Help - Search - Members - Calendar
Full Version: warn system
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Pages: 1, 2, 3, 4
jurc
Sakarā ar lielo spamu kas pastāv forumā, tiek palaista brīdinājumu sistēma. Kopā ir iespējami 10 brīdinājumi, kad šis limits ir sasniegts, tad attiecīgi būs bans!

Lai nesaņemtu šos brīdinājumus lūgums ievērot pāris nosacījumus:

- Postam jāsatur vairāk nekā 1 teikumam. Vai arī teikumam ir jābūt ar kādu jēgu. Nedrīkst atbildēt ar vienu vārdu "ok", "paldies", "lol", " biggrin.gif " utt.
- Nenovērsies no temata.
- Ja kāds ir atbildējis uz iepriekšuzdoto jautājumu, neatkārtojies un neraksti to pašu vēlreiz.
- Ja vēlies kādam lietotājam kautko pajautāt, vai pateikties - izmanto PM.
- Neapvaino citus foruma lietotājus.
- nu un ievērot pārējos foruma noteikumus

QUOTE(Dero @ Sep 21 2005, 12:26)
nu ja saņem max brīdinājumu un uzliek to banu, tad cik ilgi vīņš būs? dry.gif
*


Tā kā šis ir vienīgais un labākais anime forums latviešu valodā, tad:

Pirmo reizi saņemot visus 10 soda punktus - tiek atņemta postošanas iespēja forumā uz 2 nedēļām.
Par otro reizi tiks uzlikts bans uz nenoteiktu laiku!

QUOTE(anishuara @ Sep 21 2005, 12:48)
un tad pro4i pazud? visi vai ari  pec soda izcieshanas kada dalja paliek? blink.gif

Procenti nepazudīs, paliks 50% no iepriekš salasītajiem punktiem. Tātad nākamreiz pēc 5 brīdinājumiem - bans.
Sigfa
viens jautaajums, vai driizaak- luugums. Ja vienaa threadaa izveershas diskusija par kaadu jeedziigu blakustematu, buutu labi, ja modi nevis brutaali topiku aizsleegtu, bet augshmineeto blakustematu vnk paarceltu jaunaa threadaa. Galu galaa, forums ir domaats, lai rosinaatu diskusijas.
pinksakura
pag nju ja man ir 0% un es vairs nespamoju....teksim kādus 2 mēnešus...vai tas warn pazūd?(es tikai jautāju jo man tāds ir...)
Andromens
WARM levels automātiski nekur nezudīs, to ar laiku samāzinās modi, tā teikt par labu uzvedību. JA lietotājs būs uz labas uzvedības robežas tad % nekur nezuis un stāvēs.
jurc
QUOTE(pinksakura @ Sep 20 2005, 20:52)
pag nju ja man ir 0% un es vairs nespamoju....teksim kādus 2 mēnešus...vai tas warn pazūd?(es tikai jautāju jo man tāds ir...)
*


Nu ja tev ir 0% tad tie 0% arī paliks. Cik būsi nopelnījusi tik arī paliks. Ar laiku tie arī var tikt samazināti.
bubu
Kur varēs redzēt savu warn leveli?
edg
QUOTE(bubu @ Sep 20 2005, 22:41)
Kur varēs redzēt savu warn leveli?
*


Tev vajadzeetu redzeet pie jebkura sava posta. Zem tava vaarda kaut kur.
Spectre
Jee jeee visi spameri mast daaiiii ^____^ (raksta pirmo psoto pa ilgiem laikiem)
I pravelno .... zamanala urbties 3-4 lpp. ne pa teemu vai arii "OK"/"Tas bija man domaats?" postiem .....
Nav vairs taa liaka dienaam seedet te un sekot katram jaunajam postam liidzi, tapee shitais ierobezhojums ir iisti vietaa ... =) Ietaupiis man laiku )
Taka
Ne-e, savu warn leveli var redzēt zem sava postu skaita...
Nu vismaz tur es savu redzu
ShinChan
Nebēdnīgā bērnība beigusies, iestājies saltais briedums...arī šajā forumā sad.gif
Bet lab, jau lab šādi pasākumi ir nepieciešami.
A varbūt vecie buki var cerēt uz kādu pretimnākšanu un atlaidītēm?

P.s. Es ceru, ka tas viss nav ar atpakaļejošu datumu.

Un vel kas, vai nebūtu jauki, ja warn levelu redzētu ne tikai pats biedrs, bet arī visi pārējie? Tā teikt audzinošos nolūkos.
ReD_FoXy
Ja godiigi man jau saak palikt bail... zin lai nebuutu tie spami vispaar labaak neko nepostot jo piem ja tev ir triis briidinaajumi tu jau praktiski tuliit lidosi aaraa... [gomennasai] 10 warni ir jau oki happy.gif un biezhi vien es piemeeram nemanu ka tas ir spams un sanjemu jauku veestuli no JurCHiX'a un vareni.. man jau ir tie cik tur procenti... ar sho spama apkaroshanu juus nevis iztiiriisiet forumu no liekiem postiem bet tieshi no cilveekiem kuri labraat apmeklee sho forumu...
bet taas ir tikai manas domas... unsure.gif [ ceru ka shis neskaitiisies spams dry.gif ]

P.S. - un vai tieshaam nebuus ne mazaako iespeeju laboties un piem tikt valjaa no kaada warna ar laiku? manupraat buutu tiitri oki ja kkaa ar laiku warni pazuud ja esi labojies or something like that... tas buutu logjiskaak... iem meenesi tu nespamo un nesanjem aizraadiijumus - viens warns nost or something... savaadaak cilveecinsh ar 8 vai 9 warniem jau var sirms no baileem palikt ka tik kko lieku nepasaka... unsure.gif
jurc
1) Ir 10 brīdinājumi nevis 5.
2) Un tavs pēdējais apgalvojums ir galīgi aplams. Atceries - šis nav čats. Forums ir vieta kur tiek diskutēta kāda konkrēta tēma. Palasi postus ko raksta kādi vecāki foruma lietotāji. Nav tie vienfrāzīgie teikumi un vienkārši posti dēļ tā lai tikai kautko iepostotu.
Un ja, kā tu saki, cilvēki gribēs arī turpmāk šeit labprāt iegriezties, tad viņi pirms rakstīt padomās vai tiešām tas ir jāraksta, un vai no tā kāda jēga būs.
Neizslēdzu iespēju ka kāds tomēr arī tiks nobanots. Bet nu ir jāiemācās nespamot. Šaubos ka visiem jaunajiem, kas piereģistrējas šajā forumā, patīk lasīt n-tās lapas lai atrastu sev vajadzīgo informāciju.
Dero
nu ja saņem max brīdinājumu un uzliek to banu, tad cik ilgi vīņš būs? dry.gif
jurc
QUOTE(Dero @ Sep 21 2005, 12:26)
nu ja saņem max brīdinājumu un uzliek to banu, tad cik ilgi vīņš būs? dry.gif
*


Tā kā šis ir vienīgais un labākais anime forums latviešu valodā, tad:

Pirmo reizi saņemot visus 10 soda punktus - tiek atņemta postošanas iespēja forumā uz 2 nedēļām.
Par otro reizi tiks uzlikts bans uz nenoteiktu laiku!
anishuara
Un vel kas, vai nebūtu jauki, ja warn levelu redzētu ne tikai pats biedrs, bet arī visi pārējie? Tā teikt audzinošos nolūkos. (ShinChan)

ja Shina priekshlikums man liekas labs, tas butu labi redzet gan savus, gan ari citu cilveku % piemeram ka i-cukkarpa.lv tur ir tada pasha metode wink.gif nju un ka saka foxy par cilveku iztirishanu, tas ari ir iespejams, laikam tapec, ka pat tadi silveki ka moderatori shad un tad paspomo (tikai neapvainojietiesw happy.gif)

Pirmo reizi saņemot visus 10 soda punktus - tiek atņemta postošanas iespēja forumā uz 2 nedēļām.(JurCHiX)

un tad pro4i pazud? visi vai ari pec soda izcieshanas kada dalja paliek? blink.gif

A un vai moderi raxtis par ko tika pieshkirti %??? dry.gif Lai spamotajs vismaz zinatu par ko vinjam/ai ir iedoti %. wacko.gif
jurc
QUOTE(edg @ Sep 21 2005, 12:48)
Un vel kas, vai nebūtu jauki, ja warn levelu redzētu ne tikai pats biedrs, bet arī visi pārējie? Tā teikt audzinošos nolūkos.

Pagaidām tas nav iespējams... Bet tiks skatīts kas ir darāms lietas labā =)

QUOTE(anishuara @ Sep 21 2005, 12:48)
un tad pro4i pazud? visi vai ari  pec soda izcieshanas kada dalja paliek? blink.gif

Procenti nepazudīs, paliks 50% no iepriekš salasītajiem punktiem. Tātad nākamreiz pēc 5 brīdinājumiem - bans.

QUOTE(anishuara @ Sep 21 2005, 12:48)
A un vai moderi raxtis par ko tika pieshkirti %??? dry.gif  Lai spamotajs vismaz zinatu  par ko vinjam/ai ir iedoti %.  wacko.gif
*


Jā, par ko tika piešķirti soda punkti to varēs redzēt attiecīgi uzspiežot uz saviem procentem. Tiks arī izsūtīts PM.
sipps
ATRAST VAJADZIGO INFO VAR TIK UN TA ARI NELASOT VISASN-TAS LAPASPUSES,JA VIEN TU ZINI KO MEKLET, JEBKURS CILVEKS IENAKOT SEIT UZREIZ SAK BLAUSTITIES UZ VISAM PUSEM PAR TO KUR VAR DABUT SITO, KUR VAR NOLADE TO,UN KAPEC IR SITA UN TA TALAK UN TA JOPROJAM, PROTAMS NODARBOTIES AR LIEKVARDIBU(SPAMU) PATIK DAUDZIEM GRIBAS TACU KAUTKO IERAKSTIT VIENALGA PAR TEMU VAI NE,BET TAS TACU IR TIRI CILVECIGI UN TAGAT TO MEGINAS APKAROT AR TIK DRASTISKIEM LIDZEKLIEM,VAI NEPIENAKS LAIKI KAD VAJADZES moderatoram,AIZUTIT TO KO GRIBI LIKT FORUMA(VIENALGA FOTO VAI TEKST) UN JA VINA GAISIBA UZSKATIS KA TU ESI CIENIGS LAI TAVA DZILA DOMA NONAK ARI PIE PAREJIEM,TAD vins DOS TEV ATLAUJU/NORAIDIJUMU. VISAM IR SAVAS ROBEZAS UN TADEL NEVAJADZETU AIZRAUTIES AR VISADIEM BRIZIEM PAT MULKIGIEM JANINAJUMIEM KAS NEVIS ATVIEGLO DZIVI,BET GAN PADARA TO TIKAI SAREZGITAKU ph34r.gif
jurc
sipps, ja tev šie noteikumi nepatīk, droši vari pamest šo forumu, neviens ar varu tevi šeit netura. Vai nu pielāgojies, vai meklē citus resursus.
sipps
QUOTE(JurCHiX @ Sep 21 2005, 11:04)
sipps, ja tev šie noteikumi nepatīk, droši vari pamest šo forumu, neviens ar varu tevi šeit netura. Vai nu pielāgojies, vai meklē citus resursus.
*




UN KA TU NOSUKSI SO PIEBILDI? KA TIK TAS NAV VECAIS LABAIS SPAMS IR TACU pm kur var aizsutit katram individuali domatu zinu nevis raxtit par to visparejai apskatei?

anishuara
QUOTE(JurCHiX @ Sep 20 2005, 20:37)
Postam jāsatur vairāk nekā 1 teikumam. Vai arī teikumam ir jābūt ar kādu jēgu. Nedrīkst atbildēt ar vienu vārdu "ok", "paldies", "lol", " biggrin.gif " utt.
*



nja un ko darit galerejas? tur tachu bieshi raxta komentarus, un biezhi vien tie nav 1 teikuma gari, jo pieliekot bildes biezhi vien nav dizhi ko tur komentet unsure.gif vai arigalerejas ir citi noteikumi??? blink.gif
lastguru
galerijaa un art sadaljaa vispaar ir pieljaujams pat neko nerakstiit - bildes pasaka visu juusu vietaa (protams ja tur vispaar ir bildes... ja nav - slikti...)
Shaisuke
QUOTE(JurCHiX @ Sep 21 2005, 11:18)

Nav tie vienfrāzīgie teikumi un vienkārši posti dēļ tā lai tikai kautko iepostotu.

*



Tieshi taa. Dalja foruma memberu raksta divu vaardu postus tikai tapec lai celtu savu postu skaitu, biezi pat neizlasa teemas pirmo postu un to ko paareejie jau ir apspriedusi. Pilniibaa atbalstu Warn System un ceru ka ar laiku ari parejie redzes visu procentus. Pareizi ShinChan (ja nemaldos) teica - Audzinoshos noluukos.

~BN~
Ghoul
man te taads jautaajums: vai spamot ( LOL ) dzimshanas dienu topikos var???? Vienkaarshi man saak apnikt lasiit apsveikumus, cilveekiem, kuru nikus es redzu prmo reizi, vinju postu skaits ir 0 , un peedeejo reizi forumaa bijushi paagajusho gadu, dienaa kad pieregjistreejaas..........
not_alone
zin'ko,es pilnībā piekrītu!galerijās spamu nevajag(whoops unsure.gif ),bet useru galerijās gan neko nevajag dzrīt,jo ir taču forši,kad kāds tef pasaka savu viedokli..
edg
QUOTE(sipps @ Sep 21 2005, 12:11)
QUOTE(JurCHiX @ Sep 21 2005, 11:04)
sipps, ja tev šie noteikumi nepatīk, droši vari pamest šo forumu, neviens ar varu tevi šeit netura. Vai nu pielāgojies, vai meklē citus resursus.
*


UN KA TU NOSUKSI SO PIEBILDI? KA TIK TAS NAV VECAIS LABAIS SPAMS IR TACU pm kur var aizsutit katram individuali domatu zinu nevis raxtit par to visparejai apskatei?
*


JurCHiX veeleejaas pateikt visiem foruma apmekleetaajiem, ka, ja vinju neapmierina foruma noteikumi, driikst forumu neapmekleet. Informatiiva zinja.
P.S. Lieto vairaak komatus vai iisaakus teikumus, lai var saprast, ko gribi pateikt. Nelieto lielos burtus taados apjomos - tas ir pretrunaa ar vispaarpienjemtajaam interneta lietoshanas normaam.

QUOTE(anishuara @ Sep 21 2005, 12:13)
QUOTE(JurCHiX @ Sep 20 2005, 20:37)
Postam jāsatur vairāk nekā 1 teikumam. Vai arī teikumam ir jābūt ar kādu jēgu. Nedrīkst atbildēt ar vienu vārdu "ok", "paldies", "lol", " biggrin.gif " utt.
*


nja un ko darit galerejas? tur tachu bieshi raxta komentarus, un biezhi vien tie nav 1 teikuma gari, jo pieliekot bildes biezhi vien nav dizhi ko tur komentet unsure.gif vai arigalerejas ir citi noteikumi??? blink.gif
*


Manupraat, "User'u galerijas" un "Fan fiction" buutu jaabuut iznjeemumiem, jo shiis sadaljas domaatas nevis visai tautai noderiigas informaacijas apmainjai, bet tikai vienam cilveekam svariiga viedoklja izteikshanai un tieshi viedoklja arii bez komentaariem izteikshanai (kas var buut arii smaidinjsh). Shiim apakshsadaljaam vispaar gruuti savienoties ar forumu.




Shii warn sisteema nav automaatiska. Ja mods ir noleemis jums pieshkjirt warningu, juus varat savu viedokli aizstaaveet. Ja jums buus logjisks pamatojums, kaapeec warnings ir nevietaa, viss buus kaartiibaa. Un arii tad, ja nespeesiet vienoties ar modu, var mieriigi Offtopic sadaljaa veikt balsoshanu un veidot diskusiju par teemu. Mees visi esam sapraatiigi cilveeki. Galvenais ir spams taads, kas ir neapstriidami spams.
jurc
QUOTE(S.U.D @ Sep 21 2005, 15:25)
man te taads jautaajums: vai spamot ( LOL ) dzimshanas dienu topikos var????
*


Dzimšanas dienas topicā tiešām nevajadzētu apsveikt tos kuri forumā ir tikai piereģistrējušies vai pēdējais posts ir bijis pāris mēnešus atpakaļ, jo tā pat viņi neizlasīs šos apsveikumus.


QUOTE(not_alone @ Sep 21 2005, 15:25)
useru galerijās gan neko nevajag dzrīt,jo ir taču forši,kad kāds tef pasaka savu viedokli..
*


Bet tā pat useru galerijās vajadzētu ko vairāk uzrakstīt par "sugoi", "baigi labais", "tā tik turpini". Domāju ka autors liek tur bildes lai tās tiktu kritizētas un no kritikas viņš uzzinātu savas kļūdas.
edg
QUOTE(JurCHiX @ Sep 21 2005, 14:41)
QUOTE(not_alone @ Sep 21 2005, 15:25)
useru galerijās gan neko nevajag dzrīt,jo ir taču forši,kad kāds tef pasaka savu viedokli..
*


Bet tā pat useru galerijās vajadzētu ko vairāk uzrakstīt par "sugoi", "baigi labais", "tā tik turpini". Domāju ka autors liek tur bildes lai tās tiktu kritizētas un no kritikas viņš uzzinātu savas kļūdas.
*


Useru galerijaam un Fan fiction vajadzeetu buut iznjeemumiem, kur autors pats nosaka, kas vinjapraat ir spams, kas nav. Man patiik dzirdeet, ko cilveeki domaa par manu ziimeejumu, arii tad, ja vinju posts ir "piu". Citi grib tiiru kritiku.

Ja es uztaisu topiku "Ko juus domaajat par skolu sisteemu", tad tur gan nevajadzeetu likt "suukaa", "rullee". Pashu useru garadarbu postoshana, man liekas, ir iznjeemuma gadiijums.
X_Kamui
rolleyes.gif Sen jau vajadzeja tadu Warn level sistemu... dry.gif
Andromens
QUOTE(-Kai- @ Sep 21 2005, 20:51)
rolleyes.gif Sen jau vajadzeja tadu Warn level sistemu...  dry.gif
*


You got lucky ka par šo nedabūji %, tikai tapēc ka tā jau būtu ankedote.

Vēlētos piebilst ka tos indivīdus kas spamo postu vākšanai ir viegli apakrot. Postu skaits tiks samazināts par tik cik bija spama postu. Tas jau tiek praktizēts jo ir gadījumi kad var redzēt cilvēks cenšas cipara dēļ.
Batou
ak vai, ak vai. un es tik ļoti cerēju, ka mēs šeit iztiksim bez warn sistēmas. oh well, selavi.
Sushi
Es piekriitu, ka warn sisteema ir laba ideja! rolleyes.gif Man jaamaacaas nespamot un nerakstiit -ne-pa-temu-... Man jau saak palikt bail : ph34r.gif Baac! Vajadzeeja shito aatraak izlasiit!
alt
QUOTE(Missy @ Sep 21 2005, 22:50)
Es piekriitu, ka warn sisteema ir laba ideja! rolleyes.gif Man jaamaacaas nespamot un nerakstiit -ne-pa-temu-... Man jau saak palikt bail : ph34r.gif Baac! Vajadzeeja shito aatraak izlasiit!
*



man patiik lasiit tikai kaigan valdes un outdoora topikus.. kaada velna peec man buutu jaalasa tas ko juus sheit domaajat...


taa vai savaadaak..
es to savu fraazi par spamu neuzskatu.
ja juus uzskatat, luudzu aizvaaciet alt no otaku.lv datubaazes
xikes
Pasarg dies..
Roze reiz izteicaas, ka formus jau sen ir izgaajis aarpus raamjiem. Shajaa zinaa es vinam piekriitu. Te vairs nav oficiaals, formaals forums, bet gan kaut kas liidziigs diezgan draudziigai LV otaku sadraudziibas lapai, kur var iekaapt un pateerzeet ar sev liidziigi domaajoshiem, paskatiities bilzu galeriju, palasiit fanficus, pagvelzt par filozofiskaam pasaules teemaam, palasiit edg, ShinChan postus un guut iedvesmu kaadam referaatam.. utt.. Par forumu kaut kaa pat nedaudz gruuti nosaukt. Nezinu jau pats es iisti shii vaarda preciizu defineejumu, bet imo sheit shis `forums` jau ir paarveerties par ko vairaak (mazaak), kaut ko draudziigaaku, siltaaku.. vairaak garastaavokli uzlabojoshu.. Nez vai parastaa, dzelzainaa foruma kristaaliskie noteikumi buutu piemeerojami shim savdabiigajam foruma veidam... Nu protams, ja mees gribam sho vietu atkal padariit par stikla forumu..
Ceru, ka saprataat, ko gribeeju pateikt..
Nu, taas manas domas..
jurc
xikes tu ar to gribēji teikt ka forumu vajag palaist pašam savā gaitā? Nekādus modus, nekādu kārtību?
Iedomājies kas notiks pēc kāda gada, kad.. khm... aktīvo lietotāju būs nevis simts, bet kādi 500-1000. Pusdiena paies lai izsekotu visam kas ir sarakstīts.
zenofex
Warningu sistēma un noteikumi ir vajadzīgi, tieši tāpēc ka forums ir izaudzis. Noteikumi - lai būtu uz ko balstīties, liekot brīdinājumu, un tas nenotiktu uz kāda subjektīva pamata (modi = cilvēki).

Protams, par interesantu postu, pat ja tas ir offt, neviens brīdinājumu nedos, tas lielākoties strādās pret tiem, kuru darbība pazemina foruma kvalitatīvo saturu. Kā jau tas arī ir noteikts noteikumos.

Nu redz, tas viss saistās kopā!
Taka
xikes, ja Tu gribi redzēt, kas notiek ar forumu, kas palaists pats savā gaitā un kuru vispār nemoderē - lūdzu, nu lūdzu, aizej un ielūkojies www.iauto.lv forumā
Un pēc tam man atbildi - vai arī šeit Tu vēlies kaut ko tādu?
xikes
Nee, kaartiibu vajag..
Laikam raxtot to ieprieksheejo postu biju nedaudz piemirsis, ka ir arii taadi, kas forumu izmanto kaa chatu. Es neesmu pret bezjeedziigu, chatveida postu biblioteeku likvidaaciju.
Mans teemeejums galvenokaart bija uz to, ka nevejadzeetu aizliegt interesantas, kaut cik dzildomiigas diskusijas, kaut arii galiigi ne pa teemu. Ja reiz cilveekiem patiik runaat piem. par religiju, lai tak.. (kaads jau izteicaas, ka shaadus paveersienus dereetu kaa jaunus topikus saakt) Tamdeel jau imo ir offtopic sadala. Nu ja arii tur visam jaabuut par teemu, tb, kaut kaa saistiitam ar Japaanu, tad mosh veel Spam sadala nodereetu..
Taapat arii tika izvirziita ideja, ka par spamu tiek uzskatiitas arii milziigas bildes (kaut arii ieksh art sadalas).. Come on, nav tik viegli nemaz atrast netaa lielas un labas kvalitaates bildes.. Protams, apskatiit 3000x6000 ieksh foruma buutu bish problemaatiski, taapeec vareetu ieviest fiichu, ka ieksh foruma ievietojas automaatiski samazinaata bilde ar linku uz pilnizmeera versiju, kas atrodas, pimeeram, galerijaa.. (Shkiet kaut kas liidziigs ir jau arii izveidots ar attachmentiem, bet tos tik posta beigaas var piekaart)..
Varbuut veel kaut ko aizmirsu, bet tas bija apmeeram tas, ko gribeeju teikt.
Nja.. iespeejams ka kaadam citam ir veel kaada sveeta lieta shinii forumaa, kas ar jauno noteikumu ievieshanu kluus neiespeejama vai nebaudaama.. Es jau tikai savu viedokli izteicu..

--
Nja laikam jau jo lielaaks kluust forums(jo vairaak lietotaaju), jo gruutaak ir vinu uztureet, taapeec saakam ieviest noteikumus. Var jau meeginaat proporcionaali lietotaaju skaitam modu skaitu palielinaat.
Nu taa apmeeram..
Sigfa
mnjaa, nu, es domaaju, ka sarunas par citiem nepienjemamaam vai neeetiskaam teemaam citiem liekas fascineejoshas. Ja saruna izveershas par religjiju, paarceljam to uz offtopic forumu/sadalju un turpinam runaat. Offtopic forumam vajag uzlikt ziimogu "Cilveekiem ar vaajiem nerviem un/vai aizspreidumiem nelasiit", jo redzot kaa te dazhi satraucas par taadaam teemaam un censhas izciiniit taisniibu pasaulee man bish kriit uz nerviem. Tas ir kautkaads amerikaanisms- par to kas notiek iisteniiba nerunaat, nedomaat. Man nu nepavisam nepatiktu foruma izolacionisma politika. Liela dalja runaataaju te ir bezaizspreidumaini un var runaat par lietaam, kas citur ir aizliegts. Un aizliegts nevis tapeec, ka tas buutu 'nepareizi', bet gan tapeec, ka cilveekiem patiik pieveert acis uz daudzaam lietaam. Es te runaaju tiiri par offtopic sadalju. Es saprotu, ka shis nav iistais forums taadaam lietaam, un ir varbuut paaraak publisks, un var izpelniities sabiedriibas nosodijumu, bet kad es sheit atnaacu, te bija tikai saveejie, cilveeki kas vareeja runaat par ko vien ienaak praataa. Man jau patiktos, ja taa tomeer paliktu, pat ar pokemonu invaaziju shajaa forumaa.
anishuara
QUOTE(S.U.D @ Sep 21 2005, 15:25)
man te taads jautaajums: vai spamot ( LOL ) dzimshanas dienu topikos var???? Vienkaarshi man saak apnikt lasiit apsveikumus, cilveekiem, kuru nikus es redzu prmo reizi, vinju postu skaits ir 0 , un peedeejo reizi forumaa bijushi paagajusho gadu, dienaa kad pieregjistreejaas..........
*




isteniba tas ir aktuals jautajumz... >.< jo ta tas ir... nja jocigi bet vai tas nav spamz??? blink.gif JurCHiX palidzi plzzzz.... laugh.gif
Ghoul
QUOTE(JurCHiX @ Sep 21 2005, 15:41)
QUOTE(S.U.D @ Sep 21 2005, 15:25)
man te taads jautaajums: vai spamot ( LOL ) dzimshanas dienu topikos var????
*


Dzimšanas dienas topicā tiešām nevajadzētu apsveikt tos kuri forumā ir tikai piereģistrējušies vai pēdējais posts ir bijis pāris mēnešus atpakaļ, jo tā pat viņi neizlasīs šos apsveikumus.



*


luuk jur4ika atbilde!!!! wink.gif mad.gif well, tas topiks tomeer vairaak izskataas peec topika, kur viensotru apsveic foruma aktiivie postotaaji!!!! wink.gif
Kazuki
pilniigi piekriitu. warnu vajag. es jau savus % sanjeemu un pārliecinājos ka tas ir pat ļoti audzinoshi.
NOLF
Neesmu šeit bijis labi sen, tāpēc uzreiz rodas jautājums -

Kas ir atļauts/aizliegts Offtopic forumā? Tikai Anime/j-lietas vai atbilstoši nosaukumam - OFFtopic un anything goes?
Tigra2
Atvainojos, par nezināšanu, bet kas notiek, ja tevi bano. (Lūdzu newarnojiet mani es nezinu)
kaarleens
QUOTE(Tigra2 @ Sep 29 2005, 19:16)
Atvainojos, par nezināšanu, bet kas notiek, ja tevi bano. (Lūdzu newarnojiet mani es nezinu)
*


Ar šo niku tu šeit vais netiec iekšā , ja nobano tavu ip tad tu netiec no tās vietas no kuras tu pastāvīgi nāc vispār forumā.
jurc
Offtopicā ir atļauts viss saprāta robežās. Protams stulbi, citu apvainojuši un tamlīdzīgi topici gan netiks pieļauti =)
EndlessReality
A pastaav arii taada lieta kaa users dzeeshana? Es sen atpakalj biju kaut kaadaa crazy saitaa, kur forumaa spamot itkaa driiksteeja, visi to izmantoja kaa chatu, bet par spamoshanu vareeja tevi izdzeest. (Patiesiibaa jau tur dzeesa aaraa par visu...)
P.S. Sorry par chatspeak, man kompis sagaajis deelii...
jurc
Lietotāji par spamu/floodu netiek izdzēsti. Trakākais ko var dabūt - bans.
Admini lietotāju var idzēst tikai pēc paša lietotāja lūguma ar pamatotu iemeslu.
kaarleens
Lietotāju var idzēst ,ja kāds noreģistrējas ar kādu apvainojušo rupju vārdu. Vai arī ir reģistrējies speciāli ,lai šeit lamātos un taisīti šmuci paaris gadījumos tad es esmu dzēsis lietotājus.
Tigra2
Es dabūju warning par signatures nepareizu lielumu, neviens vairs šo kļūdu nepieļaujiet, arī par lielu signaturi dod warnu...

mellow.gif

Update: Man to vārnu(warnu) noņēma!
not_alone
vispār,man,teiksim,netraucē īpaši tā warn sistēma,jo man neviens % vēl nav<nu,vismaz pagaidām>.
bet.lai kaut cik uzturētu forumu kārtībā,man liekas,ka vajadzētu parevidēt userus--> esmu ievērojusi,ka te ir desmitiem tādu,kas reģistrējas un pilnīgi neko neraksta,pat neapmeklē forumu etc.nu nav smuki,domāju,ka piekritīsiet.Vajag k-ko darīt,lai šitādus looserus apkarotu mad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.