Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Konkurss
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Tador
Tjaaks...
Top Latvijas DDR klubs, bet truukst logo sad.gif
Logo ir jaabuut Smukai anime meitenei uz DDR padiem (peedaam pa kuraam staigaa) kaadaa labaa pozaa. (var buut VIEGLS ecchisms biggrin.gif )

Nu balva gan nesanaaks paaraak liela, bet vismaz origjinaala - 10 bezmaksas DDR apmaaciibas stundas no Latvijas profesionaaliem rolleyes.gif



P.S. DDR konstrukciju var apskatiit ZBH (Zelta boulinga halle) vai arii centraalajaa labirintaa.
jurc
Varbūt vari nezinošiem cilvēkiem apskaidrot kas ir DDR? Savādāk man DDR asociējas ar DDRAM.
Aven
QUOTE(JurCHiX @ Dec 13 2005, 17:06)
Varbūt vari nezinošiem cilvēkiem apskaidrot kas ir DDR? Savādāk man DDR asociējas ar DDRAM.
*


Uhu es pirmajaa bridii pat nodomaaju ka jaaziimee vecene kura gulj uz rama mikrosheemaam! laugh.gif laugh.gif
ReD_FoXy
Okey... man ir viens darbinjsh... uz ieprieksheejo logo konkuru nepaspeeju... so... eeem... shiis nedeeljas laikaa nodoshu... der?
ShinChan
QUOTE(JurCHiX @ Dec 13 2005, 17:06)
Varbūt vari nezinošiem cilvēkiem apskaidrot kas ir DDR? Savādāk man DDR asociējas ar DDRAM.
*


Es ar pie tiem nezinošajiem. Man DDR savukārt asociējas ar Deutsche Demokratische Republik.

Roze
QUOTE(JurCHiX @ Dec 13 2005, 17:06)
Varbūt vari nezinošiem cilvēkiem apskaidrot kas ir DDR? Savādāk man DDR asociējas ar DDRAM.
*


Vai tad DDR var kaut kur bez Labirinta ir? Uz bez shitās vienas bouling halles..
Kopš Melnais Kaķis izvāca euroversion mix nav kur lēkāt jo imho labirintā tas aparāts sūkā..
Sigfa
QUOTE(ShinChan @ Dec 13 2005, 19:43)
Es ar pie tiem nezinošajiem. Man DDR savukārt asociējas ar Deutsche Demokratische Republik.
*



mhm, man taa pati asociaacija. Nevar jau ziimeet nezinot, kaadam klubam kaadaa stilaa.
Roze
QUOTE(Sigfa @ Dec 13 2005, 18:52)
QUOTE(ShinChan @ Dec 13 2005, 19:43)
Es ar pie tiem nezinošajiem. Man DDR savukārt asociējas ar Deutsche Demokratische Republik.
*



mhm, man taa pati asociaacija. Nevar jau ziimeet nezinot, kaadam klubam kaadaa stilaa.
*


http://roze.lv/dstage/KevinKim-DamDariram.mpg smile.gif
http://roze.lv/dstage/Shadow-Me-Twice%26Gb...g-Difficult.mpg


Un veel shis ir jauks http://roze.lv/dstage/not_in_MKV/DJ8-Ball%...ronizedLove.mpg
Tador
QUOTE(Roze @ Dec 13 2005, 18:50)
QUOTE(JurCHiX @ Dec 13 2005, 17:06)
Varbūt vari nezinošiem cilvēkiem apskaidrot kas ir DDR? Savādāk man DDR asociējas ar DDRAM.
*


Vai tad DDR var kaut kur bez Labirinta ir? Uz bez shitās vienas bouling halles..
Kopš Melnais Kaķis izvāca euroversion mix nav kur lēkāt jo imho labirintā tas aparāts sūkā..
*


ZBH, bet tur ir euromix 2 biggrin.gif

QUOTE(Roze @ Dec 13 2005, 18:56)
QUOTE(Sigfa @ Dec 13 2005, 18:52)
QUOTE(ShinChan @ Dec 13 2005, 19:43)
Es ar pie tiem nezinošajiem. Man DDR savukārt asociējas ar Deutsche Demokratische Republik.
*



mhm, man taa pati asociaacija. Nevar jau ziimeet nezinot, kaadam klubam kaadaa stilaa.
*


http://roze.lv/dstage/KevinKim-DamDariram.mpg smile.gif
http://roze.lv/dstage/Shadow-Me-Twice%26Gb...g-Difficult.mpg


Un veel shis ir jauks http://roze.lv/dstage/not_in_MKV/DJ8-Ball%...ronizedLove.mpg
*


Roze rullz
22. decembrii ZBH ir DDR euro mix 1 chempis
janvaarii laikam buus ddr euro mix 2 chempis

QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 13 2005, 17:40)
Okey... man ir viens darbinjsh... uz ieprieksheejo logo konkuru nepaspeeju... so... eeem... shiis nedeeljas laikaa nodoshu... der?
*


der praktiski jebkad shii gada laikaa... un naakamaa saakumaa varbuut arii
Yume
Tador kādā stilā tu gribi to meiteni?Tas ir.. super kawai, neko mimi, original, gothic, realistic? Tur taču mūžīgi variācijas var zīmēt.

plus-cik lielu, jo ja tas ir logo, tad A6-A5 ne lielāku.
Roze
Kas ir ZBH?
Aven
Zelta boulinga Halle.
Tador
QUOTE(Yume @ Dec 13 2005, 21:47)
Tador kādā stilā tu gribi to meiteni?Tas ir.. super kawai, neko mimi, original, gothic, realistic? Tur taču mūžīgi variācijas var zīmēt.

plus-cik lielu, jo ja tas ir logo, tad A6-A5 ne lielāku.
*


hrrmz... nekomimi izklausaas labi... bet slim and sexy arii vajag buut.
+Chibi+
QUOTE(ShinChan @ Dec 13 2005, 19:43)
QUOTE(JurCHiX @ Dec 13 2005, 17:06)
Varbūt vari nezinošiem cilvēkiem apskaidrot kas ir DDR? Savādāk man DDR asociējas ar DDRAM.
*


Es ar pie tiem nezinošajiem. Man DDR savukārt asociējas ar Deutsche Demokratische Republik.
*




un es domāju, ka tādas lietas tikai vēsturniekiem rādās.. ph34r.gif
Yume
mhah... nep..man laikam tas būs mūžīgi pēc manasFrau Kreigeres vācu valodā. Kam vēl vajadzēja mācīties Vācijas politisko vēsturi lai noliktu ieskaiti 11. klasē? Domāju ka tikai mna.

BTW, kas var bildi šitam topikam atbiltošu ieskanēt? Ja fočē, tad man sanāk pa tumšu.
Tador
Bishkiit noklusums sad.gif
bet nu lai jau ir kaa ir, liidz janvaara vidum vajadzeetu gan...
Speech slurry my is...
Tador
veel arvien gaidu sad.gif
Kur tad ciss un visi ir palikushi?
Yume
http://otaku.lv/uploads/20060104_399_ddr_girl.jpg

Tu esli lēns, mans draugs.
Es vēl kad tev metu uz msn. biggrin.gif Būtu vismaz pateicis kādas pretenzijas. Un tā, kā man skaneri neviens nepiešķīra, šī ir fotogrāfija..
Sushi
Waa... es tik veelu, bet ljooti gribu uzziimeet. Uz kaada formaata bija jaataisa?
ETM
nu es nezinu ko taa bilde meegjina "pateikt", bet seja ir ljoti prieciiga un laimes paarpilna...
Yume
mhahaa, īstenībā ko tu domā citu var uzzīmēt darbā? Doma es tur sēžu un staroju.. biggrin.gif
BTW, sieva teica to pašu, sejas izteiksme esot " ļoti neapmierināta"...
*skache-skache*

UPDT for Sushi: formātam nav nozīmes, tas taču vienalga tiks apstrādāts kompī. ^^... mans skečis piemēram bija uz emm.... puses no puses A4.. biggrin.gif kam otra pusē bija rakstīts - AAS "Balikums" Iesniegums..vārdu sakot.. uz dokumentiem zīmējos. biggrin.gif. Dari tā pat. ph34r.gif
Sushi
Ok ok! Liels paldies, Yume! smile.gif Uzziimeeshu varbuutiibas uz a5... ja sarunaashu ar SteiN skaneri, tad ielikshu arii.
Tador
principaa konkurss ir veel atveerts, bet man ljoti iepatikaas Yumes darbs. tagad yume zin kaa taas peedas izskataas taa kaa es gaidu uzlabotu variantu ^__,^
Yume
QUOTE(Tador @ Jan 8 2006, 20:35)
principaa konkurss ir veel atveerts, bet man ljoti iepatikaas Yumes darbs. tagad yume zin kaa taas peedas izskataas taa kaa es gaidu uzlabotu variantu ^__,^
*


tā bija skice. es varu vinu pabeigt, bet- grubu skaneri, nevi fotogrāfēt. Ja kāds piesakās ieskanēt, tad lūdzu.
Tador
QUOTE(Yume @ Jan 8 2006, 20:47)
tā bija skice. es varu vinu pabeigt, bet- grubu skaneri, nevi fotogrāfēt. Ja kāds piesakās ieskanēt, tad lūdzu.
*


piesakos skaneet happy.gif
aaa, un ja kas, principaa vajag tikai padus pareizus apakshaa piedabuut, visas meitenes liinijas kaadas taas tagad ir, man ljoti patiik ^__,^

UPD:
(tas no ddr.lv galvenaa) Interesanti!

Domu gājiens labs, tikai priekš logo vajadzētu shematiskāk, IMHO... Lai nav tik daudz sīku detaļu... un kā ar kustību, motion?

M.
Ja kas, domaaju ka sejai jaapaliek tieshi taadai pashai.
Tador
taads klusums te...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.