Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pirmais Latvijas Go Turniirs
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
lastguru
Jaunaa 2006. gada saakumaa plaajojam sariikot pirmo Latvijas Go turniiru (tiem, kas nezin: http://en.wikipedia.org/wiki/Go_(board_game) ). Tas nav tikai anime fanu pasaakums, taa kaa ja paziistat kaadu kas intereseejas par speeli Go, luudzu aiciniet liidzi. Preciizaaka informaacija buus veelaak.

Luudzu atsaukties visus, kas gribeetu speeleet, kaa arii noveerteejiet apmeeram savu liimeni, ja varat.

Ja ir kaut kaadas idejas pasaakuma organizeeshanaa, luudzu arii sakiet uzreiz! Skatiitaaji, interesenti un iesaaceeji buus arii laipni aicinaati piedaliities, bet pagaidaam svariigaakais ir apzinaat, cik apmeeram mums buus taadu daliibnieku, kas tieshaam speelees.

UPD 2, daliibnieku saraksts:
1. Ha-san
2. Anvlak
3. Lastguru
4. Tador
5. Hikaru
6. Ray
7. Tigra2
8. Chibi
9. Lija
10. - (Kai)
11. - (Yanka ronin)
12. Sigfa
13. Janus
14. Aigarius
15. Bugacis
16. Kagome
17. Pinksakura

UPD 3: Turniirs buus 22. janvaarii.
deleted-ray
Es piesakos smile.gif A tas viss notiks dzīvajā vai kiseido serverī? Nu nav ne jausmas kāds man līmenis būtu :/
Tigra2
Es piesakos!
Mans līmenis: Totaly crap (tikai 2x spēlēju)
Gribu spēlēt: Just for fun
+Chibi+
Es arī gribu piedalīties!

Līmenis: kā Hikaru no Hikaru no Go ep. 1. T.i. es neprotu turēt kaluiņus un man visu laiku jāčukst pie auss, kur tos likt. Stop, es laikam būšu pat krappīgāka par viņu.
Bet es vismaz varētu paskatīties. Or, nu, piedalīties zemākā limenī - Go for dummies, via Go for thickheads.
Lija
uu me me me gribu...
liimenis - nav XD bet maaku likt kaulinjus preciizi uz krustpunktiem. XD
ar Hikaru un Ray ir speeleets un vinji jau zina manas crapy maakas sajaa jomaa.. tongue.gif
NOAR
Piesakos, ja speeleessana buus internetaa.
Liimenis? - speeleeju jau paaris gadus, bet pat punktu skaitiissanas likumus iisti nezinu. Nu kaut kur 30k (vismaz man taa teica).
lastguru
pagaidaam domai ir speeleet dziivajaa...
deleted-ray
Internetā tomēr vairāk vai mazāk var nošmaukties biggrin.gif Labāk tomēr dzīvajā smile.gif
lastguru
btw, vai kaadam ir arii go deelji, kaulinji, pulkstenji (shaha pulkstenji arii der)?
+Chibi+
man ir šaha pulkstenis. viens gab. t.i. varu palūgt vienu gab.
X_Kamui
QUOTE(lastguru @ Dec 29 2005, 20:13)
btw, vai kaadam ir arii go deelji, kaulinji, pulkstenji (shaha pulkstenji arii der)?
*


Hikaru!!!!
viņam ir visssss....... tikai par pulksteņiem neko nezinu....


Es ar varbuut piedaļiišos, tikai no maniim speleetais........ vispaar nekaads ^^
Hikaru
mmm... jā... es arī varētu piedalīties, cik nu es tur protu Go spēlēt... biggrin.gif
Līmenis ir... es domāju kaut kur ap 20k varētu būt. Tā kā nav ar ko īpaši speciāli mācīties (nekādu apmācības grāmatu nav, nav no kā mācīties) (pie datora mācīties īpaši laika nav), kā redzat, nekāds augsts līmenis īstenībā man nav. Tikai 20 kyu bez mācīšanās.

a nu man ir kaut kāds Go dēlis ar kauliņiem. Pulksteņa gan nav.
Būs jāspēlē uz laiku, jā? Tad vajadzēs neaizmirst spaidīt kaut kādu tur pogu. biggrin.gif
lastguru
QUOTE(Hikaru @ Dec 31 2005, 13:37)
a nu man ir kaut kāds Go dēlis ar kauliņiem. Pulksteņa gan nav.
Būs jāspēlē uz laiku, jā? Tad vajadzēs neaizmirst spaidīt kaut kādu tur pogu. biggrin.gif

kaapec "kaut kaads" man shausmiigi patiik tavi kaulinji biggrin.gif . Pulksteni es maajaas atradu, tik vinjam stikls pasists sad.gif tad proams izskataas neprofesionaali, bet nu ja nebuus citu variantu, atnesiishu to.

Hikaru, turniirs ir turniirs, attieciigi visi noteikumi buus kaa jau turniiram pienaakas.
Yanka_ronin
Starp citu, vai nav konkreetaaku ideju par turniira laiku? man, piemeeram, savienojumgada saakumaa neko neizsaka, jo nevaru saplaanot savu laiku kaa naakas wink.gif
Sigfa
es faktiski piesakos, sen neesmu speeleejis, bet tad kad veel biezhaak speeleeju Kiseido mani noveerteeja ar ~20kyu
lastguru
kaa patiik 21. janvaaris?
lastguru
updeijoju pirmo postu ar daliibnieku saraktu. luudzu sakiet ja kaadu aizmirsu. peec idejas laikam veel kaadus 3 cilveecinjus dereetu...
+Chibi+
pēc 25. janv. drīxt? "Institut, ekzameni, sesija" © Splean utt.
Lija
un ja tas notiks darba dienaa.. cerams ka vakarpusee, jo taa tautas dalja, kas pa dienu maacaas/straadaa netiks.. cool.gif
aigarius
Ok, count me in. Man teica, ka esot ~28k, bet es domāju,ka ir pat mazāk. tongue.gif
lastguru
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 4 2006, 13:51)
pēc 25. janv. drīxt? "Institut, ekzameni, sesija" © Splean utt.

nu taa, visticamaak ka nee, jo pagaidaam esmu dzirdeejis tikai divus cilveecinjus: Tadors saka ka 28. janvaarii jau nebuus Latvijaa, bet tu saki ka tev vajag peec 25. Ja veel citi ko teiks tad jau var saakt domaat, bet pagaidaam tiek runaats par 21. un iespeejams arii 22. javaari, arii telpas buus uz shiim datumiem. Konkreeto plaanojumu pagaidaam gan nepateikshu, bet liidz shiis nedeeljas beigaam viss noskaidrosies gan par telpaam, gan par laikiem.

QUOTE(Lija @ Jan 4 2006, 15:51)
un ja tas notiks darba dienaa.. cerams ka vakarpusee, jo taa tautas dalja, kas pa dienu maacaas/straadaa netiks.. cool.gif

nebuus darbadienaas nekaadaa gadiijumaa.
lastguru
So, update: turniirs pats buus sveetdien, 22. janvaarii. Vieta veel joprojaam tiek precizeeta. Vai kaads grib pirms turniira (taatad, 21. janvaarii) druscinj papraktizeeties?
deleted-ray
QUOTE(lastguru @ Jan 7 2006, 19:49)
(taatad, 21. janvaarii) druscinj papraktizeeties?
*


Take me, take me happy.gif
Tigra2
Es arī gribu 21 janvārī papraktizēties.
lastguru
jaanjem veeraa tas, vai juus vareesiet iztureet divas dienas peec kaartas, visu dienu speeleet Go.
deleted-ray
Gan jau, gan jau. smile.gif Nav jau jāspēlē 10 stundas no vietas, var jau pavazāties un paskatīties kā citi spēlē, vai vēl kautko padarīties smile.gif. Sesdiena NAV jāuztver kā "Visu sestdienu no vietas jāspēlē Go bez pārtraukuma" diena. Tikpat labi to var izmantot lai satiktos ar draugiem, kuri piedalīsies utt. Variāciju ir daudz.
Tigra2
Ooo, man būs pietiekami daudz laika lai kļūtu par looser no 1!!! smile.gif
Btw kādā kārtībā sacentīsmies, cik reizes varēs spēlēt, vai varēs turpināt spēliēt arī tad ja pirmajā spēlē pakās.
deleted-ray
QUOTE(Tigra2 @ Jan 11 2006, 19:45)
Ooo, man būs pietiekami daudz laika lai kļūtu par looser no 1!!! smile.gif
Btw kādā kārtībā sacentīsmies, cik reizes varēs spēlēt, vai varēs turpināt spēliēt arī tad ja pirmajā spēlē pakās.
*


Nu sacentīsies 1vs1, bet par to, ja pirmajā zaudē, nezinām vēl. Varbūt tas būtu atkarīgs no tā, ar cik lielu punktu starpību tika zaudēts utt. Turnīrs notiks vienas dienas ietvaros, taču viss pārējais vēl tiek plānots(un darīts).
Tador
es kaut kaads 18k skaitos, ja kas...
Aven
Viss ko es par sho speeli zinu ir taas nosaukums "GO" un ka to speelee 2 pleijeri katrs ar savas kraasas kaulinjiem, un ka ar tiem ir jaapvelk kontuura ap pretinieka kaulinjiem..
vai ar taadaam zinaashanaam es varu piedaliities? unsure.gif
Nuin
Iespamoshu.... esmu 15k bet speeleet turniiraa nespeeleeshu ^^
Tador
QUOTE(Nuin @ Jan 11 2006, 20:05)
Iespamoshu.... esmu 15k bet speeleet turniiraa nespeeleeshu ^^
*


you are very very wierd... you know that?
deleted-ray
Tātad...

Turnīrs norisinās 22. janvārī (tā ir svētdiena), Rīgas 94. vidusskolā (labākais, ko varēju dabūt bez maksas). Diemžēl tas nav centrā, taču nav arī tik traki. No centrāltirgus tur var tikt ar 40. autobusu - Pietura tā arī saucas "94.vidusskola". Var arī ar 19. trolejbusu(būs jāpaiet kādas 3-5min vairāk kā no autobusa), jābrauc līdz pašam galam (no centra). Skola atrodas Ozolciema ielā 26, Ziepniekalnā, Pārdaugavā. No pārdaugavas var tikt ar 44. un 46. autobusu. Vienmēr var pajautāt konduktoram, ja neesat pārliecināti, kur kāpt ārā.

image

Skola izskatās šādi

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Sacensības - dalībnieki dalīsies grupās pa 4 ar izlozes palīdzību. Pirmajos mačos katram sanāks spēlēt 3 spēles (4 cilvēki komandā - katrs ar katru). Spēlēm tiek veltīts laiks katram dalībniekam 30min - kopā 1 stunda. Pusfinālā/finālā laiks 45min katram. Ja jūsu spēle beidzas ātrāk, būs jāgaida noteiktais laiks. Varēsiet padarīties kautko citu wink.gif Respektīvi - beigt var ātrāk, sākt gan ne.

///Plāns

11.00-11.25 pulcēšanās un reģistrēšanās
11.25-11.30 lozējam apakšgrupas
11.30 sākums
11.30-12.30 pirmais raunds
12.30-12.45 pārtraukums
12.45-13.45 otrais raunds
13.45-14.00 pārtraukums
14.00-15.00 trešais-pēdējais raunds
15.00-16.30 Go federācijas dibināšana, pēc tam pusdienu pārtraukums (kas grib var braukt mājās)
16.30-18.00 pusfināls
18.00-18.15 pārtraukums
18.15-19.45 fināls
19.45 apbalvošana

Gan jau ka nebūs viss ideāli pa minūtēm, bet pie šī plāna vajadzētu pieturēties. Palūgšu NELAUZT to, kas nav tavs. es atbildu par telpām, un ja kāds ko sačarēs, aizsūtīšu ciemos parādu piedzinējus. Tas tā kā būtu pagaidām viss. Ja ir kādi jautājumi, postojiet. Let the force be with us smile.gif

P.S. katram gadījumam adresīte - Click here
Hikaru
Vai būs kāds Gids, kurš varētu aizvest (parādīt ceļu ar karodziņiem) no centra līdz kaut kādam centrāltirgum, kur kaut kāds 40. autobuss vai kaut kāds 19. trolejbuss, un kur būs jābrauc līdz kaut kādam Ziepniekkalnam, kur atrodas kaut kāda 94. vidusskolā kaut kādā Ozolciema ielā 26 ???
X_Kamui
Grrr es sveetdien nevaru, pilniigi un noteikti nevaru unsure.gif
man 13:00 jaasatiekaas ar citu cilveeku baru, buušu briivs tikai vakaraa xD
lastguru
QUOTE(Hikaru @ Jan 18 2006, 17:58)
Vai būs kāds Gids, kurš varētu aizvest (parādīt ceļu ar karodziņiem) no centra līdz kaut kādam centrāltirgum, kur kaut kāds 40. autobuss vai kaut kāds 19. trolejbuss, un kur būs jābrauc līdz kaut kādam Ziepniekkalnam, kur atrodas kaut kāda 94. vidusskolā kaut kādā Ozolciema ielā 26 ???
*


es varu meegjinat buut tavs gids, bet es pats nezinu kur tas atrodas... droshi vien varam sarunaat braukt no centraalaas stacijas. teiksim ja pusvienpadsmitos izbraukt, droshi vien liidz pusdivpadsmitiem atradiisim celju.

QUOTE(-Kai- @ Jan 18 2006, 18:08)
Grrr es sveetdien nevaru, pilniigi un noteikti nevaru  unsure.gif
man 13:00 jaasatiekaas ar citu cilveeku baru, buušu briivs tikai vakaraa xD
*


sorry, nekaa nevaru paliidzeet, tas bija announseets jau sen, kaadas divas nedeeljas atpakalj...
Gutts
Varu mazliet palidzet ar atrasanu maby ta ir ~5 pietura kad nobrauc no tilta.
image
Tiem kas izkapa vienu pieturu atrak ar autubusu vai trolebusa galapunkta turpinat celu kajinam ka transports kustejas lidz pieturai vajadzigai un ielai pari un lukoties pec bara jociga izskata cilvekiem. Vietejas urlas domajams nesatiksiet tada rita stunda.

Tas bija labakais ko vareju uzmeistarot ar savu paint skilu un savas drankigas atminas.
Ja bus kadi lieli defekti rit izlabosu pec skolas atnakot.
deleted-ray
To skolu nevar nepamanīt. Viņa ir kādus 50m no pieturas, jaskatās pa autobusa kreiso logu biggrin.gif. A ar to pieturu centrāltirgū... Varbūt kāds kas zina un ir bijis Ziepniekalnā varētu pavadīt, ja jūs satiktos masveida pie stacijas pulksteņa piemēram?
UPD. Uztaisīšu tas pieturas fočeni tuvāko dienu laikā biggrin.gif. Rekur cita infa par skolu.image
Nuin
Varbuut nekorekts jautaajums, bet vai skatiitaaji (tie kas nepiedalaas turniiraa) var atnaakt???
Janus
Protams ka vares tur jau ta doma ka atnaks un iepatiksies. biggrin.gif
Un varbut pats ari piedalisies nakosaja varbut. tongue.gif
Galvenais netraucet ka citi spele. mad.gif
+Chibi+
Es izdomāju, ka labāk nespēlēšu, jo ar vineas spēles pieredzi īsti nezinot noteiktumus, nav ko biedēt profesionāļus ar savu "neparedzamu gājienu" taktiku.
Janus
Tev jaspele lai butu para skaitlis speletaju. dry.gif
Un tu nebusi vieniga kas isti visu nezinas laikam tadu kas zinas bus 8-9 laikam nezinu vai nesamelojos. tongue.gif
Bet spele bus jautrak barina. biggrin.gif
deleted-ray
Vovo, gabals tak nenokritīs ne? Mums vajaga dalībniekus. VAJAG :/
Lija
Stase tu neesi vieniigaa kam ir šī briiniskjaa "neparedzamo gaajienu" taktika... Hikaru man jau teica ka nenormaali gruuti saprast kapeec es lieku tur kur es lieku...
saproti vienkarsi atbilde visam ir taada ka kaulinji kontakteejas ar mums un runaa ar mums... so vinjiem ir veelme nokljuut konkereetaa vietaa so nevar nekaadi nepakljauties sim aicinaajumam... tie kas to nedzird vienkaarsi nepareizi kaut ko dara un nav sasniegusi iisto liimeni... happy.gif
alt
Stase speelee labaak par mani tongue.gif
Tigra2
Nju viss ko es jēdzu, ka kautkur jāliek kauliņi un spēles mērķis ir panākt lai izveidojas puķīte.

Vai tad es kļūdos? laugh.gif

Lab, esmu spēlējusi pusotru reizi, un kutko miglaini saprotu. Nekādus noteikumus nezinu. Bet tikuntā iešu. Jebkurā gadījumā sliktāk par pēdējo vietu jau nevar dabūt.

Jebkurā gadījumā, jāpedalās piedalīšanās pēc. Un ''galvenais ir nevis uzvarēt, bet labi piedalīties''.atcerieties, šo teicienu... wink.gif
Janus
Jus sapratat domu. tongue.gif Ejiet skataties spelejiet lai saprastu. biggrin.gif Un ja jums patiks varesiet nakosreiz varbut jau ari spelet. biggrin.gif Busu priecigs redzet skatitajus un spelmanus. biggrin.gif Jaspele spelesanas pec jo stipraks pretinieks jo stipraks tu pats klusti. tongue.gif Un tiesam vienigais iemesls kadel kads varetu neatnakt ir aukstuma del. tongue.gif Tie kam bus brivs laiks naciet. biggrin.gif Bus jautri otaku cilvekus satikt. tongue.gif
Janus
Zinu divains lugums bet vai milie otaku cilveki varetu atnest disku 25 gabalu iepakojumus uz spelu laiku. Ceriba mirst pedeja ka jums tos vairak nevajadzes.
image
Mums vajadzetu kadus 6 uz visadiem gadijumiem.
LUDZU
deleted-ray
Kas ta tie par gadījumie un kādam nolūkam tad īsti vajag O_o. Btw pieturas bildes laikam nebūs :/ Bet tā pietura ir pretī Origo, no otras puses, pie trešā trolejbusa galapunkta, pie veikala Saulīte, kurš tur nesen atvērts. Gan jau atradīs (varat barā savākties un kāds zinātājs lai atved uz skolu).
Sigfa
Paaraak auksts. No maajaam degunu laukaa nebaaziishu :S
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.