Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lineage 2
Anime forum > Anime > Games
twist
Ludzu palidziet man es neka nevaru dabut lineage 2 es mekleju dc++ atrodu bet atrums loti mazins ;] pasakiet man lat web lapu kur var noka4at Lineage 2 prieksh Reality varat www.vectra.lv neteikt vina kamer nejiet liels paldies tongue.gifP
Taka
Tā tak online spēle, ne? Kā tu iedomājies viņu spēlēt? Uz kaut kāda kreisā servera? blink.gif
bubu
Taka, vai tad nezināji, ka praktiski visām online spēlēm ir salikti pirātiski krakotie serveri uz kuriem var tās spēlēt?
dcrow
Ir diezgan labs serveris www.melcosoft.ru, bezmaksas, daudz tautas, līdz šim momentam šajā serverī ir vismazāk kļūdu, un visu ko vajag spēlēšanai var nokačāt tur pat...
Taka
QUOTE(bubu @ Aug 10 2005, 15:08)
Taka, vai tad nezināji, ka praktiski visām online spēlēm ir salikti pirātiski krakotie serveri uz kuriem var tās spēlēt?
*


Zinu, bet vienalga nesaprotu...
Supporta nekāda, tiklīdz iekšā ir vairāk par 20 cilvēkiem viss nenormāli bremzē jo "bezmaksas" servera dzelži nevelk.
Ak jā, par naudu var līmeņus dabūt (kā Latvijas MU online serveros) vot tas gan ierullē nejēgā laugh.gif
Un jēga? Tā nav spēlēšana, maksimums kam to var izmantot - spēles ievērtēšanai.
Seven_of_zero
http://www.gamesites200.com/lineage2/ Lineage serveru top 200. biggrin.gif
Hmm vispar lineage2 novilku caur torentiem.
dcrow
Melcosoft serverī spēlē pāri 2000 cilvēku, ļoti strikta kontrole no administrācijas utt.
zenofex
Nu online spēļu krakošanu un nelegāla servera uzstādīšanu neatzīstu.
Spēlēju tikai pirktas spēles oficiālajos serveros. Varu atļauties.

Pašlaik močīju Guild Wars un... pielūdzu tās programmētājus spēles grafikas un ātrdarbības dēļ. Vispār NCSoft (spēles izstrādātāji) ir dievi.
Taka
Zigi, tu joprojām spēlē DAoCu eiropas serveros?
aivvv
paga paga taas nu gan ir mullkkiibas ko juus te gvelzzat...........

bezmaksas privaato serveru ir kaudzeem un daudzi pietam ir lloti labi un vis dazzaadaakajaam gaumeem visvienkaarssaak iebraukt tajaa padariissanaa ir paaris naktis pastaigaat uz kaadu neta kafe sapaziiteis tur ar laineidzzistiem
un vinni visu tev iemaaciis i kur mekleet i kaa speeleet wink.gif

aa starpcitu jaapiebilst ka vareessana vai nevareessana atllauties nav buutiska vienk nevaig speeleet maksas serveros un viss speeles ir domaatas lai vinnas speeleetu visi maksaat par vinnaam ir vienkaarssi mullkkiigi tas protams ir tikai man spersoniskais uzskats....
Taka
aivvv, tu par savu darbu gribu saņemt naudu, vai kā? Arī samērā muļķīga vēlme, vismaz no tava darba devēja puses skatoties laugh.gif
Spēļu autori arī grib ēst. Un tā maksa ir simboliska.
Nez kuras online spēles tu esi tā ievērtējis? MU Online? Nu tā ir viena superaugsta līmeņa online spēle jāteic laugh.gif
twist
Man vajag nejau com net de utt man vajag lat !! mad.gif man labi nets iet tikai lat atri ka4a bet uz com utt slikts atrums !!
Taka
Latvijā ar subj ir pašvaki...
bypass
Es nesaprotu, ko tik daudzi dzenās uz tiem MMORPG'iem.
Manās acīs, MMORPG'i vienmēr ir bijuši bārbiju gērbšanas spēles.
Aizej kaut kādā lokācijā, bez kaut kādas jēgas paklopē kaut kādus šmuļus, iegūsti jaunas drēbes un pribambasus. Tad ej palielies, kurai barbijai lielāks lēvelis un krutākas tufeles un fīčas.

Nemaz nerunājot, ka MMORPG'i ir spēcīgs laika nogalināšanas līdzeklis, no kura vājāka rakstura cilvēks var palikt atkarīgs.

Single player RPG ir daudz labāki, imo.
Tad, kad nesen bija parādījies tas UO, man pietika nedaudz paspēlēt, lai saprastu, ka tas nav priekš manis. Pointless clicking.
Taka
Nūja, nesen. UO ir viena no pirmajām MMORPG. Bezmaz gadi 10 būs...
Es kādu pusgadu spēcīgi ņēmos ar DAoCu, tad sāku saprast, ka palieku atkarīgs, nogriezu.
MMORPGi manuprāt ir populāri "komandas faktora" dēļ. Ir daudzas MMO kur uzsvars likts tieši uz komandas spēli un tas cilvēkus pievelk. Es nerunāju par tādām lietām kā Latvijā pieejamais MU Online, kur var kačāties, pielīmējot peles kreiso taustiņu ar līmlenti un aizejot gulēt...
dcrow
Cik es zinu Guild wars ir bezmaksas, jāmaksā tikai par apdeitiem un spēles kasti!
Ghoul
QUOTE(bypass @ Aug 11 2005, 14:05)
Es nesaprotu, ko tik daudzi dzenās uz tiem MMORPG'iem.
Manās acīs, MMORPG'i vienmēr ir bijuši bārbiju gērbšanas spēles.
Aizej kaut kādā lokācijā, bez kaut kādas jēgas paklopē kaut kādus šmuļus, iegūsti jaunas drēbes un pribambasus. Tad ej palielies, kurai barbijai lielāks lēvelis un krutākas tufeles un fīčas.

Nemaz nerunājot, ka MMORPG'i ir spēcīgs laika nogalināšanas līdzeklis, no kura vājāka rakstura cilvēks var palikt atkarīgs.

Single player RPG ir daudz labāki, imo.
Tad, kad nesen bija parādījies tas UO, man pietika nedaudz paspēlēt, lai saprastu, ka tas nav priekš manis. Pointless clicking.
*


Pikriitu!!!! Man piemeeram nepatiik skraidiit pa kaarteejo karti ar vienu meerkji, dabuut naakosho leveli, laigan ir jautraakas MMORPG, kur netikai levelji jaakachaa wink.gif ,Speeleejot MMORPG ubergamer'iem nav kur liktlietaa savus skill'us, pat uber-micro nav pielietojuma. Un linage2 it kaa baigi garlaiciigs, iznjemot sievieshu apakshvelju tur nekaa nav!!!!!
twist
blink.gif Bet nu labi man ar neloti patik bet ko tad darit sedet skatities ekrana vai counter-strike spele kur shauj u viss ;] bet ko jus man varetu labu ieteikt
bypass
QUOTE
Nūja, nesen. UO ir viena no pirmajām MMORPG. Bezmaz gadi 10 būs...
Es biju domājis, nesen pēc UO izlaišanas. Jā, tas gan bija pirms pāris gadiem.
Tomēr apšaubu, ka jaunajos MMORPG'os ir kas klaji revolucionārs vai tik būtiski mainījies, lai būtu spēlēšanas vērts. Būtība paliek tā pati, tikai poligonu skaits un sheideru versijas iet uz augšu. smile.gif

Tomēr atzīstu MMORPG'u potenciālu. No programmēšanas viedokļa uztaisīt lag-free un sabalancētu MMORPG ir sarežģīti. Un kur nu vēl vienam cilvēkam biggrin.gif, tas ir milzīgs darbs.
Ghoul
QUOTE(twist @ Aug 11 2005, 16:39)
blink.gif  Bet nu labi man ar neloti patik bet ko tad darit sedet skatities ekrana vai counter-strike spele kur shauj u viss ;] bet ko jus man varetu labu ieteikt
*


Speelee RPG, iesaku Final Fantasy ( sakot ar 7 dalju ), vispaar ir ljoti daudz briisiskjiigu RPG skaties sheit:http://otaku.lv/index.php?showtopic=1540
Seven_of_zero
Esmu meginajis spelet dazadus MMORPG, bet neviens ta neaizrauj ka UO. labi grafika nav nekada seviska, bet iespejas iespejas.... kadus 4 gadus jau speleju. vel nesmu visu izpetijis.
Taka
QUOTE(bypass @ Aug 11 2005, 15:41)
QUOTE
Nūja, nesen. UO ir viena no pirmajām MMORPG. Bezmaz gadi 10 būs...
Es biju domājis, nesen pēc UO izlaišanas. Jā, tas gan bija pirms pāris gadiem.
Tomēr apšaubu, ka jaunajos MMORPG'os ir kas klaji revolucionārs vai tik būtiski mainījies, lai būtu spēlēšanas vērts. Būtība paliek tā pati, tikai poligonu skaits un sheideru versijas iet uz augšu. smile.gif

Tomēr atzīstu MMORPG'u potenciālu. No programmēšanas viedokļa uztaisīt lag-free un sabalancētu MMORPG ir sarežģīti. Un kur nu vēl vienam cilvēkam biggrin.gif, tas ir milzīgs darbs.
*


Un kāda nauda tur griežas!!!
Uzkačāti čari un ūberi itemi ebay tiek tirgoti par nebūt ne virtuālu naudu!!! blink.gif
Tauta ir maksājusi līdz pat 10000$ par čaru ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.