Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hunter X Hunter
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Ghoul
Parasti neskatos seriaalus, kuri ir garaaki par 26 seerijaam, bet Jushiro Sakaki atsauksmju ( LJOTI labu ) par Hunter X Hunter mangu, piespieda mani skatiitiities sho animi ( tai ir 62 seerijas neskaitot chetras OVA daljas ).


Saakumaa shizets attiistaas leenaam, bet staasts ir ljoti speeciigs. Neskataties uz to, ka galvenais varonis ir beerns ( forsh dzeks )!!!!! Shii nav anime, kur galvenie varonji uzvar vienmeer un visus, tiek izmantotas arii sapraatiigaakas strategjijas, piemeeram beegshana!!!!!! smile.gif
Visu veel neesmu noskatiijies, bet patiik. Taatad ko juus domaajat par sho animi??????
image
Church
peedeejaas daudzepu ovas, teixim Greed Island, rada bik citu noskanju, nekaa pirmais TV batchs. overall baudaams shows imho. man savulaik patika.
Hikaru
Plānoju šo kādreiz noskatīties. Pirms 2 gadiem biju redzējis 1. sēriju - iepatikās animācija.
Ghoul
QUOTE(Hikaru @ Aug 20 2005, 09:28)
Plānoju šo kādreiz noskatīties. Pirms 2 gadiem biju redzējis 1. sēriju - iepatikās animācija.
*


Animaacija ir laba, nezinu kaapeec, bet atgaadina Trigun ( laikam viens no chariem Leorio ). Sho animi tieshaam ir veerts skatiities!!!!!!!! smile.gif
Lija
es arī redzēju pirmo epu, bet kaut kā vēl nevaru piesēsties un noskatīties tālāk, lai gan vēl četras epas stāv uz disiem... unsure.gif
taču sākums intriģējošs... cool.gif
Tigra2
Mani kaut kā nepievelk viņu saprātīgās stratēģijas, nedaudz paskatījos, nepatika.Kā nekā katram sava gaume.
Lija
he,he,he... kāds ir ievērojis, ka viņi visu laiku dodas uz DOLES salu!!! Darbība notiek Latvijā!!! happy.gif
Ghoul
QUOTE(Lija @ Sep 8 2005, 16:50)
he,he,he... kāds ir ievērojis, ka viņi visu laiku dodas uz DOLES salu!!! Darbība notiek Latvijā!!! happy.gif
*


laugh.gif taisniiba, Latvija pamazaam kljuust populaara!!!!!!! Yeeey!!!!!! laugh.gif Skatos taalaak un seriaals patiik ar vien vairaak un vairaak!!!!!!
Tigra2 par taam gudraakaam strateegjijaam, ja tu domaa beegshanu, tad iisti nesaprotu, kas tev tur var nepatikt ( saakumaa shizets attiistaas leenu, pameegjini paskatiities taalaak, varbuut patiks ), ciinjas shinii anime ir gudri izdomaatas, nevis vienkaarsha klapeeshanaas!!!!!! Autors vispaar ir ljoti piestraadaajis pie pasaules un chariem!!!!!!
Kaads nezin cik daudz graamatu ir HxH mangai???????? wink.gif
Tador
es saku: Man patika
Jaladin
Oh, man patīk(vismaz mangā) Tur ir superīgs universs, kurš pilns ar daudziem miniuniversiem, piem. kā pareizi iepirkties izsoļu pilsētā(whatever was it's name), vai arī lielā cīņu torņa kauju sistēma, kaut tas pats ūberpowers NEN. Ah, un maga/anime ir ļoti maldinoša, sākumā liekas, ka viss ir par Hunteriem, tad izrādās, ka viss ir par NEN, tad vispār izrādās, ka lielais prikols ir Greed island. Ah, un chari arī ir forši, lai kā jums galvenais dzeks - Gons - atgādinātu Son Goku, viņš nav ūberpowers(vēl ne), kau ir dažās paralēles, anjweej, ir vērts...
kaarleens
Neslikts kidy action. Patikaama animaacija aka Trigun, Cowboy beebop stilaa. Simpatizee galvenaa varonja tieshums nez dziivee taadu raksturu laikam nesamkleet tomeer cool.gif Vispaar ne shedevrs ber skatiities intresanti stabils 7 nieks uz noslieci palielinaaties uz 8
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.