Help - Search - Members - Calendar
Full Version: aivvv
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
aivvv
Split from http://otaku.lv/index.php?showtopic=1995

glare.gif glare.gif glare.gif nez man tas sskiet pastuulbi es esmu izbanots jau ccetras reizes par visu ko un man seko katram ssolim un katru postu dzeess kaa tik nepatiik vienalga kaa es rakstiitu taccu t/m (gods un cienna) kas ir latviessu spama karalis un kas par jums vienkaarssi nnirgaajas uz ko es visu laiku noraadu teiksim nosaucot vinnu par dievu (arii ssis posts protams tika izdzeests lai arii es jums jau kuro reizi centos pateikt ka par jums nnirgaajas) dziivo sveiks un vesels
vai juus tiessaam ir jaanosauc kautkaados rupjos vaardos lai juus to saprastu vai kaa??? dry.gif
edg
aivvv, es to apzinos, bet mani tas netraucee.
Tu tiec banots par atklaatu spamu. Trademaak tik ciitiigi kaa tu neraksta vienteikuma neko neizsakoshus postus. Ja vinja rakstiitais satur jautaajumu, kura atbilde var intereseet arii citam foruma daliibniekam, kaa piemeeram vinja priekshpeedeejaa postaa, tad tas nav spams.
lastguru
QUOTE(aivvv @ Nov 17 2005, 20:42)
glare.gif  glare.gif  glare.gif nez man tas sskiet pastuulbi es esmu izbanots jau ccetras reizes par visu ko un man seko katram ssolim un katru postu dzeess kaa tik nepatiik vienalga kaa es rakstiitu taccu t/m (gods un cienna) kas ir latviessu spama karalis un kas par jums vienkaarssi nnirgaajas uz ko es visu laiku noraadu teiksim nosaucot vinnu par dievu (arii ssis posts protams tika izdzeests lai arii es jums jau kuro reizi centos pateikt ka par jums nnirgaajas) dziivo sveiks un vesels
vai juus tiessaam ir jaanosauc kautkaados rupjos vaardos lai juus to saprastu vai kaa???  dry.gif
*



ir taa kaa edg saka - tiki banots par spamoshanu nezheeliigos apjomos, un ja turpinaasi spamot, tiksi banots veelreiz, un ja banoshu es tad tikai es arii vareeshu atbanot, bet es esmu... nu nav jau labi sevi apsaukaat, bet nu visi saka ka esmu paaraak stingrs, liidz ar ko savas pieejas tiesiibas forumam ilgi buus neredzeet.

ehh... aivvv... atbildeeshu tev godiigi (jo man vnk nepatiik melot), kaa es domaaju (nezinu par paareejiem adminiem) ka tas ka esi no kurbijkurnes, vai veel kaadi apstaaklji aarpus shii foruma mani maz uztrauc. man nepatiik tikai tas spams kas paraadas shajaa forumaa, un jo vairaak spama naak no kaada biedra, jo man vairaak gribaas vinju izbanot. Pirmais iespaids par tevi radaas ljoti slikts, un es biju ar abaam rokaam par tavu izbanoshanu, tachu njemot veeraa (a) tavu labu uzvediibu kopsh peedeejaa bana liidz Inchukalna tusinjam, rakstot no soirvakt konta un (b ) vairaaku biedru luugumus, peec shii pasaakuma kaa taadu labsirdiibas un godiigaas attieksmes zhestu es noleemu dot tev iespeeju atguut rakstiishanas tiesiibas liidz pirmajam warnam, un shiis tiesiibas liidz vakardienas tu esi praatiigi izmantojis, un sevi esi paraadiijis tik labi, ka zenofex tev pat nonjeema 10% no tiem 90%, ko es biju atstaajis, par labu uzvediibu. Es iestaajos par tevi tad kad tavs jautajaums bija valiids bet tu tiki izbanots, jo uzskatiiju ka tev ir tiesiibas sanjemt atbildi, un to tu no manis arii godiigi sanjeemi ne tikai forumaa, bet arii privaati.

Tachu tas ko tu ierakstiiji shajaa topikaa vakar pilniigi objektiivi klasificeejas kaa spams, par ko tu pilniigi pelniiti sanjeemi warnu, atguustot savus 90%, un tiesiibas peec veel viena warna tikt izbanotam. Kaa tev bija jaareagjee uz Trademarka postu? Ir triis varianti kurus es atbalstu, bet no tiem es teikshu tikai divus: klusee ja nav ko teikt, un hyper-ekstremaalaa spama gadiijumaa ir taads riiks ka "Report" (to nevajag izmantot biezhi, tikai ja vajag steidzama reakcija; savaadaak var arii warnu dabuut par adminu trauceeshanu bez iemesla.)

Taatad iegaumeejam: shis forums nav chats, un paarlasaam noteikumus. uz aivvv iipashi attiecas punkti numur 4, 5, 6 un 7. Bet ja gribaas pajautaat kas un kaapeec tika aizverts vai izdariits no adminu puses, dazhreiz labaak izmantot PM iespeeju un pajautaat man, edg vai Jurchikam vai veel kaadam kas kaut ko kaadam nodariija netaisniigu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.