Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MU
Anime forum > Anime > Games
aivvv
kur pie velna ir pazudusi mu sadalla ????

bet nju labi katraa gadienaa mu faniem varu pazinnot ka jau ir paraadiijussies serveri ar 2001 gada versijaam ir jauni skili seti kartees un tamliidziigi (neciessu ka varioram ir iedots ranged atack sad.gif )

ssobriid labaakais ko esmu atradis ir mu-tng


tiiri informatiivi...
new hope un dream nekur nav pazudussi paarbaudiitas un komerciaalas veertiibas nezuud smile.gif ssajos serveros varat atrast tiessaam lielisku konkurenci ar kolosaaliem profiem taccu tur jaaieguulda darbs

taccu uz sitienu populaaraakais ir party life tur varat sastapt lielaako dallu apkaartcellojossaas elites kas sevi reti piesaista konkreetam serverim kaa arii milziigu bar nuubu kurus ir visnotall patiikami paccakareet wink.gif
Taka
Beidz ņemties. Kam vajadzīgs šitais kraps, ne RPG? Absolūts lētucis, geimplejs=0
Spēle, kur kačājas uzinstalējot peles klickeri un atstājot kompi uz nakti, nav ievērības cienīga. Galvenais dabūt coolus spārniņus un drēbītes, nu baisi interesanti smile.gif
Bez tam MU laikam nav nekāda sakara ar animi un tas ir vienkārši nepiedodami ka topiks par ne-anime drīkst eksistēt rolleyes.gif
aivvv
paga paga paga paskaties luudzu uz paareejiem topikiem sseit ar ko gan lineage ko es arii pats speeleeju ssajaa zinnaa atsskkiraas no mu vai veel labaak kautkaads nevervinternaits ???

un tas ir stereotips par mu protams ir arii taadi serveri kaa tu saki taccu es mu visvairaak izbaudu sociaalo dziivi tur valda vienkaarssi likumi kas ir piezemeetaaki kaa ikdienas dziivee un tas kopumaa dod lielisku atpuutu.... wink.gif
edg
QUOTE(aivvv @ Nov 11 2005, 06:59)
paga paga paga paskaties luudzu uz paareejiem topikiem sseit ar ko gan lineage ko es arii pats speeleeju ssajaa zinnaa atsskkiraas no mu vai veel labaak kautkaads nevervinternaits ???
*


Neiederiigi topiki ir taapeec, ka edg nav moderators. Pashreizeejie moderatori ir paaraak zheelsirdiigi vai slinki, vai nav iisti sapratushi, ka shis nav tirgus laukums, bet anime forums.
_D_N_X_
Es Speeleeju Mu-Must Die Jauni 4ari DK DW ELF MG DL - visiem jaunas magijas 1.0d versija =) tikai gruuti ka4aaties =).,.,.,
220 lvl mg 300 lvl dl Vop$im taada $njaga
baseboalbatboy
Labpraat arii iejauktos anime/ne-anime(un taadaa garaa)kautinjaa bet nau gariigaa...kaa jau MU veteraans un fans (tikai nezinu kas tur taads tik interisants) prashiishu kur jlai tos jaunos MU serverus dabuu...
aivvv
pirmkaart jau irc kaa arii googlee var ierakstiit mu top un vienaa mieraa atradiisi kaadu no daudzajaam lapaam kas piedaavaa simtiem mu serveru maajaslapu smile.gif
Seto
man arii likas ka MU ir pilniigs bullshits -piekriitu TAkA
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.