Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tha best anime soundtrack?
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Pages: 1, 2
Haji
ievadam neliels stāstiņš:
kad es pirmo reizi skatījos Angel Sanctuary ova (kauns atzīties, bet tas notika diezgan nesen...), man likās, ka varētu būt labs soundtrack, bet kad es pirms kāda laika dabūju to pilnībā noklausīties, nosecināju, ka tas nav labs... tas ir ljoooooooooti labs!!! (*lēkā apkārt un sit plaukstiņas*).
tad nu jautājums tāds: kādus vēl ausīm īpaši tīkamus anime soundtrack-us jūs iesakat paklausīties? huh.gif
Sērfijs
Viennozīmīgi .hack//SIGN, GITS. Šie OST liek pacelties spārnos.
Ghoul
man nepaaraak patiik anime Tsubasa Chronicles, bet muuzika tur ir LJOTI laba!!!! Forsh ir Cowboy Bebop OST, TRIGUN ir diezgan reeciigs OST! Un labs ir GTO OST!!!!
Nuin
One piece, chrno crusade,wolfs rain nav slikts,GTO kuru jav piemoneeja,protams ka Noir.
One winged angel
Nu, ir Final Fantasy 7 soundtrack, tas nav Anime, bet gan jRPG. Ganjau zini. Kurš tad nepazīst FF. Nu lūk. Būtība tur ir pārveidota mūzika no spēles...
CloudX
BECK OSt un GTO OSt ,iesaku.
Roze
Papildus vēl var minēt tādus soundtrackus kā
FLCL (Pillows),
Samurai Champloo (Fat Jon, Nujabes, Force of Nature, Tsutchie) ,
Texhnolyze (ar Gackt un Juno Reactor), savdabīgi ir visi Serial Experiments Lain OSTi,
arī Kenshin soundtracki The Best Theme Song Collection un Meiji Kenkaku Romantan-Seimu Hen

Un ir daudzi no kuriem var salasīt pa ideālām Intro/Ending vai Main theme dziesmām - piemēram tas pats Naruto, lai arī kopā OSTi nav nekas īpaš atsevišķas dziesmas vienkārši sper - Akeboshi - Wind vai Asian Kung-Fu - Haruka Kanata. Tāpāt ir daži ļoti spēcīgi gabali no Full Metal Alchemist (COOL JOKE - Undo, L'Arc~en~Ciel - READY STEADY GO u.c.).

Vispār jau jāzin kāda tipa mūzika patīk, jo "anime soundtracks" nav rādītājs - ir liela starpība starp piemēram Geneshaft OST vai Yuko Ogura dziedāto School Rumble endingu Onna no Ko Otoko no Ko smile.gif
GunMetaL
1.BECK
2.cowboy bebop
3.hack//sing (esu dzirdeejis ostu be redzeejis animi ne sad.gif )
4.visi FF ost
5.last exile
-------------------
kaa sesto vareetu vel hellsing ost jo tur ģitaara dieviiga smile.gif

bet ja godiigi ir gruuti pateikt kuri tieši osti patiik jo lielaako ties tie ir kautkaadi endingi,openingi, un dažaadu ainu gabali
Roze
Hmm kas tad vēl iekš Last Exile bez Cloud Age Symphony ir tā ļoti klausāms? smile.gif
lastguru
klaat pie saraksta: hikaru no go.

bet ja skatiit atsevishkji tad jau var daudz salasiit... mana all-time favourite anime song naak piemeeram no Tenkuu no Shiro Rapyuta, nez tik vai ir atsevisjkji kaads OST disks
GunMetaL
njaa cloud age symphony tur dominee. bet viss ost's tur ir labaa kvalitaate un ir klausaam ja ņemveeraa ka ar dažiem ostiem ir taa ka uzliek vienu dziesmu noklausaas un met naakamo aniems ost. bet šo es mieriigi atstaaju lai skan un esu pilniibaa apmierinaats ar dziivi. s**** jau es neklausos ^^
Roze
Ahh vēl Wonderful Days ir must hear soundtracks smile.gif
Hikaru
Noteikti vēl jādzird:
1. X TV ost.
2. Madlax ost.
GunMetaL
QUOTE(Roze @ Sep 7 2005, 17:43)
Ahh vēl Wonderful Days ir must hear soundtracks smile.gif
*


domaaju ka no wonderful days vairaak iespiežas atmiņaa tieši skati nevis muzzons
Roze
QUOTE(EliminatoR @ Sep 7 2005, 18:45)
QUOTE(Roze @ Sep 7 2005, 17:43)
Ahh vēl Wonderful Days ir must hear soundtracks smile.gif
*


domaaju ka no wonderful days vairaak iespiežas atmiņaa tieši skati nevis muzzons
*


Njii piemēram ar Hellen's Song un A Prayer ir taisni otrādi wink.gif Ja ir vēlēšanās varu padalīties..
Tigra2
Manuprāt visskaistākais anime OST ir Four seasons un Angelus (no Inuyashas)
ShinChan
Jin-Roh osts ir spējīgs pastrinkšķināt manī dažu labu stīgu. Tagad skatos Basilisk un nemanot piefikseeju, ka tur labas meldijas ietamborētas pa starpām.

Vispār ir tā kā Roze saka. Katram sava muzikālā gaume, es, piemēram, ārpus šova reti kuru Samurai Champloo gabalu varu klausīties.
Shaisuke
Man ljoti patiik Wolf's Rain un X soundtreki...

~BN~
Winry
Neslikts OST ir Ajashi no Ceres......(anime ir dieviiga!) biggrin.gif
Kagome
man patiik inuyasha ost, hellsing ost, un var arii klausiities full moon wo sagashite ost, outlaw star ost arii normaals
+Chibi+
- GitS *heart*
- Cowboy Bebop
- Wolf's Rain


mani visvisvismīļakie.
- Bleach [arī character favorite songs]
- Gunslinger girl un FMA tiem, kuriem tā vairāk uz klasisko velk [*heart*]

Un Gravitation ost ir vienkārši SUGOI. XD Hah hah. Īpašiem gadījumiem.
Shoune
taa iesaku Maburaho, Mahoraba, Chrno Crusade, vel labs ir protams GTO, Tsubasa, FF7, Sukisyo un vel te var rakstit un rakstit... bet nu tie man liekas ka ir vissnormalakie, fuj ciest nevaru Gits kad vel openinga dziedaja krieviski tad vispar... =)
Kikyou
Hmm... Mani mīļākie (gan jau kādus būšu aizmirsusi): FLCL, Samurai Champloo (apmākušās dienās ejot pa pilsētu pleijerī var ieslēgt - uzreiz īstā atmosfēra. XD), Kimi ga Nozomu Eien, Mahoraba, Mai HiME, Chobits, Bleach, Chrno Crusade... Mja, un .hack//SIGN ir patīkami klausīties, kamēr kautkādus online RPG spēlē - it sevišķi, ja pati anime redzēta. XD
GunMetaL
njaa chobitiem labs.... pats tiko pabeidzu skatiities chobitus un pašsaprotami uzliku vilkties ost =]
anishuara
Vislabakais ir no animes X un saucas Sadome!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif weeeeeee kawai.... dievinu to muziku.... >.<
Naktspukjiite
Man patīk klausīties mūziku no GitS un hack//sign ^^
Ayumi
mans vienkaarshi sajuusmaa pa Asian Kung-fu generation. pirmo reiz dzirdeeju no FMA un tagad klausos uz mp3. cool.gif
pinksakura
ouuu man patīk Gunslinger Girl ost vnk skaisti vēl Chobits un Samurai Champloo..labi.. biggrin.gif laugh.gif
X_Kamui
Man Vandread OST nereali patiiik un vel X kaa gan bez ta biggrin.gif
Kagome
veel arii Rurouni Kenshin ost ir labs(katru dienu klausos biggrin.gif tongue.gif), Saikano Ost arii var klausiities
Forgotten*Memory
*Final Fantasy: Advent Children (Tagad, jo sevišķi - The Promised Land, Black Water!)
*Wolf's Rain
*Elfen Lied - Lilium/Heji/Shinkai/Yureai/Jouzai/Uso Sora
*Chrno Crusade
Freya
mhm man ļooooooti patīk FMA UN Love Hina ost... laugh.gif
Dero
.hack'am, FMP: TSR'am & Trinity blood'am ir normāli ost'i.
Sērfijs
Atvainojiet, ka rakstu vēlreiz, bet tiem kuriem patīk Bleach OST iesaku paklausīties Shadow Hearts I; II; III OST`us, vienkārši fantastiski.
Winry
Vispār man patīk Naruto OST(1,2,3)....baigi RULLE!!! biggrin.gif
Shaisuke
Pedeja laika iepatikushies Elfen Lied un Bleach s-track. Elfen Lied opening tema visp dieviga un pedejo nedelju man galva no Bleach skan Younha - Houkiboshi. Viena no manaam shii mirkla miiljaakajaam dziesmaam.

~BN~
ETM
Ir taada anime "Initial D", kurai ir (kaa par briinumu) soundtracks. peedeejai sezonai tas viss ir tiiri taa neko pat sabiidiits, bet arii ieprieksheejaas ir tiiri normaali pieskanjotas tematkai. saveejie sapratiis.
Hikaru
Final Fantasy VII: Advent Children OST sugoii. tongue.gif Nokačāju visu ostu. Tagad visu laiku tik šo klausos.
Tigra2
Man liekas, ka vislabākais saundtracs ir Inuyasha OST - Hanyou Inuyasha
mapet
QUOTE(Hikaru @ Sep 29 2005, 13:34)
Final Fantasy VII: Advent Children OST sugoii. tongue.gif Nokačāju visu ostu. Tagad visu laiku tik šo klausos.
*



me uz dullo nejaushi nosuucu shito.
esmu sajuusmaa, pat radaas velme noskatiities pashu ff VII
Iori Yagami
1. X ost
2. King of Fighters OST - Kyo Theme (Tears)
3. FF VIII - Man with machine gun
kaarleens
Nebuushu orgjinaals laugh.gif
Hack//Sing
Wolf Rain
Wonderfull Days
Full Metal Panic 1,2
Kikumi
Mīļākie:

Noir OST
.hack//Sign OST
Earth Girl Arjuna OST
Elfen Lied OST
Naruto OST
Hellsing OST
Spectre
GITS: Stand Alone Complex OST 2 un Limited Edition karoche viss no GITS biggrin.gif
Wolf's Rain
Gankutsou
Wonderful days
Last Excile 1 un 2 abi labi ))

(Piemirsu pateikt uz 1,4Gb Gundam Seed+ Dundam Seed Destiny osti/remixi/singli utt.... izklausiiti krustam shkersam cauri)
Sepultura
laugh.gif pokemonu soundtraks japanju valodaa skan cool !! ..... =DDDD
Rudoru-san
Man patīk Bleach openingu (visu triju) soundtracki, viens bija "Asterisk", otrais "D-tecnolife" un trešais "Ichirin no Hana"! rolleyes.gif Vēl no Bleach "Houki boshi" ir labs. "Happy people" gan nav ieteicams... wacko.gif
Mans mīļākais soundtracks pagaidām ir "Barairo no Sekai" no GetBackers...
Ha, ha, pie viena arī "Ike Ike!" no Ichigo 100%! cool.gif
Pinky
oi, Love Hina - Stop, Stop - reaalais rokenrols happy.gif
ChunkY
QUOTE
Man patīk Bleach openingu (visu triju) soundtracki, viens bija "Asterisk", otrais "D-tecnolife" un trešais "Ichirin no Hana"!  Vēl no Bleach "Houki boshi" ir labs. "Happy people" gan nav ieteicams...


Pilniigi piekriitu
Kikumi
No Bleach dziesmām man tikai Asterisk patika! Lieliska dziesma! happy.gif Ā, vēl man ļoti patīk Ghost In the Shell: Stand Alone Complex OST un Cowboy Bebop OST! Yoko Kanno ir ģēnijs! smile.gif
harpy
pagaidaam miiljaakie man i bijushi:
Helsing OST un Black Heaven OST ( Bonus CD)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.