Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sakura Wars
Anime forum > Anime > Art > centrēti
Sushi
wub.gif Nju taas noteikti nav visas, bet manas miiljaakaas!
image
image
image
image
pinksakura
he man ir...

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image
Sushi
Baigi smukaas bildiites! biggrin.gif
pinksakura
man vēl bišku ir... biggrin.gif rolleyes.gif

image

image

image

image

image

Kikumi
Tu varētu mazliet precīzāk norādīt topika nosaukumu, jo ir ļoti daudzas animes, kur kādam no tēliem vārds ir Sakura. Cik man zināms, šo seriālu, kuram tu vāc bildes, sauc Sakura Wars... dry.gif

image
image

P.S.Un zem topika nosaukuma rakstīt bildes no Sakuras! Tas tāds neliels, draudzīgs ieteikums, bet, ja negribi, tad tevi neviens nespiež! smile.gif
Sushi
Paldies par to draudziigo ieteikumu! Zinu, ka ir daudzas Sakuras, bet tikai peec tam apjeedzu, ka vareeju tak raxtiit seriaala nosaukumu. Par taam bildiiteem, nu tur jau nav obligaati jaaliek tikai bildiites. Var arii padiskuteet utt! rolleyes.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Missy @ Aug 13 2005, 15:23)
Paldies par to draudziigo ieteikumu! Zinu, ka ir daudzas Sakuras, bet tikai peec tam apjeedzu, ka vareeju tak raxtiit seriaala nosaukumu. Par taam bildiiteem, nu tur jau nav obligaati jaaliek tikai bildiites. Var arii padiskuteet utt!  rolleyes.gif
*


Personīgi es pirmaja momenta padomāju, ka tu domā sakuru - Japanas ķirsi. Tev jau nekas netraucē pamainīt nosaukumu ar Edit iejot pimajā postā. Un par bildītem - šī sadaļa (Art) jau pati par sevi izsaka, kas te ir jādara. Diskusijas ir citur.

Lai nebūtu spama lūk te kas no manīm.
image
image
image
Sushi
ok ok ok! Luudzu tev sakura wars bildiites! dry.gif
Sushi

image
image
image
Kazuki
image
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.