Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Meitenju formasteerpi...
Anime forum > Anime > Requests
Tomoko
Sveiki, juus vareetu man luudzu izpalidzeet ar vienu lietu, - man ljoti vajag bildiites ar meiteneem formas teerpos (nejautaajiet kapeec!).... un es ljoti ceru, ka paliidzeesiet.... paldies jau ieprieksh.... unsure.gif
Sushi
Nu es te salikshu dazjus, bet ja buus jau redzeeti, luudzu nenosodiit! biggrin.gif
image
image
image
image
Ceru, ka derees!
pinksakura
lūdzu ja vēl atradīšu ielikšu...
image


laugh.gif
One winged angel
image
image
image
image
lastguru
liekas ieksh Art savulaik ir bijusi tada sadalja. ja nemaldos, icewirm iesaaka.
edg
QUOTE(Tomoko @ Sep 2 2005, 17:42)
Sveiki, juus vareetu man luudzu izpalidzeet ar vienu lietu, - man ljoti vajag bildiites ar meiteneem formas teerpos (nejautaajiet kapeec!).... un es ljoti ceru, ka paliidzeesiet.... paldies jau ieprieksh....  unsure.gif
*


Kaa es reecu laugh.gif

P.S. Man jaabeidz spamot...
Sushi
image
image
Tomoko
ooo... yawki!.. tieshi tas, kas man vajadziigs! smile.gif (sorry, par spamu)
Tomoko
QUOTE(edg @ Sep 2 2005, 23:04)
QUOTE(Tomoko @ Sep 2 2005, 17:42)
Sveiki, juus vareetu man luudzu izpalidzeet ar vienu lietu, - man ljoti vajag bildiites ar meiteneem formas teerpos (nejautaajiet kapeec!).... un es ljoti ceru, ka paliidzeesiet.... paldies jau ieprieksh....  unsure.gif
*


Kaa es reecu laugh.gif

P.S. Man jaabeidz spamot...
*




Kapeec reeci? huh.gif
Rudoru-san
Omg, dievinu to Love Hina bildi!!! laugh.gif
Te būs vēl, Tsubaki:
image
He heh, Anime photo:
image
Tomoko
No kuras anime (ja zini) ir taa Tsubaki?
<Graph>
uu diezgan smukas meitenes tajas bildees rolleyes.gif
Rudoru-san
He he, tā ir Risa Tsubaki no Monochrome... Ja nemaldos, Monochrome ir spēle... Ja tā padomā, tad man ļoti patīk tā bilde un characters... Būs jāpaskatās i-netā... Oh, negribu atstāt tikai textu vien, te būs vēl bilde:
image
anishuara
image

shi ir mans milaka bilde happy.gif happy.gif happy.gif
Sushi
Izskataas peec trako nama formas teerpa! Bet bildiite tieshaam baigi smuka! smile.gif
Church
ja prieksh cosplejiem utml. -
http://www.seifukuheaven.com/, klikshkjini uz seifuku navbaaraa. proms, saits - bik 'tendeets', bet sho to pasmelties var. ;>
metaphor
iisteniibaa pie art sadaljas ari ir šeit dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.