Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
xikes
Kaads nezin (kaadam nav) kur var dabuut Final Fantasy 7 .. ? Varbuut kaads zin kaadas liidziigas speeles uz PC?
Roze
Izskataas ka ir paraadiijusies Final Fantasy XI (USA) - 5 CDs 2839 Mb.. Pagaidaam (visi mezhoniigi velk) pagruuti bet mosh uz vakaru novilksies smile.gif

Veel no kaut kaa liidziiga (jp) geimiem varu piedavaad Onimusha 3.0Gb..
CryRat
uj nu līdzīgu jau ir stipri daudz... bet no FF sērijas FFVIII manuprāt ir labākais... tikai jRPG uz PC tā stipri maz vairāk jau uz PSX un PS2...

kas attiecās uz kur dabūt tad paskaties SuprNova tur kādreiz redzēju... uz DC ar var atrast...
kaarleens
Gibu jauno final fantasy =) roze uzmet plz linku uz torrentu vai varees mosh no teviim novilkt ? PS. ja ir intrese par online rpg tad iesaku Ragnarok korejieshu izstraadaajums saziimeets vis anime stilaa man jau vispaa patiik ljoti ja ir intrese iesaku euro servaku http://www.euro-ro.net/ pagaidaam tur pa free (apm. 2 meeneshi buus za haljavu)
user posted image
user posted image
user posted image
volzha
Man ir FF7 uz diskiem prieksh PC tur veel ir winxp patchs. Tā ar kontroliem grūti, nav tik vienkārši kā uz ps, bet pierod ar laiku. Vari novilkt kaut kaa no manis vieniigi ja tev ir aatrais mdsl IP, citiem 8 kb/sec. a tā vienīgi rīgas centrā kaut kā. Un man ļoti gribas War of Genesis 3 smuki wallpaperi viņiem bet viņš ir tik korean vai kaut kādā tur tamlīdzīgā valodā.
Saiko
no skaistām un retām spēlēm varu ieteikt Magna Carta ja nu kāds varbūt pat ir dzirdējis... vispār izskatās ka Magna Carta izstrādā tie paši kas The War of Genesis III unsure.gif
runājot par FFXI - kā jūs domājat viņu spēlēt? cik zinu bez oriģinālā cd + unikālā cd-key un protams kredītkartes uz kuras ir attiecīgā summa būs diezgan problemātiski huh.gif
CryRat
runājot par retām spēlēm...

kādam varbūt ir Serial Experiments Lain ( priekš PSX ) ? cik zinu ta saprotamā valodā viņu nedabūt bet tā pat gribu...
pagaidām man stipri daudz downloadu ( un nets stipri lēns >_< ) tā kā tuvākajā laikā nevarēšu sākt vilkt... ja kādam interesē ta:

ed2k://|file|Serial Experiments Lain (PSX-japanese).1of2.rar|263818680|89b3aee482e72e0ebc4b7d7d95d2d7e7|
ed2k://|file|Serial Experiments Lain (PSX-japanese).2of2.rar|312206090|8e07422d5cf171d351b24c1bd1572116|

a ja alergija pret ED2K tad kaut kur uz viena no CCG hubiem ar redzēju...

un vispār ja interesē anime-spēles ta ir labi liels saraksts ar ED2K linkiem.
Roze
Uz doto briidi kad posteeju ir

saving: Final.Fantasy XI.(Ffxi).Us.English- 5cdīŋŊs - (pc game) by Dj_GunFunk (2838.9 MB)
percent done: 82.7
time left: 2 hour 48 min 58 sec


Taakaa riit buus iemetiishu arii linku..
volzha
Jā nu izskatās ka War of Genesis ir gandrīz tas pats kas Magna Carta. tik vai viņa ir angliski ? Uz emules var atrast bet pēc seedu skaita paies gads kamēr es viņu dabūšu uz 4 cd un tā laikam ir KO versija. EHH nekaunjas tie japāņveidīgie geim meikeri. mad.gif
Roze
Ehhh bet geims jau ir veerts vien deelj shitaadiem char dizainiem (lai arii ingame tie varbuut neatspoguljo)

user posted image
Takashy
QUOTE (CryRat @ Feb 16 2004, 08:46 PM)
runājot par retām spēlēm...

kādam varbūt ir Serial Experiments Lain ( priekš PSX ) ?..........

hmmmm....... nez. vai tu paziisti SuprNova,bet ja ne,tad aizej tur.. tur i kautkaads Serial Experiments Lain - PSX...... vieniigi,ka tam i tikai 1 seeds..... nez. vai tur taa aatri laadeesies......

PS: Kas i Serial Experiments Lain?Kaads tas i?Labs? huh.gif
Smogs
Njā... Man gan vairāk interisē kur varētu dabūt Final Fantasy I vai II vai arī III
Saiko
QUOTE
Jā nu izskatās ka War of Genesis ir gandrīz tas pats kas Magna Carta. tik vai viņa ir angliski ? Uz emules var atrast bet pēc seedu skaita paies gads kamēr es viņu dabūšu uz 4 cd un tā laikam ir KO versija. EHH nekaunjas tie japāņveidīgie geim meikeri. mad.gif

cik zinu ( es varu kļūdīties ) tad full Magna Carta uztur arī engrish mode smile.gif bet tāpat dabūt viņu ir diezgan problemātiski lai neteiktu vairāk...

QUOTE
Njā... Man gan vairāk interisē kur varētu dabūt Final Fantasy I vai II vai arī III

hmm... tā nu gan nav tā lielākā problēma - manuprāt jebkurā p2p failu apmaiņas programmā tev izdosies atrast ko meklē wink.gif nu ja nu galīgi nevari atrast ( kam es neticu ) tad varu aizsūtīt uz mailu...
CryRat
QUOTE
hmmmm....... nez. vai tu paziisti SuprNova,bet ja ne,tad aizej tur.. tur i kautkaads Serial Experiments Lain - PSX......
kurš ta nezin SuprNova smile.gif bet thx nezināju ka tur ar ir... būs japaskatās...

QUOTE
PS: Kas i Serial Experiments Lain?Kaads tas i?Labs?
huh... nopietni ? tu laikam nesen esi anime sācis skatīties... Serial Experiments Lain ir visu laiku visu žanru visu tautu visu dimensiju labākā animē... heh... saprotams tas mans personīgais viedoklis... un spēle ar izskatās... trūkst vārdu... vienkārši WOW!!! ja man ir pareiza informācīja tad anime ir taisīta pēc spēles... tātad spēlei būtu jābūt vēl labākai par anime... nevis kā parasti ka spēles ir lēts anime atdarinājums paredzēts lai no nabaga faniem izspiestu pēdējos santīmus...
ShinChan
Miiljie draugi, speeleejiet labaak hentai RPG, piem., True Love.
CryRat
kaut ka galigi skibi shitas topiks aizgajis... cilvekam intereseja FF un lidzigas speles... nevis kaut kas cits...

QUOTE
Miiljie draugi, speeleejiet labaak hentai RPG, piem., True Love.
pateici apmeram ta ka True Love butu labaka tada tipa spele :/ nu nav jau slikta bet IMO ir daudz labakas... tikai ta ir saruna citam topikam...
volzha
Nu Magna Carta ir alternatīva FF. smile.gif Man mīļākais ir FF8
Roze
Vispaar shitais FFX1 ir atvilkts kam vinju un kaa iebarot? Pats veel neko meegjinaajis neesmu taaka anekaadas atsauksmes dot nevaru..
CryRat
QUOTE
Vispaar shitais FFX1 ir atvilkts
umm... tas ir FFXI aka FFOnline ja ? ko tu ar viņu taisies darīt ? par viņu tak ir jāmaksā... ja man nebūtu ko darīt ta verētu mēģināt a tā... nu nez...

QUOTE
Pats veel neko meegjinaajis neesmu taaka anekaadas atsauksmes dot nevaru..
kad pamēģināsi tad plz ieraksti kas un kā tur īsti ir...
Roze
Nu ja ubergeims tad var apsveert iespeeju arii maksaat..
Pashreiz briestu uz Eve Online..
xikes
Nu ja esmu speeleejis (un arii izgaajis) tikai FF 8 (no FF seerijaas)... man jau loti patika rolleyes.gif , taapeec mekleeju veel kaadu liidziigu ...
Kas ar to FF XI? ... Vinsh ir prieksh PC? It kaa dzirdeeju, ka tas ir online .. nez ... Nu ja kaadas vinam taas prasiibas veel? ...
Dzonis
FF XI ir TIKAI onlain versija. 1. meenesis par briivu. katrs naakoshais - 12.99$. papildus characters - 1$. tetra master no FFIX - 1$.Un nav dzirdeets arii par piraatiskajiem serveriem...Pati speele maxaa kaut kur 50$+piegaades maksa (ASV,eiropa.kur var dabuut).Cik zinu latvijaa shitas veel nav paardoshanaa un shaubos vai vispaar buus.
AlexMak
True love iziets smile.gif Three sisters arii smile.gif Immoral studies 1,2 arii. Divi-dead arii, Amys fantasies arii un taa taalaak. I un II Final fantasy var dabuut kaa emulatorus uz Hitex (tas pats Dandy). Speeles gruutas. Nav pierastas. Daudz kas citaadaaks nekaa 7 vai 8 daljaa.
n00b
ROZE ME GRIB SHITO!!!! smile.gif)) Man vajag ofic ar tev sarunaat par shito smile.gif
AlexMak
Tev ar EVE nepietiek? Gribi visas kojas jaunai speelei pieradinaat,ko?
n00b
Kpeec ar nee smile.gif pietiks kaarleenaam speeleet ragnarok smile.gif moka ar Rozi ievilks in the world of eve smile.gif
Btw gribeeju uzprasiit vai kaadam ir FF8 man taa liekaas kaa taa bija vieniigaa dalja uz PC (no jaunajaam), es speeleeju uz PlayStation emulatoru bet man nepaaraak patika :/
xikes
Nu vispaar uz PC no Final Fantasy esot iznaakushas nu jau 3 dalas ... 7, 8 un 11 ... Man gan pasham ir tikai FF 8 ... uz 5 cd ... nu nezinu .. man jau tiiri labi patika, lai gan izieshana, nespeeleejot paaraak intensiivi prasiija aptuveni gadu smile.gif
kaarleens
laugh.gif n00b laugh.gif man ir FF8 uz 5 cd esmu izgaajis pie tam jamo taakaa no probs wink.gif
n00b
QUOTE (kaarleens @ Feb 23 2004, 08:39 AM)
laugh.gif n00b laugh.gif man ir FF8 uz 5 cd esmu izgaajis pie tam jamo taakaa no probs wink.gif

un to tu man tikai tragad pasaki, es puss pasaules esmu apmeklejis, un izraadaas ka bija tepat pie durviim wacko.gif
Piepz
Jā FFXI ir Online geims, un par to ir jāmaksā 13$ mēnesī (1$ par katru nākamo character, bet ar vienu pilnīgi pietiek).
Pirātiskos nepalaidīsiet, jo katrai geima oriģinālajai kopijai nāk līdzi 5 unikāli CD key.
Pats šito geimu geimoju diezgan aizrautīgi un traki smile.gif Pirku oriģinālo no štatiem. Man jau patīk, MMORPG un pie tam Final Fantasy ar visām FF fīčām tajā. Cilvēku ir apbrīnojami daudz. Kopā ir 30 serveri (uz katra spēlē aptuveni 4000 cilvēku). Ja gribiet vēl iespaidus, tad tik droši prastiet. Ak jā, geims ir priekš PC un PS2 (Japānā tikai, bet 23 Martā iznāk štatos), gan PC, gan PS2 jūzeri spēlē uz tiem pašiem serveriem.
xikes
Nesen redzeeju vienu wallpaper ar nosaukumu Final Fantasy 7 : Advent Children
Kaads ir dzideejis par shito ko vairaak? Tas varbuut ir turpinaajums FF 7 (liidziigi kaa FFX-2 ?
Smogs
Starp citu kur var atrast FF7? Visi tā liela ka tīri vai jāizmēģina.
Saiko
QUOTE (xikes)
Nesen redzeeju vienu wallpaper ar nosaukumu Final Fantasy 7 : Advent Children
Kaads ir dzideejis par shito ko vairaak? Tas varbuut ir turpinaajums FF 7 (liidziigi kaa FFX-2 ?

motion picture - līdzīgi kā Final Fantasy: The Spirits Within
xikes
Shitais jau ir iznaacis? Vai taas tikai ta kaa reklaamas..?
volzha
FF7 - advent children , buus anime un iznākusi tā vēl nav, bet drīz jābūt, šogad, itkā jābūt šogad ap vasaru.officiālais saitskā arī fan site adventchildren
Shackal
Lidzigas speles ir daudz bet iesaku : Legend of dragoon , Xenogears , Breath of dragon 3 un 4 , , un vispar visu SQUARE produkciju smile.gif


Bet ja ljoti patik ff serijas tad iesaku Final fantasy Tactics un Final fantasy Tactics Advance


user posted image
kaarleens
QUOTE (Shackal @ Jun 9 2004, 02:46 PM)
Lidzigas speles ir daudz bet iesaku : Legend of dragoon  , Xenogears , Breath of dragon 3 un 4 ,  , un vispar visu SQUARE  produkciju  smile.gif 


Bet ja ljoti patik ff serijas tad iesaku Final fantasy Tactics un Final fantasy Tactics Advance



Shackal vareetu luudzu nopredzizeet kuras ir speeles prieksh pc jo pristavkas maajas neimejem, bet kaut ko gribeetos FF stilaa maajaas uzgamot
BtW labais avatar wink.gif
Shackal
Prieks pc ir Breath of fire 4(kludijos ar nosaukumu wink.gif )(bet vinja ir anime tipa spele) ; bet par Legend of dragoon un Xenogears neesu parliecinats (pakaties seit jeb seit (es pats paskatitos bet man darba nav arzemju interneta mad.gif ))

Saiko
ar JRPG uz PC ir tā kā ir bet nu bez FFVII, FFVIII un FFXI vēl ir spēlēts Grandia II ( par pirmo daļu gan neko neesmu dzirdējis vai uz PC ir ) un jā tad vēl par Breath of Fire IV ar ir dzirdēts lai nu kā ieteiktu paņemt ePSXe ( PSX emu ) un praktiski visu ko šeit atradīsi varēsi palaist wink.gif
Shackal
ff8 gan iesaku uz sps spelet jo uz pc grafika gan nekam neder
xikes
QUOTE
ff8 gan iesaku uz sps spelet jo uz pc grafika gan nekam neder

Njaa... bet ja nekaa cita nav... tad naakas samierinaaties...
Shackal
smile.gif smile.gif smile.gif
Jaffa
jaa final fantasy ir reaals geiminnss man laikam sanaaca saakt ar deviito dallu ps peec iaxiessanas saaku vairaak intereseeties dabuuju astoto tagad maajaas staav vieniigais stulbums ka uz 5 diskiem bet kura no jaunajaam dallaam iznnemot onlain ir uz pc huh.gif
Jaffa
shackal tu neko neesi dzirdeejis par legend of legaia 2 dallu atceros uz ps bija reeals gabals. Taadu faita tipu veel nebiju redzeejis un par grafiku toreiz nesuudzeejos biggrin.gif . Nu bet lai vai kaa tur dzirdeeju ka uz pc iznaakssot .... vai ir iznaakusi 2 dalla nekaa neesi dzirdeejis? huh.gif
Shackal
Ja godigi tadu geimu pirmo reizi dzirdu unsure.gif unsure.gif
Shackal
QUOTE (Jaffa @ Jun 14 2004, 03:52 PM)
jaa final fantasy ir reaals geiminnss man laikam sanaaca saakt ar deviito dallu ps peec iaxiessanas saaku vairaak intereseeties dabuuju astoto tagad maajaas staav vieniigais stulbums ka uz 5 diskiem bet kura no jaunajaam dallaam iznnemot onlain ir uz pc huh.gif

uz pc man liekas vairs nav (9 dalju liekas neizlaida taka 8 slikti pirka, bet 10 ir tikai uz ps2 (varbut ari uz pc taisa , vismas es neesmu neko dzirdejis))
Shackal
Esmu dzirdejis ka busot FFX2 bet laikam tikai uz ps2
Jaffa
shackal ja pirmo reizi dzfdi tu esi palaidis garaam iistu ssedevru ssii speele liidzinaas ff9 legend of dragoon utt. vienkaarssi reaala.Uz pc ir arii deviitaa dalla ff taccu ne iipassi izplatiita stulbums ka 11 ir tikai onlainaa mad.gif bet ko nu tiem razzotaajiem pateiksi protams ka prioritaate ir ps2
Shackal
esmu dzirdejis ari par ff12 uz ps3 smile.gif smile.gif
Jaffa
ha ha ha laugh.gif ja netici par ff12 ielien gamespot.com un ieccato skriinserverus tur arii var redzeet ka 9 ir uz pc. rolleyes.gif Tu varbuut vari ieteikt kaadu reaalu rpg geimu ff stila uz pc????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.