Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HellsingOST
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Naktspukjiite
Pašlaik klausos "Bodhisattva Cathedral" un liekas, ka pasaulē kaut ko ģeniālāku izvedot nespēj. ^^
Jūsu domas?
Janus
Hellsing - OST 2 - 16 - LOGOS naki WORLD MALCOLM X ni sasageru
Es sitai dziesmai uzliku repeat un klausos to jau n... reizes bet ta dziesma ari ir laba. smile.gif
zeloco
Hmm... kad skatiijos Hellsing pa Viva tur bija dziesmas no 'the Prodigy'... es nez kaa taas sauc... vienai lirikas bija 'I'm giving you something to aim for... ' otru neatceros ^^; labu laiku atpakalj bija... Bet dziesmas man patika.
Origjinaalo OST gan nav izdevies ieklausiit... dry.gif
Niks
Manuprāt, tā dziesma saucās Aim 4.
Dero
QUOTE(Niks @ Dec 7 2005, 18:05)
Manuprāt, tā dziesma saucās Aim 4.
*



Manuprāt tev taisnība dziesmu visbiežāk satop flint(ex.prodigy)-aim 4
un vina ir daudz labaaka par tiem neklausamajiem ostiem.
Sērfijs
QUOTE(Dero @ Dec 7 2005, 18:14)
...
un vina ir daudz labaaka par tiem neklausamajiem ostiem.
*


Tu, ko, neklausamajiem OST`iem? Tu maz viņu esi dzirdējis? Šis OST`s ir vienkārši fantastisks avangarda un džezroka salikums. Var nepatikt vienīgi tādā gadījumā, ja vienīgais, ko klausās ir pops.
zeloco
QUOTE(Dero @ Dec 7 2005, 18:14)
QUOTE(Niks @ Dec 7 2005, 18:05)
Manuprāt, tā dziesma saucās Aim 4.
*



Manuprāt tev taisnība dziesmu visbiežāk satop flint(ex.prodigy)-aim 4
un vina ir daudz labaaka par tiem neklausamajiem ostiem.
*



Yep, yep, Flints... taa pati... njez vai tie OST ir mazaak vai vairaak klausaami, jo neesmu tos dzirdeejusi, bet dziesmas vaacu Ost variantaa man patika happy.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Novilku dažas dziesmas un pamanijos ieciklēties uz Vater unser. Labs gabals...
davio
Man patīk gan pats hellsing, gan taa ost bet man patīk gan logos naki world, gan SHINE pashu hellsing jau kaadas 5 reizes no saakuma liidz beigaam esmu noskatiijies taakaa abaam dziesmaam jau gandriiz visus vaardus zinu.
Kikumi
Pateicoties Isabelai, esmu pamatīgi uzsēdusies uz "Vater Unser". Ļoti labs gabals! ^^
Kaoru-chan
Kad saaku skatiities Hellsing uzreiz iepatikaas saakuma dziesma(Logos Naki world)un tad kad beidzot dabuuju wisu Hellsing OST taa laikam bija vieniiga dziesma kuru vienu briidi visu laiku klausijos.
Tad vel Baka Koe No Nirvana-Urami Genki ik pa briidim klausos laugh.gif
bladez
Heh. Es tagad esmu apmāts ar Hellsing OST. Visas patīk (izņemot kkādas 3 no ~30). Šities soundtraki ierullē, jo tur ir Hevay, Goth Metal un vēl pāris roka paveidi. Nekādās citās animēs neko tādu nedzirdēsi. +vēl zinu visus vārdus no galvas World with no Logos un Shine =] .
Lawleit
njaa vel nesu atguvies no hellsing muzona vel klausos.Ja vajadzetu pateikt milakas dziesmas tad uhh butu daudz ko teikt. Viena no milakajam ir Gypsy of atonement
exile
Nu hellsing ostu noklausiijos gadu ar pus ieprieksh -sameeraa labs, kaut ari popsiigs. Tachu vairaak man patika AMV Hallelujah Rammstein izpildiijumaa - muuzika ideaali ar atteelu saskaneeja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.