Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mans incomplete skricelējums.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Arts
Kā patīk šī cilvēka seja.Kritizējiet cik uziet,vienalga zimēšu un iesniegšu.

P.S.Lūdzu parādiet,kā vislabāk var zīmēt meitenes ķermeni?Rumpis,rokas,kājas,krūtis....Māku sejas zīmēt un arī švaki.
Isabel Carmin fon Edelhain
Kritika ir makslas satāvdaļa. Lūdzu zīme un posto, to neviens neaizliedz. Glvenais no klūdam macies.

Tātad kritika nr.1 augšējo plakstiņu izliekums kautka neparāk patīk. Pēc loģikas tiem būtu jaizliecas uz leju.
Sushi
Piekriitu Isabel par tiem plakstinjiem! Skropstas arii taadas jociigas biggrin.gif Nee bet ir interesanti! Kaa jau visiem, arii es iesaku maaciities ziimeet no howtodrawmanga.com / mangatutorials.com smile.gif
Arts
rolleyes.gif Jā tur es visu atradu.Tikai,kur var dabūt tutorials ēnām?

P.S. Vairāk kritikas,es gribu pilveidot iemaņas. tongue.gif


Dubultposts!
Sushi
Hmmm... par eenaam es nezinu! Man pashai ar eenaam taa iipashi neiet. Vieniigais, ko iemaacos ir skolaa (par cik es eju maakslas skolaa). Bet, ko lai tur kritizee! Nu piem, acis var buut mazliet mazaakas... <(@,@)> Un apaljaakas!
TradeMAAK
Tā, var redzēt, ka esi iesācējs. Trīstūrainās galvas formas ir labas, bet, lai uzsvērtu animisko būtību ir absolūti obligāti jāzīmē triongulārāk un asāk. Apmēram šādi - http://otaku.lv/index.php?showtopic=1583&st=0. Vispār, zīmējumi linkā, ko iedevu ir tas pēc kā tev vajadzētu tiekties. Lai veicas!
edg
Pilniibaa piekriitu TradeMAAK. Vinja ziimeejumi mani veel aizvien iedvesmo.
GunMetaL
nu jaa acis un vel šis paris mazliet taaka kautkaa neizskataas paaraak labi :\ kreisajaa pusee
Kagome
pagaidaam tishaam vajadzeetu pielabot acis, bet ja turpinaasi ziimeet sanaaks labaak n labaak ^^
asamashii ritori banpaia
nu kapēc TIK liels?
Arts
Rekur dusmu izpausme.Kvalitāte nav laba,jo zimēju uz plānā papīra un nācās daudz muti dzēst. sad.gif Liels ir tādēļ,ka fotogrāfu caur digitālu kameru un izmērus smazināt nezinu.
asamashii ritori banpaia
pēdējais neslikts..
AmnE
pienjemshu, ka pieri esi aizmirsis uzziimeet!! wink.gif
Arts
Kurš grib redzēt MGS galeriju?
Tigra2
Es gribu, es gribu! Tag me! Tag me!
Uzzīmē kādu pabeigtu darbu, tos būtu interesanti apskatīt.
Arts
Paraksts bildei:
Make me feel alive again!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.