Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Martial Heroes
Anime forum > Anime > Games
One winged angel
Nu jaa, es jau te ceturto dienu speeleeju taadu MMORPG speeli kaa Martial heroes, mees te esam taadi japaanas piekriteeji, bet tur vairaak atspoguljota Ķīnas kultuura... Man personiigi speele ljoti patiik, saakumaa sarezhgjiiti, kameer iebrauc sisteemaa, bet peectam liekas SUPERB!!! Taatad vai kaads te vinju speelee?? Ja nee tad ljoti iesaku! Speelee ljoti daudz iespeeju!! Ja kaads grib speeleet, jautaajiet te man par klaseem, fiichaam, es doshu linkus, postoshu screenus, viss , kas vajadziigs!!!! Cerams, ka kaads vispaar speeelee.....
Mosh man jums pamest kaadu screenu?
Red Devil
iemed kaadu linku lai var pastii ties kas tas par zveeru (screeni arii slikti nebuutu)
One winged angel
Te ir mājas lapa... ok sanjemiet screenus manus, dazhus... Saitaa visu neatradiisi, tur iespeeju millioniem, zheel, bet man liekas, ka reiz shii speele kljuus par P2P sad.gif Jo tur var almost visu
image
image
image
image
image
image
image
image
image
-nDigo-
izskataas jau protams normaali, ok pierunaaji es vinju novilkshu un paspeeleeshu! smile.gif bet ceru ka nebuus kaa ar kalonline! ka shitaadi lagi!! :S a kaa tur ir ar exp un drop?
Dero
Screeni jau norm. un speele ir tiiri tā neko, bet speelee peec interfeisa ļoti atgādina WOW'u, tāpēc ja ir jāizvēlas es priešroku dodu wow'am. tas iespējams tāpēc. ka, lai wows gūtu panākumus tika ņemtas idejas no citām tāda tipa spēlēm.
One winged angel
Nu, jaa, es labaak izveelos Martial Heroes nekā World Of Warcraft Divu iemeslu dēļ:

1. Man labāk patīk austrumu kultūra
un
2.Par WoW ir jāmaksā, bet MH ir par briivu

Aaa, jaa nDigo, taatad EXP, un dropi iet normaali, nav taadas aatras levela uzblieshanas kaa RO Aatrajos serveros, vieniigi tur tiek riikoti dazhaati reaali eventi: Piemeeram Buff Event, t. i. GM ar savu uber mega Buda Monku kuram visi skilli, taadi stati kaadus nevar dabuut maksimaalajaa levelaa un Max levels, tev uzliek triis buffus, kas ilgst divas stundas, tie buffi tev nereaali palielina attack un defense kaa arii dziiviibas... Buff event ir reta paraadiiba, bet laba iespeeja uzkachaaties, esmu pieredzeejis vienu taadu event jau. Ir arii daudz citu eventu...
-nDigo-
taatad taa.. kaa noprotu buus ilgi jaseezh un jakachaa leveli! :S ok tas neatbaida! smile.gif bet buutu labi ja paliidzeetu kaads saakumam.. ph34r.gif (tas ir taads neuzkriitosh jautaajums, vai tu paliidzeesi ar saakuma leveliem? laugh.gif )
One winged angel
Tur RO prikols ar kachaashanu nestraadaa, bet tur ir taada fiicha, ka no 48 levela tu skaities meistars un vari pienjemt skolniekus, tad skolniekiem levels nereaali aatri iet, tur ir visaadi prikoli ar trenninjiem, bet es pagaidaam esmu tikai lvl 30 chars.... sad.gif
Dero
QUOTE
1. Man labāk patīk austrumu kultūra

Mani jau arī tas saista vairāk vai mazāk.

QUOTE
2.Par WoW ir jāmaksā, bet MH ir par briivu

Vispār nav gan!!! tongue.gif vari ieet mircā irc.lv un ierakstīt /list wow tie visi ir bezmaksas serveri, bet neēsmu droš 100%.
-nDigo-
hmmm nu es novilku speeli... ieinstaleeju un tipiskaa probleema ar mmo.. update .. man negrib connect'teeties ar to update ftp! WTF should I do?!

Edit: ok me dabuuja manual patch! nez kaa buus veelaak!
Red Devil
izskataas labi varbuut uzliksu pa nakti lai ka4aajaz
TRoTiLs
peec grafikas shausmiigi atgaadina LineAge2... nu nez ja nebuus slinkums ta panjemshu no DC.. bet man shkiet DC ir reti kuram huh.gif
One winged angel
Nee nu es taa paseezhu DC citreiz, vari no manis....
TRoTiLs
kaa tu domaaji no tevis? caur skype vai Msn?
One winged angel
arii taa, bet es biju domaajis DC++, ja piemeeram mees sarunaajam Hubu tu no manis vari nokchaat taa prosta.
image
image
image
TRoTiLs
labi..... ee tu no kaadiem 21:00 buusi pie kompja? man vienkaarshi tagad buus jaaiet uz praxi!!
gramozeks
One winged angel nav slikta speele!!! vai onlains??? happy.gif ???
Red Devil
kaads hubs un cikos un kaads niks????(sorry par mass jaut.)
One winged angel
Taa, shodien sho topiku nepalasiiju agraak, biju aiznjemts ar spamoshanu Topikaa zzzz, LOL riit varam norunaat, buushu DC ap 19:00, Jā tā ir Online spēle, protams, kaa ta savaadaak???? Man citas mazliet apnikushas....
Nick:Oligio
Hub:Spils
-nDigo-
QUOTE(One winged angel @ Oct 10 2005, 23:10)
image

kaa var dabuut gatavu to lai ir 2 ierochi pielikti?? blink.gif huh.gif jo es nesaprotu kaa.. ph34r.gif
One winged angel
Tas ir vienkaarshi taads prikols no teerpa.... To otru, taisno zobenu nevar izmantot... sad.gif Mazliet parashna, bet otru zobenu mieriigi var pieequipot pie weapon 2 sadaljas!!
-nDigo-
skaidrs.. taatad tas ir tikai butaforijs... un veel jautaajums kaa var uzzinaat kad atkal buus taa buff padariishana? smile.gif
One winged angel
Speelee, un tad kad GM gribees parotaljaaties un uzlikt Major slodzi serverim un lielaakajai daljai speeleetaaju super lagus, tad vinjsh tur to skalji pateiks pa visu MH pasauli ar sarkaniem busrtiem un saakumaa augshaa izceltaa veidaa
Red Devil
okzi varam mees taa sarunaat mans nick ir Megafix
Red Devil
eu tam taa jaabuut , ka vins baigi ilgi laadeejas????? vai arii tas ir tikai manam compim???

One winged angel
Kuraa tieshi vietaa???? Patchojas vinjsh ilgi jaa, a loading taa normaali....
Red Devil
tur kur paraadaas taa vecene ar loku un lejaa burbulji pildaas ar sarkanu
-nDigo-
QUOTE(Red Devil @ Oct 13 2005, 16:43)
tur kur paraadaas taa vecene ar loku un lejaa burbulji pildaas ar sarkanu
*


tu domaa peec ielogoshanas? nu ir taa ka nedaudz japagaida... wink.gif
One winged angel
aa, ja peec ielogoshanaas, tad jaa... Jaagaida, kameer tas Do piepildiisies sarkans un tas ir atkariigs no kompja aatruma, man vienu reizi muuzika noskan liidz Gongam un tad vel kaads mazs laicinjsh un ir.... kautgan taa kraasa jau ir piepildiijusies daudz agraak....
IN`KO
Nju jānovelk būs.. Jāie4eko..
Ceru ka tur līmeņus grūtāk dabūt nekā Lineage savādāk nav jēgas..
Tas Lineage man apnika jau pēc mēneša ar 72`otro lvl`u..
-nDigo-
pirmie leveli tur naak ljoti aatri!! biggrin.gif bet veelaak... wacko.gif kautgan nezin, es neesu nekaads dizhens MMO experts...
Red Devil
nu nee shitik ilgi es negaidiishu... vinsh man divas stundas vismaz laadeejas!!!!
One winged angel
Tev kompis vainiigs... Sorry
animeec
xmm pasaki kur download normali varetu varbut tad novilksu un tad paskatisos kas par speli smile.gif
Red Devil
nu ko tagad jaagaida jaunaax compis... zheel ka tas nebuus tik driiz. taa kaa sho mmorpg nedabuju izdevaas atrast citu speeli pateicoties vienam labam mmorpg listam http://www.onrpg.com/ftopic136.html
One winged angel
Jaaa onRPG.com ir labs... tur es atrodu lielaako dalju forsho MMORPG speelju smile.gif Thang online ljoti liidziigs Martial Heros, gribeeju arii to bet zb tas ilgais download, pietam man kompis nochakareejies un es tagad rakstu no skolas datora sad.gif
Sinder
Vareetu pamest linku uz to saitu?
Red Devil
Linku??????? tas teiksi nav links??????? nu tu (atvainojos) cirvis!
Sinder
Ee nu es to linku kaa izraadaas palaidu garaam lasot biggrin.gif
Nu vo, tas arii ir cits saits nekaa tas no kura es klientu uzliku vilkties, cerams ka man nebuus nekaada kjiiniesu versija...
One winged angel
YEAH, esmu atpakalj!!! Tb atgriezos pie Martial Heroes speeleeshanas! nDigo, ja speelee droshi vien jau mans levels x 6 biggrin.gif nekas, panaakshu, tagad iet kaa smeereets. Dabuuju 40 levelu, kkaa nahaljavu no 32 shodien, 36 levelaa jau bija jaaizveelas Lawful vai evil chars, ko es nekaadi nevareeju izshkjirties... VEEl nevaru izshkjirties!! HELP ME!! Anyway, man patiik atkal atgriezties shajaa sisteemaa peec RO murgiem, te vismaz vieniigais expas ieguushanas veids nav viena monstru klapeeshana.... Tik veesi iet! Esmu izpildiijis visus kvestus liidz level 36 un juutos lepns( quests, kuru var dabuut 36 levelaa ir Lawful/Evil sad.gif ) Taalaakos var peec Factiona izveeles tikai pildiit...
Stulbais GM pat shodien neiegaaja un neuzlika buffus visiem, kaa vinjsh to meedza dariit vecos laikos... Vispaar pievienojieties man!! Ir taada iespeeja kaa Brotherhood, Friendship, Guilds, Party arii masters and pupils, taakaa ja atnaaksiet vareeshu paskolot izmantojot sho iespeeju (tikai pagaidaam nevar, vajag veel paaris levelus kaa arii izveeleeties lawful vai evil sad.gif )
Archer-(Fate: Stay Night)-
Varat pateikt kur MH var nokacat?
One winged angel
yup, maajas lapaa, t.k. shis ir vieniigais serveris, oficiaalais serveris, free for life serveris!! Es kkur saakumaa jau devu maajaslapu, bet nu sheit buus atkal: http://www.martialheroes.com/ labs, vai ne?
ievietoshu veel paaris savus screenus

es Sugwa Dungeonaa image

stulbie demoni image

mans fanuklubs image

Jaunais es image

Es un mans bijushais Meistars image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.