Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Screenshoti
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Angelina
iisti nezinaaju,kur lai lieku savu jautaajumu,tapeec izdomaaju,ka laikam vislabaak vinjsh iedereetos pie ieteikumiem un probleemaam.. taatad,kaa iisti var uztaisiit screenshotu? tam vajag kaadu speciaalu programmu,vai to var izdarit arii taads amatieris kaa es?? gaidu kaadu paliidziibu no jums smile.gif
Niks
Kādu OS tu lieto?
Angelina
Windows XP
Pinky
nospizeham "print screen", tad ctrl+v paintaa = skriins happy.gif
bubu
vai alt+"print screen" un ctrl+v paintā (jeb labāk - irfanview'ā) - un sanāks labāks skrīns (tikai tās logs, kas aktivizēts, bez pārējiem logiem)
Pinky
labais, to es nezinaaju... smile.gif
Dero
QUOTE(Angelina @ Oct 11 2005, 19:10)
iisti nezinaaju,kur lai lieku savu jautaajumu,tapeec izdomaaju,ka laikam vislabaak vinjsh iedereetos pie ieteikumiem un probleemaam.. taatad,kaa iisti var uztaisiit screenshotu? tam vajag kaadu speciaalu programmu,vai to var izdarit arii taads amatieris kaa es?? gaidu kaadu paliidziibu no jums smile.gif
*



ja gribi uztaisīt screenu kaadai filmai, vai animei, tad ar xpešku tu to nevarēsi izdarīt, tad tev vajadzēs programu PowerDVD.
anti
QUOTE(Dero @ Oct 12 2005, 12:32)
ja gribi uztaisīt screenu kaadai filmai, vai animei, tad ar xpešku tu to nevarēsi izdarīt, tad tev vajadzēs programu PowerDVD.
*



nu nez, es filmām skrīnus mierīgi ar to pašu VLC pleijeri taisu.
Roze
BSPplayers arī jauki capturē screenus..
Angelina
njumz,man ir gan powerDVD, gan arii bsplayer,bet nezinu kaa tur kas jaadara. meeginaaju to print/screeen un tad paste paintaa,bet atteels peec tam pazuud.. kapeec?
Dero
image

un screeni visticamaak ir My Documents/Cyberlink/PowerDVD/Snapshots.
Bet, lai tu viņus varētu vēl kaut kur likt (piem., web lapās) tev tie screeni ir jaatver ar paintu & jaapaņem save.
Angelina
taa, tik taalu tad es buutu tikusi - atradu pogu prieksh snapshotiem laugh.gif bet mapee power DVD vinji nesaglabaajas! kaa tad tur iisti taa lieta ir jaadara - es vnk nospiezhu to pogu,kad gribu, un bilde saglabaasies mapiitee?? vai arii ir kkaa savaadaak?
bubu
Attēla pazušana capturējot video ir saistīta ar to, ka pleijera settingos ir uzlikta overlay mode. To vajag diseiblot, un tad strādās parastais printscreen.
Te es rakstīju kā to darīt: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1282&v...indpost&p=44869
Taka
QUOTE(Angelina @ Oct 12 2005, 21:20)
taa, tik taalu tad es buutu tikusi - atradu pogu prieksh snapshotiem laugh.gif  bet mapee power DVD vinji nesaglabaajas! kaa tad tur iisti taa lieta ir jaadara - es vnk nospiezhu to pogu,kad gribu, un bilde saglabaasies mapiitee?? vai arii ir kkaa savaadaak?
*


Paskaties PowerDVD settingos, tur bija iespējams norādīt kur viņš screenshotus saglabā.
Angelina
hmmzz..mapiite Snapshots man ir,bet bildes vinjsh tur neieseivo..
taa,es iemaaciijos taisiit screenus ar bsplayeru,esmu jums par to ljooooooooti pateiciiga!! smile.gif bet tagad man radaas veel viens jautaajums - vai nevar kkaa uzlikt,lai vinjsh saglabaa tos atteelus kaadaa noteiktaa mapee,lai nav speciaali jaameklee bsplayera biezumos? rolleyes.gif
Taka
QUOTE(Angelina @ Oct 13 2005, 17:03)
hmmzz..mapiite Snapshots man ir,bet bildes vinjsh tur neieseivo..
taa,es iemaaciijos taisiit screenus ar bsplayeru,esmu jums par to ljooooooooti pateiciiga!! smile.gif bet tagad man radaas veel viens jautaajums - vai nevar kkaa uzlikt,lai vinjsh saglabaa tos atteelus kaadaa noteiktaa mapee,lai nav speciaali jaameklee bsplayera biezumos?  rolleyes.gif
*


PowerDVD screenshotu folderi sk. šeit:
image
Izvēlies variantu "Capture to File" un norādi folderi.
Līdzīgi ir arī ar BS Player:
image
"General" sadaļa, tur ir poga "Directory for captured images"
Tur var arī norādīt kādā formātā screenshoti tiek saglabāti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.