Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kas notiktu ja animi aizliegtu ar likumu?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Grifix
Laigan tas ir diezgan nereali bet nu pienjemsim ka ta notiktu. Es doshu piemeru :

protestanti sagerbtos dazhadu anime telu drebes un brauktu uz japanu lai tur protestetu.

Nu ludzu turpiniet tada gara.... smile.gif

Vel ludzu postojiet ka jums skiet vai jus izturetu un vai jus kauko iesaktu shis lietas sakara.


Edit by Yume: atvaino, nenoturējos, bet- bērniņ, vai tu skolā negāji? PROTESTANTI ir protestantisma reliģijas piekritēji, bet tie kas protestē ir - PROTESTĒTĀJI! Tu iedomājies protestantus, ar pāvestu priekšgalā Japānā kosplejojot ecchi meitenes?
Niks
Kaut kāds bezsakars. Kur aizliegtu, Latvijā, pasaulē, Japānā? Ja tikai Latvijā, man vienalga, ja pasaulē, arī vienalga, jo internetu tāpat neizkontrolēsi (tie birokrāti var iet šķērsām!), bet, ja Japānā, tad, manuprāt, anime veidotāji noietu pagrīdē vai emigrētu uz valsti, kur viņi to var darīt likumīgi.
davio
Anime aizliegtu ar likumu?
- Es tad laikam kļūtu par noziedzinieku.
aivvv
aaaaaa arpraats tad nu gan buutu slikti

...es iebaaztu galvu podaa un neelpotu pus minuuti huh.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Sigfa
Ar likumu aizliedz anime... kad tas kaadu attureejis?

Es juutu, ka naakamais threads buus "Ar kuru kaaju tu izkaap no gultas riitos? Vai tas ietekmee tavu garastaavokli?" vai arii "Kaadaa kraasaa ir tavas zekjes?" un pashaa kalna galotnee threads "Vai tev patiik skatiities multenes?"
harpy
nekas nenotiktu laugh.gif
vinju vienk vairs netaisiitu(varbuut, ja tu domaa aizliegta visaa pasaulee) un padomaa tik tef buutu laiks noskatiities visas vecaas anime laugh.gif tas gan buus jautri ne? laugh.gif
Blackout
Es tad atriebtos no visa anime vārda, un es savāktu visu otaku.lv, uzšūtu anime tērpus, un brauktu pie tiem, kas to aizliedza, sist viņus! XD
P.S. Protams sākumā katram uzprasītu par ko katrs grib būt, un tad lai uzšuj viņiem tērpu... :>
Hikaru
Kaut ko tādu dzirdēju, ka Amerikas prezidents var aizliegt anime Amerikā. Ka itkā prezidents kaut ko tādu gribēja darīt. Bet tās tikai baumas.
Sērfijs
Ar visām tām kammpaņām pret vardarbību mēdijos, amerikāņi visdrīzāk aizliegumu panāks, bet kas notiks ja aizliegs, nekas, ja es netikšu klāt animei, tad es to neskatīšos un dzīve turpināsies.
Tomoko
QUOTE(Tsukama @ Dec 29 2005, 11:21)
Es tad atriebtos no visa anime vārda, un es savāktu visu otaku.lv, uzšūtu anime tērpus, un brauktu pie tiem, kas to aizliedza, sist viņus! XD
P.S. Protams sākumā katram uzprasītu par ko katrs grib būt, un tad lai uzšuj viņiem tērpu... :>
*



Es gribu Kenshina teerpu!! happy.gif

aaaa, un manas domas ar tevi sakriit, Tsukama biggrin.gif smile.gif!
Tigra2
Hm...Es laikam būšu pikachu laugh.gif
Vispār es būtu noziedznieks, un vēlāk arī pati ražotu anime, tā kā par anime pazušanu nevajag baidīties. Es būšu Otaku varonis!
Par mani tad kāds eposu rakstīs.
Nosaukums - ''Tigra - Otaku anime varonis''
Yay laugh.gif
Grifix
Iesoejams kads pat nojugtos ja nebutu animes blink.gif

Jau tagad redzu daudz cilvekus kas skietami bez animes nevar dzivot intresanti butu paverot kada butu vinju riciba ja tiesham aizliegtu un animi vispar vairs nerazhotu profesionala limeni. Varbut kads pats saktu zimet kautko.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.