Help - Search - Members - Calendar
Full Version: d.a. kjeepaajumi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
Kazuki
luudzu nepieveerst uzmaniibu kvalitaatei. darbs nav pirmaa svaiguma.
image
Tsukino
Ara.. izskataas tiik dziivi... *amazed*

Man patiiiik! *starts yelling ''DAISUKIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1''*

Eto, eto, tev noteikti jaaturpina ziimeet, da!!!!!!!!!1 Taa ir paveele! Kidding...*not* luuuuuuudzu turpini ziimeet! man ljooooooooooooooooooooti patiiika!
anishuara
JAAAAAA....... happy.gif talants tev noteikti ir... turpini ziimeet tev ir super talants... rolleyes.gif laugh.gif
nitra
hmm... zirgam galva tāda bik jocīga, kantaina. Bet tā forši, talants tev ir! smile.gif Ieliec vēl kādu zīmējumu
Tigra2
Zirks super- Poza, līnijas, proporcijas- kolosāli, bet par cilvēciņu...tam deguns kā gurķis.biggrin.gif
Update: deguns pazuda...
yorsa-kun
Man jau kritizeet nepatiik, bet te ir vieni suudi... tas tach nav anime stilaa blink.gif
Kazuki
es zinu ka ir savas kljuudas, bet tad kad ziimeejums bija mazaaks nevareeja pamaniit. *skrobojaas* nu ja buus laika pameegjinaashu starp stundaam/stundu laikaa kko uzziimeet. wink.gif (draudzenes jau tagad man bruuk virsuu par to ka es vairaak kjeepaaju burtniicai vidu nekaa pierakstu vielu....
par to gurkji tev tigra taisniiba biggrin.gif tikai diemzheel pam,aniiju jau tad kad bija par veelu.
Kazuki
reku veel viens ko ziimeeju stundu laikaa. biggrin.gif no red foxy samaaaciijusies.
sapratu ka man veel jaapiestraadaa pie seju ziimeeshanas. dry.gif
image
Kazuki
QUOTE(yorsa-kun @ Nov 16 2005, 23:34)
Man jau kritizeet nepatiik, bet te ir vieni suudi... tas tach nav anime stilaa blink.gif
*


var redzeet, ka kritizeeshana tev nav tuva sirdij biggrin.gif
paldies,bet to,ka tas nav anime stilaa arii es pati redzu, bet ja ir arii citi, kas kautko tadu ieliek, kaapeec arii es to nevareetu atljauties? tongue.gif
X_Kamui
QUOTE(yorsa-kun @ Nov 16 2005, 22:34)
Man jau kritizeet nepatiik, bet te ir vieni suudi... tas tach nav anime stilaa blink.gif
*


Kada starpiiba kadaaa stila ir uzzimeets... bet nu lab...



Un par ziimejumiem: smile.gif
Tiiri labi sanaak, man patiik^^ vairaaak patreneeties un vispaar buus perfekti wink.gif
Kaede
Taa meitene pēdējā darbā ir izcili uzzīmēta! Paties izcili! smile.gif
Kazuki
image
nevareeju notureeties pretii kaardinaajumam un ieliku. smile.gif sorry ka nav anime.
redz kaa es pavadu aizraujoshaas fizikas stundas.
Kaede
Supaa! Pēdējais! Ļoti labs zīmējums! Patika! Riktīgi! rolleyes.gif
Kazuki
tenk juu smile.gif priex censties.
Archa
Vienk lieliski!!! Man nav kur piesieties biggrin.gif smile.gif laugh.gif rolleyes.gif wink.gif it iipashi ja saliidzina ar manu anime ziimeeshanas "prasmi" sad.gif
Kazuki
nelieli mani archa. kas zi veel lepna palikshu. lol ;D
nu bet iisteniibaa es kaa parasti noziimeeju, jo peec atminjas veel nesanaak tik labi kaa gribeetos.
Sushi
Man ljoti patiik tavi ziimeejumi. smile.gif
It iipashi iepatikaas taa meitene. Man patiik, ka anime chariem ziimee piles formas ( laugh.gif ) Taa kaa no X!
Vispaar labi ziimeejumi, labi, ka tu eeno! biggrin.gif
Kazuki

Bet ideja bildei laba blink.gif

Edit: nee noziimetam viss atcelts sad.gif

Slikti noziimeets:
image
*

[/quote]


nu bet es tak briidinaaju ka noziimeets. turklaat es noziimeeju to kas man patika un pamainiiju sho to peec savapraata, jo vecais baarts, ko es noziimeeju preciizi kaa augstaak rezdamajaa ziimeejumaa man shkjita nu nedaudz garkaiciigs.
Karamele
man liekas ka labi. It īpaši 1 zīejumā zirgs u tā kājas. Gluži kā dzīvs! Otrajā zīm. meitene tāda bikiņ pašķība un acis tā kā divi ķieģeļi...bet tā ļoti labi! Turpini trennēties!
Tigra2
Tā meitene wau! Kājas ļoti smukas. Tikai viduklis par šauru, vai arī galva pa lielu? Simpsons tāds interesants. Apkurījies izskatās. wink.gif
Kazuki
QUOTE(Tigra2 @ Dec 7 2005, 21:16)
Tā meitene wau! Kājas ļoti smukas. Tikai viduklis par šauru, vai arī galva pa lielu? Simpsons tāds interesants. Apkurījies izskatās. wink.gif
*



nu taa vareetu buut ka viduklis ir kaadu mm par shauru...
nu jaa tas par kaajaam man ir liels kompliments jo taas parasti ir mans klupshanas akmens. smile.gif
a simsons ir apkuriijies un peec tam atspaardiits. smile.gif
Kagome
WoW! peedeejais darbs vnk super......
man gan liekas ka kaajas ir normaala garuma dry.gif un smaids tieshaam vareeja buut bisku savaadaaks......
QUOTE(Tigra2 @ Dec 12 2005, 21:18)
Uzreiz var redzēt, ka kājas pa īsu un smaidiņš nedabīgs
*


Kazuki
image

labaak? moins, printeejot un labojot paraadiijushies kkaadi melni punktinji... sad.gif

skici izdzeesu... nav ko lieki vietu aiznjemt..
Tigra2
Nju, tagad viņa ir basketboliste. Un seja izskatās piemīlīga. Tagad nav kur piesieties.
Kazuki
Jap. 2 metri bez kakla. ;D Heh.
Kaede
Super spuer super super! Es nezinu, kālai izsaka to, cik superīgs ir šis zīmējums. Tik talantīgi veidots! rolleyes.gif
Kazuki
QUOTE(Angelic @ Dec 13 2005, 08:27)
Super spuer super super! Es nezinu, kālai izsaka to, cik superīgs ir šis zīmējums. Tik talantīgi veidots!  rolleyes.gif
*



paldies par labajiem vaardiem smile.gif priex ka tev patiik
Kazuki
image

kur ir kljuuda? dry.gif
Tigra2
Galva pārāk liela attiecībā uz ķermeni. Priekšmeti nemet ēnu
Kazuki
tas lakikam ir kaut kaads "uudensgalvas" laasts. ziimee cik gribi galva vienalga sanaak par lielu. rrrrr >.<
harpy
galvaam naf ne vainas, vinajs izceljaas, un var teikt, ka tie ir tiinji, tiinjiem a i saliidzinoshi lielas galvas laugh.gif

nu vienalga, cmukinji smile.gif
Angelina
manupraat fons ir par gaishu. bet kopumaa skaisti smile.gif
Kikyou
Nezinu, man liekās galva ir tā kā vajag.

Lieta tā, ka kājas pārāk ātri sākās. Pieliec roku priekšā skatam tā, ka var redzēt tikai līdz vidum - normāls, nedaudz kalsns cilvēks. Pēc tam lēnām roku bīdi zemāk, un vienā brīdī pamanīsi, ka kaut kas vairs neizskatās tā kā vajag.

Bet, ja tas bija domāts vienkārši īss cilvēks, tad vienkārši rokas vajadzēja īsākas uztaisīt, un atkal viss ok. XD
Kazuki
atmazka: fizikas kladee nebuija vairaak vietas, taapees naacaas ziimeet shortiju. laugh.gif
Tomoko
Divi peedeejie Sugoi! smile.gif Vislabaak patiik "Basketboliste"(huh.gif) man mazliet diivains kakls liekas, bet peedeejaa laikaa daudz ko bezjeegaa murgoju.. <<
Kazuki
sen nekas nav likts...
image
Kaede
Jāatzīst, ka zīmējums ir talantīgs. Labi uztverts sieviete augums! rolleyes.gif
Kazuki
QUOTE(Angelic @ Feb 3 2006, 20:54)
Jāatzīst, ka zīmējums ir talantīgs. Labi uztverts sieviete augums!  rolleyes.gif
*



wii paldies rolleyes.gif priex ka vismaz kaads nokomentee smile.gif
Sushi
Jaa, ziimeejums tieshaam ir izdevies. Pat gruuti samekleet, pie kaa piesieties!
Nja, tieshaam riktiigi smuki! Pastraadaa ar coreliiti pie vinja! wink.gif Redzees, kas tad buus...
Bet man ljoti patiik!

Update: aaa~ tikko atradu, pie kaa piesieties! ACS! Taa ir kaa no priekshas!
Kazuki
nu vareetu jau pameegjinaat ar kaut ko apstraadaat to ziimeejumu. es jau aizrunaaju vienu klases chomu lai man iedod photoshopu. coreal man ir bet no taa es saprotu tikpat daudz cik no japaanju valodas(issaak neko) >.<
njaa ar to aci ir taakaa ir...pameegjinaashu palabot
rebel
gliishi,shis peedeejais - ;abs,ti, rokas taadas bish kaulainiigas. un spaarnus saakumaa par zekjeem notureeju XD varbuut ieeno vai vnk taapta tumshaakus iekraaso,lai atshkjiras,ta buus bish labaak,man liekas. ^^
Karamele
Man tavi darbi patīk. It īpaši pēdējais, jo izskatas proporcionāls un uzzīmēts very good vienīgi sieviete izskatas nedaudz sastingusi bet ko nu es te spriedelēju...pati zīmēju briesmīgi
murasaki
man patiik zirgs. tikai aste kkaa jokaini ar paareejo iet kopaa. bet taa - forshi. sievietei labi augums uzziimeets. man vispaar patiik Tu ziimee! biggrin.gif
kahi
hii, hii, hii...smuki spārniņi!! ļoti patīk staba meitene!! vienkārši un burvīgi!! tev padodas sievietes... nu, tikai plaukstas varēja būt lielākas, bet tā..viss kārtībā...kamēr ieietās!!
Kazuki
nu reku veel viena skiciite. (un atkal uz ruutinju papiira dry.gif )
image
hypnotize
man patiik...vieniigais profils taads jokains...un kkas nav ar kaaju proporciju, vai arii vnk kreesls ir par augstu...
...un jaaa. ..mati man liekas labi sanaakushi!!! smile.gif
Kazuki
ja godiigi pati nesaprotu kaapeec to ieprieksheejo ieliku. 0_o pat pashai nepatiik.
re ku kaut kas nedaudz jaunaaks.
image
Dead Star
Vispār daudz maz labi ir sanācis smile.gif Tikai kaut kas nava kaŗtībā ar rokām , bišku izskatās it kā būtu vnk pie pleciem klāt piekabinātas , it sevišķi labā(tai plaukstu ar varēja pacensties rūpīgāk uzzīmēt, bur tā kā pati nevaru lielīties ar to, ka man labi sanāktu plaukstas ,tad jau nesākšu tevi nosodīt vai kā biggrin.gif ) ... Bet kopumā smuki
Kirara
Jauks ziimeejums
Kaede
QUOTE(dark_angel @ Apr 1 2006, 16:16)

image
*



Labs darbs! Nav ko piebilst ne atņemt! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.