Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kopā?
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Haikis
image

hmm...
Rudoru-san
Ha, ha, well that's somethin'... respekts... rolleyes.gif
Vajadzētu pielabot fona kontūras...
Priekšplānā esošajai meitenei vajadzētu pielikt atbilstošu ēnojumu/gaismu...
Vispār diezgan saderīgi...
happy.gif
Lija
tas ir domāts izmēginājuma variants??? jeb jau domāts kāds skats no stāsta???
_D_N_X_
Labais ziimeejums =D Shumins tu esi maakslinieks
ETM
IMHO teels PAMATIIGI izlec no fona. fons ir daudz "peleeciigaaks", a teels ir koshaas kraasaa, eenojuma arii nav, bet kraasu koshums shajaa gadiijumaa speelee vislielaako lomu.
not_alone
tā čiksa pārāk koša.ja ir neaktīvs fons,nevajag arī tik aktīvu priekšplānā to charu.nu tas ir,ko es domāju ^^
not_alone
nē,nu to jau es saprotu,pati arī šiem principiem nesekoju,bet tā meitene izskatās tā,itkā būtu ārpus lapas telpas,viņa nav piederīga šai ielai,jo ir pārāk koša.
mazliet pieklusinot krāsas un pabīdot uz umbras pusi<nu,tā krāsa,kādā mājas>,sanāktu uzreiz pavisam cits un varbūt arī acij tīkamāks un pieņemamāks skats smile.gif
EndlessReality
Neapvainojieties, bet tā meitene labāk izskatītos 'Breaking The Habit' stilā...
Haikis
Nuja... meitene, kas zīmēja meiteni uzzīmēja to forši. Fons arī foršs. Tmēr man nācās krāsot ar nedaudz advancētu painta programu. Tādēļ arī neizskatās tik labi. sad.gif

bet šie ir zīmējumi no konceptuālās izstrādes. Varoņi utt..

Lai gan pēdējā laikā gan man mazāk sanāk kontaktēties ar proekta grupas vadītāju, vēlējos tomēr uzjundīt prātus un domas ar to, ka kaut kas tomēr notiek. happy.gif
Pikis
Ja iedomaajas mazliet taalaak naakotnee, tad buus diezgan sakariigi, kanekaa tas ir tikai taads uzmetums kaa vareetu apmeeram izskatiities, kad buus izsti izkraasots fons un saskanoti toni tad buus labi......gribu pateikt tikai to ka ir labi. smile.gif
Kaede
Riktīgi labs zīmējums sanāca! Tikai meitene par spilgtu, jo fonam tādas blāvākas krāsas...
Tigra2
Meitene pārāk koša, kā jau visi saka, bet uzzīmēta labi. Fons ļoti nekārtīgi izkrāsots...dry.gif Ja vēlies lai kopumā pēc kautkā izskatās, tad nāksies pārkrāsot vai nu meiteni vai nu fonu, bet labāk jau fonu

Pikis
Nu betn protams ka fons taads nebuus kaads vinsh ir tagat, es pie taa pat labam straadaaju, pie fona paarkraasoshanas........ rolleyes.gif
Tragedy
uztaisi to meiteni melnu un ne tik spilgtu, un viss buus kaartiiba!:P
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.