE (Rune @ Apr 13 2004, 10:15 PM)
Nja, taatad arii Yumeria man nebuus pilnas seerijas, taapat kaa Mezzo DSA u.c. , kas peekshni paarstaati subot  sad.gif . Arii Chrno Crusade tagad kaut kaadi kreisie subi paraadiijushies, jo nevieni normaali fansubberi vairaak nesubo.  sad.gif

Anime-Kraze ljoti labi fansubi, bet leeni vinji ar to suboshanu. Taa tik taa probleema. (runaaju par Chrno Crusade)
Hideki

Man tas jaau ir apnicis... mad.gif Vai tieshaam torentam tik gruuti nosaukumam pielikt fr, it, ch vai esp? Atvilku Yumeria 11 [#sharingam] un ta atkal ir subota spaaniski mad.gif
Varbuut kaads ir kautkur redzeejis eng subtitrus? Nav dzirdeets, kas buus taalaak ar Yumeria fansabu peec AJ? Uz paareejaam grupaam buus jagaida drausmiigi ilgi. sleep.gif
zenofex
Ja tu velc no anime.mircx.com, tad ir deriigi paluureet fansubotaaju grupas maajas lapu, vai gadiijumaa taa nav neangliskaa valodaa. Taa var izvairiities no shaadiem gadiijumiem.

Bet kas buus taalaak ar Yumeria, nezinu sad.gif Laikam taa sanaak ka buus jaagaida kaamer paareejaas grupas tiks liidz 11 seerijai. huh.gif
CryRat
a interesanti... te visi tadi sad.gif a vienā citā forumā visi smile.gif

pašam īpaši nav nācies sastapties ar AJ fansubiem bet saka ka viņi ir diezgan nekvalitatīvi... es dodu priekšroku gaidīt ( vienalga cik ilgi ) labu tulkojumu... un vai AJ nebija tās problēmas ar anime licenzēšanu ? katrā ziņā neko labu pa viņiem neesu dzirdējis... un šitas "AJ notiek lielas nesaskanjas iekshienee, ilggadeejais AJ liideris (?) Killshok esmot izbanojis lielaako dalju opu no kanaala un paartaisiijis to par +k, +m un taga recruitee jaunus memberus." njā... neko labu iespaidu neatstāj... varbūt labi vien ir ?
zenofex
Hee, hee.
Labi vien buus, tas noteikti, un tie kas aplauzaas uz Yumerias, turpmaak, ja paraadiisies atkal AJ skatisies uz to skiibi jo skiibi.

Bet par subu sikto kvalitaati - kaameer es nemaaku japaanju valodu, man var iespriceet jebkaadu tulkkojumu, ja tas kopeejaa seriaala kontekstaa izskataas ticams. Man, cik esmu AJ fansubus skatiijies nav naacies saskarties ar kretiinisku tulkojumu.
Hideki
QUOTE (CryRat @ Apr 15 2004, 11:01 PM)
a interesanti... te visi tadi sad.gif a vienā citā forumā visi smile.gif

pašam īpaši nav nācies sastapties ar AJ fansubiem bet saka ka viņi ir diezgan nekvalitatīvi... es dodu priekšroku gaidīt ( vienalga cik ilgi ) labu tulkojumu... un vai AJ nebija tās problēmas ar anime licenzēšanu ? katrā ziņā neko labu pa viņiem neesu dzirdējis... un šitas "AJ notiek lielas nesaskanjas iekshienee, ilggadeejais AJ liideris (?) Killshok esmot izbanojis lielaako dalju opu no kanaala un paartaisiijis to par +k, +m un taga recruitee jaunus memberus." njā... neko labu iespaidu neatstāj... varbūt labi vien ir ?

Vinji suboja aatri un tas shobriid ir labi, deelj taas pashas licenzeshanas. Citaadi buus 4 seerijas no viena seriaala un dropped/licensed un 3 no cita un atkal tas pats.
Par taam nesaskanjaam - diemzheel ne vinji vieni taadi. Citiem ir peekshnji paartraukti projekti, jo kaadam viss apnicis un vinsh vairaak neko nesubo, (visi paareejie esot slikti cilveeki ) vinsh apvainojies uz visu pasauli. rolleyes.gif Kaadam kaada drauga draugs pateicis, ka kaads cits, kuram ir draugs kautkaadaa DVD kompaanijaa (laikam caur puspieveertaam durviim) dzirdeejis, ka VARBUUT KAUTKAD sho seriaalu licenzees un nostopee suboshanu, lai arii pashlaik tas nav licenzeets. Shitaadu variantu es redzeeju pirmo reizi. biggrin.gif
Protams, normaalaak buutu pateikt savaa maajas lapaa, kas tik briesmiigs ir noticis, ka tiek pielietoti tik radikaali liidzeklji. Godiigi sakot, problemas ar licenzeeshanu mani uztrauc vismazaak. tongue.gif tongue.gif tongue.gif Bet muuzhiigie paartrauktie projekti gan besii.
kaarleens
mezzo paartrauca subot ljotu vienkarsha iemeslaa deelj tagad mezzo mums ir licenzeets mad.gif
zenofex
Reku kaut kaads fansuberis saaka Yumeria no 11 subot:
http://azn-project.depthstrike.com/index.php?page=torrents
Hideki
QUOTE (zenofex @ Apr 20 2004, 08:13 PM)
Reku kaut kaads fansuberis saaka Yumeria no 11 subot:
http://azn-project.depthstrike.com/index.php?page=torrents

Paldies par linku!!! Pashlaik velku ... Beidzot buus saprotams ko tur runaa. Diivainaa kartaa kautko tomeer vareeja saprast arii spaaniskajaa versijaa. rolleyes.gif Lai gan vinju sabos es nesaratu ne vaarda. laugh.gif
Rune
Izskataas, ka Azn - Pro ir tie pashi ex-AJ tikai, protams, zem cita vaarda, bet to es tikai anime.mircx komentaaros lasiiju. wink.gif
Rob_X
QUOTE (Rune @ Apr 20 2004, 09:01 PM)
Izskataas, ka Azn - Pro ir tie pashi ex-AJ tikai, protams, zem cita vaarda, bet to es tikai anime.mircx komentaaros lasiiju. wink.gif

Tas ir vaaji iespeejams, jo, vismaz pagaidaam, Azn-Pro reliizes naakushas aaraa laikaa, atshkiriibaa no AJ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.