Help - Search - Members - Calendar
Full Version: W.i.t.c.h.?
Anime forum > Anime > Manga
Sushi
Es gribeetu zinaat, vai zjurnaalaa W.i.t.c.h. ir kaut mazliet no mangas!
image
image
image
image
GunMetaL
LOL tas ir komisiņš mazaam meiteneem biggrin.gif sistra pie taa pilipusi bij kaadu laiku biggrin.gif
Sushi
Jaa... bet stils ir liidziigs...
Church
QUOTE(EliminatoR @ Sep 17 2005, 23:57)
LOL tas ir komisiņš mazaam meiteneem biggrin.gif sistra pie taa pilipusi bij kaadu laiku biggrin.gif
*


tad pameegjini vinjai iebarot Mahou Shoujo Tai Arusu. imho patiks.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1607
Sushi
Heheheh! Beernu manga.... laugh.gif
GunMetaL
QUOTE(Church @ Sep 18 2005, 01:32)
QUOTE(EliminatoR @ Sep 17 2005, 23:57)
LOL tas ir komisiņš mazaam meiteneem biggrin.gif sistra pie taa pilipusi bij kaadu laiku biggrin.gif
*


tad pameegjini vinjai iebarot Mahou Shoujo Tai Arusu. imho patiks.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1607
*


nu tad adresee pašai ichno-sama biggrin.gif domaaju viņai patiks. jop pati ir kurbijkurnes statusa cieniiga biggrin.gif lol
Ayumi
QUOTE(EliminatoR @ Sep 18 2005, 02:48)
QUOTE(Church @ Sep 18 2005, 01:32)
QUOTE(EliminatoR @ Sep 17 2005, 23:57)
LOL tas ir komisiņš mazaam meiteneem biggrin.gif sistra pie taa pilipusi bij kaadu laiku biggrin.gif
*


tad pameegjini vinjai iebarot Mahou Shoujo Tai Arusu. imho patiks.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1607
*


nu tad adresee pašai ichno-sama biggrin.gif domaaju viņai patiks. jop pati ir kurbijkurnes statusa cieniiga biggrin.gif lol
*


mans pameiginaas vinu vilkt, tad redzes tad redzees... nez mans taa pa laikam nopirka bet apriebaas 1 ls 5 sant maksaat katru menesi. dry.gif
hmmm nedomaaju ka shis te ziimets pec mangas stila, jo zurnaalinaa rakstiits bija ''Walt Disney'' cool.gif
Sushi
Jaa, to gan es zinu! sleep.gif Kad, ak jel, kad beidzot Latvijaa atveersies taads smuks veikalinjsh, kur paardodaas manga (iista, laba manga)!!! dry.gif
Ayumi
kautgan vispaar witch ir looti liidziiga japaanu mangaam, check out-
image
paskatieties uz Will'as seju, man atgadina muusu iecieniito stilu.besides, witch ir arii japaanaa check this out-
japan witch
Sushi
Jaa... man tev pilniibaa piekrist! sleep.gif It's probably true... smile.gif
Ghoul
well, wi.t.c.h ir disney, joka peec sanaaca taa, ka ar jushiro viens otram dzimshanasdienaas uzdaavinjaam pirmo numuru laugh.gif . Jaasaka, bij pat interesanti un ( LOL ) diezgan sexuaali laugh.gif . Staasts ir prasts atgaadina pa RTL2 gaajusho Whinx ( or somethin' like that ). Ja kaadam interesee tad esmu pamaniijis reklaamu, ka pa Fox Kids ( vai jetix, nosaukums it kaa ir mainiijies ) driiz raadiis W.I.T.C.H multeni. Ieraudziijis reklaamu, jau sacereejos, ka raadiis kaadu anime, bet aatri atpazinu witch sad.gif . Grafiski, jau izskataas labi, taapeec vareetu kaadu seeriju noskatiities. tongue.gif
Ayumi
QUOTE
diezgan sexuaali

diezgan sexuaali? tu runa pa vinu parveidoshaanaas stilu? tas patieshaam ir LOL.
laugh.gif laugh.gif muultene? hmm vareetu buut intresanta, vareetu witch pataisiit nedaudz ''animiskaaku'' tur zurnaalos ir taadas bildiites kas dazkaart patieshaam atgaadina bernu komiksus.
Ghoul
QUOTE(Ichno-sama @ Sep 18 2005, 12:52)
QUOTE
diezgan sexuaali

diezgan sexuaali? tu runa pa vinu parveidoshaanaas stilu? tas patieshaam ir LOL.
laugh.gif laugh.gif muultene? hmm vareetu buut intresanta, vareetu witch pataisiit nedaudz ''animiskaaku'' tur zurnaalos ir taadas bildiites kas dazkaart patieshaam atgaadina bernu komiksus.
*


jaa runa gaaja par paarveidoshanos biggrin.gif, bet galvenaas varones ( ne visas ) ir diezgan pievilciigas laugh.gif . Nu seriaals izskataas peec animes uz visiem 100%, teikshu, ka man tas nepatiik. Tas liecina par to cik anime ir palikusi POPsiiga, pat Disney, pametis savu stilu un saacis ziimeet anime, nafig????? kaapeec????
Un par tiem beernu komiksiem, W.I.T.C.H ir beernu komiks, taapeec arii attieciiga grafika. tongue.gif
zeloco
Es vieniigi ceru, ka shii ir preluudija mangas vilnim Latvijaa..
EndlessReality
Atzīšos, es to lasu. Labāks par Donaldu Daku katrā ziņā ir. Un zīmēt pamācīties arī var...
Ayumi
QUOTE(EndlessReality @ Sep 18 2005, 18:32)
Atzīšos, es to lasu. Labāks par Donaldu Daku katrā ziņā ir. Un zīmēt pamācīties arī var...
*


nu vinu lasa 11-14 gadus vecas uz magiju pasistas pusaudzes. smile.gif
jaa pamaaciities patieshaam var, skatos no vecajiem numuriem kaa vini rokas ziimee. un vispaar saviem dojinshi.
EndlessReality
QUOTE(Ichno-sama @ Sep 18 2005, 19:03)
QUOTE(EndlessReality @ Sep 18 2005, 18:32)
Atzīšos, es to lasu. Labāks par Donaldu Daku katrā ziņā ir. Un zīmēt pamācīties arī var...
*


nu vinu lasa 11-14 gadus vecas uz magiju pasistas pusaudzes. smile.gif
jaa pamaaciities patieshaam var, skatos no vecajiem numuriem kaa vini rokas ziimee. un vispaar saviem dojinshi.
*


Nu, tātad es esmu uz maģiju pasista pusaudze. Problēmas kaut kādas?!
Sushi
Es arii esmu redzeejusi to reklaamu pa Jetix un domaaju, ka skatiishos. smile.gif Jaa, lasu arii Witch, bet to tomeer nevar saliidzinaat ar mangu! Paarveidoshanaas... hehe labi, ka viss nav saziimeets siikaak! tongue.gif Stulbais Disnejs! Kaapeec tieshi Disnejs! Man tas atgaadina Donaldu Daku, Sniegbalti utt! wacko.gif
Tsukino
Nu, es domaaju taa- pat ja witch nava tik labs kaa parastaas melnbaltaas Japaanju mangas, tad tomeer sava veida labums ir.

1- proporcijas ziimeeshanai, jo tomeer apskatot 20-40 reizes kaukas iespiezjas galvaa, un tik slikti nemaz nava.

2 - No better Manga in Latvia, jo Latvijaa liidz 18 gadiem neko labaaku nopirkt nevar ( kad gaaju mekleet pa noliktavaam, es ar savu draudzeni drusku Manga-Hentai ieraudziju, varu pateikt kur....)

3 - Fun!!!!!!! Staastinjsh bik tomeer saistosh, un ir jautri!

THE END un paldies tiem kas izlasija. wink.gif
not_alone
jāa...nu,vismaz kaut kas..es arī labprāt ielūru šai žurnaliņā,bet vairāk mani piesaist tas,ka tur klāt vienmēr ir visādas dāvaniņas laugh.gif

besides,Tsukino...Lūdzu,pasaki,kur!?!?!!!
Church
QUOTE(Tsukino @ Sep 20 2005, 08:10)
...
2 - No better Manga in Latvia, jo Latvijaa liidz 18 gadiem neko labaaku nopirkt nevar ( kad gaaju mekleet pa noliktavaam, es ar savu draudzeni drusku Manga-Hentai ieraudziju, varu pateikt kur....)
...
*


vai nu lai LV situaacija ar mangu/animi mainaas kardinaali, jeb pilniigi neruup. apmierinaaties tikai ar ljoti ierobezhotu izveeli? nah / tad tiks laisti garaam daudzi briinishkjiigi / daudz labaaki (imho) gabali. ir redzeeti dazhi cilveeki, kas lasa graamatas tikai latviski. aciis neko nesaku / bet nedaudz zheel. daudz kas labs taadejaadi tiek garaam palaists neiepaziits.
H-manga? nedaudz incanti redzeet meitenes intereseejoties par to ;D
Tsukino
QUOTE(not_alone @ Sep 21 2005, 15:23)
besides,Tsukino...Lūdzu,pasaki,kur!?!?!!!
*



taaks... kaa lai to labaak pasaka....? Ok... Ja tu ej uz Elijas ielu (17) tad vajadzeetu ielas viduu buut bazniicai , nu, kjipa iela sadalaas... noej bazniicai gar labo pusi, redzeesi mazu ielinju..... ej pa to liidz pa labi buus liela seeta, pilna ar graamatu veikaliem un kancelejas preceem, neej tur iekshaa, ja tu nostaasies, pa vidu seetai uz gaajeeju paarejas, tu pa labo roku redzeesi veikalu. Dabiski, ka tev ir jaaiet iekshaa, un dzilji veikalaa, uz augsta plaukta vajadzeetu buut...... ja tu neko nesaprati, *un es domaaju, ka taa vareetu buut* tad es tevi varu aizvest un paraadiit to plauktu.....

QUOTE(Church @ Sep 21 2005, 16:16)
H-manga? nedaudz incanti redzeet meitenes intereseejoties par to ;D
*



Es neintereseejos! Es mekleeju Mangu, un atradu H-Mangu! Dabiski, ka es to nepirku, un neaplokoju! Visp to ieveeroja mana draudzene.... "Isn't that anime?" -"That is Hentai, you idiot!"
Sushi
Nu bet vismaz k-kaada manga... smile.gif
Church
QUOTE(Missy @ Sep 21 2005, 20:06)
Nu bet vismaz k-kaada manga... smile.gif
*


any dreams are good, even wet dreams? ;>
Karamele
Bet ja tā padomā es saskatu tur savu līdzību ar Tokyo Mew Mew XD kādu brīdi šito v''viltus mangu'' lasīju nu so so...bet uz anime pusi jau ir.
Sushi
Bet tomēr tas ir tikai sasodīts komikss! laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.