Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Durrr D:
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
Karamele
Don't kill me! Man jau nava tādu kruto programmu kā jums...apmierinos ar ''Paint'' dry.gif
Tigra2
QUOTE(Karamele @ Dec 7 2005, 15:44)
Don't kill me! Man jau nava tādu kruto programmu kā jums...apmierinos ar ''Paint''  dry.gif

Kādas krutās programmas? Ja nu vienīgi rokas un zīmulis. Paskaties edg mākslu, kā viņš laiž ar to pašu paint! Un Sushi.
Nekas nav atkarīgs no krutām programmām. smile.gif
Darbiņš pavirš, bet labs. Turpini!
Kaede
Nu bet tak! Paintā arīes mēdzu šo to uzskricelēt. Un zīmējums man tīri neko patika. Nav tik traks, kā manējais...
Sushi
Njaa... Paintaa ziimee daudzi! smile.gif
Tev smuki sanaak! Bet ja piesienaas, kakls pa resnu.
Davai, davai! Ieliec veel kko! biggrin.gif
Karamele
Šis ir taisīts iekš mistiskā Coreldraw Photoshop 12.0 Es nelegāli nokačāju... ph34r.gif Itin dīvains man tas darbiņš sanāca...
Karamele
Te vēl viens...Look Down...

Kaede
Ja tas viens ir ieksh correl, tad, zinot progas iespeejas, pavaaji...
Righorn
Nebūšu naivs un teikšu ka tu pagaidām zīmē nāvīgi sūdīgi! (Sūdīgāk par mani, es esmu super anime zīmēšanas nejēga) Var skaidri redzēt ka tev nav talants, bet ir vienmēr kaut kas ko vēl var iemācīties, šeit laikam arī izriet šis teiciens- "PRACTICE MAKES PERFECT", neviens nepiedzimst perfekts un labs animē stila zīmētājs, bet tamdēļ jau arī ir dzīve, lai par tādu kļūtu...!!!


Piedom par manu tiešumu...
(nupat tik pamaniiju ka perfekts vietaa ir perefents tongue.gif )
LeoR
"Don't kill me! Man jau nava tādu kruto programmu kā jums...apmierinos ar ''Paint''"

Varu no savas puses piemest klaat mazinju demo, kaa paintaa var aatri uzmeistarot kaut ko liidziigu anime cilveecinja sejai. Varbuut ka noder. smile.gif

http://www.filelodge.com/files/hdd4/85234/Face.rar
Lai noskatiitos demo Atzipo un palaizh Runme.exe
One winged angel
QUOTE(LILOME @ Dec 21 2005, 09:11)
"Don't kill me! Man jau nava tādu kruto programmu kā jums...apmierinos ar ''Paint''"

Varu no savas puses piemest klaat mazinju demo, kaa paintaa var aatri uzmeistarot kaut ko liidziigu anime cilveecinja sejai. Varbuut ka noder.  smile.gif

http://www.filelodge.com/files/hdd4/85234/Face.rar
Lai noskatiitos demo Atzipo un palaizh Runme.exe
*




Eeeeeeeeiiiii tuuuuu nooooossssst!!! Labs biggrin.gif biggrin.gif PAti ierakstiiji, ja? Super es tev teikshu, un taa 11 minuutees un 48 sekundees top superiigs anime feiss biggrin.gif
Pinky
ja godiigi, tad man nepatiik. [luudzu neapvainojies] vajag labaak ziimeet ar roku un ziimuli, taa var labaak izpausties.
Karamele
Es pat no vienas puses piekrītu Pinky taču mans skaneris izbojā visus manus zīmējumus.... mad.gif
te nu viens demonic anime
image
Kaede
Pēdējo es pilnīgi nesapratu, kas bija attēlots. Varbūt tā vajdzēja, bet man pilnīgi nepatika! dry.gif
Karamele
Tagad es likšu pašus jaunākos...
image

image

image

image

image

image
Karamele
Re ku veel paaris
LeoR
Man liekas, ka vajadzeeja uzziimeet arii otru pusi un ja vien tas nav tev taa speciaali ziimeets, tad muti vajag augstaak, bet ja taa vispaar njem tad manupraat shis tev pagaidaam ir sanaacis vislabaak. smile.gif
Kaede
Tā īsti no pēdējiem patika tikai tas banneris ar Viviana...
Karamele
Es smagu sirdi pie skanera piesēdos...ņu jūs vērtējat darbus ar roku meistarotos rolleyes.gif Enģelis kas taisīts ar pildspalvu meistarots šodien (18.01.2006.) taču trīs parējie pirms mēneša vai pāris nedēļām. Tos labākos varētu pamēģināt izkrāsot...Ko jūs domājat par šiem maniem ķēpajumiņiem? huh.gif
image
image
image
image

Righorn
3 , tyaa katgirl vislabaakaa!! kaajs taadas kropļainas un pleci taadi vīrishķiigi, bet tik un taa KAWAII!!!
hypnotize
2.aa interesanta....
kahi
visaam kaut kaa pupi karaajas aaraa, bet daži ir patiesaam labi! smile.gif
Karamele
Smejas par kahi postu...tāds stils no māsas pielipis...derētu redzēt kā es agrāk zīmēju tongue.gif
Karamele
te ir vēl viens iepriekš nesanāca ielikt
image
murasaki
hmm, paintam vispaar nav viegli pieshauties, vai tad labaak nav vnk ar ziimuli uz papiira?? (ak, shii muusdienu tehnologjijaam paarpildiitaa pasaule, mum tachu ir rokas! biggrin.gif )

nuja, ar roku Tev sanaak ok!
Tomoko
Mjaa.. liekas, ka tai meitenei galva tuuliit novelsies tongue.gif
Arts
Thats... i dunno?Hmm izskatās pēc lellēm...2. točna pēc Bārbijas ir.Pamācies proporcijas. wink.gif
Karamele
Tomoko...ja tā izskatās tad mērķis ir panākts...meitenīte ir domāta pakārta te nu es lieku savus darbus jau divus gadus nēsmu ar roku zīmējusi neko krāsainu taču te pēkšņi Vēstures stundā to izdarīju...man pašai liekas k šie darbi ir labāki par iepriekšējiem. Spriežat paši gaidīšu kritiku un komentārus
image
image
image
te nu atkal mani pildspalvšvīkājumi
image
image
Arts
Rēāli izskatās pēc kleitu modelēm.Un ievēro proporcijas,proporcijas! mad.gif
mms61
Man vienmēr ir paticis kā tu zīmē!!
mms61
Zini, es atceros kā tu man viņus rādiji! smile.gif smile.gif
Seniorita
Kur MMS tur un ES ! biggrin.gif *smejas*

Karamele! man patiik! man patiik stils..bet objektivi skatoties..njuu..veel jamaacas!
tomeer baneri ir SUPERIIGI!
biggrin.gif
Karamele
ahh un eidzot skeneris vai skaneris kā viņš tur bija, darbojas! Ak svētās kanēļmaizītes!
Piekrītiet....nedaudz, bet progress... tongue.gif
Vislabāk man patīk šis pūķīts:


image
šis so so...
image
un te atkal sākas XD

image

image

image

Nu tad spļaujiet vaļā! ar kritiku nesaudzējiet! (bet pasakat ar kko labu...)
mms61
Zini, es atceros kaa tu to peedeejo ziimeeji!
Karamele
Jā...un neliku tev mieru visulaiku tevi bakstīdama un jautādama: nu kā ir?
Dažus es zīmēju vakardien kad tu nebiji skolā...atkal jau slinkoji
Erik4xp
Man patikās pirmais dragons... laugh.gif
Un priekšpēdēja skuķa feiss izskatās sadauzīts...
kahi
njā, kko tu no pūķīšiem saproti. arii 2. nebija slikts. pr tiem brīnumiem - smuka džekene, bet kkas ar spārniem ne tā kā vajag. pa negaisīgu, laikam. un priekšpēdējā man laikam nepatīk. tada dīvaina seja, laikam.
Karamele
Priekšpēdējā ir zīmēta diezgan sen un tagad man pašai nepatīk...te darbs kas zīmēts tikko...
image
Šķībi ieskanēts un nav uzlikts kontrasts
Karamele
image
image
mms61
Baigi patiik kostiimi!
Kikyou
Tev labi sanāk drēbes un kustības, bet pie sejām gan nedaudz vēl jāpiestrādā.

A tie pūķīši gan super... :)
Pakkun
pilniigi piekriitu kikyou, tie ir iistie vaardi! happy.gif
attieciibaa uz puukjiem - cienja tev tongue.gif pats esmu puukju maaskjers, tikai liela dalja nokaasushies un nav ieskeneeti un skolaa atstaati biggrin.gif jaasaziimee jauna seerija, tik nevaru sanjemties. tagad man eksaamenu laiks, buus vairaak laika, vareeshu ziimeet cik tik uziet smile.gif
Karamele
Paldies par labajiem vārdiem un kritiku! happy.gif Piekrītu ka pie sejām man vēl krietni jāstrādā tapēc atzīstos pēdējie zīmēti bez sejām, ja kas varu pačukstēt ka pēdējos divos darbos es zīmēju charu no manas grāmatas Itkā - Veroniku...būs jāpamēģina uzzīmēt vairāki smile.gif
Karamele
Lūk šī vakara mocījums...
image
mms61
Ak tad mocijums?
Vispaar...Kawaii!~!
Pakkun
acis par taalu viena no otras un par tuvu sejas aarpusei, bez tam mati uz pieres izskataas taadi krietni pashkjidri. chernobiljas upure? laugh.gif nee, ir ok. kkas veel nav ar gurniem, vajag mazliet formiigaakus, bet kruutis pat taadas var atstaat! (dreebes riktiigiprikoliigas)
Karamele
Jā...černobiļas upure! Bez jokiem! XD biggrin.gif
Keydan
Kāpēc cernoboļa? Tas taču ir anime, ļaudis no Japana -> Herasima vai Nagasaki!!!
Karamele
Eh, kāda starpība černobiļa vai vēl nez kas...
image
image
Kirara
Otrs darbs man labaak patiik, jo pirmais ir taad shviikains un taadaa garaa. Pirmajaa darbaa mute ir pa zemu un otrajaa taas nemaz nav.
fussy
ir labi maasinj sanjemies!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.