Help - Search - Members - Calendar
Full Version: From where...
Anime forum > Anime > Art
icewirm
This is basically a knowledge sharing topic, so if tou have a pic you want to know where is it from, and don“t wanna be seen out of place for asking in other topics (like me) post it here and ask, and if you know about a pic posted here, please answer so this keeps working and one day it might help you smile.gif
Tsukino
Well....... i'd really like to know where this is from...
image
yorsa-kun
Jaa un man gribeetos uzzinaat vai shitas vispaar no kaada anime ir ja jaa tad varbuut kaads zin no kaadaimage
redphoeinx
well i would like to know were this is from i had it for a while and i cant figger it outimageimage
redphoeinx
this one as well please

image
dzeerveniite
image

Shii ir kaada anime vai vnk bilzjuks ?- this is some cind of anime or just a picture ?
AnGeL_LoVe
i think it's just a picture, but i'm not sure unsure.gif
dzeerveniite
QUOTE(AnGeL_LoVe @ Dec 28 2005, 05:26)
i think it's just a picture, but i'm not sure unsure.gif
*



Liels liels paldies smile.gif
One winged angel
What in the world is this????

image
izskataas peec horror anime, un diezgan jauna, bet es iisti nez. pasakiet plz
Sērfijs
QUOTE(One winged angel @ Dec 28 2005, 09:48)
What in the world is this????
...
izskataas peec horror anime, un diezgan jauna, bet es iisti nez. pasakiet plz
*



Šis screens, mans draugs, ir no Gantz.
edg
QUOTE(dzeerveniite @ Dec 27 2005, 19:24)
Shii ir kaada anime vai vnk bilzjuks  ?- this is some cind of anime or just a picture ?
*


Man shii bilde ljoti iepatikaas. Taapeec pamekleeju.
Visdriizaak, ka tas ir Peeping P darbs:
http://www.mirai.ne.jp/~gotop/
Vareeju atrast pat torrentu:
http://www.hongfire.com/forum/showthread.p...42&page=1&pp=10
Diemzheel, man neizdodas atvilkt pat 1 baitu.
dzeerveniite
QUOTE(edg @ Dec 29 2005, 07:57)
QUOTE(dzeerveniite @ Dec 27 2005, 19:24)
Shii ir kaada anime vai vnk bilzjuks  ?- this is some cind of anime or just a picture ?
*


Man shii bilde ljoti iepatikaas. Taapeec pamekleeju.
Visdriizaak, ka tas ir Peeping P darbs:
http://www.mirai.ne.jp/~gotop/
Vareeju atrast pat torrentu:
http://www.hongfire.com/forum/showthread.p...42&page=1&pp=10
Diemzheel, man neizdodas atvilkt pat 1 baitu.
*



liels liels paldiesinjsh ... smile.gif
edg
Ja tev (vai kaadam citam) izdodas to CG kolekciju atvilkt, luudzu daliities ar mani.
dzeerveniite
Nju mans kompis tagad ir paarpildiits ar vinja darbinjiem !!! laugh.gif
Dameon_Anjelis
What are these from ... please answer in english ... and if you have more plz post
imageimage
gramozeks
luudzu cilveeki paliidziet kas taas ir par animeem???
image
Interesanti vai ir 6aada Anime par OS(iem)
image
un 6issss???
image
image
image
6isss???
image
Kas tas vareetu buut???
image
image
Kas tas ira???
image
edg
Godiigi sakot, man nepatiik paliidzeet cilveekam, kas vaardu viduu lieto ciparus un lieto taadas izteiksmes konstrukcijas kaa "ssss".
Bet vispaar neesmu dzirdeejis, ka buutu anime par OS girls. http://en.wikipedia.org/wiki/OS-tan
Un, ja man nepatiik atbildeet cilveekiem, kas negrib salasaami rakstiit, tad man riebjas atbildeet cilveekiem, kas nemeegjina lietot google savos mekleejumos. *lamuvaards*, tai vienai bildei tachu ir karaoke dziemas vaardi, kurus ierakstot google ("haru e to shiroi yuki"), var redzeet, ka anime ir Onegai Teacher (pirmaa anime, kura man likaas nozheelojama, sagraujot ieprieksheejo iespaidu, ka anime ir tikai labas un ljoti labas).
Ayumi
Grozemik, skaidri zinu ka pirmā bilde ir no Devilman. 90 gads. Man vajag to animi, bet nezinu kur novilkt dry.gif
Sorry par spamu
gramozeks
Ljautinji luudzu paliidziet! Vai jums nav zinaams no kurines ir $iiis labaas bildes. var buut jums $ii Anime ir uz rokaam.
edg manupraat tev Animju atpazii6anaa ir vislielaakais skils vai tu nevareetu man paliidzeet??? happy.gif ???
nez kapeec bet man tomeer liekas ka $itaa Anime par OStiem tomeer
pastaav ph34r.gif
image
image
image
image
Atvainojos par liela izmeera bildeem! happy.gif edg hee... te es vairs nerakstiiju ciparus burtu vietaa laugh.gif
mms61
Oh! Please, help me!

image

image
pinksakura
mms61 taa anime ir Tokyo Mew Mew un taa ir Zakuro
spied sheit taalaakai informaacijai
edg
Par manu skillu tu smagi kljuudies. Forumaa ir grupa ljauzhu, kuriem ir uuber skilli anime atpaziishanaa, jo vinji ir sasodiiti daudz redzeejushi. Vinji tikai slinki egoisti, negrib atcereeties un negrib izdariit mineejumus. Un negrib lasiit shaadus topikus.
Pagaajusho reizi es tevi nolamaaju par googles nelietoshanu. Tagad man jaasaka, ka tu esi pilniigi akls. Tu esi pilniigi akls! Tur bildee skaidraa anglju valodaa uzrakstiits, kas taa par anime!
Un, sasodiits, NAV animes par OS-tan! Jaa, ieraugot stuurii "Animax", arii man ausis sasleejaas, bet taa ir sasodiita parodija... Dziesmas vaardi kaarteejo reizi nodeva, un tadaa - kadrs no Neon Genesis Evangelion iesaakuma dziesminjas:
image
Suudiigs OS-tan fans esi... Tos flashus vismaz ieveerteeji, uz kuriem noraades ir wikipeedijas linkaa, ko devu pagaashreiz? Visi video par OS-tan ir flashi (vai no flashiem ieguuti video), kuros ir sabaaztas visvisaadas bildes. Neviens nav pat centies uzziimeet anime.
Arfija
image
I would like to know from where is this??
Karamele
ja nemaldos tad Fate/Stay Night taču iespējams maldos...
Keydan
Tas 100% ir Raider no Fate stay night!
Arfija
Can please someone tell a lil bit about fate stay nighte?
Keydan
Fate stay night is a fantasy about a holy war for an artifact. A slightly not normal school student named Emya Shiro summoned one of the geatest servnts of all time, Saber, by accident. He enterd the Holy war to stop evil things from happening.
Thet gal on the picture, her name is Raider, she is one of 7 servents and a badguy!
FATE <- Here you can findeout more!
Alexiel aka Organic Angel
it is CLOVER by CLAMP. There exist manga and only a short video.
mms61
image
Please help me!
Alexiel aka Organic Angel
http://gallery.aethereality.net/
says it is Full Moon wo Sagashite.As it is part of Full Moon wo Sagashite Illustration Collection - Tanemura Arina Collection: Tanemura's latest artbook, it has artwork from Full Moon wo Sagashite, Time Stranger Kyoko, and Kamikaze Kaito Jeanne.
mms61
Man taa saakumaa arii likaas bet tas neatbilst ne Full moon, ne Kamikaze Kaito Jeanne ne arii Time Stanger Kyoko...
edg
Un kas tev liek tik diivaini spriest?
mms61
Pirmkārt Full moon nav nevienas rudmates un zinot to ka Arina Tanemura dažreiz arī uzzīmē kādu ne savas mangas ilustrāciju.
pinksakura
kad beigsiet domaat no kaada Arinas Tanemuras ilustraaciju luudzu pasakat man no kurienes ir shii bilde...
image
edg
Vainiigs. Tas ir Kamikaze Kaitou Jeanne. Vai es kaads shoujo mangu fans, ka man zinaat... Un, jaa, tam IR jaabuut tieshi no shii gabala.
Ginta
EDIT: nevermind.
Catgirl
gramozek tā 3. bilde kuru tu ieliki 1.x ir no Fruits basket..... sleep.gif ....jūs zinat no kurienes ir šī bilde??? dry.gif image
vai shi...... unsure.gif image
pinksakura
Catgirl 1.Serial Experiments Lain 2.Jigoku Shoujo
Keydan
image
Redzeju kadam te avataru... no kadas anime tas ir?
Isabel Carmin fon Edelhain
Tas ir no Gravitation.
Sushi
QUOTE(Catgirl @ Jul 21 2006, 20:14)
gramozek tā 3. bilde kuru tu ieliki 1.x ir no Fruits basket..... sleep.gif ....jūs zinat no kurienes ir šī bilde??? dry.gif [img]
vai shi...... unsure.gif [img]
*



catgirl... pirmaaas bildes anime tak ir jau nosaukumaa... (tavas bildes nosaukumaa ir mineets lain)
Otrkaart, par to Jigoku Shoujo es jau tev vienreiz teicu!!!
(sorry, tas laiakm bija pilniigs offt spams) ph34r.gif
iru-chan
IPB Image
kads ludzu var pateikt nu kura anime vina ira
jurc
QUOTE(iru-chan @ Aug 30 2006, 12:12) *

kads ludzu var pateikt nu kura anime vina ira

Tur tak rakstīts - Mahou Shoujo Ai --> http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...me&aid=1358

Hentai happy.gif
mms61
Little help please....

IPB Image

IPB Image
iru-chan
man skiet pirma ir prosta bilde bet otra tas varetu but daudzi anime
mms61
Please help me... no kurienes ir shitas?
IPB Image
IPB Image
shiory
IPB Image

=^^= Meow If any one knows what this is from please tell me thank you =^^=
shiory
Me again I figured out my other picture through extesive internet scowering acctuly thease pics I have got to know if any body can tell me I'd love you forever ^^

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Imber
Who's the artist of this picture?
IPB Image
Thanks.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.