Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tu esi skatijies par daudz anime ja....
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Seven_of_zero
Sava dzivokli nevai uzlikt tapetes jo visas sienas aiznem plaukti ar Anime cd dvd, Anime plakatiem u.t.t.

savu datoru esi nosaucis par "MAGI" un datortikla datoriem esi salicis nosaukumus, "KASPER", "MELCHIOR" un "BALTHAZAR".D D

Tev patik rudmates kuras runa Vaciski.
Tu megini izdarit pasnavibu lai satiktu Lain.
Tava garderobe sastav no anime varonu terpiem.
Tev ir visi varianti no "fly me to the moon".D D

Ideja. es domaju ir skaidra.
ShinChan
ja caur eBay esi ticis pie dekoratiivas katanas un leeta kimono, ar zjileti sev uz kreisaa vaiga iegriezis krustveida reetu un taads staigaa ikdienaa pa ielu, tad viennoziimiigi kaut kaa ir bijis par daudz.
Smogs
Es nesapratu to par datoru "MAGI"!
Yume
Mha... man ir "Fly me to the Moon" trijos variantos... tongue.gif
ShinChan
QUOTE (Yume @ May 7 2004, 03:55 PM)
Mha... man ir "Fly me to the Moon" trijos variantos... tongue.gif

Man sjii dziesma vairaak saistaas nevis ar NGE, bet ar piena "Baltais" reklaamu.
Seven_of_zero
QUOTE
  Es nesapratu to par datoru "MAGI"! 

Tas ir no Evangelion. Ta sauc vinu galveno datoru .
Seven_of_zero
You keep on asking The Pentagon to build a VF-1 Valkyrie from out of Macross.
You're girl friend thinks you like the VF-1 Valkyrie more than her.
Your listening to anime music while reading this.
You go to Japan to get anime stuff, but find you've already got it all.
You've ever cancelled a date to watch anime.
The primary reason for adding the Japanese Language extensions for IE was to view sites such as gainax.co.jp, tatsunoko.co.jp, shogakukan.co.jp, falcom.com, hobbyj.co.jp .
You splash hot water on your tomboy girlfriend just to make sure!!
Seven_of_zero
90 % no internet explorer favorites saraksta saitiem ir saistiti ar anime.
Yume
mhahah..peedeejais .. es speciaali paskaitiiju.. tas ir smiekliigi man ir 93%... biggrin.gif
zenofex
- Datora paroles 100% ir no anime personaazhiem un fimaam.
- Vismaz 20 reizes dienaa teikumos iepin japaanju valodas izteicienus (gomen, konnichiva, itadakimaasu! etc etc)
- Ir gadiijies iekjerties anime personaazhaa
- Zin Vash The Stampede meetelja pogu skaitu un kaa vinjsh mainaas no seerijas uz seeriju


Varbuut veeelaak veel...
Seven_of_zero
You think about asking a pet shop if they have warm water penguins.
Seven_of_zero
You have so much fan art and so many wall scrolls. that you no longer remember what the original wall looked like. "Now where did I put the door?".
You actually own a t-shirt from the Aircraft Carrier "Over the Rainbow."
You have to build a new shelf, because you've run out of room for your anime tapes, CD's, DVD's, and manga.

Seven_of_zero
Desktopam ir anime tema, winamp ir ar anime skinu, etc etc...
edg
Maajaas paarnaak kaads no taviem radiniekiem, un tu nevari atcereeties, kas jaasaka, jo galvaa visu laiku skan "Okairinosai! Okairinosai! Okairinosai! ..."

Skaties garlaiciigu anime 8 stundas no vietas liidz 7:00 no riita taapeec, ka nespeej iztureet domu, ka tev ir anime, bet tu vinju veel neesi noskatiijies.

Ieraugi uz ielas meiteni ar vecmodiigu frizuuru un uzreiz atceries, ka tieshi taada frizuura bija vienaa vecaa anime.

Attopies iistajaa dziivee imiteejam anime raksturiigaas sejas izteiksmes.

Nespeej iztulkot "kawaii" latviski, jo pieradums neljauj, shkjiet, ka tulkojums ir zaudeejis jeegu.

Skaties garlaiciigaas Pokemonu un veel garlaiciigaakaas Digimonu filmas tikai taapeec, ka taas arii ir anime.

Domaa, ka buut 19gadiigam un ne maaciities, ne straadaat ir normaali.

Kritizee konkreetus seriaalus par perversiem un garlaiciigiem, bet apzinies, ka esi noskatiijies gan tos perversos, gan garlaiciigos.

Taupi naudu, eedot cik leeti vien iespeejams, bet tai pashaa laikaa izmet kaudzi cd, jo dabuuji to pashu anime labaakaa kvalitaatee.

Iesaistoties sarunaa ar citu anime fanaatu, pazaudee kontaktu ar apkaarteejo pasauli, saac runaat jokaini, lieto jap-fraazes, citee anime tekstus...

Reizeem sapnjo kjuut par Otaking un slepus pieluudz slavenos Tsukihime taisiitaajus, alksti veidot savu karjeru tieshi taapat kaa vinji.

Vidusmeera anime speej preciizi uzmineet, kas notiks taalaak, gluzhi kaa Holivudas filmaas.

Noseedi pusstundu, rakstiidams sho postu...

P.S. Njaa, nebiju domaajis, ka esmu tik ljoti par daudz skatiijies...
TheBadEdd
Tu esi skatijies par daudz anime ja.... ja raksti visas shiis mulkjiibas! tongue.gif
Seven_of_zero
You have multiple personalities, and one of them (or several, depending on how many you have) are your favorite anime characters.
You answer the telephone by saying "Moshimoshi!"
You get genuinely offended when someone insults the Japanese. Even though you are not Japanese
You wear magnifying lenses in your glasses to make your eyes bigger.
edg
QUOTE (Kakamaka! @ May 7 2004, 11:04 PM)
Tu esi skatijies par daudz anime ja.... ja raksti visas shiis mulkjiibas! tongue.gif

Nekaadas muljkjiibas taas nav - tas viss ir uz mani attiecinaams tongue.gif
edg
Veel piemirsu:

Galva saak pati no sevis klaniities paaraak biezhi tongue.gif
Yume
Bet ja padomaa, ta tachu arii ir.. nu vismaz dalja no taa visa kas te saraxtiits ir noteikti attiecinaama arii uz mani..
Es piemeeram vairs neatveros kaa izskatiijaas parastais winamp skins, jo man muuzhiigi tur ir kaads anime...
Ak' Dievs man par peles kursosrs ir ar Hallo Kitty...
Saaku justies kaa kaads freeks..
Smogs
Eu! Bet es patiešam mēdzu atbildēt ar Moshi, moshi. ...tikai nesaistu to ar anime...
Yume
Es godiigi sakot neuzskatu ka anime un japaanju valodas lietoshana dziivee ir saistiita ar "atkariibu" ..
Man dazhkaart arii paspruuk kaads japanju vaardinsh, bet nu es jau nesaku ja arii zviedru valodaa.. Vienkaarshi dazhkaart, vismaz manupraat, ir vieglaak atbildeet ra fraazi kas tev tuvaaka, lai arii taa nav dzimtajaa valodaa...
Seven_of_zero
Teachers can't read your notes because there all in Hiragana or Katakana.
You've spent more hours in one day watching anime than you have sleeping.
You have an emulator installed on your system so you can play those damn good Dragonball Z SNES RPG. biggrin.gif
You keep waiting for F-16s to convert to mecha mode.
Petitions the USN to decommission all its existing F-14 tomcats and convert them into VF-1 Valkrie/Veretech fighters
You've built a 1:2 scale model of a mecha ie. Evangelion, Gundam, etc
You'd kill anyone who says Asuka is better than Rei in a flash.
You know more anime movies than "real" movies.
You've been watching Evangelion DVD Collection for 20 hours and can't find the subtitles when your parents and friends speak to you at school.

Rune
Par to lamaashanos... Dazreiz jau paspruuk kaads vaardins arii jap. valodaa, bet biezaak tomeer vaacu vai anglu valodaa.

Un veel viens - tev ir doma par iistas katanas pirkshanu, un tu esi saacis kraat naudu iistai katanai.
Seven_of_zero
You are learning jap. through subtitles!
People in your class all know what baka means.
You have a bad habit of falling and landing on/touching various female body parts.
You start to call your teachers sense.
Your computer has over 60 complete episodes of one anime or another taking up half of your computers memory.
Tu plano iegadaties 40 Tera Baitu HDD Jo ar mazaku nepietiks visiem anime.
Rune
QUOTE (Seven_of_zero @ May 8 2004, 01:54 PM)
Your computer has over 60 complete episodes of one anime or another taking up half of your computers memory.

Nu un? Man taa ir, a kas? Vai tas uzreiz padara mani par atkariigo? rolleyes.gif
Kikumi
Tev visur rādās baltas sieviešu apenes (vairāk attiecināms uz tiem, kas vairāk skatās ar Ecchi saistītās Anime), tev uz galda stāv nenormāli liela Fanartu kaudze, mācību stundas laikā sāc zīmēt Chibi un SD bildes savā burtnīcā, savām mīkstajām rotaļlietām (ja tādas vēl vispār ir) dod japāņu vārdus... utt. cool.gif
Seven_of_zero
In various situations you're found mumbling to yourself "Nigecha dame.. nigecha dame... nigecha dame.
Every time you're fustrated at someone, you say "anta baka!?!"
You constantly refer to Tokyo as "Tokyo-3"
You ruin a good pitchfork while attempting to create a Lance of Longinus.
You spent more time during the week of final exams watching anime than studying and fail your biology test because you think the human body has at least 12 gallons of blood, citing an alphabetical listing of series and episode instances as proof of your theory.
If after watching some anime, you cannot help but picture subtitles popping up at the bottom of your field of view when someone talks until the end of the day.
You have stopped using any words in English that you know in Japanese.
If your teacher tries to read the note that she took away from you in front of the class, but it's written in Japanese.
AlexMak
QUOTE
You spent more time during the week of final exams watching anime than studying and fail

Tieshi taa! Es tai vietaa, lai maaciitos uz komercziniibu eksamenu, kas bija 7. maija, skatiijos Peacemaker Kurogane. Tapec arii reali izgazos, galigi neko nezinaju. Ta nedriikst dariit, ka nekaa 12. klasi beidzu. Ar latvieshu valodas un matematikas eksamenu bushu nopietnaks, apsolu.
Yume
Mha.. man taa pati lieta, sesija jau saakaas a es nevaru sevi piespiest maciities... Tagad domaaju ka GANTZ 2 seerijas veel neskatiitas staav.. jaanoskataas, a riit referaats jaaiztaav, kuru es veel pat liidz galam neizlasiiju, un vispaar labi ja teemu pareizi atcereeshos... tongue.gif
Seven_of_zero
Your parents draw you aside and ask you whether you're a Satanist, since all of those symbols you practice drawing in your notebooks look awfully suspicious to them.
You get mad when the anime doesn't follow the Manga.
You have been known to pour hot water on pigs, cats, and ducks, just to see what will happen.
When your girlfriend starts calling you Darien.
When you look up the Merciful and Helpful Goddess Office hotline in da phonebook.
If you start daydreaming that your girlfriend or boyfriend is an anime character.
You try to put your hair up like usagi and you tell people it's the new hair style.
You've seen one anime over 100 times.
When you wear a sailor suit at a public school.
On your Storys you write for english, there is always a side note written by the teacher: Whats a Mecha?
You watch Sailor Moon so much that you memorized every single line.
Your girlfriend dumps you because you remember Usagi's date of birth, hair color, place of birth, special attack, and blood type, but, surprise, surprise you seem to always forget HER birthday.
xikes
Njaa.. dazas no taam iipashiibaam saaku saziimeet arii sevii .. piem winamp skinus, dazus passwords, un veel dazas citas lietas... smile.gif
edg
QUOTE
You've been watching Evangelion DVD Collection for 20 hours and can't find the subtitles when your parents and friends speak to you at school.

Heehee, shitais tochna ir! Saskaties baigi ilgi anime, un peec visur meklee subtitrus. Kad filmas skataas, tas gan parasti taa ir.

Kad kaads ar tevi runaa, pirmais, ko tu dari, ir meegjini paartulkot vinja teikto japaaniski, un gribi izlabot vinja sakaamo, lai tas buutu pareizajaa valodaa...
Yume
Man tas pats, es kad TV iesleedzu ciitiigi lasu subtitrus pat teiksim pa LNT, kad filma latvieshu valodaa no pieraduma lasu krievu tulkojumu... tongue.gif
edg
Pareizi, nu ja - es to vien daru kaa lasu to krievu tulkojumu! Tas ta veel nekas - krievu valodu var pamaaciities. Trakaak ir kiniitii, kur subtitri ir latviski - automaatiski lasu visu un aizmirstu par bildi...
Seven_of_zero
Veicot dārza darbus tev liekas ka no dakšas PATIEŠĀM sanāktu Lance of Longinus.

Seven_of_zero
...tu vēl aizvien lasi kas te tiek rakstīts.
Tu izmanto šo sarakstu lai parbauditu kas tev vel pietrūkst. tongue.gif
edg
lol, tas peedeejais vairaak izklausaas peec wannabe otaku, bet vai taadi arii ir? blink.gif
xikes
QUOTE (Seven_of_zero @ May 12 2004, 12:10 AM)
...tu vēl aizvien lasi kas te tiek rakstīts.
Tu izmanto šo sarakstu lai parbauditu kas tev vel pietrūkst. tongue.gif

yo.. shitais labais.... biggrin.gif
Ella
Esi paarskatiijies anime ja skatoties futbolu nesaproti kaapeec bumba lido zemmaak nekaa 60metru augstumaa un speeleetaaji nelec vismaz 30metrus augstu huh.gif
keitaro
QUOTE
Esi paarskatiijies anime ja skatoties futbolu nesaproti kaapeec bumba lido zemmaak nekaa 60metru augstumaa un speeleetaaji nelec vismaz 30metrus augstu

...un tu izlec pa otrā stāva logu, un nesaproti, kāpēc tas ir beidzies ar lūzumiem.
(tas attiecas uz action cienītājiem)
Kikumi
Brīnies, kāpēc puišiem nesāk asiņot deguns ieraugot seksīgu meiteni... *lol* laugh.gif
volzha
Hehe man ņirdziens paspruka pa brīdim lasot, jūsu atbildes, kā arī dažreiz smadzenēs pavīdēja fārds friiki smile.gif. Es pa laikam mēģinu no šīs datoru pasaulītes atrauties. A animi man slinkums daudz skatīties, ja nu vienīgi pa naktīm kad neko citu negribas darīt. Bet nu lab katram ir savas īpatnības.
edg
Es jau arii pa naktiim! smile.gif
...
No 24:00 liidz 7:00...
Sigfa
QUOTE
You spent more time during the week of final exams watching anime than studying and fail your biology test


exactly! laugh.gif

te buus divi:

noskatoties kaadu anime filmu domaa "shii meitene noteikti jaasatiek dziivee."

Uz ielas pretiimnaakoshos saskati liidziibu izskataa ar kaadiem anime teeliem (nevilshus)
keitaro
.... tavas sapņu meitenes tēls: meitene lielām sarkanām acīm un ziliem matiem.... tikai nezkāpēc neviena neatbilst šiem kritērijiem sad.gif
aya-angel
Ha,Ha!!!!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif Tas bija labs, keitaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tagad es saprotu, kāpēc nekādi nevaru satikt puisi ar zaļiem matiem un tumši zaļām acīm!!!
Seven_of_zero
tu sāc plānot savu anime filmu. biggrin.gif
tu pat projektu jau esi izstrādājis. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
keitaro
...vienīgā mūzika ko tu klausies ir anime OST'i...
Kikumi
Sapnī sevi redzi kā anime tēlu...
keitaro
.... teiksim, tu spēlē saksofonu, un ja kāds tev paprasa kaut ko nospēlēt, tad vienīgā tēma kas nāk tev prātā ir no Cowboy Bebop....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.