Help - Search - Members - Calendar
Full Version: foruma adresiite
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
kaarleens
mosh dereetu visiem samesties citam domeenam piemeeram otaku.lv
roze.lv protams ar nav nevainas be taads nosaukums buutu forshaak
Kaa juus domaajat?
Un galvenais ko domaa administrators ?
Hideki
Viss taapat buutu labi, lai tikai pats saits atjaunotos un tajaa ieejot buutu kautkas vairaak par to kawaii catgirl. ^__^
zenofex
Nu man liekas ka catgirl tieshi noraada uz to ka notiek izmainjas saita struktuuraa, katraa zinaa daudz labaak par standarta ====UNDER CONSTRUCTION=== banneri...

Bet par domeenu - ja Roze atbalsta shaadu domu, tad kaapeec ne?
Hideki
QUOTE (zenofex @ May 12 2004, 12:12 PM)
Nu man liekas ka catgirl tieshi noraada uz to ka notiek izmainjas saita struktuuraa, katraa zinaa daudz labaak par standarta ====UNDER CONSTRUCTION=== banneri...


Es taa arii sapratu. happy.gif Tomeer labi buutu ja aatraak paraadiitos saits. wink.gif
Rune
Man iisteniibaa vienalga (pofig variants). Man pietiek ar to, kas ir.
Saiko
man gan liekas ka šis ir Rozes projekts... kā viņš pats ja nemaldos kaut kur teica - vienkārša piedeva saitam nu nez...

protams skaistāk būtu otaku.lv - piemēram bet vai tas ir vajadzīgs? tie kuri gribēs manuprāt atradīs tāpat lai kāds būtu nosaukums...
Batou
saiko pareizi teica. ja jau domeens, tad uzreiz arii saits, savukaart taa jau ir atbildiiba. tas ir tieshi taapat kaa ar to domu par FTP...
Pikis
Nesaprotu priekš kamm mainīt kaukādu tur saita nosaukumu vai tad tas ir slikts tā pat, deļ nosaukuma es domāju nauko tā stresot. dry.gif sad.gif
ShinChan
Ja maina domeenu tad ir jaabuut skaidram meerkjim kaapeec tas tiek dariits. Ja veelamies masas (tai skaitaa internacionaalu paarstaavnieciibu) tad protams atsleegas vaardi "anime" "otaku" utml. buutu vietaa. Es sjaadu vajadziibu pagaidaam neizjuutu.
Kikumi
Es domāju, ka viss ir labi kā ir. Nevajag neko mainīt. Protams, ja būs tāda vajadzība, tad var jau mainīt... ph34r.gif
werta
ja gribēs atradīs tāpat, es arī atradu. (izspiegoju precīzāk rolleyes.gif ) turklāt vai vēl paliek kāds iemesls kāpēc mainīt? huh.gif
tihiro
Nu mans personiigais viedoklis ir taads ka tomeer vajag nomainiit (vaitad tas ir tik gruuti) uz kauko taadu kas tiesaam izteiktu saita esamiibu... dry.gif jo godiigi sakot tagadeejais nosaukums ar anime nekaadi neasoceejas - diemzeel. sad.gif

Kas piedaavaa savus varieantus..??????
tongue.gif

Spectre
Nu, nezinu, nezinu, ........ mainiit domeinu..... nu katraa zinaa, ja grib cilveeks, ko zinaat, atradiis ari sho, ja samainiis uz otaku taapat jau tikai Anime zinaataaji taa meklees. Vieniigi paielinaasies no malas lozhnaataaju skaits moshka.
Par starptautisku liimeni .............. veel pa agru domaat. [subjektiivs viedoklis]
kuchieris
Taapeec jau sheit esam, lai celtu to liimeni.
Spectre
Njus neznaju, katraa zinaa, ja maniis un visi sametiisies, tur buus smiekla naudina katram jaatstaaj.
Piektdienaa par kaadiem paaris Aliniem vai kokteelishiem mazaak izdzers, tiem kas nedzer vispaar ...... biggrin.gif


www.otaku-anime.lv
Vai arii kaadam ir labaakas idejas ......
Seven_of_zero
A cik vispār maksā Domens?
ShinChan
QUOTE (Seven_of_zero @ Jun 3 2004, 08:45 PM)
A cik vispār maksā Domens?

jauns aptuveni Ls 25, bet galvot nevaru
Spectre
Taa uz 2 gadi pa 40 Ls, tas prieks maksaa nu tb ja gribi var nemt arii uz ilgaaku laiku vairaak jaamaksaa. Minimalais ir uz 2 gadi .... utt.
entropy
No NIC:

Maksa par tradicionālā domēna vārda reģistrāciju ir:
Termiņš summa
1 gads LVL 20,00
2 gadi LVL 37,30
3 gadi LVL 51,90
4 gadi LVL 64,35
5 gadi LVL 74,81

otaku.lv un anime-otaku.lv vēl ir brīvi.
kuchieris
Taa kaa esam ~90 memberi, tad no katra pa ~0.8 Ls - domens gatavs uz 5 gadiem. Bet, kas attiecas uz adresi - jo iisaak un kodoliigaak, jo labaak.
volzha
Lai mūsu admins uztaisa konkursu par labaako nosaukumu, ja vispār grib mainīt adresi. Manis pēc nekas sheitan nekaiš.
ShinChan
QUOTE (kuchieris @ Jun 4 2004, 11:17 AM)
Taa kaa esam ~90 memberi, tad no katra pa ~0.8 Ls - domens gatavs uz 5 gadiem. Bet, kas attiecas uz adresi - jo iisaak un kodoliigaak, jo labaak.

Un visi buus godpraataiigi maksaataaji, ka tik ne ar huh.gif

Man pilniibaa apmierina pasjreizeejaa situaacija, ne mums biedru, ne aktiivo postotaaju tik daudz, lai biidiitu ambiicijas par baigo anime forumu.
kuchieris
Pareizi jau ir.
Ta neko. Gan jau naaks taa diena, kad forums pats pieprasiis jaunu vaardu...
Beigas jau vienmeer ir labas, tikai ej nu sazini, kad taas beigas ir.
tautietis
nevajag, nevajag citu adresi!
Spectre
QUOTE (ShinChan @ Jun 4 2004, 01:32 PM)
Un visi buus godpraataiigi maksaataaji, ka tik ne ar huh.gif

Nu, jaa, tas ir tiesa. Es jau shon maniju cik cilveecini bij atnaakushi uz satikshanos.....
Domaajams, ka tas pac notiktu arii ar naudinas sameshanu .... huh.gif
ausainis
QUOTE (WhoKnowsWho @ Jun 5 2004, 04:22 PM)
QUOTE (ShinChan @ Jun 4 2004, 01:32 PM)
Un visi buus godpraataiigi maksaataaji, ka tik ne ar huh.gif

Nu, jaa, tas ir tiesa. Es jau shon maniju cik cilveecini bij atnaakushi uz satikshanos.....
Domaajams, ka tas pac notiktu arii ar naudinas sameshanu .... huh.gif

optimists!
Roze
Nu galugalaa ja ir gribeetaaji (un vareetaaji) kapeec arii ne jaunu adresi un visu paareejo.. tas jau arii uzreiz nenoziimee ka nestraadaas vecaa adrese smile.gif

Nu tad principaa vienkaarshi:

Pirmais punkts: luudzu pierakstaas tie, kas ir ar mieru kautkonebuut veltiit shim pasaakumam.
Otrais punkts: kaadu tad iisti domeenu gribam / njemam.

Lai nav taa ka "es maksaaju par kaut ko un kas man no taa tiek?" tad varu varbuut piedaavaat attieciigas e-pasta adreses tiem kas piedalaas proti juusuvaards@domeens.lv piem roze@otaku.lv
Spectre
Man jau nebuutu zheel ziedot lietas labaa, bet 1 pac jau ar netaisos sponsoreet visu pasaakumu tongue.gif paaraak shkerbi izmaksaas, ja uz 5 gadeim nems domeinu.......

NU katraa zinaa mani vareetu, taa kaa ieskaitiit .....
kaarleens
esmu ar mieru pieciiti vai vairaak shai lietai iemest
a par nosaukumu nav ko sarezhgjiit es domaaju otaku.lv un viss
Kikyou
Nu man jau nav nekas pret shito nosaukumu arii bet gadiijumaa ja citi baigi domaa samesties tad es piedalos ja iespeejams... (man nav karte, keh keh keh)
Saiko
nu es tākā arī būtu gatavs piedalīties... tikai domāju ka vajadzētu novākties kādiem 15 cilvēkiem vismaz lai varētu to lietu nopietni bīdīt - lai jau nesanāk vairāk par 5 Ls no personas ja ņemam uz 5 gadiem... ? hmm... mums vispār ir jāņem tas domēns uz 5 gadiem? es domāju cilvēki mainās un intereses tāpat - kurš var droši pateikt ka pēc 5 gadi vēl skatīsies anime un lasīs mangu smile.gif nu tas tā...
katrā gadījumā ar kādiem 5 Ls es būtu gatavs atbalstīt to pasākumu un e-mails būtu ļoti jauka piedeva happy.gif
Spectre
Lai arii pastaav iespeeja, ka peec 5 gadiem neskatiisimies ANIME, bet lai citiem cilveekiem ar ir prieks taksh ...... a to panems to adresi, kaads cits un ievietos tur ........................... attureeshos no tiem vaardiem, ko bij domaajis biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.