Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kādu exploreru lietojam?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
jurc
Tīri statistikai vajag zināt, kādu exploreri otaku tauta visbiežāk lieto...
kaarleens
Uguns Lapsa cool.gif
Cigaro
The firefox! ph34r.gif
Nuin
Es lietoju Opera.
Aven
Fire fox 4ever!
ShinChan
Es ar draugos ar trakumsērgas izplatītāju, bet šad tad pārslēdzos uz IE
Kaede
Es pārvsvarā arī uguns lapsiņu lietoju...
Blackout
lai cik arii slikts IE nebuutu, tomeer lietoju IE ;> IE forever!!
Taka
IE - 80%, FF - 20%
Niks
Explorer ir Windows noklusētā chaula (kad būšu ticis galā ar FreeBSD un cietni, parūpēšos par normālu Windows i18n, bet tikmēr gomenasai) un failu pārvaldnieks! Firefox, Opera un IE sauc par brauzeriem.
jurc
QUOTE(Niks @ Dec 19 2005, 18:21)
Firefox, Opera un IE sauc par brauzeriem.
*


Nu i pateici. Parādi man latviešu(vei jebkurā citā) leksikā tādu vārdu kā "brauzeris"!?
Pareizāk tomēr jau būtu internet pārlūkprogramma.

Pats arī lietoju Firefox.. labs, ērts, ātrs, drošs!
edg
Ja piekasaamies siikumiem, tad: Tiimeklja paarluukprogramma.

Firefox gan man neliekas aatrs. Driizaak pat skumji leeni ielaadeejas. Un nespeej pavilkt, kad naak paari 30 atveertiem tabiem. Bet toties funkcionaali bagaats (jo pluginojams), un taapeec arii izmantoju.
X_Kamui
Firefox rulle... un es to lietoju^^

Nu un dažreiz(1xmenesii) ari IE wink.gif
Church
Galeon 85%, Firefox 10%, pa retam windozee specifiskiem taaskiem (eg. win upd), vai pie sveshas kastes 5% iexplor~1.exe
deleted-ray
Firefoxis
Niks
Church, Windows Update var veikt arī caur Firefox.
bypass
Nezinu kādēļ, bet man riebumu velk haips ap FireFox, kur stulbākais arguments tam par labu ir teikt, ka tas ir "ātrs" vai tamlīdzīgi.

Un kādēļ es lietoju FF? Laikam jau vienīgais iemesls ir tas, ka esmu briesmīgi pieradis pie FF hotkejiem un tabiem, lietoju šo vēl no tiem laikiem, kad viņu sauca par FireBird.

Opera ir daudz labāks pārlūks, robustāks, ātrāks, stabīlāks un panes lielāku skaitu atvērtu tabu. Vienīgais man zināmais mīnus Operai ir tas, ka Opera joprojām nesupportē alpha-blendotas bildes, kas tiešām ir tikai neliels mīnusiņš.
bubu
Kas par muļķībām, Shumins?
Man cik tur jau n-tās reizes WinXP nav darījis tā, ka updeita dēļ kautkas nav atdzīvojies (uz vairākiem datoriem).
Aven
Ne tu vieniigais kam luck -10 man pa piemeeru biezhi kjibeles ar datoru(paarsvaraa ar netu) tagad mani tracina ka ik peec 5 min atnaak pazinjojums
QUOTE
From MICROSOFT to INFORM you about the critical erros

etc. ja kaads zin kaa man paliidzeet luudzu pm vai post!
xikes
Nav jau nekas traks windows pārinstalēt.. Senāk, ja patrāpījās kāds gļuks, kuru nespēju novērst nerokoties dziļi pa iekšējiem settingiem vai pat vēl kāds vīruss, tad vienīgais risinājums bija win reinstall.. Biš apnicīgi jau ir, ja pēc tam 2h jāpavada instalējot atpakaļ visādus draiverus, softus, kodekus.. bet tomēr.. nav software problēmas, no kuras šādā ceļā nevrētu atbrīvoties.. wink.gif

Anyway.. lietoju Opera. Pagaidām visvairāk sevi ir attaisnojis.
Kazuki
IE-100% vienk ieradums.
Taka
QUOTE(Shumins @ Dec 19 2005, 21:03)
QUOTE(bubu @ Dec 19 2005, 21:56)
Kas par muļķībām, Shumins?
Man cik tur jau n-tās reizes WinXP nav darījis tā, ka updeita dēļ kautkas nav atdzīvojies (uz vairākiem datoriem).
*



Man gluzji otraadi...Windows XP dziivo gandriiz vesalu pus gadu...Izdomaaju...eehh buus laiks atjaunot...Un Game over...savelkas tur n-tie simti megi update pakas, tad pus stundu instaleejas...Un peec restarta...Pleaase reinstall dry.gif
Laigan ja kaads no lidmashiinas izmet akmeni tas traapa man...Luck -10 unsure.gif
Taapeec turu gandriiz datoru tukshu...kaadi tuneup & particio expert un pa kaadai gammei...Un PC dziivo uz nebeedu blink.gif blink.gif blink.gif
*


Daži ieteikumi:
1. Izmanto nLite lai izveidotu bootable WinXP instalācijas CD ar integrētu SP2
2. Nelieto noname dzelžus, pirktus no rokas pie Latgalītes bomžiem laugh.gif
3. Draudzējies ar (jau labu laiku kā) Microsoft Update ( http://update.microsoft.com/microsoftupdate )
4. apmeklē grc.com lai nodrošinātu savu PC pret konstanto "bombīšanu" no interneta.
5. Pietjūno savu datoru un WinXP
6. Esi draugos ar Microsoft Knowledge Base
Taka
QUOTE(Aven @ Dec 19 2005, 21:07)
Ne tu vieniigais kam luck -10 man pa piemeeru biezhi kjibeles ar datoru(paarsvaraa ar netu) tagad mani tracina ka ik peec 5 min atnaak pazinjojums
QUOTE
From MICROSOFT to INFORM you about the critical erros

etc. ja kaads zin kaa man paliidzeet luudzu pm vai post!
*


Dzelžu problēmas, vai arī kāds vīruss, kurš nojūdzis Windows
Kikumi
SlimBrowser
Laikam esmu vienīgā, kas šito lieto. >_<"
Niks
Labrīt, ir 21. gadsimts! Jā, 90-ajos vīrusi bija nepatīkami, bet 99% mūsdienu vīrusiņu var nahrenizēt pāris minūtēs, ja zina kā, turklāt kompromitēta sistēma norādā uz līkām rokām, nevis sliktu OS.
Righorn
Es lietoju visus trīs, kā lai nobalsoju?????????
Niks
Shumin, par rootkit esi dzirdējis?
P.S. Iesaku pamācīties atpazīt leģitīmus procesus no drazas.
aigarius
Ehh, ka man žēl tos, kuri lieto IE - tajos ārkārtīgi retajos gadījumos, kad man sanak lietot Windows, es lietoju IE tikai diviem saitiem: Windows Update un GetFirefox.com . Nevienam citam saitam es ar IE pat tuvumā neietu - pārāk bīstami. Šodien pat dzirdēju par cilvēku, kas pamēģināja ar IE (ar visiem updeitiem) aiziet uz cracks.am - atvērās ~20 logi, 6 vīrusus noķēra antivīruss, 5 noķēra Windows security tools, vēl četri vīrusi priecīgi tika iekšā sistēmā. Kā ko tādu var pieciest? Nesaprotu.

Nu bet normālās operētājsistēmās es tikai Firefox vien lietoju (nu dažreiz arī links vai lynx).
lastguru
teiksim taa: firefox nav mans tiimeklja paarluukprogrammas ideaals, jo dazhreiz kresho, a kaa atminju rij, es kluseeju; bet nu tomeer ja jaaizveelas, tad firefox ir manupraat labaakais no sliktajiem
Batou
ja godīgi, tad man nospļauties uz drošību, bet ātrumā hameleonu (K-Meleon) neviens nepārspēs. agrāk lietoju, tagad slinkums atkal pa jaunu likt.
edg
Firefox ne tikai nenormaali rij atminju (kaa deelj arii velkas pie ielaadeeshanas), bet arii java vinjam ir nenormaala bremze. Bet vismaz popupi nav tuukstoshiem un customizable liidz peedeejam.
ETM
eee. rekaa izraadaas ka opera nemaz nav vieniigaa atminjas riima. un es nezino ko juus tanii ugunslapsaa saskatiijat. opera tak arii visu ko nevajjag noblokjee un straadaa daudz aatraak.
ETM
mani atbaidiija FF neertums. es ljoti labi apzinos ka viss ir skripteejams, bet kapeec man tas buutu jaadara, jaoperaa ir viss jau saakumaa uztaisiits maksimaali funkcinaali?

Operas informaacija par linkiem, bildeem u.c. daudz ko atvieglo, kaa jua shumins atziimeeja. Operas tabu sisteema un visas taas fiichas kas tajaa ieshuutas paradra darbu daudz vieglaaku.

Arii tas, ka Opera jau no saakta gala bija tendeeta uz darba internetaa paatrinaashanu, speelee shim produktam tikai par labu.

Kaadreiz firefoxim bija labs attaisnojums: par velti, bet tagad arii Opera ir bezmaksas produkts, taa kaa buutiibaa plusu ugunslapsai paliek arvien mazaak un mazaak.
Niks
Shumin, ko tieši tu nesaprati?
edg
Bet kaapeec man installeet Operu, ja FF jau pierasts, sakustomizibleets un vai es jau teicu pierasts? Aatrdarbiiba man galiigi nav primaarais.
ETM
...teica cilveeks, kuram kompis reaalaa laikaa nesleedzaas aaraa. ar taadu bremzeetu sisteemu kaa tev bija, nav briinums ka pie aatruma iztruukuma pierod.

Bet tu tak sisteemu paarliki, tev tak taapat vajadzeeja lapsu pa jaunu likt, ne?
edg
Lapsai visi settingi staav smuki folderiitii. Copy+paste un viss ir perfekti kaa pirms reinstall.
CloudX
rolleyes.gif Opera
GM
Labprāt būtu Mac lietotājs un brauzētu netu ar Safari, taču diemžēl esmu standarta PC lietotājs un brauzējos ar veco, labo Firefox. sad.gif
harpy
shinii galaa lielaakoties lietojam Opera, shad tad kad garlaiciiba maac a Firefox....
lastguru
QUOTE(ETM @ Dec 20 2005, 12:37)
Operas informaacija par linkiem, bildeem u.c. daudz ko atvieglo, kaa jua shumins atziimeeja. Operas tabu sisteema un visas taas fiichas kas tajaa ieshuutas paradra darbu daudz vieglaaku.

install "tabbrowser extensions", un dziivo laimiigi ar neskaitaamaam fiichaam wink.gif
ETM
es winowsu ar vareetu paarakstiit un pataisiit kaadu tik fribu, vot tikai kapeec tas viss jaadara, ja viss jau ir gatavs? kam mociities ar ntajiem plaginiem?
Janus
Vis sliktakais ir mozilla arprats. tadu mes... vel nebiju redzejis tad jau parastais .
Internet explorers ir atraks. Un labaks.
Niks
Nu, nu, tikko noriskēju (pievērsiet uzmanību WMF ievainojamībai) un atvēru šo forumu ar IE, lai ielādētu lapu jamam vajadzēja aptuveni 4 sekundes, bet Firefox to izdara aptuveni 2 sekundēs.
ETM
Veel kaadam bez amnis shis topik pietruuka?

Firefox miitu pkopojums:
http://mywebpages.comcast.net/SupportCD/FirefoxMyths.html

Konkurrs: sameklee savu argumentu par labu firafox un paskaties kapeec tas ir nepareizs!
edg
Kaa jau es tev teicu, man ir 2 argumenti par firefox, ko lietoju:
- Customizability.
- Nav nekaa taada, kas liktu man mainiit ierasto. Visi tur mineetie iemesli man ir pietiekami mazsvariigi.
Arfija
IE un Mozillaaa...
edg
Luudzu neizteikt katram personiigi sevis lietotos browserus (tikai izteikshanas deelj), bet tikai nobalsot. Nevienam tieshaam neinteresee, kaadu browseri tieshi TU lieto.
ETM
palaboshu edg breecienu: nevienam neinteresee kaadu paarluuku tu lieto, bet pat ljoti interesee KAAPEEC.

Pamatojums par labu sevis iecieniitam paarluukam vai par sliktu citam tiek ciitiigi gaidiits. Shii vieta tomeer ir domaata lai diskuteetu. Varbuut ar savu pamatojumu TU nostaadiisi neticiigos uz pareizaa celja (un vinji saaks lieot Operu).
+Chibi+
Neraadiishu ar pirxtu, bet paaris indiviidi te man uzlika Operu miiljaas Mozillas vietaa, un lai gan Operai ir DAZHAS labas fiichas, tomeer Mozilla man gajaa pie sirds labaak, jo a) eertaaka; b)nefriizoo kaa Opera 30 rezies stundaa.

^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.