Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nausicaa of the Valley of the Wind
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
kaarleens
Hayao Miyazaki izstraadaajums filma ziimeeta 84 gadaa bet tas galiigi nav nekaads minuss jo viss ir tik pat skaisti kaa buutu shodien ziimeets iesaku visiem kam patika Spirited away un princess monoke
ph34r.gif mans veerteejums 9/10 miilja jauka pasacinja rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

kaarleens
man pieejamais rips bija ljoti labaa kval iesaku mekleet peec nosaukuma
Warriors.of.the.Wind.1984.CD1.iNT.DVDRip.XviD-TLF 701 MB (735 078 400 bytes)
Warriors.of.the.Wind.1984.CD2.iNT.DVDRip.XviD-TLF 698 MB (732 932 096 bytes)
user posted image
Batou
kaarleen beidzot man tev ir iespeeja piekrist. shitaa bij skaista un i almost cried.
zenofex
Warriors of the wind? blink.gif
Taa nav taa apgrieztaa filmele, par kuru Mijazaki besiijaas shuasmiigi?
Skatiit:
www.nausicaa.net

Warriors of the Wind

The UK release of this horrendously-mangled version of Nausicaä. About 21 minutes were cut from the original to produce this version. Miyazaki has said he would rather people forget about this version. One of the few reedeeming qualities of the UK release is the cover, which, unlike the US version, actually shows some characters from the movie!
CryRat
laba ? jā
man patika ? ne īpaši

varat teikt ka es no anime neko nesaprotu utt. bet man viņa nekādas īpašās emocijas neizraisīja... nu jā jā labs story, patīkama animācīja, labi characteri un viss kas cits bet... nezinu... priekš manis nekas vairāk par vidēju anime...

ir tāda lieta ka cilvēki ļoti bieži jaunu vai populāru vai pazīstamu autoru anime novērtē stipri par augstu... ( nesaku ka obligāti šis ir tas gadījums )

btw Princess Mononoke man ļoti patika...
kaarleens
baac zheel gan ja ta ir taisniib pa to apgrieshanu nu bet jau ir pa veelu pa jaunu es jamo nevilkshu sad.gif
not_alone
nju,ja topics ir bijis,piedodiet,bet manuprāt,ļoti skaista filma..tur ir saite ar faktu,ka mūsdienās,reālajā pasaulē, notiek tieši tāpat-cilvēki savas muļķības dēļ nodara pāri dzīvniekiem..
jā.gabals,ko noteikti vajag redzēt.kurš ar mani?
zenofex
Es ar tevi!
Būtu vēl vairāk ar tevi, ja tu izmantotu foruma meklēšanas iespējas un šo te pavedienu:
http://otaku.lv/index.php?showtopic=1213
Church
es veel pieziimeetu, ka imho veerts izlasiit Nausicaa mangu. boxtorrentos jaabuut. tiek uzskatiita par klasiku/vienu no labaakajaam. protams, ietver daudz vairaak, nekaa movie formaata anime.
kaarleens
:offtopic:
Lai novērstu nesaprašanās vēlreiz uzsvēršu topika izveidošanas datumu Posted Mar 15 2004, 18:41
Zinat ir diezgan nepatīkami saņemt šādus PM atļaušos nedaudz citēt :
QUOTE
es ljoti atvainojos,bet man liekas,ka tas nebija smuki-uzlikt savu vaardu uz mazas,nevainiigas meitenes izveidota topika

Tadu sanjemot toch kaa vecs hentajs saac justies rolleyes.gif
ShinChan
QUOTE(kaarleens @ Oct 3 2005, 09:29)
Zinat ir diezgan nepatīkami saņemt šādus PM atļaušos nedaudz citēt :
QUOTE
es ljoti atvainojos,bet man liekas,ka tas nebija smuki-uzlikt savu vaardu uz mazas,nevainiigas meitenes izveidota topika

Tadu sanjemot toch kaa vecs hentajs saac justies
*


Labi, ka ir uzsvērta nevainība biggrin.gif

Un vai tad tas par to hentaju neatbilst patiesībai? Negrauj savu gandrīz divus gadus rūpīgi veidoto tēlu
Chufanzo
Kaa jau visi paareejie, man jaapiekriit, ka shis gabals bija taa veerts, lai neguleetu vienu nakti, bet vinju noskatiitos...
aruka_sei
laba anime ar jēgu ^__^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.