Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Labākais avatars!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Tigra2
Un tā, šis ir izšķirošais balsojums cīņā par Tigra2(tigrani) cepto iespējams akmenscieto kūku!!!!!!!!!
un arī par par labākā Avatara titulu...

1.Red foxy-image
2.edg-image
3.kikyou-image
4.Naktspuķīte-image
5.-kai-image
6.Lastguru-image
7.Mimi-image
8.Yume-image
9.Missy-image

sory ka nesanāca kustīgi, tapēc pirms balsojiet lūdzu apskatiet Misy, Yumes un MIMI avatarus kādi tie izskatās dabā
bubu
omg, tikko kā ieraudzīju tā sapratu - edg avatars stāv pāri visiem!

A kāpēc nesanāca kustīgi? Vajadzēja nokopēt linku un to arī tādu te ielikt precīzi tādā pašā formā, nevis papildus uploadot, ne? Būtu 1:1 kopija.
edg
Ja liek linku pa tiesho, tad bilde nomainiisies tad, kad iipashnieks nomainiis avu. Bet, kameer nav nomainiits, she kur ir, manupraat, vieniigais kustiigais:
image
ShinChan
Joprojām atbalsts edg puksītim, vienīgi, pats traktors varēja būt mazāks un baltais fons lielāks. Man mācīja, ka mākslas darbus vajag skatīt no attāluma.
edg
QUOTE(ShinChan @ Oct 25 2005, 10:05)
Joprojām atbalsts edg puksītim, vienīgi, pats traktors varēja būt mazāks un baltais fons lielāks. Man mācīja, ka mākslas darbus vajag skatīt no attāluma.
*


Traktors nav taada maaksla, kuraa buutu jaaveertee forma un harmonija. Traktors tev uzbruuk ar savu masiivo apjomu un kantaino dabu!
jurc
damn... MIMI tomēr nomainīja savu avataru. Un viņas iepriekšējais bija vislabākais kāds vien varēja būt. Skumji tomēr.
MIMI liec atpakaļ savu veco avu!!!
Tagad nekas cits neatliek kā nobalsot par Naktspuķītes avu....
sipps
QUOTE(bubu @ Oct 25 2005, 01:51)
omg, tikko kā ieraudzīju tā sapratu - edg avatars stāv pāri visiem!
*



pilnigi atbalsts. EDG avaters ir uber mega kruts. parejie ir parak klasiski un nepiesaistosi

anishuara
balsoju... protams ka par Mimi avu..... weeeeeeee..... happy.gif
Angelina
QUOTE(edg @ Oct 25 2005, 11:08)
manupraat, vieniigais kustiigais

njeee,man ar ir kustiigs avs tongue.gif
Ayumi
hehehee! visi nominee red foxy un re mazaak balsis tikushas!(kaa tad taaa, aktiiivisti??) anyway, me atdod savu balsi -kai- avam!
Kazuki
mana balss kai avam, laigan edg avs arii superiigs. smile.gif
_D_N_X_
man patīk raines avs!!!! smile.gif biggrin.gif laugh.gif
Kikumi
Balsoju par -Kai- avataru! Laikam tāpēc, ka Kamui ļoti simpātisks tēls... happy.gif
xikes
QUOTE(Shumins @ Oct 25 2005, 15:57)
Zjeel gan ka kikyou tik maz balsu  dry.gif
image
*


Shis man ar tomeer vislabaak patiik.. smile.gif
Nuin
image

Atdevu savu balsi par lastguru avu. Joda tomēr ruļit.
Sushi
Hehee... man prieks, ka maneejo ieliki! Kaut arii balsis vismazaak, nekas! biggrin.gif
K@fs
Ja man būtu tāda iespēja es nobalsotu par Ichno-sama avataru
Nuin
A līdz kuram datumam ilgs šis konkurs?Manuprāt visi jau ir nobalsojuši.
Shaisuke
Nobalsoju par edg avu biggrin.gif

~BN~
Ayumi
QUOTE(K@fs @ Oct 26 2005, 15:15)
Ja man būtu tāda iespēja es nobalsotu par Ichno-sama avataru
*


liels paldies K@f. smile.gif priecaajos ka kaadam patiik mans avs( starpcitu, acs ir no elfen lied.) zeel ka var balsot tikei vienu reizi.... dry.gif
Dero
QUOTE(Ichno-sama @ Oct 26 2005, 17:41)
QUOTE(K@fs @ Oct 26 2005, 15:15)
Ja man būtu tāda iespēja es nobalsotu par Ichno-sama avataru
*


liels paldies K@f. smile.gif priecaajos ka kaadam patiik mans avs( starpcitu, acs ir no elfen lied.) zeel ka var balsot tikei vienu reizi.... dry.gif
*



tiešām tev ir labs avs, Elfu dziesma ir lieliska vienmēr & visur.
image
Ayumi
tai asarai bija jaanorit!! sad.gif<- (damn). izskataas ka uzvarees edg, bet ciina ir siiva! jaabalso vairaak nominaateeji! bet uzskatu ka shajaa forumaa visiem ir labi avatori, arii tiem kas naw nomineeti. dero. tavs jaunais avs rocks! happy.gif
ReD_FoXy
wow es pat neesmu peedeejaa blink.gif
Noblasoju par Yumes avu... Tur nav knokurentu laugh.gif *RoAr*
Tigra2
Ilgs līdz 5 novembrim. nobalsojuši pašlaik ir 61 bet cilvēku šai forumā ir krietni vairāk.
Sērfijs
edg avs ir visubermegasuperduperpuper krutākais, tāpēc arī nobalsoju par viņu.
Ghoul
QUOTE(Ayumi @ Oct 26 2005, 18:41)
zeel ka var balsot tikei vienu reizi.... dry.gif
*


tu vari uztaisiit sev kaudzi akauntu un balsot cik vien gribi!!!! biggrin.gif

Es protams, balsoju par edg. smile.gif
anishuara
zhel, ka var balsot tikai vienu reizi un tikai par vienu cilveku, jo man patik gandriz visi avi, bet tomer visvairak man patik Mimi6kas avs... laugh.gif happy.gif

tikko pamaniju ka aivvv ir jaun super avatars!!! kawaii laugh.gif
Tigra2
Uzvarēja edg! Apsveicu nākamajā tusā viņam tiks piešķirta kūka, iespējams tiks nolauzts kāds zobs. biggrin.gif
lastguru
edg, neuztraucies, kuuka ir garshiiga un miiksta ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.